• 1 kolejka obstawiać

  zapraszam na typy 1 kolejki...za trafienie dokładnego wyniku 5 pkt. Za wytypowanie zwyciescy 2 za wytypownie zwyciescy z dokladnoscia do 4,5 punktu 1 pkt. BYDGOSZCZ- ZIELONA GÓRA LESZNO -CZESTOCHOWA TARNÓW-WROCŁAW GDAŃSK-RZESZÓW GORZÓW-TORUŃ

  Więcej

 • F1 pierwsze grand prix.

  kolejna zabawa,typujcie pierwsze 3 msc. punktacja 3pkt, za 1 msc 2 za 2 msc i punkt za 3 msc.

  Więcej

 • koniec biegania w tym sezonie...

  Dlaczego Justyna nie obroniła pucharu po raz 4 z rzedu? Czy powodem takiego stanu rzeczy nie było to,że startowała wszedzie gdzie sie dało?Napewno nie było powodem to że była żle przygotowana fizycznie,bo skoro wygrywa sie 10km na dzien przed zakonczeniem sezonu,nie moża być żle przygotowanym.Kontuzjowane (…)

  Więcej

 • koniec skakania w tym sezonie

  No i skończyło się skakanie w tym sezonie...czy dobrze! Myślę ze tak,zawodnicy już nie pokazywali tego co wczesniej.Choć byli tacy-ktorzy chcieli by coś jeszcze udowodnić,np. Kranjec czy Ito.Norweg ostatkiem sił obronił puchar-który mu się naprawdę należał.Osobiscie bardzo się cieszę że go na velikance (…)

  Więcej

 • i po pierwszym grand prix w F1

  wygrywa Button,niespodzianka? myśle że nie.Choć miałem innego faworyta.Czas na zmiane warty w naszybszych samochodachi technologi na ktora musimy czekać latami żeby dotarła do maszych aut.Nie koniecznie,Jenson w ostatnich 4 latach wygrywa 3 raz na torze  w dalekiej Australii,to kolejny sezon ktory sypatyczny (…)

  Więcej

 • To był prawdziwy mistrz!

  Mało jest zawodników,o ktorych można powiedzieć ze byli lubiani-na każdym stadionie świata...jednym z nich był Tony Rickardsson,prawdziwy mistrz speedwaya.Zawodnik spełniony-zdobył wszystko w tym sporcie i odszedł z usmiechem na ustach.Porzegnał sie z kibicami i kolegami z toru jak na wielokrotnego (…)

  Więcej

 • SIATKARSKIE JAJA

  KILKA SŁÓW O WCZORAJSZYM FINALE OGLADAJAC MECZ MIAŁEM KILKA RAZY GĘSIĄ SKÓRKĘ,ŁZY W OCZACH...A NA KONIECEGA  WKUR..NIE! DLACZEGO NASI TEGO NIE WYGRALI?MIELI KILKA PIŁEK MECZOWYCH,PI PIERWSZYM SECIE LEKKĄ ZAŁAMKĘ..A NA KOŃCU CHYBA PRETENSJE TYLKO DO SIEBIE! SEDZIOWIE ZROBILI SWOJE,BYŁA MOŻLIWOSĆ SPRAWDZENIA,NIE (…)

  Więcej

 • wyniki 1 kolejki!

  łukasz Cz. 13pkt penhal,kamil trn. 12pkt przemek87 11pkt kosiorix44,patron,rysio z klanu, 10pkt maćko,wts 9pkt. elvis,kibicc,zeber,super_f,andrzej33, 8pkt ks.vitold,fotomaniak,gotryx, 7pkt. axe89,adin881, 6pkt

  Więcej

 • druga kolejka speedwaya! typować wyniki.

  wrocek-gorzów apator-wybrzeże falubaz-unia tarnów włókniarz-polonia rzeszów-leszno

  Więcej

 • 3 kolejka speedwaya typujcie wyniki!

  WYBRZEŻE -POLONIA LESZNO-SPARTA TARNÓW-CZESTOCHOWA GORZOW-RZESZÓW APATOR-FALUBAZ

  Więcej