Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Oskar Ajtner-Gollob marzy o pieniądzach z PGE Ekstraligi i uznaniu fanów dla jego muzyki

  kwestia samobójstwa młodego Golloba to nie pytanie CZY tylko raczej KIEDY...
  a wracając do przyziemnych spraw: Przemysław Półgęsek, na litość boską !!! zrób chłopie coś z tą swoją wiejską fryzurą !!!

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Diamentowy prezes w tarapatach. Stal wróci do drugiej ligi (felieton)

  Ten cały Nawrocki przypomina mi Krzysztofa Kononowicza i z wyglądu i z mentalności. Tylko czekać aż w Mojrzeszowie nie będzie niczego :)

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Ostafa smialo smialo:) To cisnienie deweloperowi skoczy jak nic haha
  Cos mi sie wydaje,ze przelew tez sie zawieruszyl dla klakiera,po tym jak na poczatku sezonu prezes byl noszony na rekach.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Wzięli Pedersena z okna życia, wywalili Ljunga, zrobili "złoty interes" na Kildemandzie, a na koniec spadli (noty)

  ale masz nasrane we łbie :D

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kacper Konieczny: Kibice w Lublinie są fantastyczni. W Tarnowie mnie chyba nie lubią

  Konieczny, przestań się wygłupiać i nabierać wszystkich że jesteś ŻUŻLOWCEM. Daje Ci 20 zeta na godzinę - malowanie, szpachlowanie. Dasz radę ogarnąć temat czy Ty w każdej materii jesteś taki lewy jak w speedwayu?

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Kacperku kibice w Tarnowie byli i tak bardzo wyrozumiali na to kalectwo (bo jazdą tego nazwać nie można) jakie nam w tym roku zafundowałeś. Arek Madej czy Łukasz Lesiak to przy Tobie tuzy żużla. A skoro tak dobrze Ci w Lublinie to mam nadzieję, że za rok będziesz tam jeździł cały sezon i zobaczymy jak długo ci kibice będą wyrozumiali na twoje "popisy" ;) Przecież Ty się nawet w łuk nie potrafisz złożyć. Daj sobie spokój, bo to sport nie dla Ciebie.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Przecież to amator, na żużlu się zna tak jak ja na balecie mongolskim ;) Szkoda, że nie ma kogoś kto by mu powiedział, żeby dał sobie spokój, no ale lans musi być

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Tomasz Dryła, nSport+: W piątce najlepszych trenerów widziałbym Adama Skórnickiego

  Cała zasługa Kempińskiego w tym że po prostu menagerowie innych drużyn walczących o utrzymanie byli jeszcze słabsi niż on. Bonusy dla GKM to nie osiągnięcie Kempińskiego tylko żałosna postawa Barana i Skórnickiego, którzy wychodzili wręcz z siebie żeby nie zdobyć bonusa na GKMie.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Ostafiński widzisz chłopie żebyś Ty słuchał opinii o sobie to już dawno Ciebie też by tu nie było . Na taczkach nie wyjedziesz bo bo otoczyłeś się wazeliną i lecicie sobie , a co kliki są, wyniki są nie ważne co mówią czytelnicy . Sprowadziłeś ten portal to rangi pudelka i śmiesz jeszcze tak gnoić człowieka. Może powinien odejść ale Ty nie jesteś żadnym autorytetem aby to osądzać a tym bardziej nabijać się z pracy na Stacji benzynowej . Jesteś żałosny .
  To jest mój ostatni wpis na tym forum dlatego z tego miejsca chciałbym wszystkich pozdrowić i życzyć wielu emocji nie związanych z twórczością tego Pana i jego giermków.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  przekonywać do tego Sadego to jak przekonywać Ostafińskiego aby zajął się czymś innym...

