Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • W Iesław Dębski

  Tak droga nie była łatwa.Nie tylko Jego w ówczesnej Jugosławi.Serb nie Serb to nacje dla mnie mało przyjazny region.To kraje gdzie ludzie uśmiechają się bo muszą.Djokowicz jak Serb nigdy się nie podda.Z jednej strony to dobrze bo walczy do końca i się nie poddaje.Takiej waleczności brakuje naszym piłkarzom.Jest niesamowity ale dla mnie to RAFA NADAL jest moim IDOLEM.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do 10 najdziwniejszych rzeczy związanych z Japonią. Niektóre naprawdę cię zszokują

  To stary.higieniczny zwyczaj.Takie latryny były w wojsku a widziałem za komuny we Wrocławiu na DWORCU GŁÓWNYM.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Anglicy żądali powtórzenia finału Euro. Mistrzowska riposta włoskiego piłkarza

  Tak jest dotąd powtarzać mecze aż wygramy.Mało drugi to jeszcze trzeci i tak bez końca.A czy Włoch sfaulował na tyle aby go usunąć z boiska NIE! i jeszcze raz NIE.Zagrał niebezpiecznie ale na piłkę.

 • W Iesław Dębski

  Kto powinien być PREZESEM PZPN: wyższe wykształcenie AWF ze specjalnością PIŁKA NOŻNA,Wysokiej klasy piłkarz nie szukający na siłę pieniędzy,nie wchodzący w UKŁADY mafijne,przede wszystkim szacunek w śród kibiców.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Koźmiński odcina się od Bońka. Szykuje się czystka w PZPN

  Tak CZYSTKA z jednych nieudaczników na innych.PZPN to "MAFIA" bez żadnej kontroli.Tak było jest i będzie a ci co chcieli by to zmienić zostaną stłamszeni. Boniek na stanowisku PZPN to tak samo jak trener reprezentacji.Klapa w reprezentacji klapa w PZPN.
  czy da się coś zmienić w PZPN-NIE bo to to samo co rządzeniem w KRAJU.
  Piłką muszą zarządzać zapaleńcy,tacy jak trener IGI ŚWIĄTEK.Aby sport ruszył w Polsce trzeba uzdrowić sport w szkołach już podstawowych.Komuno wróć choćby dla ratowania sportu w szkołach.
  Ps. Po lekcjach w szkole trenowałem różne dyscypliny.Wszystko miałem za darmo a gwarantował mi klub sportowy SOCZNI GDAŃSKIEJ.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Urszula Radwańska świetnie zaczęła, ale potem zgasła. Dwa oblicza meczu w Pradze

  Pisanie o Urszuli Radwańskiej to strata czasu.To tragedia tenisowa.Szkoda bo miała talent.Tylko sam talent nie wystarcza potrzeba jeszcze psychicznego opanowania.Nie raz wygrywała pierwszego seta,drugi pożal się boże jak jesteś nad nami a trzeci na ogół przegrana do zera.O to cała URSZULA.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Kontrowersja w finale Euro 2020, Jorginho powinien wylecieć? Listkiewicz mówi wprost

  Nawiedzeni dają CZ\ERWONĄ KARTKĘ ja nie bo zaatakował piłkę co w tej sytuacji było groźne. ŻÓŁTA to i tak wiele znając cwaniaków na boisku, tak z jednej i drugiej strony.Generalnie na polu karnym cwaniakują WŁOSI.

 • W Iesław Dębski

  Iga się nie popisała.Podstawowe błędy to przy tak płaskich piłkach zła praca kolan. Druga sprawa odbijała piłki,które były za daleko o niej.Pokaz pracy nóg pokazała nasza tenisistka w barwach niemieckich.Dobra praca nóg to gwarancja sukcesu.Często na prostych nogach odbija Hurkacz. Nie jestem znawca tenisa, ale mam wrodzony talent obserwacyjny graczy na wysokim poziomie.Podpatrywanie innych graczy to moja specjalność

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Tenis. Zamieszanie wokół Igi Świątek. Chodzi o jej stypendium

  Iga to fenomen,ale nie przypuszczałem na początku,że osiągnie sukces.Zacząłem wierzyć w IGĘ,po wygraniu z RUMUNKĄ.UWIERZYŁEM W JEJ TENISOWĄ MOC.
  Jest fantastycznie prowadzona,oby tak dalej.\Dobrze zdecydowano,że nie zagra już w tym roku.Czeka Ją nadal ciężka katorżnicza praca.Ponieważ widać,że jest wyjątkowo ambitna,będą dalsze sukcesy.

