Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Funky Koval napisał/a komentarz do El. MŚ 2021. Wielki niedosyt Polek po meczu w Austrii. Wszystko jeszcze możliwe

  @Grieg: dla mnie Achruk nie jest dla kadry w tym momencie. Kudłacz w mojej opinii również nie sprostała robiąc proste błędy i dając się ponieść emocjom przez sędziów i czasem twardą obronę Austrii. Od kapitana i zawodniczki tak doświadczonej oczekuje się przede wszystkim spokoju i zarządzania. pozdrawiam

 • Funky Koval napisał/a komentarz do El. MŚ 2021. Wielki niedosyt Polek po meczu w Austrii. Wszystko jeszcze możliwe

  @Józef Czaszkiewicz: od końca - 4 sędziowie z Włoch są po prostu słabi. naliczyłem ok. 7 błędów na niekorzyść PL. Czy byli stronniczy? można tak podsumować. 3 K Jakubowską nie chce grać dla reprezentacji. OK. Mamy Nosek i za chwile wróci Kobi. 2 zgoda Kinga nie jest w formie ani psychicznej ani fizycznej. 1 Roszak jest silna w obronie, gdyby nie te niepotrzebne faule [zapasy] byłaby bardzo mocnym punktem w obronie, a w ataku niestety kilogramy ograniczają mobilność i szybkość. Ma za to zmysł do gry na tej pozycji. Pozdrawiam

 • Funky Koval napisał/a komentarz do El. MŚ 2021. Wielki niedosyt Polek po meczu w Austrii. Wszystko jeszcze możliwe

  @kucharz: wybacz ale oceniając DZIŚ Austrię jako "przeciętną" pokazujesz, że nie jesteś na bieżąco. Przez to opinia jest chybiona. Pozdrawiam

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Lars Walther zabrał głos po zwolnieniu. "Wielki szok dla mnie"

  Szok i niedowierzanie! Jak okrutnym i bezmyślnym człowiekiem jest Jerzy Witaszek - człowiek, któremu spółka skarbu państwa tj. puławskie Azoty dają pieniądze i firmują takie draństwo i okrucieństwo. Zabrakło mi słów gdy przeczytałem to doniesienie.
  Aż chciałoby się powiedzieć panu Witaszkowi - "żeby los się od ciebie odwrócił za to zło jakie innym ludziom robisz człowieku"!!!!!!
  Jaki to wstyd dla klubu, zawodników, sponsora Azoty z Puław, PGNiG Superligi i osób co nią zarządzają. Jak to możliwe że zawodnicy pozwalają na takie zachowania i standardy? przecież za chwilę oni sami mogą zachorować lub złapać kontuzję i jak wrócą z przymusowego "urlopu" to doświadczyć tego samego?!
  Jezu jakie standardy ma ten klub!
  panie Witaszek pan jest BUSZMENEM, dziadem z epoki brązu i DZIKUSEM, a sądził pana będzie sąd dla LUDOŻERCÓW!