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

  Tu nie chodzi o to żeby CELOWO przegrywać bieg 1:5. To absurd. Przecież Unia mogłaby wygrać start w 13 tym i jechać podwójnie i co wtedy? Chodziło o to, żeby zawodnicy mieli od trenera info że jeśli będą jechać na 5:1, 4:2 lub 3:3 to ok ale absolutnie nie można przegrać 2:4 !!! Bo to najgorszy wynik z możliwych i jeśli tak się bieg ułoży trzeba odpuścić na 1:5. To było właśnie zadanie Barana. Informacja dla żużlowców. On teraz PO fakcie opowiada że myślał o tym ale to stek bzdur. Chłopak był kompletnie zagubiony i nie wiedział co się dzieje. Przecież bieg tak się ułożył że rzeczywiście Falubaz jechał na 5:1. I co się stało? Bjerre wyszedł ze skóry żeby zrobić z tego ... 2:4 i zrobił !!! Dałbym sobie rękę uciąć że właśnie Thorsell celowo puścił duńczyka żeby przypadkiem nie było 5:1, dałbym - gdyby w parkingu nie siedział inny baran - Skórnicki :)

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

  Ja nie gdybam tylko odnoszę się do Twojej wypowiedzi, która nacechowana jest suchym dodawaniem i odejmowaniem punktów. A każdy bieg to emocje w zależności od tego jak układa się mecz. Daję sobie uciąć głowę że gdyby Falubaz musiał 15 ty bieg wygrać podwójnie żeby się utrzymać - mogłoby być różnie. No ale tak jak piszesz teraz to se można wróżyć z fusów.
  Ja tylko napiszę że przeczuwałem co zrobi Baran przed nominowanymi i gdy tylko to się potwierdziło wyłączyłem TV bo już wiedziałem że jest po zabawie.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

  Święte słowa.
  Jakbym nie znał możliwości intelektualnych Pawła Barana to analizując ostatnie mecze Unii mógłbym odnieść wrażenie że on celowo robił wszystko żeby spuścić zespół ligę niżej. Z boku tak to wygląda. Na przekór ogólnych zasad, wiedzy, kibica Paweł wręcz wychodził ze skóry żeby zespół spadł.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Rozumiem Cie i to jest fakt ze jest tu trochę prywaty. Z drugiej strony nie ukrywam, że sposób w jaki spadliśmy wywołuje porostu złość. Dla kogoś obserwujacego to z boku jest to czynnik rzucający sie w oczy. Jednak przyczyną tego stanu rzeczy i tych emocji są niestety te kompromitujace błędy. Pozdrawiam

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

  inaczej podchodzi się do biegu gdy MUSISZ wygrać 5:1 a zupełnie inaczej gdy wystarczy nie przegrać 1:5. Pod taką presją 15ty bieg mógł się ułożyć zupełnie inaczej (czytaj gorzej dla Falubazu). Tak naprawdę biegiem o utrzymanie był w Zielonej bieg 14ty i każdy laik to wie. Jedynym, który tego nie wiedział był Baran, okazuje się że jeszcze TY ;)

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Kamil Hynek: Unia mogła się utrzymać. Trener "pomógł" w degradacji. Rozliczamy Pawła Barana (komentarz)