 • W Iesław Dębski

  Jeszcze wracam do tenisa.Po meczu AUSTRIAKA Z ARGENTYŃCZYKIEM,to zastanawiam się,czy to jest możliwe tak grać.

 • W Iesław Dębski

  Szlak mnie trafia,jak ktoś zagląda do mojego PORTFELA.TO SĄ PIENIĄDZE ZA CIĘŻKĄ PRACĘ latami.Radzę się zainteresować tym,ile kosztuje,przygotowanie do gry na takim poziomie.A więc ODPIEPRZCIE się od IGI portfela.Jedni rodzice,musieli sprzedać DOM,aby dobrze grać w tenisa.

 • W Iesław Dębski otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • W Iesław Dębski

  Polsce nie wystarczy nawet najlepszy trener z zagranicy,tylko cały zespół związany z przygotowaniami dla zawodników.Polscy piłkarze z wyjątkiem Lewandowskiego,to "CZOŁGI"poruszające się po boisku.A do tego nędzne wyszkolenie techniczne.

 • W Iesław Dębski

  Polsce nie wystarczy nawet najlepszy trener z zagranicy,tylko cały zespół związany z przygotowaniami dla zawodników.Polscy piłkarze z wyjątkiem Lewandowskiego,to "CZOŁGI"poruszające się po boisku.A do tego nędzne wyszkolenie techniczne.

 • W Iesław Dębski

  Polak nie dostanie "ZŁOTEJ PIŁKI".Polacy są upośledzani,przez grono,tych co zabierają głos.Dla mnie to wybitny piłkarz EUROPEJSKI,bo tu jest najpotężniejsza liga ŚWIATA.Złota piłka,jest przyznawana,przy ZIELONYM STOLIKU.LEWANDOWSKI,OPRÓCZ,TEGO,ŻE JEST WYBITNYM PIŁKARZEM,TO WYJĄTKOWA OSOBOWOŚĆ I NIE MA SOBIE RÓWNYCH.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Tomasz Adamek: Andrzej Duda wygra przed czasem

  @historyk: Mam takie samo zdanie.Pozdrawiam serdecznie.
  Jeszcze dodam,że próbowałem boksu pod okiem,słynnego Antkiewicza przyszło mi szparować z bokserem,po pierwszym "kroku".W pierwszej rundzie,bardzo obrywałem.Po konsultacji z Antkiewiczem,w drugiej rundzie rozprawiłem się z przeciwnikiem na tyle,że nie stanął do walki w trzeciej.Okazało się,że na tyle miałem silne ciosy,że bał się,że Go z nokautuje.On miał dość,ja wybity palec,też miałem dość.I tak skończyłem z idiotycznym sportem jakim jest BOKS.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Tomasz Adamek: Andrzej Duda wygra przed czasem

  Zawsze uważałem,że BOKS,to sport dla niezrównoważonych.Wszyscy marnie kończą,Adamek też nie lepszy.WALENIE PO DURNYCH ŁEPETYNACH CAŁYMI LATAMI,DOPROWADZAJĄ DO TAKICH DECYZJI A NIE INNYCH.
  NAJWIĘKSZY BOKSER WSZECH CZASÓW-AMERYKANIN,MIMO POPARCIA Jankesów,też marnie skończył.A Adamek,żal mi Go,że zaczyna być takim samym jak inni bokserzy.
  Ps.miałem w swoim zespole w pracy boksera.Aż było przykro patrzeć,jak szedł do pracy,podskakiwał,bez powodu i zastanawiałem się,co z CZŁOWIEKA,MOŻE ZROBIĆ BOKS.Nauczył się SPAWANIA,ale strach był Mu powierzyć,poważną robotę,bo mogła by się zawalić konstrukcja.Dlatego spawałem sam,mimo,że nie był to mój obowiązek.Natomiast byłem odpowiedzialny za wykonywane prace.O to cały BOKS.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Piłka nożna. Cezary Kucharski odsłania kulisy. Mówi o powodach z rozstania z Robertem Lewandowskim

