Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Chalcedon12 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Wpieriod! Ruskije!

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Kibicuję Rosjanom.

 • Chalcedon12 napisał/a komentarz do Rio 2016: Ibtihaj Muhammad - pierwsza Amerykanka występująca w hidżabie

  Nie za dużo odkryła? Wystarczyłoby jedno oko!

 • Chalcedon12 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Chalcedon12 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Chalcedon12 napisał/a komentarz do Yared Shegumo: Będę walczył z całych sił o medal IO. Dla siebie i dla Polski

  A jeśli na Ziemi pojawią się wreszcie Marsjanie, to chętnych też włączymy do reprezentacji Polski?

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  A ja bym mu opłacił występ na IO ale medal oddał Etiopii.

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  koledzy gineli za ojczyzne a ten zwiał -wstyd i zenada

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Już lepiej żeby Polska nie brała udziału w tym maratonie, niż żeby miał ją reprezentować ktoś kto koło Polaka nie stał.

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  I to konkluzja całej rozmowy- każdy lewak bez argumentów w końcu nadrabia ujadaniem i odszczekuje jak przedszkolak w piaskownicy. Jak dla mnie ty i tobie podobni możecie jechać za swoim abdulkiem i mu kibicować z kropkowanymi flagami czy z czym tam chcecie, ale orła w kornie zostawcie w spokoju bo Polska takich Nowoczesnych POpaprańców nie potrzebuje.

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Po jaka cholerę nazywamy reprezentacje NARODOWĄ, skoro byle kto może ją reprezentować - bo ma talent w nogach. Nie oglądałem występów reprezentacji Francji, bo to była reprezentacja Afryki. Wcale nie jestem rasistą ale bardziej nacjonalistą.

 • Chalcedon12 napisał/a komentarz do Yared Shegumo: Będę walczył z całych sił o medal IO. Dla siebie i dla Polski

  Niech biegnie z Polakami ale jeśli zdobędzie medal to dla Etiopii !

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  reprezentant Polski, ŻAŁOSNE !!!

 • Chalcedon12 napisał/a komentarz do Adam Nawałka chce zostać. Ma tylko jeden warunek

  Errata: zamiast "Po udanych dla Biało-Czerwonych mistrzostwach Europy" powinno być: "Po udawanych przez Biało-Czerwonych mistrzostwach Europy"

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  jako wyznawca tej plugawej aroganckiej ordynarnej siejącej nienawiść pseudosekty powinien zamknąc gębę i cieszyć się że może jeść Polski chleb i pić Polska wodę - na tematy polityczne i społeczne to moze sie wypowiadać w swojej jurcie na kaukazie - a nie w kraju o którym nie m a pojęcia i żadnej wiedzy ....

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Cos niesamowitego.Prtzyjechal tu sciagnol rodzinke a ci jak Czeczence nie praca a struktury mafijne .Zapytajcie tego pseudo polaka co robi jego braciszek w Olsztynie???

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Mamed,kogo Ty nam każesz przyjmować ?agresoröw,gwałcicieli,złodziei i nierobów?widzisz jak zachowują się ci niby biedni i prześladowani uchodźcy w tych krajach,ktöre okazały im miłosierdzie i udzieliły wsparcia?ile kobiet zostało zgwałconych,pobitych,okradzionych,a nawet zabitych?media milczą na ten temat,pokaż chociaż jeden filmik,jedno zdjęcie na którym widać że oni pracują,asymilują się z miejscową ludnością,dostosowują się do ogólnie przyjętych norm i zasad...kobiet i dzieci jest tam garstka,większość to silni,agresywni mężczyźni,którzy powinni bronić swojej ojczyzny ,a nie uciekać do krajów,które oferują najwyższy socjal bo tym ludziom właśnie o to chodzi...u nas w powstaniu warszawskim brały udział także dzieci,chwytały za broń wiedząc,że właściwie nie mają szans ...Ty przyjechałes do Polski uczyłes się,uczciwie i ciężko pracowałes,odnosisz sukcesy i chwała Ci za to,natomiast wyznawana przez Ciebie religia nie powinna przesłaniac Ci oczu do tego stopnia żebyś nie zauważał tego co się dzieje w Niemczech,Szwecji,Francji...my mamy prawo i obowiązek chcieć bronic siebie,naszych dzieci,naszych bliskich i znajomych przed tymi,którzy mogą nam w jakikolwiek sposób zagrozić,także naszej tożsamości narodowej,religii,tradycjom...nie chcemy być niewolnikami we własnym kraju,nie chcemy się bać,mamy dosyć ucisku i biedy,które nam zafundowali nieuczciwi,egoistyczni i pazerni politycy,nie potrzeba nam jeszcze dodatkowych problemów,można ewentualnie pomóc ale na odległość,w sposób bezpieczny dla nas.

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  No ej Mamed !!! na głowę upadłeś ??? Kogo ty bronisz i przyrównujesz do Polskiej Historii. My walczyliśmy, Podczas wojen życie za ojczyznę oddawały nie tylko mężczyźni ale kobiety i dzieci. A tam zdrowe konie falami uciekają za tak zwanym chlebem? Bez szacunku dla innych w obcych dla nich krajach zachowują się jak bydło. Mi osobiście pięści się w kieszeni zaciskają na coś takiego. Mimo że jestem raczej wrażliwą osobą na pewno nie będę wspierał i popierał tej hołoty. Wiadomo nie wszyscy są źli ale ... Nad tym czymś trzeba się grubo zastanowić ... Ja bym nikogo nie przyjmował ... Niech się nauczą walczyć !!! Jak mają jeszcze jaja ??? ... Bo do gwałcenia kobiet najwyraźniej je mają !?!?

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Widzimy co się dzieje na zachodzie i mówimy wprost - nie chcemy tego w naszym kraju. Nie chcemy arabskich dzielnic w naszych miastach (na zachodzie nawet policja boi się tam wjeżdżać), nie chcemy takich akcji jak w Kolonii etc. Inna sprawa, że nam to nie grozi, bo Polska jest... za biedna. "Uchodźcy" omijają nas szerokim łukiem :)

 • Chalcedon12 otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Hohoho komuś tu się coś troszeczkę pomieszało. Panie Mamed Chalidow, jest Pan żywym dowodem, że POLACY nie mają nic przeciwko Muzułmanom! To nie POLAKÓW należy edukować i uczyć, tylko tych "emigrantów".
  Polacy mają zwyczajne obawy, że na ich podwórko Niemcy chcą siłą wepchnąć ludzi, którzy raczej w większości nie mają zamiaru się asymilować.
  A zasada jest prosta, jak wchodzisz do mojego domu, to albo respektujesz zasady albo "Hasta la vista", "Sayonara".

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  A kto wyedukuje imigrantów, że w cudzym domu należy zachować się według jego zwyczajów?

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Powiem tak.Chca niech zyja u nas muslimy ale na naszych zasadach.Jesli cos im nie pasuje jest 50 krajow islamskich i niech tam podaza ta chorda,My jestesmy Europa,Korzenie chrzescijanskie i niech tak zostanie,MULTI KULTI TO MIT

 • Chalcedon12 lubi Komentarz

  Czy ten Mamed Kozi syn powiedział jakie prawa w jego kraju Muzułmańskim ma katolik ?! i tylko takie same powinien mieć muzułmanin w kraju katolickim !!! Proste i normalne chyba !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.