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Covid-19 obroni wszystkie decyzje w obecnych czasach. Lecz między wierszami możemy przeczytać, że więcej jest nieuzasadnionej spekulacji - "gdybym miał gwarancje, że hala się zapełni" nie jest dobrym argumentem, gdyż w Lubinie rzadko hala jest pełna. "Sprężyłbym się" co może oznaczać - nie chce mi się...No to już źle, gdy takie argumenty się dobiera. Na koniec: bez inwestowania [ryzykowania, bo sport zawsze takie aspekty przedstawia] ciężko jest wyjść poza własne środowisko i "na salony". Bo takie aspiracje zawsze były podnoszone przez klub i jego prezesa czy trenerkę...
  Szkoda. Wielka szkoda zespołu, zawodniczek. Każdy mecz w ramach międzynarodowych rozgrywek jest inwestycją, która procentuje doświadczeniem i podniesieniem jakości. Zawsze to ma cenę. Nic nie ma za darmo.
  Ale, trzymamy kciuki za klub w obecnym sezonie.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Spore zmiany w Zagłębiu. Parcie na złoto ogromne. Ok.
  Zastanawia fakt czy zmiany objęły właściwe osoby. Czy niewzruszona liderka jest w stanie wysterować nowy okręt na właściwe wody? Bożenka nasza :) ...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak można zatem policzyć - skoro OSPR wystartował w 2015 i faktycznie jest tak że szkoli się szczypiornistę min 8 lat to na 2023 powinniśmy mieć efekty. skoro siatkówka wystartowała w 2011 /jak można wywnioskować/ no to fakt - efekty już widać. trochę późno OSPR y zatem uruchomiono, ale cóż. Dajmy na to, że czekamy. kiedyś to musi zaskoczyć. Wierzę...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dużym wsparciem dla trenera Skórskiego będzie gdy prezes w końcu odetnie się od "trenowania" zawodników. Wszyscy wiedzą, że jakikolwiek trener tam nie wylądował to w pierwszej kolejności miał problem z prezesem, który ciągle w kociołku trenerom i zawodnikom mieszał.

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Znani kolejni kandydaci na selekcjonera. Zgłoszenia Bożeny Karkut i Duńczyków

  Jeśli bedzie trener z zagranicy to uważam, że wątpię...

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Adam Fedorowicz ostro o ZPRP: Potrzeba odnowy, ale nie z tymi ludźmi

  ok, a czy może Pan podać kto jest sprawdzonym trenerem np. od młodzieży, który zagwarantuje wyniki międzynarodowe z reprezentacją? poproszę 3 nazwiska.
  Mówi pan o Słupi, ok. Ja mówię o europejskim wymiarze. Kto?

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Adam Fedorowicz ostro o ZPRP: Potrzeba odnowy, ale nie z tymi ludźmi

  to są młodzi trenerzy. prawdą jest że jeszcze dużo muszą się uczyć - tak, ale przynajmniej mają przed sobą przyszłość i się w nich inwestuje. to powinno zaprocentować. są tam, gdzie dziś polska piłka ręczna. pracują. w kogo inwestować jak nie w nich? jak inaczej dorobimy się nowego pokolenia dobrych trenerów? z kapelusza ich nie wyciągniemy!
  Powiedz gdzie jest, była "stara" gwardia dzisiejszych grzmiących złowrogo wieszczów Panasowych troli i kukiełek, które SF wykorzystują, w momencie gdy trzeba było działać, czyli 10 lat temu?
  no właśnie. byli, tylko w sobie znanej dziurze zaszyci...
  Ja szanuję ludzi, którzy nie mielą ozorem, ale pracują nad tym by polepszyć sytuację. A młodzi pracują. Dajmy im wszystkim czas. tego straconego nie nadrobią - to nie cudotwórcy. Żaden z nich.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Błagam! dajcie już spokój byłym "wybitnym" trenerom. To są sfrustrowani ludzie. Nic nie wnoszący "pieniacze". Nieobecni z wielkim handballu "wizjonerzy" od lat...niech przykładem będzie super wynik byłego "wybitnego" Kowalczyka Bogdana, który pokazał, gdzie ich wielka myśl szkoleniowa w pracy z młodzieżą ląduje...eh te SF - nic nie wnosicie, tylko wyszukujecie betonowych trenerów by nakręcać "klikanie"...
  Jak Panas, tak Fedorowicz czy Kowalczyk to przeszłość nic nie mająca z obecnymi realiami w handballu do czynienia - ludzie którzy zostali w dalekiej przeszłości...jak ich poglądy i ocena. Nic nie warta.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli trenejro lekceważy wynik, który de facto obnaża jego efekty szkolenia to zastanawiam się o co temu panu tak naprawdę chodzi i jaki jest jego cel? Dla usystematyzowania powiem, że SMS-y [Jurasika ich szkoli na codzień] i kadry są po to by z jak najlepszym efektem kształcić kadrowiczów i wygrywać medale. trenejro tego nie osiągnął i z wiadomym tylko sobie lekceważeniem uważa że 15 miejsce, przegrana z Izraelem, Słowacją, Węgrami i Białorusią nie maja znaczenia! ot uważam, że mają i to wiele. powiem nawet, że wystawiają certyfikat "jakości" tego trenera!

