Polonia czyli ośmieszania ligi ciąg dalszy.

autor: Talleyrand | 2012-11-07, 19:07 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Od kilku już miesięcy jesteśmy bobmbardowani informacjami z Bydzi, klub niewypłacalny, kredytu nie ma a za to są sny o potędze kibiców. Normalnie wygląda to jak dzień świra. Reczowe argumenty nie trafiają do tych ludzi żyjących dalej w PRL-u i systemie dotacji sportu przez państwo.Uważacie, że takie podmioty, które żerują jedynie na miejskich pieniądzach nie dając nic w zamian czyli nie starając się  skutecznie o sponsorów powinny dalej ośmieszać najlepszą ligę świata, przynajmniej taką oficjalną nomenklaturę w dalszym ciągu posiada ekstralipa? Bydgoszcz jak i Wrocek powinny zastanowić się mocno nad swoim jestestwem, bo inaczej zmiast Enea Ekstraligi niebawem obudzimy sie w kraju Elite League. Kto wogóle wpadł na pomysł poszerzenia ligi? Jedynie impotent intelektualny mógl zamienić jakość na ilość. Nie dla masówek i sztucznego prestiżu ligi.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
WRZESIU

Jedynie impotent intelektualny cieszy się faktem , że istnieje "szansa" na to ,że kolejne kluby mogą zniknąć z żużlowej mapy Polski. Jedynie impotent intelektualny.. zakłada że ekstraliga jako całość będzie mieć sens wtedy kiedy zostaną na placu boju 3- 4 kluby .. Jedynie impotent intelektualny nie zrozumie jednego prostego faktu, że .. nawet tak wspaniale - co nie powiem, tu się w pełni zgadzam - zarządzany klub jak Falubaz .. (Ale to nie twoja zasługa.. pouczaczu.. - los tak chciał że jesteś z ZG i jesteś kibicem tego klubu nic więcej) .. żeby Ekstraliga miała sens musi mieć rywali..

Ale zaraz zaraz ty nie jesteś przecież impotentem intelektualnym .. ty jesteś oświeceniowy magister.. Tu raczej chodzi o prywatną impotencję niekoniecznie intelektualną? Jeżeli tak to głęboko współczuję..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alain

Świetny komentarz, z którym zgadzam się całkowicie. Ps: Widzę, że 7 Bydgoszczaków również już to przeczytało. Ha Ha Ha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.