  Rozumiem że Ty jesteś ZNAWCĄ... ;)
  Jakbyś nim był to byś wiedział, że nie tylko Tarnów jechał na cienkiej lince. W tym roku trzy zespoły wyraźnie odstawały od reszty i były porównywalnie słabe i tak się fajnie złożyło że akurat te zespoły miały najsłabszych trenerów. Na koniec okazało się że różnica punktowa między nimi była żadna, zadecydowały bonusy a i te rozdzielone niewielką różnicą. Reasumując o tym kto spadnie zadecydowały niuanse a karygodne błędy taktyczne to są NIUANSE przez duże N.
  Fakt, przed sezonem darli łacha z tarnowian ale sezon zweryfikował wszystko i moim zdaniem tarnowianie wcale nie wyglądali najgorzej. Ktoś powie: nie istnieli na wyjazdach. Ja zapytam: A Zielona z Grudziądzem to istniała? Żal było patrzeć na wyjazdowe mecze wszystkich trzech drużyn, nie tylko Tarnowa.
  Mało tego - w połowie sezonu Tarnów był w czwórce!!! i mało kto wtedy przypuszczał że poleci. I wtedy do akcji wkroczył Baran. To jak rozegrał rundę rewanżową woła o pomstę do nieba, nie wiem czy dało się bardziej spier..... te mecze a zwłaszcza te trzy decydujące w Grudziądzu, Toruniu, Zielonej. W każdym z nich było bardzo blisko bonusa bo zawodnicy naprawdę jechali - efekt: zero bonusów i brak jednego małego punkcika do utrzymania. A prowadzanie taktyczne zespołu w ww meczach sobie przeanalizuj a dojdziesz do wniosku że trzeba było nie lada sztuki żeby tak spieprzyć wszystko co tylko się dało.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  To dlaczego nie uderzyl sie w piers w 14 biegu wpuszczając Nickiego chocby nawet z Rolnickim. W 15 Kuba z Kennetem. Moze bylaby inna presja na ostatni bieg. Ogolnie moim zdaniem Baran juz w polowie meczu ustalil sobie nominowane. A moze €€€€€€ ?

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  Bardzo dobrze napisane i prawdziwie wielu kibiców lepiej by poprowadziło ten zespół , tak samo mówiłem o Klindemandzie żeby jechał w Grudziądzu bo nawet jak cieniowal w Lesznie to w Grudziądzu dobrze pojechał. W Częstochowie znowu jak tylko Dzik dobrze jechał to nawet raz nie wstawił Kulakowa a takich stop było więcej, co za gość ten baran , można było się utrzymać ale nie z tym baranem

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Paweł Baran: Zawsze winny jest trener. Gdyby Duńczycy wygrali ostatni bieg podwójnie, uderzyłbym się w pierś (wywiad)

  Skąd wiesz że by nie dały? Było oczywiste że Dudek jest niełapalny w dodatku pojedzie z coraz szybszym Jensenem. Jedyna szansa była by powalczyć z Zengotą i Pepetą więc wszystkie siły powinny być rzucone na 14ty. Żeby było śmiesznie tak się to wszystko ułożyło że można było zdublować 12ty bieg, czyli Rolnicki z wenętrznej , Nicki spod płota i w środku Protasiewicz. Można było liczyć na powtórkę, że Rolnicki znowu ucieknie i Nicki dowiezie. Można było wiele ugrać a stracić relatywnie niewiele bo nie sądzę żeby Pedersen dał się przywieźć słabszej myszowatej parze na 5:1. Gdyby Unia wygrała 14ty podwójnie byłoby po meczu, gdyby wygrała 4:2 lub remis spowodowałoby to takie nerwy że Dudek z Jensenem mogliby się osrać a nawet porażka tarnowian 4:2 też dawałaby cień nadziei bo Pedersen mógby wskoczyć z taktyka w 15tym za Jamroga i liczyć na cud.
  Reasumując - Baran ryzykując Rolnickiego i Pedersena w 14tym mógł stracić niewiele a zyskać wszystko.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Paweł Baran: Zawsze winny jest trener. Gdyby Duńczycy wygrali ostatni bieg podwójnie, uderzyłbym się w pierś (wywiad)