  Tylko chłopaków żal, że musieli tak cierpieć i dostawać baty.
  może pan redaktor porozmawia z nimi jak oni to widzą?
  jakie jest zdanie tych chłopców? widziałem kilka meczów w internecie. nie zasługują na takie "baty", a organizacja gry pozostawia wiele do życzenia. Ale jak mówi Jurasik - "to nieważne"...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygrane z Finlandią i Belgią to jak wygrane mecze z najsłabszymi, którzy walczą w tym turnieju w tzw grupie Challenge - najniżej sklasyfikowane i najsłabsze ekipy.
  prawdziwy test był z Węgrami, Słowacją, Białorusią i Norwegią - bilans 3:1.
  Odpowiednio przegrywamy -9 !, -11 !, -5
  jedyna wygrana z Norwegami.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny dowód i argument na zmianę trenera głównego tej kadry.
  Wczoraj PRZEGRALIŚMY Z IZRAELEM 8 bramkami. NO COMMENT.
  Ciekawe co powie pan Siódmiak, który wcześniej mówił na łamach Rzeczpospolitej, że takie granie to "WSTYD NA CAŁĄ EUROPĘ"
  Czy pan redaktor pofatyguje sie o ocenę trenera i efektów jego pracy u pana Artura?

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  JURASIK DO ZMIANY
  Jurasik to kolejny dowód, że pokolenie byłych wybitnych zawodników nie potraf przestać myślec o sobie że są nieomylni i muszą jeszcze dużo się jako trenerzy uczyć. dostają kadry narodowe za nazwiska, które sprawdziły się na boisku ale w innej roli, a do nowej przysposabiają się eksperymentując na żywym organizmie - wszystko to oczywiście z miernym efektem i kosztem wyników szkolenia dodatkowo jeszcze bez pokory i dużą doza arogancji. Konkretnie Jurasik nie ma doświadczenia, studiów gdzie uczy się pedagogiki i psychologii tak potrzebnej w pracy z młodzieżą, z którą pracuje w kadrze i w SMS! nie raz widziałem przykry obrazek pana trenera traktującego młodego jeszcze nie ukształtowanego zawodnika który uczy się i często gubi, jak dorosłego zawodnika, który jego zdaniem powinien już wiedziec wszystko i grać jak zawodowiec. takie sytuacje obnażają warsztat Jurasika, który na tym etapie i dla tych dzieci jest za mały, by nie powiedzieć że nie jest wartością dla tych młodych chłopców.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Serio? Gontarek jako opiniotwórca? Litości - dajcie już spokój temu człowiekowi bo reklamowanie czegokolwiek jego tępą twarzą "dyplomatołka" przekreśli nawet najlepszy pomysł [no chyba że tak ma być]. Proponuję by zegar odliczający czas był pomarańczowo-granatowy, a wzorem dwóch wspaniałych grup i liczenia punktów niewykorzystany czas na rozegranie akcji kumulował się na koniec sezonu i w ten sposób każdy zespół będzie miał szansę rozegrać dodatkowe mecze z wylosowanym na Gali ligi zawodowej za 500 tyś zł przeciwnikiem i wygrać mecze za 10 dodatkowych punktów i zdobyć na zasadzie "złotego gola" czyli meczu mistrza Polski i zagrać w SECHA lidze z reklamą GAZPROM i NORD STREAM 2 na piersiach z orzełkiem :) :) :) - Litości z GONTARKIEM!!!

