Wilczy Pasterz - lubi

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  Jednak Legia - tak jak zresztą pozostałe polskie zespoły - nie zawiodła rzeszy polskich fanów i sumiennie spełniła swój obowiązek pokazując po raz kolejny po niesamowitym meczu "siłę" polskiej kopanej i tradycyjnie odpadła z europejskich pucharów. Choć w samej końcówce trochę się zaniepokoiłem rozwojem sytuacji, ale dzięki Bogu legioniści koniec końców stanęli na wysokości zadania i nie dopuścili do tego, aby luksemburczycy mieli w dzisiejszy wieczór powód do niezadowolenia.
  Sory za sarkazm, ale trudno jest napisać cokolwiek, co by nie było przyczynkiem do usunięcia komentarza przez moderatora, dlatego też posłużyem się taką a nie inną formą wyrażenia mojej opinii po tym dwumeczu. Gdy napisałem tydzień temu, żeby oddali rewanż walkowerem i nie robili jeszcze większego wstydu, to mnie minusowano - no to teraz wszyscy mamy powody do "dumy"!
  Brawo Legia, no i brawo także Lech i Jagiellonia, bo nie widzę najmniejszego sensu, aby pisać jakiekolwiek komentarze pod dwoma pozostałymi artykułami. Polska piłka "kartofliskiem" stoi - super!

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  Głąby wiedzą, że mają u siebie następny mecz z drużyną, bez której żyć nie mogą i przerywają mecz 3 razy, a potem będzie płacz, że kara od komisji będzie pod Legię.
  Jeszcze żeby potrafili robić te oprawy, a oni się tylko kompromitują z każdą kolejną, nawet z najprostszymi projektami...

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  pffff ulizane laleczki sie kłócą

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że Legia zarobione pieniądze porządnie zainwestuje w wartościowych piłkarzy. Najlepiej zacząć już zimą, żeby nowi mogli się zgrać z zespołem przed przyszłorocznymi eliminacjami. Legia dzięki temu ma szansę sporo odskoczyć pozostałym zespołom, ale i inni na tym skorzystają, bo Legia może pociągnąć całą polską ligę za uszy do przodu, choćby poprzez zwiększenie zainteresowania mediów, sponsorów i zawodników z innych lig. Legio - nie spie*dol tego.

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  Jakbyśmy doczłapali się do Finału z Fabiańskim to na 101% Szczęsny nie zagrałby w nim.

 • Wilczy Pasterz lubi Komentarz

  klęczeć to możesz jedynie ty przed tym kurduplem putinem srutinem. Na ligę światową mamy po prostu wywalone, na mistrzostwach świata pokazaliśmy wam gdzie wasze marne miejsce jest.