Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Covid-19 obroni wszystkie decyzje w obecnych czasach. Lecz między wierszami możemy przeczytać, że więcej jest nieuzasadnionej spekulacji - "gdybym miał gwarancje, że hala się zapełni" nie jest dobrym argumentem, gdyż w Lubinie rzadko hala jest pełna. "Sprężyłbym się" co może oznaczać - nie chce mi się...No to już źle, gdy takie argumenty się dobiera. Na koniec: bez inwestowania [ryzykowania, bo sport zawsze takie aspekty przedstawia] ciężko jest wyjść poza własne środowisko i "na salony". Bo takie aspiracje zawsze były podnoszone przez klub i jego prezesa czy trenerkę...
  Szkoda. Wielka szkoda zespołu, zawodniczek. Każdy mecz w ramach międzynarodowych rozgrywek jest inwestycją, która procentuje doświadczeniem i podniesieniem jakości. Zawsze to ma cenę. Nic nie ma za darmo.
  Ale, trzymamy kciuki za klub w obecnym sezonie.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Spore zmiany w Zagłębiu. Parcie na złoto ogromne. Ok.
  Zastanawia fakt czy zmiany objęły właściwe osoby. Czy niewzruszona liderka jest w stanie wysterować nowy okręt na właściwe wody? Bożenka nasza :) ...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak można zatem policzyć - skoro OSPR wystartował w 2015 i faktycznie jest tak że szkoli się szczypiornistę min 8 lat to na 2023 powinniśmy mieć efekty. skoro siatkówka wystartowała w 2011 /jak można wywnioskować/ no to fakt - efekty już widać. trochę późno OSPR y zatem uruchomiono, ale cóż. Dajmy na to, że czekamy. kiedyś to musi zaskoczyć. Wierzę...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dużym wsparciem dla trenera Skórskiego będzie gdy prezes w końcu odetnie się od "trenowania" zawodników. Wszyscy wiedzą, że jakikolwiek trener tam nie wylądował to w pierwszej kolejności miał problem z prezesem, który ciągle w kociołku trenerom i zawodnikom mieszał.

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Znani kolejni kandydaci na selekcjonera. Zgłoszenia Bożeny Karkut i Duńczyków

  Jeśli bedzie trener z zagranicy to uważam, że wątpię...

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Adam Fedorowicz ostro o ZPRP: Potrzeba odnowy, ale nie z tymi ludźmi

  ok, a czy może Pan podać kto jest sprawdzonym trenerem np. od młodzieży, który zagwarantuje wyniki międzynarodowe z reprezentacją? poproszę 3 nazwiska.
  Mówi pan o Słupi, ok. Ja mówię o europejskim wymiarze. Kto?

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Adam Fedorowicz ostro o ZPRP: Potrzeba odnowy, ale nie z tymi ludźmi

