Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

mike

Czytałem Twoje komentarze i doszedłem do wniosku,że masz coś z głową.Ale nie przejmuj się w tych czasach dużo jest chorych.Spójrz na zdjęcie które wystawiłeś i już znak zapytania,spójrz w lustro to sam stwierdzisz,że trzeba iść do psychiatry.Na żużlu to Ty mało się znasz.Przynosisz wstyd prawdziwym kibicom i żużlowcom m.i.Huszczy,Protasowi i.t.d.Wasz prezes-senator[zapytaj jego skąd ma swoją fortunę,bo na pewno się nie dorobił]pozdrawiam prawdziwy kibic znający realia tego sportu i historię.Do Talleyranda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Talleyrand

Cześć Alain. Mnie także zastanawia sprawa Saszki. Jeśli pOlonia nie spadnie(czego im nie życzę) to trudno będzie o Saszkę za rok. To jest błąd negocjacyjny. Wiesz teraz to mamy 3 dziury. Gdyby np zamiast Jarka był Herbie to Jonas także fajnie by śmigał, a teraz to nic nie jest pewne. 3 dobrych liderów i super Dudi a reszta to zawodnicy sięgający D.N.A.. Mam nadzieję, że Robert kupi jednak tego Adamczewskiego(wypożyczy), bo podobno temat Pieszczka upadł. Ale i tak nie jest źle, chciałbym aby Bydgoszcz spadła ale obecnie jest to niemożliwe, bo leci Wrocek, Gniezno i chyba Gorzów. P.S. zobaczyć Nermarka na kopie bezcenne hehe. Za rok musimy kupic juniora i tyle. Wesolych Swiat Alain.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Talleyrand

Zastanawia mnie sytuacja finansowa Polonii Bydgoszcz.Zobaczcie niby chcą Golloba, Buczka i Emila a tutaj proszę klub niewypłacalny i banki się odwróciły. Ten problem w Bydgoszczy jest co roku czyli coś tutaj nie gra. Chcemy aby Nasza liga miała prestiż a pozwalamy sobie(GKSŻ i PZMOT), aby Polonia robiła z Nas pośmiewisko. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem tej kwestii jest co najmniej roczna kwarantanna Bydgoszczy w niższej lidze, bo jeśli sobie nie radzą w elicie to niech odbudują się niżej. Za chwilę usłyszymy o Wrocławiu, Gnieźnie być może o Gorzowie. Należy zredukować ligę czym prędzej, bo w Polsce nie ma wiele ekip radzących sobie z zasadami wolnego rynku i pod takich pacjętów wymyśla się coraz to dziwniejsze regulaminy jak ksm czy limity. Gdyby liga liczyła 8 ekip to ksm-u w ogóle by nie było bo kluby jako tako dawałyby sobie radę z własnym podwórkiem. Zawsze podkreślałem w dyskusjach z forumowiczami z Bydzi: marketing Panowie, to jest ta broń, która pchnęła ten świat do przodu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Zapraszam ciebie Talleyrand do udziału w dyskusji na temat: Skład naszego Falubazu 2013. Znajdziesz ją na moich statusach lub na blogu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pablo_FG

Przepraszam panowie ale bez tej ZZ i rok temu i teraz nic byście nie znaczyli. Smutne jest to że po raz kolejny ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Cześć Talleyrand. Pierwsza sprawa: Beznadziejnie ustawiony skład, przez Dobruckiego, na Gorzów. Strzelca dał pod 14, podczas gdy powinien on 1 bieg startować przy krawężniku. Dudek i tak wystrzeli (z...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Cześć Talleyrand. Pierwsza sprawa: Beznadziejnie ustawiony skład, przez Dobruckiego, na Gorzów. Strzelca dał pod 14, podczas gdy powinien on 1 bieg startować przy krawężniku. Dudek i tak wystrzeli (z każdego pola), a trzeba wygrać ten bieg na 5-1. Davidssona dał do Piotrka, a Saszę z Holtą. Nie wiem jak to wymyślił? Druga sprawa: Uważam, że z/z za Jonasa powinno być w pierwszym meczu. Powód prosty - Lepszy jest 1 start Protasa, Jonssona, Dudka i lepszego z pary Loktajew - Holta, aniżeli 4 starty Davidssona. Wynik końcowy tego meczu zdeterminowałby naszedalsze poczynania. Gdybyśmy na przykład wygrali w miarę wyraźną różnicą, wtedy oczywiście na rewanż też trzeba zrobić zastępstwo. Gdyby jednak Gorzów okazał się za silny i wynik byłby w granicach remisu lub byśmy przegrali. Wtedy na rewanż wystawiłbym Jonasa natomiast nie zapraszałbym Holty. Tacy zawodnicy jak Davidsson, Protas, AJ, Dudek, Strzelec pojechaliby tam "robić" sobie ksm na przyszły sezon. Po co robić widowisko ich kibicom, w sytuacji gdy rywalizacja rozstrzygnięta by była już u nas?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)

ostatnia odpowiedź: 6 września 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Witam Talleyrand. Chcę się z tobą podzielić tendencją, którą niestety ostatnio zauważam wśród kibiców podczas wspólnych rozmów jak i na tym forum. Do rzeczy: Chodzi o głosy, które proponują odsunięcie od składu Davidssona i Holtę, a zastąpienie ich Jankesem i Jabolem. Zaznaczam, że tendencja ta jest dla mnie niepokojąca, gdyż oczywistym jest, że para Jankes-Jabol jest przynajmniej o klasę gorsza od Davidssona i Holty. Wiem to bez niepotrzebnego sprawdzania ich, które odbyło by się tylko kosztem wyniku naszej drużyny. Gdyby był u nas marek Cieślak to bym nie miał żadnych obaw. Niestety Dobrucki to dla mnie nieporozumienie i dlatego boję się, że podobne myśli chodzą już mu po głowie. Dla mnie skład, który jechał teraz w Gdańsku jest najbardziej optymalny przy obecnych przepisach odnośnie ksm. Ustawienie par z ostatniego meczu też jest najlepsze z możliwych. Davidsson musi mieć partnera lepszego od siebie, a dwaj samotnicy (Holta, Loktaiev) muszą być w jednej parze. Ciekaw jestem twojego zdania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.