  Baran jakim był "żużlowcem" takim jest menago. Za to jak nieudolnie prowadzi drużynę w meczu wyleciałby jak z procy z każdego klubu. Pazurami wbił się w fotel i sam nigdy nie uniesie się honorem i nie da se siana bo kryje go inny przyspawany do stołka nieudacznik (Sady). A przecież chłopak ewidentnie nie nadaje się do tego fachu. Nie wiem - może szpachlowanie, elewacje etc. W każdym razie na pewno nie kierowanie drużyną żużlową.
  Lubiłem go jak przejął pałeczkę po Cieślaku ale z roku na rok się cofał aż sięgnął dna. Zero pomocy drużynie, zero samokrytyki, taktyka meczowa na poziomie przedszkolaka. Stawiam tysiaka, że Baran gdyby grał w jakiegoś menagera żużlowego na komputerze byłby najgorszym graczem w sieci.
  I nie chodzi tylko o ostatni mecz. Kładł każdy wyjazd tarnowianom, tylko Baranowi Unia zawdzięcza utratę bonusów z Grudziądzem, Toruniem i teraz Zielonką. I oczywiście jak zwykle za każdym razem to jego pieprzenie że teraz to każdy mądry PO. Otóż nie panie BARANIE!!!. Ja już dawno rozgryzłem Twoje dziadostwo. Za każdym razem gdy przeczuwałem pismo nosem dzwoniłem do żużlowego kumpla i z WYPRZEDZENIEM mówiłem mu co teraz powinien zrobić NORMALNY trener a co zrobi BARAN !!! I za każdym razem się potwierdzało i mam na to dowody i świadków. Przez cały sezon z uporem maniaka puszczał cieniującego Kildemanda zupełnie nie wykorzystując i nie sprawdzając Kułakova. I coś mi mówiło że ten głupek wpadnie na pomysł żeby testować ruska w najważniejszym meczu sezonu w Grudziądzu, czyli na torze na którym Kildemand zawsze bryluje. I słowo stało się ciałem. Potem takie poprowadzenie taktyki w Toruniu że nie wykorzystał Pedersena z taktycznej a teraz po 13tym biegu dzwonię do tego kumpla i pytam jak ustawiłby nominowane, oczywiście że Dzik w 14tym i pewnie Rolnicki bo Kildemand nic nie jedzie. A ja na to: zapomnij , ten kretyn puści Jamroga z Kildemandem. I znowu stało się ciałem.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Falubaz – Unia T.: nokaut gości w nominowanych. Falubaz pojedzie w barażu, Unia spada do Nice 1.LŻ (relacja)

  Duet BARAN-CIEMNIAK kładli każdy mecz w sezonie dla Tarnowa. Pierwszy pokaz swoich możliwości dali w Grudziądzu oddając posunięciami taktycznymi pewnego bonusa - dziś z kolei prawdziwy majstersztyk. Mój pies lepiej ustawiłby nominowane niż baran.

 • Steve Rondel lubi Komentarz

  O wielu tematach nie powinien pisać. Nawet Waliszko go pocisnal w magazynie PGE jak się Dariusz wyrywał z wypowiedzia. Każdy ma bekę z niego a on nadal pisze, tworzy, wymyśla, spekuluje, przypuszcza, nadaje prawdziwosc wyimaginowanym w jego głowie hipotezom. Najgorsze jest jednak to, że ktoś czyta te nasze komentarze i Darkowi o tym nie mówi, że większym niż on autorytetem nt żużla jest dla nas klaun Roland.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Trener policzył. Unia skazana na baraż. Tylko cień szansy na szóste miejsce

  Baranie, zespół spuściłeś z ligi tym jak koncertowo położyłeś mecz w Grudziądzu. Lepiej szybko ucz się szpachlować.

 • Steve Rondel napisał/a komentarz do Dlaczego Kildemand tak późno dostał szansę w Grudziądzu? Trener Unii wyjaśnia

