Ups - komentarze

 • Ups napisał/a komentarz do Zrezygnował z gry w reprezentacji Polski. Teraz czeka go poważna kara

  W Polsce nie ma niewolnictwa.

 • Ups napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Z wypowiedzi Prezesa czuć, że porusza się między gabinetami, salonami, salami konferencyjnymi. A co z boiskami piłki ręcznej i halami sportowymi, Klubami, Szkołami gdzie wykuwają się talenty? Przecież nie zastąpią go usłużni, najczęściej sędziowie, działacze i pracownicy Biura, nie mający pojęcia o "pracy u podstaw" w piłce ręcznej. Dlatego Prezes żyje jednak w oderwaniu od rzeczywistości, od dnia powszedniego Klubu, zawodnika, trenera. W tym wszystkim Prezes musi zweryfikować dobór ludzi - dworzan. Przedstawianie Prezesowi rzeczywistości przez dworzan dało już owoc - BRAK AWANSU DO IGRZYSK!!! Czy Prezes wyciągnął wnioski? Wątpliwe! Otoczenie Prezesa zadbało o to aby na Zjeździe w Jachrance nie było "niespodzianek". Wszyscy "ZA" już kiedyś w Polsce było! Czy otoczenie złożone z "sędziów cwaniaków" aby potrafi Prezesowi przedstawić rzeczywistość taką jaka jest w polskiej piłce ręczne? NIE! Nie mają w tym interesu bo utracą względy u Prezesa!

 • Ups napisał/a komentarz do Kwal. MŚ 2013 kobiet: Polska w grupie 3

  Grupa do wygrania. Tylko nasze "Damy" muszą nie żałować wysiłku.

 • Ups napisał/a komentarz do Polska jest już gotowa na Euro 2016 - rozmowa z Bartłomiejem Jaszką, reprezentantem Polski

  Zdechły w tych meczach był asystentem asystenta. Obaj obecni trenerzy nie nadają się na "Pierwszego". Zdechły nie ma doświadczenia oraz nie ma cech na pierwszego trenera. W meczach z Litwą nie prowadził tylko chłopaki sami się prowadzili. Zresztą jako zawodnik też zawodził w kluczowych momentach. Brak mu chłodnej oceny i szybkiej decyzji. Waszkiewicz to urodzony asystent a Zdechły jeszcze musi "terminować" na asystenta. Dlatego potrzebny jest trener spoza układów. Z całym szacunkiem ale Jacha nie ma racji o utrzymaniu obecnej sytuacji. Jeszcze trzeba pomyśleć o przygotowaniu ekipy na Euro 2016. Wybór trenera powinien być podporządkowany temu celowi. W przypadku sukcesu na Euro 2016 będziemy mieli szansę na grę na Igrzyskach w Brazylii.

 • Ups napisał/a komentarz do SPR Olkusz nie złoży odwołania

  W ubiegłym sezonie na zawodach, które ZPRP powtórzył w Superlidze mężczyzn delegatem był ... kto? Pan Marek Musiał!!! Jakoś ZPRP nie wyciągnął wniosków. Ten zestaw sędziowski i delegacki był na Ćwierćfinałach MPJ w Zawierciu. Tam było dużo zastrzeżeń do pracy sędzin a co robił sędzia główny Pan Musiał? Nic.

 • Ups napisał/a komentarz do Kadra narodowa szczypiornistów na AMŚ

  Jankowski jest zawodnikiem Czuwaju Przemyśl. Nie ma transferu więc kto taki "kit" pisze?

 • Ups napisał/a komentarz do Bogusław Kubicki: Staramy się o sponsorów i zawodników

  Gdy Stal Mielec awansowała do Superligi to byli tacy "znawcy" co wróżyli jej spadek a oni zajęli IV miejsce. W tym sezonie potwierdzili wartość zdobywając brązowy medal. Wszyscy "znawcy" co mają ułożoną tabelę końcową przyszłego sezonu niech to przeczytają ze zrozumieniem.

 • Ups napisał/a komentarz do ME U-17: Biało-czerwoni w półfinale!

  Widziałem ten mecz z Holandią. Tragedia! Oba zespoły powinny być zdyskwalifikowane za niesportową postawę. Mecz ustawiony bo remis dawał awans obu zespołom. 90% czasu czterech obrońców Holandii podawało między sobą piłkę na własnej połowie. Młodzi są lepsi w te "klocki" od starych. A Niemcy rozbili Francję w ostatnim meczu. Będzie więc "lanie" od Niemców.

 • Ups napisał/a komentarz do Kontrowersyjne decyzje sędziów (wideo)

  Ktoś podjął nieodpowiedzialną decyzję o przydzieleniu takiego meczu nie znając możliwości chłopaków z gwizdkami. Oni "zagotowali się" już w pierwszych 5-ciu minutach nie dając kar Kwidzynowi i karnych dla Płocka za ewidentne faule na Spanne (ewidentnie Peret). Później było już tylko gorzej. Mam nadzieję, że Adamuszek za cios w Toromanowicza (na podstawie materiału filmowego) zostanie zdyskwalifikowany do końca sezonu. Tylko burak amator może w ten sposób zachować się na boisku. Cała Polska widziała! Czy sponsorzy będą dawać pieniądze na takie numery? Komentator również to podkreślił więc nie może mu się upiec bo w nowym sezonie to będziemy oglądać ręczną ale na You Tubie. Polsat już takiego kwasu nie pokaże. Natomiast Mroczkowskiemu i Toromanowiczowi czerwone kartki powinny zostać anulowane. Czy był na tym meczu delegat? Czy cokolwiek pomógł tym chłopakom? Oni powinni mieć możliwość wziąć czas na koncentrację. Przecież zawodnicy Kwidzyna widząc takie sędziowanie zaczęli "teatr" przy faulach i prowokacje zawodników z Płocka. Chyba, że zawodnicy Kwidzyna wiedzieli, że mogą "więcej"! Natomiast wybicie piłki przez Waszkiewicza stojącego 4 m od swojej bramki i uniemożliwienie przejęcia piłki przez Syprzaka będącego w 100-procentowej sytuacji jest ewidentnym rzutem karnym. Czy zawodnikom z Kwidzyna wolno było "więcej"?! Panie Waszkiewicz! Czy będzie Pan miał, po namowie ojca, cywilną odwagę i przyzna się do zagrania nie fair?! Pomimo dużej ilości nieprawidłowości podczas meczu w Kwidzynie, znając wszystkie zależności personalne, uważam że nikomu nic się nie stanie. Zależności przypominają mi sytuację z poprzedniego sezonu kiedy Olsztyn spowodował powtórzenie meczu. Wiadomo kim jest Prezes Olsztyna a wiemy również kto z Kwidzyna jest członkiem Zarządu Związku. Chcę abym się mylił.

 • Ups napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla polskiej reprezentacji. Podjął Pan dobrą decyzję. Bardzo dobrą decyzję. Powodzenia w Klubie.