f.gonzalez - lubi

 • f.gonzalez lubi Komentarz

  Część o paranoi nie była do ciebie - tylko do postu niejakiego Maxi-102.. W sumie powinienem napisać przed dopiskiem do kogo jest :). A co do liczby głosów, to sprawa bardzo prosta, kibice Vive glosowali na Bunticia, a Wisły na Żytnikowa, ewentualnie nie wszyscy widzieli oba mecze.

 • f.gonzalez lubi Komentarz

  Najlepsza rzecz, jaką Piechocki mógł w tak kryzysowej sytuacji zrobić. Czy Blain uratuje sezon? Wiele będzie zależało od tego, jak do tego wszystkiego podejdą sami zawodnicy. Strata choćby punktu pozbawi prawdopodobnie Skrę szans walki o złoto. Swoją drogą, to ciekaw jestem relacji Blaina z Conte. Francuz już w przypadku N'Gapetha pokazał, że nie ma zmiłuj.

 • f.gonzalez lubi Komentarz

  Nie myślałem, że kiedyś to napiszę... Ale tak, masz całkowitą rację ! Bo co z tego, że Wisła walczyła ambitnie ! Co z tego, że była blisko wyeliminowania macedończyków ! Co z tego, że Wisła do 50min meczu zagrała naprawdę dobrze (a dlugimi momentami nawet bardzo dobrze) jak i tak w decydujących momentach niestety ale kolejny raz zawiodła. I naprawdę, nie piszę tego po złośliwości. Ba widząc (na żywo) tylko końcówkę, kibicowałem Wam dlatego, że naprawdę fajnie byłoby widzieć w czołowej 8-mce dwie nasze ekipy.

 • f.gonzalez lubi Komentarz

  Co do Kusa.......to nie jest jego wina.
  Gość dostał ofertę życia i byłby głupi gdyby ją odrzucił. Chłopak walczy z całych sił i gra najlepiej jak umie, a że jest po prostu za słaby na ten poziom, cóż to nie jego wina. To nie on sam się tu sprowadził do Kielc, tylko ktoś go tu ściągnął i ten ktoś powinien brać teraz odpowiedzialność za jego poczynania na boisku.