Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ostródziak napisał/a komentarz do MMTS Kwidzyn bez medalu. "Opinia, że nie walczyliśmy w tym meczu jest krzywdząca"

  W przyszłym sezonie bądźmy mocniejsi! Niech mecze z Azotami poskutkuja w przyszłości! Brawo MMTS. Szacunek dla Trenera

 • Ostródziak lubi Komentarz

  Gratulacje dla MMTS-u za walkę i charakter. 4 miejsce z naszym budżetem i składem to i tak wielki sukces i 200% normy. Tak postraszyliśmy Puławy że mało co a sezon mieliby zawalony....jakby nie patrzeć sezon mało udany.

 • Ostródziak napisał/a komentarz do Azoty - MMTS: pogrom w Puławach! Azoty z brązowymi medalami!

  Azoty już zapomnieliście jak w sobotniej kontuzji prca szukaliscie spisku? Więc dajcie już spokój i cieszcie się chwilą bo nie wiadomo co w przyszłym sezonie będzie??

 • Ostródziak napisał/a komentarz do Azoty - MMTS: pogrom w Puławach! Azoty z brązowymi medalami!

  MMTS zrobił i tak 100% ponad normę i wielkie gratulacje za Całokształt.

 • Ostródziak napisał/a komentarz do MMTS Kwidzyn po dwóch sezonach posuchy znów w półfinale

  Wielkie brawa dla trenera i całej drużyny

 • Ostródziak lubi Komentarz

  Panie Macieju - MMTS wygrał ten mecz nie dzięki bramkarzowi, a dzięki obronie, która praktycznie wyłączyła Mochockiego i Titova (większość bramek rzucił w ostatnich minutach), oraz wyraźnej poprawie skuteczności rzutów w ofensywie. Bartek faktycznie pobronił, ale sporo rzutów gości leciało prosto w Niego, dzięki skutecznej defensywie właśnie.

 • Ostródziak lubi Komentarz

  Trzeba przyznać, że MMTS w pełni zasłużył na ten sukces. Patryk Rombel w porównaniu do Roberta Lisa wypadł jak profesor przy młokosie, a to przecież Lis miał styczność z poważnym handbalem. MMTS świetnie ustawiony przeciwko obronie 3:2:1 i 3:3, a obrona 6:0 kwidzynian funkcjonowała znakomicie. Dokładając do tego grę legionowian na zasadzie ja do ciebie Ty do mnie i na kogo wypadnie ten rzuca można zadać sobie pytanie jak tak długo mecz oscylował wokół +4? KPR poza brutalnością nie pokazał niczego co pozwoliłoby myśleć o wywiezieniu awansu. Rozumiem, że brak Kasprzaka przysparzał wielu trudności, ale można było próbować ten zespół ustawić inaczej. Lis takiej próby nie podjął i tylko latał z pretensjami do sędziów. Czas też średnio prowadzony. Po drugiej stronie zupełna odwrotność. Rombel czasy prowadzi znakomicie, krótkie, precyzyjne i konkretne informacje pozwalają na zmiany w grze. Do tego świetna taktyka, waleczny oraz ambitny zespół i mamy przepis na sukces. Nie dziwie się, że po meczy trener był podrzucany przez zawodników. Dla mnie to on powinien być II trenerem kadry. Spokojne i merytoryczne uwagi dobrze uzupełniały by się przy impulsywnym Talancie. Świetny mecz Dudka, Szpera zagrał jak za najlepszych lat w Mielcu, choć zawodnicy KPR-u niesamowicie na niego polowali, ale to jest walczak, więc nie odpuszczał. Rosiak zrobił fantastyczną robotę w obronie, dawno nie widziałem, żeby zagrał tak dobry mecz. Peret dołożył swoje cwaniactwo boiskowe, a skrzydłowi skuteczność. Klinger i Pilot też zanotowali kilka świetnych wejść. Ogólnie wielkie brawa dla MMTS- u, a szczególnie dla trenera, który zrobił z tym zespołem potężny postęp i dla mnie jest teraz najbardziej obiecującym trenerem młodego pokolenia. Nakrył czapką gwiazdy piłki ręcznej takie jak Jurasik, Wleklak, czy Kuptel, którzy grali na wysokim poziomie, a sam przecież był co najwyżej solidnym ligowcem. Jeżeli MMTS dalej będzie grał z taką determinacją to Azoty będą musiały mocno się natrudzić, aby zdobyć brąz.

 • Ostródziak został fanem PGNiG Superliga Mężczyzn

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.