Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Grzelak napisał/a komentarz do Szwedzi zakpili z Therese Johaug? Wymowna sytuacja na konferencji prasowej

  Świadomie czy nieświadomie, jakie to ma znaczenie, ładna dziewczyna chciała wyleczyć oszpecającą ją dolegliwość. Lekarz powinien wiedzieć czy ona może to stosować. Moim zdaniem on wiedział, zastosował lek, który wyleczył. Jak ona wyglądała by, gdyby to pozostawiło szramy, oszpecenie ładnej buzi! Wcześniej nie wykryto u niej żadnych śladów zakazanych środków więc do wcześniejszego okresu nie można mieć zastrzeżeń, a to tylko czepianie się zazdrośników, i nienawistników. Jeżeli nie wierzycie jakie blizny zostają po oparzeniach to każdy może spróbować! Dla poszanowania przepisów Światowego Kodeksu Antydopingowego, który bardzo zasadniczo traktuje wykrycie środków niedozwolonych w organizmie sportowca, została ukarana. Wykluczono ją z jednego sezonu sportowego. 13 miesięcy zawieszenia było dotkliwą karą. Rozszerzenie zawieszenia do 18 miesięcy moim zdaniem było nadużyciem stosowania przepisów WADA Code, a sportowca potraktowano przedmiotowo, zapomniano, że to też tylko człowiek. Pozbawiono ją drugiego sezonu w startach oraz możliwości udziału w Zimowej Olimpiadzie. Jestem normalnym kibicem, lubiącym sporty zimowe, żadnym znawcą. Jednak śledziłem wypowiedzi ludzi znających się na medycynie, prawie sportowym oraz czynnie zaangażowanych w zwalczanie stosowania dopingu przez sportowców. Ich wypowiedzi były bardzo korzystne dla Johaug. Widocznie ci co wydawali orzeczenie są super znawcami. Szkoda bo pozbawiono tysiące kibiców oglądania wspaniałej walki na trasach narciarskich z udziałem wspaniałej zawodniczki Therese Johaug, którą ja uważam za niewinną!!!

 • Jan Grzelak napisał/a komentarz do Therese Johaug zachowa stypendium mimo dyskwalifikacji. Od federacji będzie dostawać 21 tysięcy euro miesięcznie

  Co to Was obchodzi, nie Wy to płacicie, a zawiść jest bardzo złą cechą osobowości ludzkiej. Ona tak dużo zrobiła dla Norwegi, że wy dla Polski nie zrobicie w jednym promilu. O co Wam chodzi? Oni dbają o swoich sportowców.

 • Jan Grzelak napisał/a komentarz do Józef Łuszczek o Therese Johaug: Szkoda dziewczyny

  Nie mogę zrozumieć motywów wypowiedzi w komentarzach. Dlaczego tak wielu nienawidzi tę dziewczynę. Pan Józef Łuszczek ma rację. Nie do końca wypowiedział swoje wątpliwości. Postaram się je rozwinąć przedstawiając swoje zdanie.
  1. żeby wyrażać opinię w jakiejś sprawie trzeba zapoznać się przynajmniej z podstawowymi zasadami i przepisami regulującymi rozpatrywane zagadnienie.
  2. Nikt tej dziewczynie nie udowodnił, że brała niedozwolone środki w czasie trwania zawodów i branie ich miało na celu osiąganie lepszych osiągnięć.To był okres letni.
  3. Nikt nie podważył, że nie miała ust poparzonych, czyli leki jakieś powinna zażywać. Należy zauważyć, że jest atrakcyjną dziewczyną i tego typu dolegliwości są dla niej utrapieniem. Ona chciała się wyleczyć i to było celem.
  4. Jakie przepisy regulują, że każdy sportowiec ma być lekarzem i wiedzieć jaki lek stosowany na skórę lub w tym przypadku na usta będzie miał taką przenikalność do organizmu, pomimo, że jest zabronionym lekiem, i że w badaniach wykaże stężenie. Pomimo postawienia Jej zarzutów od wielu miesięcy, nic nie zrobiono w tej kwestii, nie wykazano żadnych wyników badań, przynajmniej z relacji środków przekazu to nie wynika.
  5. Ukaranie Jej 13 miesięcznym zawieszeniem było wystarczającą karą za brak czujności i podkreślenie ważności zapisów, Word anti-doping Code, który precyzyjnie określa postępowanie w podobnych przypadkach, ale kara była również wysoka i dotkliwa. Popieram sposób podejścia do sprawy Norweską Agencję Antydopingową i Norweski Związek Narciarski.
  6. Przekazywanie nie sprawdzonych, bardzo obciążających informacji w środkach masowego przekazu powoduje niewłaściwy obraz sportowca w tym przypadku Johaug.
  Moim zdaniem, dziewczyna została wmanewrowana w rozgrywki pomiędzy Związkami Narciarskimi Szwecji, Finlandii, a Norwegii i jest Ona ofiarą rozgrywek biznesowo- sportowych między tymi krajami. Mówicie o sporcie, a gdzie jest godność ludzka, gdzie jest człowiek, czy Wy co ferujecie swoje niesprawdzone wyroki zdajecie sobie sprawę jakie obciążenia psychiczne zadajecie człowiekowi niewinnemu. Proszę się zastanowić.

 • Jan Grzelak lubi Komentarz

  Ta piękna kobieta powinna wrócić do biegów narciarskich. Dzięki niej rośnie oglądalność tej dyscypliny. Znam brzydkie baby które kiedyś też brały niedozwolone środki i nadal biegają.

 • Jan Grzelak napisał/a komentarz do Kowalczyk znów zabiera głos ws. Johaug. Kpi ze Szweda, który ją skrytykował

  Głupie komentarze dziennikarskie powodują podgrzewanie atmosfery według mnie w kontrowersyjnej sprawie. Bardzo cenię naszą Justynkę za to co zrobiła dla sportu i dla naszego kraju. Z Jej wypowiedzi NIE wynika, że cieszy się z nieszczęścia swojej rywalki Therese Johaug. Myślę, że Jej pełna wypowiedź w tej sprawie zakończy niezdrową polemikę wokół tej smutnej dla sportu i Therese sytuacji. JG.

 • Jan Grzelak został fanem Therese Johaug

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.