Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nigdy nie zdobył korony króla strzelców PKO ekstraklasy. Nawet mój pies wie dlaczego. Mało tego nikt jeszcze jej nie zdobył, bo to pierwszy jej sezon.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W ogóle wcielać do służb wszystkich sportowców. Ewentualnie do kopalń. Tak aby po 40 mieli 4 koła emerytury. Na koszt podatnika. Jak będzie medal olimpijski dodatkowo trójka do konca życia. Ekspert Polsatu Kowalczyk bierze je bez żenady choć zarobił na piłce pieniądze na które dzisiejszy emeryt musiałby pracować 150 lat.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Serie A. AC Milan - Udinese. Media: kluby pytają o Krzysztofa Piątka, ale nie składają ofert

  @Boguslaw Wojtanowicz: I napiszą jeszcze wiele takich bzdur. I co im zrobisz? Wejdziesz na tekst? Klikniesz go? I o to chodzi. Przecież dziecko wie, że tu sprzedaje się wyssane z palca plotki. Jaka jest szansa że pójdzie do Totenchamu? Proste:50 procent. On chce, oni nie.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zastanawiam się jakim trzeba być debilem, żeby na forum jęczeć ma ciagle wałkowanie tematu Piątka. Po co wchodzisz tumanie jeden z drugim? Przecież nawet ameby.wiedza że to niekończąca się opowieść. Naprawdę macie syf za miast mózgu i nie zauważacie pewnych prawidłowości? Przecież to setny serial. Po latach wałkowania Lewandowskiego i Realu czy Kubicy i F1. Ten sam schemat. Piątek odchodzi. Matoł ślini się. Piątek odchodzi do Anglii. To samo. Matoł się ślini. Piątek odchodzi do Hiszpanii. Do Francji, do Niemiec, na Księżyc. Potem nie odchodzi. Potem znów odchodzi. Potem od nowa. Potem jakiś klub błaga o niego. Potem już go nie chce. Potem go kupił. Potem jednak go nie kupił. Potem Piątek już odszedl i grał sparing. Jednak odszedł i nie grał. Jednak grał ale nie odszedł. Potem zona zablokowała transfer. Jednak nie zablokowała, bo nie ma żony. Ale ma mieć. Już jedną oglądał. Więc jak obejrzał to poszedł spać. Gdy spał to mu się śniło, że nie odchodzi. Jednak odchodzi. Podpisał kontrakt. Ale sensacja, wpadł pod pociąg i stracił nogi. Z transferu nici. A było blisko. Jednak nie, nogi są to pociąg stracił nogi. Jednak odchodzi. Klub odejścia jednak już kupił gracza. Z transferu nici. Ale, ale to bramkarz. Czyżby Piątek miał być bramkarzem? Tu dwa tygodnie na rozważania czy Piątek byłby dobrym bramkarzem. W sumie bramkarze stają pod klubami. Itd, itd.
  Przecież to się będzie ciągnęło aż....się skończy. Dziennikarze z Polski nic nie znaczą. Nikt im nie udzieli żadnej poważnej informacji. Mają walczyć o "klikalności", więc śledzą zachodnie plociuchy które....walczą o "klikalności" i tworzą sami opowieści. Mnie to śmieszy. To jest biznes. Tu chodzi o kasę i nikt kto w tym siedzi nie będzie pieprzył głupot w stylu "brak ofert". Znakomita technika negocjacji. Wyjść i powiedziec, że ma się towar którego nikt nie chce.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Klopp uważa i zresztą słusznie, że kibice to tłumoki którym obca jest logika. Panie Klopp i wy tumany sprzed telewizora czy troska o odpoczynek piłkarzy, zamartwianie się dużą ilością meczy nie kłóci się wam z chęcią aby letni termin PA stał się właściwym terminem tej imprezy? Pytanie: kiedy piłkarz rozegra więcej meczy: gdy po pełnym sezonie pojedzie na afrykańską imprezę ( jak chce Klopp)? Czy pojedzie na nią zimą zarywając kilka meczy w lidze? Kiedy będzie miał więcej czasu na wypoczynek? Latem gdy zamiast poleżeć na plaży zasuwa w upale na boisku? Panu Klopowi chodzi o Liverpool. Tylko i wyłącznie. I ja to rozumiem. Tylko po co pieprzyć farmazony o przemęczonych zawodnikach.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Serie A. Sebastian Walukiewicz - miłość od pierwszego kontaktu

  @Adnotacja: Matołom które to czytają to nie przeszkadza.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Michał Pol: Nie godzi się odmawiać Zmarzlikowi triumfu w Plebiscycie!

  @KrzysioGGG: Ona kiedyś biegała na nartach. I dobra była...