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgadzam się, że coś trzeba zrobić, a obecne szkolenie nie znajduje pomysłu i efektów. Od lat.
  Pytanie jest do Pana Cieplińskiego oraz grona, które reprezentuje on sam lub które go popiera: czym jest to "coś"? jaki jest Wasz pomysł, bo poza krytyką nic merytorycznego nie wskazujecie a kopiecie leżącego sami nic nie wskazując.
  Czytam zawsze durnowate wypowiedzi Eliasza. Szkoda słów. Dno.
  Ale czytam też z zainteresowaniem krytykę pana Cieplińskiego czy Panasa w kierunku ZPRP, szkolenia.
  W żadnym z ich wypowiedzi [p Ciepliński czy Panas] nie znajduje merytoryki tzn. co konkretnie maja oni do zaproponowania? Bo tak to oceniam jako budowanie kapitału na krytyce w momencie gdy sprawy nie idą tak jak wszyscy chcemy. A Kolega tak was ocenia - chcą sami do koryta i biją w ZPRP - jakby chcieli cos zmienić to by przedstawili rzeczowe sprawy. Nie przedstawiają tzn. KORYTO. Czy tak jest? Hmmmm
  Ja by nawet chciał ich, p Cieplińskiego poprzeć. No tylko w czym? Krytykowaniu? Eee tam. Siekierka i kijek.
  Jak pan Ciepliński przedstawi program, pomysł, cokolwiek nad czym warto by sie pochylić, przeanalizować, rzeczowo pogadać to dobrze. Póki co prezes stowarzyszenia trenerów nic nie wnosi poza łatwą i oczywistą krytyką i tak już upodlonego przez samego siebie Eliasza.
  panie Jurku Ciepliński - do rzeczy: co ma Pan do zaproponowania?
  jak nic to szkoda czasu również i na Pana [z całym dla Pana szacunkiem].

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. MKS Perła rozegra dwa finały w dwa dni

  Przyglądam się Panu Trojanowi czas jakiś i doszedłem do wniosku, że Pan Trojan to Koń trojański piłki ręcznej. Niesłychana arogancja, lekceważenie i bezmyślność. W połączeniu z szczyptą Eliasza, arcymistrza arogancji i Pana antysystemu szkolenia, powstaje obraz tak przykry, że żal patrzeć. Aż się człowiek męczy gdy to widzi. Taka piękna dyscyplina a takie przepraszam "miernoty". Tak się zastanawiam, czy Pan Kraśnicki to firmuje takich niekompetentnych pracowników? Co jeszcze? Ile jeszcze? Jak długo jeszcze?

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Orlen Wisła Płock w kryzysie. Tak źle nie było od lat

  Co coś podobnego: "Nowym władzom - prezesowi Adamowi Wiśniewskiemu i dyrektorowi sportowemu Michałowi Zołoteńce - dobro klubu leży szczególnie na sercu" - to niesamowite że nowym władzom zależy na losie klubu!
  Oczywiście prześmiewam to stwierdzenie, gdyż jego odkrywczość jest szczytem inteligencji autora...jakżeż mogło by być inaczej.
  Do rzeczy i by nie pozostawało bez wątpienia - mnie też dobro płockiej piłki ręcznej leży na sercu.
  Ale: jak idzie źle to zwyczajowym odruchem jest "zwalnianie" trenera. Tutaj emocje są duże, a sugerowany tekstem artykułu ruch moim zdaniem przedwczesny i nerwowy - byłby.
  uważam, że ta decyzja kadrowa jest akurat słuszna - Piotr Przybecki i dajmy mu popracować.
  Uważam też że inne decyzje kadrowe [z całym szacunkiem] dla osób które wymienię już niestety nie.
  Mamy klub piłki ręcznej z drugim wielomilionowym budżetem w Polsce. Duża historia. Walka o prymat w Polsce i miejsce w Europie. Takie wymagające i aspirujące sportowe przedsiębiorstwo. Wszyscy o tym wiemy. I tutaj co się dzieje?
  OTO Za STER tego przedsiębiorstwa "wsadza" się MAJTKA, a nie KAPITANA. Proszę wybaczyć porównanie, ale ten statek idzie na dno, a sugeruje się zwolnić "Kowala".
  Wiła Płock do solidny okręt, który potrzebuje doświadczonego Kapitana na mostku [Wilka Morskiego z bagażem], a nie parę skądinąd dobrych zawodników, ale już menadżerów pożal się boże. Panowie bardzo dobrze grali, ale ich doświadczenie w tej materii jest mierne. Dlaczego dziwimy się z sytuacji, która ma miejsce teraz? Przecież to było do przewidzenia...klarownie
  Brutalne, ale prawdziwe - nie mają doświadczenia, czego efekty widać po pustych trybunach na wszystkich meczach i nietrafionych transferach, czyli zmarnowanych pieniądzach...a Dmitrij Żytnikow chciał grać...chyba nie "podpasił" obecnym panom Prezesom...