  TRUDNO KOMENTOWAĆ,TO CO MÓWI KUCHARSKI.Dlaczego mówi to teraz a nie zaraz po "rozwodzie".Wydaje mi się,że Kucharski,"padł na "ziemie" i się mści.Tam gdzie w grę wchodzi SZMAL,wszystko jest możliwe.Zastanawiam się,że jak "LEWY",jest tak pazerny,to dlaczego tak z lekką ręką,wykłada MILION EURO I SPONSORUJE,WIELE FUNDACJI.Czyżby chciał startować na PREZYDENTA!!! Z TEGO CO CZYTAŁEM,MA SIĘ ZAJMOWAĆ MŁODYM NARYBKIEM PIŁKARSKIM.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Mariusz Mowlik: Jeżeli ktoś uważa, że kryzys związany z koronawirusem go nie dotknie, jest naiwny

  Jestem przerażony tym,że zawsze widzimy problem po szkodzie.Tak jest we wszystkim.Powódź zrobiła spustoszenie z braku ZBIORNIKÓW RETENCYJNYCH I ZO:NIE POWSTAŁ ANI JEDEN.Czesi mają więcej zbiorników,niż POLSKA a są krajem TRZY RAZY MNIEJSZYM.A mówią,że "myślenie daje gwarancję na SUKCES.-nie dotyczy Polski.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Koronawirus. Kolejny szpital otrzymał pieniądze od Anny i Roberta Lewandowskich

  @KoronaMKS: Bo dobroć,trzeba pokazywać,bez przerwy w kraju,gdzie tej dobroci jak na "lekarstwo".Milion euro,to duże pieniądze.Który z MILIARDERÓW w Polsce,dał choćby połowę tego."LEWY" tyra na boisku i na treningach.A KRWIOPIJCY,zarabiają miliony,na ludzkim pocie.A Ty co zrobiłeś?ja siedząc w domu od PÓŁTORA MIESIĄCA,oszczędzam pieniądze dla tych co walczą z WIRUSEM.Zazdrość,to nieludzka rzecz,ja takiej nie posiadam.Pozdrawiam serdecznie z nadzieją,że nie do końca,jesteś złym człowiekiem.

 • W Iesław Dębski

  Tacy wspaniali sportowcy,wspaniali ludzie i co najgorsze,umierają młode istoty,które są na początku drogi sportowej,czy zawodowej,A WYJĄTKOWA KANALIA RYDZYK I JEMU PODOBNI,ŻYJĄ W NAJLEPSZE.TO JEST NIESPRAWIEDLIWE.

 • W Iesław Dębski napisał/a komentarz do Koronawirus. Jan Tomaszewski: To jest wojna. Ofiarami w niej będziemy tylko my

  Hola, hola Panie Janie.Co PREMIER I PREZYDENT,ZROBIŁ,DLA ZWYKŁEGO śmiertelnika.
  Niech Pan pójdzie do sklepów spożywczych,dobrze jak mają zwykłe maski,które można używać kilka godzin.Gdzie są maski z FILTREM,KTÓRE MAJĄ LEKARZE W PRZYCHODNIACH-JAK MAJĄ.
  Zamykanie ludzi w domach to nie rozwiązanie problemów,dnia codziennego.Mój PESYMIZM,TO ŻEBY NIE BYŁO POWTÓRKI Z WŁOCH.CZY SŁYSZAŁ PAN O URUCHOMIENIU NA WIELKĄ SKALĘ PRODUKCJI MASECZEK Z FILTREM,BO JA NIE PANIE JANIE.Tak,że poczekajmy z tym CHWALENIEM.Najpierw zamykają nas w domu-dobrze.A potem w MAJU NA WYBORY-SKANDAL.O TO POLSKIE RZĄDZENIE PRZEZ PiS.MYŚLĘ,ŻE DOBRZE JEST CHWALIĆ,ZMARŁEGO NIŻ NIE DO KOŃCA "SPRAWNEGO" ŻYWEGO.-PREZYDENT,PREMIER.

 • W Iesław Dębski

  Wreszcie zrozumieli,że pieniądze w BANKU ich nie uratują.WIRUS,nie przebiera w środkach.Niszczy to co jest na drodze.A "DROGA" jest WYJĄTKOWO SZEROKA.

 • W Iesław Dębski

  Rozpisałem się na całego.Ronaldo kibicuje REALOWI,tak jak ja,bo nie lubi BARCELONY.Mimo wszystko,lata spędzone w REALU,robią swoje.
  Szkoda,że LEWANDOWSKI,nie trafił do REALU,bo styl gry odpowiada "LEWEMU".

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.