  Baran, daj se siana z udawaniem żużlowego menagera. Ty nawet nie za bardzo nadajesz się jako wiatrakowy dla Pedersena. Duet Baran-Ciemniak jechał na farcie ale kiedy rzeczywiście przyszła godzina próby koncertowo położyli mecz i pewny bonus.
  Już pomijam nawet fakt, że Kildemandowi rzeczywiście wyjątkowo leży owal w Grudziądzu (choć przeciętny trener powinien rzucić przed meczem okiem na statystyki) ale kompletny brak wiedzy do czego służy rezerwowy. A rezerwowy służy do łatania dziur i zastępowania słabiej dysponowanych zawodników. Tymczasem Baran już przed meczem odstrzelił Kildemanda nie dając sobie żadnego pola manewru. Tak nie robi nawet żużlowy laik (np Night). Należało sprawdzić w pierwszym biegu Kildemanda - a nóż widelec. A jak przyjechałby kilometr z tyłu ok - jedzie Kułakov. Baran tymczasem zachowuje się tak jakby zmiana mogła być tylko za Pająka. Przecież Kułakov mógłby równie dobrze zmieniać cienkiego wczoraj Jamroga czy Mroczkę.
  I nie piszę tego jako mądry po meczu (jak ładnie usprawiedliwiał się Baran) bo już przed meczem drżałem żeby ten głupek nie wpadł na pomysł sprawdzania od początku Kułakova. Ulżyło mi gdy rusek przyjechał pół okrążenia za resztą bo wiedziałem że wytrącił Baranowi argumenty. Ale gdzie tam !!! Kolejna szansa dla ruska i to na kogo? na Łagutę, z którym nikt nie miał szans i na kevlara Wawrzyniaka - wiadomo było że nawet moja stara przywiozłaby punkt.
  Najlepsze w tym wszystkim jest to że Baran dzielnie opierał się presji i przez pół sezonu z uporem maniaka dawał szansę Peterowi zupełnie olewając Kułakova chociaż wszyscy pukali się w czoło. W końcu Baran zmiękł i postanowił testować ruska w najważniejszym meczu sezonu i to na wyjeździe! No debil !!! A przecież za dwa tygodnie mecz o nic we Wrocku - tam mógłby se Kułakov nawet 6 razy pojechać.
  Nawiązując do tłumaczeń "trenera" i parafrazując słowa poety: taki BARAN to i przed szkodą i po szkodzie GŁUPI !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

HDZapora

Bóg się rodzi... tak więc na ten świąteczny czas, życzę nam wszystkim wyciszenia emocji związanych z żużlem i poddaniu się błogości świątecznego ciepła. Niech w te wyjątkowe dni w roku króluje w domach radość i miłość. Zaś na forum życzliwość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prosto i w lewo

To jest suvenir, nie budowlanka. Ma nawet taki haczyk ze mozna to np powiesic na gwozdziu na scianie + ma podklejoną taką byle jaką gąbke z tylu zeby np nie brudziło sciany jak wisi. Przywiozłem to raz zonie z Aten, ale niestety rozbiłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Steve Rondel

To jest płytka budowlana czy jakiś souvenir?
A w związku z czym do czego to potrzebujecie? Do wymiany pękniętej takiej samej czy raczej Twoja żona marzy o takiej pamiątce z Grecji?
Pytam żeby wiedzieć czy mam szukać po sklepach budowlanych czy raczej po sklepach z pamiątkami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hej Steve, To mam prosbe o biało niebieską-płytkę wielkosci ok 15x15cm, ceramiczną którą można kupic na Place - w paru sklepach z tego co pamietam to jest to chyba ulica Mitropoleos - odchodzi od Syntagmy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prosto i w lewo

Hej Steve,
To mam prosbe o biało niebieską-płytkę wielkosci ok 15x15cm, ceramiczną którą można kupic na Place - w paru sklepach z tego co pamietam to jest to chyba ulica Mitropoleos - odchodzi od Syntagmy w dół, w strone Plaki i stacji kolejowej albo sasiednia rownoległa ul.Ermou. Nie mam na mysli konkretnego sklepu, bo jest ich tam jak wiesz duzo. Płytka kosztuje dokładnie 5 EURO (ok 20 PLN), podaje Ci linka gdzie pokazuja podobna (z Portugalii, ale wyglada bardzo podobnie) - bedziesz wiedział o co chodzi http://www.euromkii.co...e-designs.

Daj znać czy dałbyś rade, jesli nie bedzie to kłopotem oczywiscie dla Ciebie... Jesli jeszcze masz jakies pytania to daj znac.

Oddam Ci kaske na derbach next year i zapraszam na piwo :-)

Pozdr,
Prosto i w Lewo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 19 listopada 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.