Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Jak ten czas leci. Jeszcze niedawno wszyscy odbieraliśmy ten poród świętując kolejne mistrzostwo. Ech żizn! Oni się w Hali Ludowej urodzili między trzecia a czwarta kwartą. Najpierw jeden, później drugi.
  A teraz świat się o Wójciaszków dopomina, a oni sami marzą o znakomitych ligach. I pewnie gdzieś mają Śląsk pana Lizaka i pana Zielonego z chrabąszczem. I nie dziwię się.
  Tylko sobie się dziwie, że temu badziewiu wciąż kibicuje. Porażka mieć takich działaczy, miło mieć Wójciaszków

 • Jerzy Michalski napisał/a komentarz do Wojciech Kamiński ma rację. Za mało drużyn z Polski gra w europejskich pucharach

  Swięte słowa trenerze.Bez kontaktu z Europą będziemy się kisić w swoim bagnie.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Co to za sport w którym reklamówka leków nie daje wygranej.

  Taki sport to nie sport wiec nie chodzą ;)

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Tobie też przy pisaniu tego komentarza nikt nie był w stanie udzielić pomocy???

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Po Twoim poście można stwierdzić jednoznacznie, że jesteś ograniczonym umysłowo człowiekiem, któremu myślenie sprawia ogromną trudność. Napisałbym więcej co myślę, lecz mija się to z celem ponieważ i tak tego nie zrozumiesz. Intelektualnie jesteś płytki jak kałuża po deszczu.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Podczas gdy kibice w Polsce emocjonują się przed tv sukcesami skoczków, polskie narciarstwo alpejskie dogorywa pod zarządem speców od skoków właśnie. Żenująca sytuacja wzajemnie wykluczających się deklaracji - prezes Tajner mówi o podjętej przez prezydium decyzji, wice że nic jeszcze nie postanowili. Kompletnie nie liczą się z danymi obietnicami, nie tylko co do kryteriów kwalifikacji na IO, ale także wsparcia finansowego (gwarantowanego uchwałą prezydium ). A co do osiągów obu alpejczyków to dla porównania:
  Jasiczek: 178 w slalomie wg rankingu punktów FIS, 21 startów w PŚ ( z czego 13 DNF1 i 8 DNQ1).
  Michał Kłusak: 126 w zjeździe, 189 w supergigancie i 173 w kombinacji wg aktualnego rankingu punktów FIS,
  24 starty w PŚ, gdzie był 35 w Super Kombinacji.
  Panowie z Polskiego Związku (skoków) Narciarskich nie mają wstydu. Dodam, że będzie to drugi wyjazd Jasiczka na IO.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  chciałem zażartować o Kowalu, ale jak czytam obok niego nazwiska typu Bednaruk, Prygiel czy Gogol zaczynam się bać
  co znów wymyślą dziadki z pzpsie? strach myśleć

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Facet bez honoru - Ciota !!!

 • Jerzy Michalski został fanem Maciej Muzaj

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Ten wywiad powinni wycofać z anteny, ale niestety poszedł w eter na całą Polskę. Dziennikarzyna nie miał krzty litości dla oszołomionego Żyłki. Chłopaczyna wyraźnie był wzruszony i mocno przeżywał swój życiowy sukces, nie potrafił wydusić z siebie żadnych słów, jednak mało błyskotliwy i elokwentny reporter dalej kontynuował i zamęczał go kolejnymi pytaniami. Żenadaaaa!!! Należałoby przerwać tą wypowiedź już po drugim/trzecim pytaniu stwierdzeniem typu "Piotruś dziękujemy za medal, cała Polska cieszy się razem z Tobą, leć na dekorację, a my powrócimy do tej rozmowy w najbliższych dniach". Absurd! Niestety memy już żerują na tej padlinie!!!

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Bardzo niski poziom pisania, bo SF zniżają się do poziomu prawie brukowców.Po każdym konkursie liczą ile kto zarobił !!! Zaglądanie komuś do portfela jest czymś obrzydliwym. Kamil i drużyna zarobili sobie te pieniądze ciężka pracą i wielu wyrzeczeniami i tak o wiele za mało, bo przeciętny kopacz w naszej lidze pewnie nie ma mniej a nawet więcej.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Na prawdę? Za pierwszym razem to było ciekawe. Za drugim zbędne. Teraz robi się niesmaczne. Na prawdę, po każdym konkursie trzeba im liczyć? Niech zarabiają. Po to między innymi uprawiają sport. Z liczeniem też sobie dadzą radę.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Każdy im liczy i zazdrości. Co robiliście jak byliście młodzi - alkohol, imprezy i d.... , a oni zapierdzielali ciężko na treningach a teraz im się część zwraca. Krótko i zwięźle "DO ROBOTY" a nie liczyć cudze uczciwie zarobione pieniądze. Chłopaki tak trzymać.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Ale co to ma wspólnego?
  Prezes Piechocki uczynił ze Skry swój mały folwark, w którym każdy, kto myśli inaczej niż prezes, musi odejść...

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  No i czekam jeszcze na reakcję Conte bo właśnie poparcie go przez Falascę doprowadziło do dymisji. trenera A czy Conte wrocił juz z urlopu we Włoszech? A może dograł juz nowy kontrakt we Włoszech? Przecież jego ojciec jest też jego menedżerem więc na pewno już wcześniej romawiali na temat odejścia ze Skry.
  Podoba mi się jedno.Że Conte przywalil Wlazłemu publicznie brak formy i zaangażowania w grę. Nikt inny by sie nie odważyl ruszyć święta krowę Piechockiego.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Prezesie Piechocki zrob cos dobrego dla siatkowki.ODEJDZ

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Proszę Pana, czy Pan urodził się dzisiaj?! (co do końcówki Pana wywiadu) Czy Pan żyje od dziś?! Przecież w tym kraju polak polakowi wilkiem od zawsze...Dziś ja się dorobię, jutro na m nie doniosą...taki kraj i naród... a złodziejom powinno się odcinać ręce...

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Nie popłaca, bo bardzo wielu "pracowników" nie zdaje sobie sprawy i nie ma pojęcia jakie koszty ICH błędów ponosi pracodawca. Jakie koszty, kary za wykonanie, opóźnienia, olewanie itp itd ponosi ktoś, kto często zaryzykował czymś więcej niż przyniesieniem kanapek do pracy i wyjściu z domu na osiem godzin, dziesięć godzin. Pracodawca bierze kredyty, często pod hipotekę, buduje miejsce pracy... ale co o tym może wiedzieć ktoś kto jedyne co ma to wymagania...
  A co jest najśmieszniejsze? Najwięcej na pensje narzekają pseudofachowcy nie nadający się nawet do operowania miotłą. wielu takich się wypisywało na forum. Wielu takich przez naście lat przerabiałem. A ilu z nich mi chciało pokazać co to nie oni... I po latach jakoś nic nie pokazali, cały czas czytam jak to stale narzekają na kolejnych pracodawców. Śmiech na sali.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Jak doczytasz, to ten Pan wiedział że są braki. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
  Po drugie, widocznie jest w porządku facetem, skoro kierował się przez tak długo zaufaniem. Nie uważasz? A tych co to zaufanie nadużyli, powinno się za jaja powiesić.

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Robert na łeb na karku i nie weźmie udziału w takim dziadostwie

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  Robert na pewno w kiczu nie wystąpi

 • Jerzy Michalski lubi Komentarz

  W życiu... Mam nadzieję że się na to nie zgodzi i nie zrobi z siebie de... A Iwona to właśnie może sobie tylko pomarzyć... Chłopie nie rób tego!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.