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Superliga ma nowego prezesa! Łukasz Gontarek odwołany

  Dziwny jest ten .... Gontarek.
  Składa rezygnacje potem udaje ze nic się nie dzieje i udziela wywiadów jak rzeka. Nic nie wspomina o kłopotach. Nieuczciwe to. Podobno to wymuszone wywiady z jego strony. Tylko po co? Chyba Narcyz i Ego dwumetrowe.
  Jakos to pachnie amatorszczyzną i kulawa polityka. A to sport przecież.
  Oto głos ludu: gdzie jest transparentność? Budżet. Wydatki. Proces licencyjny. Opole. Legionowo. ????
  Coś czuje ze chyba za to poleciał. Czy były przekręty? A teraz się tuszuje ?
  No kurteczka. Chciałbym wiedzieć. Za co konkretnie? Cisza skrywa krzyk

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Superliga ma nowego prezesa! Łukasz Gontarek odwołany

  PreZesem się bywa. Ot co.
  Nie robiłbym emocji z tego powodu. Pytam co wniesie Kajdanowski i Kim jest? Co ma do zaoferowania? ...
  Gontarek, prezentowany jako wizjoner skłócił i niestety obrażał społeczność piłki ręcznej ( to chyba mnie tez) jako niedojrzałą do współczesnych realiów sportowych i od przedszkolaków był nie do zaakceptowania. No cóż. Jestem przy handballu od lat wielu. Ex prezes od roku i trochę? Doświadczeniem nie zgrzeszył. Szacunkiem wobec ludzi również nie. Niestety. To było nieuniknione.
  Obiektywnie kilka rzeczy było dobrych. Zbyt Wiele aroganckich. Niepotrzebnych.
  W piłce ręcznej nie będzie mu łatwo. W sporcie który nie toleruje takich zachowań jak brak szacunku tez. Chyba w ogóle z wizjami bez poparcia...i deklarowanych efektów.
  Nie będę dobrze wspominał. Za 6 mln złotych (największy sponsoring ligi zawodowej od jednego sponsora) rok mało efektywny. Bywaj.

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Nowe logo PGNiG Superligi na 100-lecie piłki ręcznej w Polsce

  W kwestii PZPR.
  kieruje do historii polskiej zjednoczonej partii robotniczej. Negatywnych skojarzeń. Szukania wyjaśnień przed krytyką innych. Komentarz ten wskazuje na ignorancję i nieznajomość historii Polski i piłki ręcznej. Bez urazy

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Legenda na środku obrony THW Kiel? Magnus Jernemyr ma ofertę z Kilonii

  Magnus Jernemyr faktycznie w wieku 29 lat trafił do hiszpańskiego BM Torrevieja. Ale już mało kto wie po co tam i z kim w środku obrony grał w parze... otóż trafił tam by klub beniaminek utrzymać w ASOBAL (Superliga) a w duecie był z ... Polakiem byłym reprezentantem Damianem Drobikiem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.