Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jan943 został fanem Jerzy Kanclerz

 • jan943 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Witajcie!Gratuluje,, skompletowania niezłego składu, w tej złożonej sytuacji,, w jakiej znalazła się Polonia.Tylko pamietajce,, sukces ma "kilku Ojców", a porażka, to bedzie "tylko" Wasz sukces.

 • jan943 napisał/a komentarz do Marian Dering o zwolnieniu Kanclerza

  Szanowni Panstwo!Klubem winni zarządzać, poważni ludzie,a poważni ludzie to się poważnie zachowuja,,Jeżeli tego nie potrafią to winni odejśc.Pan Dering to, tylko broni wężyków generalskich, które zdobył w "ostatniej" chwili.Panu Kanclerzowi/jako cywilowi wojska/ trudno było się komunikować, z Prezesem , który wiedzą o żuzlu to nawet do pięt, mu nie dorasta, mimo posiadanych wężyków.Panie Prezydencie wiecej odwagi,w podejmowaniu decyzji./ Moim zdaniem,lepiej jest bronić pasjonata sportu, i naszego miasta Jerzego Kanclerza/, niż Marian Deringa,człowieka ,który słabo zna miasto, i nie ma pojęcia o sporcie, do takiego Prezesa napewno nie przjdzie biznes.

 • jan943 napisał/a komentarz do Sławomir Kryjom będzie prawdopodobnie nowym menedżerem żużlowców Polonii

  Szanowny Panie Prezydencie Bruski! Proszę o zaprowadzenie porządków w Polonii-żuzel, Zawisza-pilka nozna, bo jeżeli nie,uczyni Pan tego,, to spolecznstwo uczni to z Panem.

 • jan943 został fanem SGP/IMŚ

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.