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do F1: Orlen zarobił fortunę na Robercie Kubicy. Aż 110 mln zł ekwiwalentu reklamowego tylko z telewizji

  @Rimwid Rataj:
  Jest dokładnie odwrotnie. To nazwa Orlen dołowała wyniki. Nic nie mówiący Star i brak głowy białego orla poprawił wyniki. Po prostu nikt nie kojarzy tych stacji z Polską. A wyniki Orlenu to działalność rafinerii. Tu nie potrzeba żadnej reklamy.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk nie płaci piłkarzom. Zaległości wynoszą już kilka miesięcy

  @gmk38: Widocznie nie dała na pensje to i nie zostały wydane na nie. Może telefon do Banasia? On będzie wiedział. Może Martyna Wojciechowska z NBP ma jakąś wiedzę? Żartowałem. Za 60 koła miesięcznie pani po hotelarstwie na niczym się nie zna. Kradno, ale siem dzielo.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk nie płaci piłkarzom. Zaległości wynoszą już kilka miesięcy

  @leno:
  Jasne. Już widzę te kolejki chętnych do gry w takim klubie. Piłkarze są przepłacani powiadasz. A niby dlaczego? Zarabiają bo takie są stawki. Gówniane w porównaniu do lepszych lig. Ktoś się zgadza na takie pensje to w czym problem? Nikt Lechii nie kazał podpisywać kontraktów. Zawsze można wziąć tańszych zawodników i grać w dwa lata w drugiej lidze.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A wczoraj został trenerem Arsenalu.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Historyczny? Niemal wszyscy awansują. Trzeba było awansować na Euro 2004 jak Łotwa. To był wyczyn.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do Wahan Geworgian. Reprezentant z bazaru

  @NieDlatuskow: E tam! Mógł pójść do PiSu. Na słupa odzyskać kamienicę, drugą wyczyścić jak mafia z mieszkańców. Potem opowiadać pierdoły bo kamienicy body AKowca. Potem być szefem administracji skarbowej. Nabrać doświadczenia i zostac ministrem finansów. Wprowadzić do ekipy bandytów wyłudzających VAT. Jak kraść to miliony. Mógł nie płacić podatków bo mógłby pracować niby za darmo bo kiedyś ktoś zaplaci mu mega premię. Wiesz taki głupi tekst dla urzędu skarbowego. Wersja PiSu jest o tyle lepsza, że tamtego z PO wylali i nikt się do mendy nie przyznaje. Został sam. A tu mafia PiS trzyma go cały czas. Musi tylko pamiętać, że kraść można i sto razy więcej niż PO. Tylko trzeba się dzielic. Wyborca PiSu to głupek wić nie zorientuje się, że dzielą się nie swoim i dają ulamek tego co ukradli. Wiesz, 888 zł trzynastej emerytury (w zamian jeszcze dłuższe kolejki np. do lekarza) a sobie miliony. No 50 koła za nic w NBP.

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie no! Super nota. Pomijając idiotę który dostał niską ocenę za kartkę nie za grę to druga najgorsza nota w drużynie. Super. Naprawdę wg was jesteśmy takimi idiotami, żeby nie umieć Choć trochę interpretować danych?

 • Marek Kanarek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najgorsze, że te pseudo trenerskie debile ( przepraszam, jak nazwac kogoś kto ma pełną świadomość problemu, a dalej brną w bagno) począwszy ja tym kimś że ZWARu skończywszy na Bońku są sto lat za taką Holandią. Tam 40 lat temu ktoś się zorientował, że coś jest nie tak skoro najwięcej młodych piłkarzy którzy robią kariery to ludzie z pierwszej połowy roku. Co? Ci Z października to matoly piłkarskie? Nie! Są tylko słabsi fizycznie. Ale pośród tych "nieudaczników" piłkarskich są też talenty. O sile polskiej myśli trenerskiej świadczy Robert Lewandowski. Cała pilkarsko trenerska Polska nie widziała w nim choćby solidnego kopacza. A miał....18 lat. Nie widziała Legia, nie widziało to zero trenerskie Smuda. Widział tylko trener że Znicza. Nie widzieli w prawie dorosłym piłkarzu najlepszego piłkarza w historii. Do cholery! Mogli by widzieć choćby zawodnika na pierwszą ligę! Na codzien widzę te snobistyczne zidiocenie w Legii. Setki dzieci i pierdolniętych rodziców i. Szkoda pisać.

 • Marek Kanarek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Piast - Legia. Artur Jędrzejczyk: Będąc w Legii, nie możemy k**** tak przegrywać!

  @Jarpen:
  To jej naturalne środowisko.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.