  to są młodzi trenerzy. prawdą jest że jeszcze dużo muszą się uczyć - tak, ale przynajmniej mają przed sobą przyszłość i się w nich inwestuje. to powinno zaprocentować. są tam, gdzie dziś polska piłka ręczna. pracują. w kogo inwestować jak nie w nich? jak inaczej dorobimy się nowego pokolenia dobrych trenerów? z kapelusza ich nie wyciągniemy!
  Powiedz gdzie jest, była "stara" gwardia dzisiejszych grzmiących złowrogo wieszczów Panasowych troli i kukiełek, które SF wykorzystują, w momencie gdy trzeba było działać, czyli 10 lat temu?
  no właśnie. byli, tylko w sobie znanej dziurze zaszyci...
  Ja szanuję ludzi, którzy nie mielą ozorem, ale pracują nad tym by polepszyć sytuację. A młodzi pracują. Dajmy im wszystkim czas. tego straconego nie nadrobią - to nie cudotwórcy. Żaden z nich.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Błagam! dajcie już spokój byłym "wybitnym" trenerom. To są sfrustrowani ludzie. Nic nie wnoszący "pieniacze". Nieobecni z wielkim handballu "wizjonerzy" od lat...niech przykładem będzie super wynik byłego "wybitnego" Kowalczyka Bogdana, który pokazał, gdzie ich wielka myśl szkoleniowa w pracy z młodzieżą ląduje...eh te SF - nic nie wnosicie, tylko wyszukujecie betonowych trenerów by nakręcać "klikanie"...
  Jak Panas, tak Fedorowicz czy Kowalczyk to przeszłość nic nie mająca z obecnymi realiami w handballu do czynienia - ludzie którzy zostali w dalekiej przeszłości...jak ich poglądy i ocena. Nic nie warta.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli trenejro lekceważy wynik, który de facto obnaża jego efekty szkolenia to zastanawiam się o co temu panu tak naprawdę chodzi i jaki jest jego cel? Dla usystematyzowania powiem, że SMS-y [Jurasika ich szkoli na codzień] i kadry są po to by z jak najlepszym efektem kształcić kadrowiczów i wygrywać medale. trenejro tego nie osiągnął i z wiadomym tylko sobie lekceważeniem uważa że 15 miejsce, przegrana z Izraelem, Słowacją, Węgrami i Białorusią nie maja znaczenia! ot uważam, że mają i to wiele. powiem nawet, że wystawiają certyfikat "jakości" tego trenera!

  Tylko chłopaków żal, że musieli tak cierpieć i dostawać baty.
  może pan redaktor porozmawia z nimi jak oni to widzą?
  jakie jest zdanie tych chłopców? widziałem kilka meczów w internecie. nie zasługują na takie "baty", a organizacja gry pozostawia wiele do życzenia. Ale jak mówi Jurasik - "to nieważne"...

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygrane z Finlandią i Belgią to jak wygrane mecze z najsłabszymi, którzy walczą w tym turnieju w tzw grupie Challenge - najniżej sklasyfikowane i najsłabsze ekipy.
  prawdziwy test był z Węgrami, Słowacją, Białorusią i Norwegią - bilans 3:1.
  Odpowiednio przegrywamy -9 !, -11 !, -5
  jedyna wygrana z Norwegami.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejny dowód i argument na zmianę trenera głównego tej kadry.
  Wczoraj PRZEGRALIŚMY Z IZRAELEM 8 bramkami. NO COMMENT.
  Ciekawe co powie pan Siódmiak, który wcześniej mówił na łamach Rzeczpospolitej, że takie granie to "WSTYD NA CAŁĄ EUROPĘ"
  Czy pan redaktor pofatyguje sie o ocenę trenera i efektów jego pracy u pana Artura?

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  JURASIK DO ZMIANY
  Jurasik to kolejny dowód, że pokolenie byłych wybitnych zawodników nie potraf przestać myślec o sobie że są nieomylni i muszą jeszcze dużo się jako trenerzy uczyć. dostają kadry narodowe za nazwiska, które sprawdziły się na boisku ale w innej roli, a do nowej przysposabiają się eksperymentując na żywym organizmie - wszystko to oczywiście z miernym efektem i kosztem wyników szkolenia dodatkowo jeszcze bez pokory i dużą doza arogancji. Konkretnie Jurasik nie ma doświadczenia, studiów gdzie uczy się pedagogiki i psychologii tak potrzebnej w pracy z młodzieżą, z którą pracuje w kadrze i w SMS! nie raz widziałem przykry obrazek pana trenera traktującego młodego jeszcze nie ukształtowanego zawodnika który uczy się i często gubi, jak dorosłego zawodnika, który jego zdaniem powinien już wiedziec wszystko i grać jak zawodowiec. takie sytuacje obnażają warsztat Jurasika, który na tym etapie i dla tych dzieci jest za mały, by nie powiedzieć że nie jest wartością dla tych młodych chłopców.

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Serio? Gontarek jako opiniotwórca? Litości - dajcie już spokój temu człowiekowi bo reklamowanie czegokolwiek jego tępą twarzą "dyplomatołka" przekreśli nawet najlepszy pomysł [no chyba że tak ma być]. Proponuję by zegar odliczający czas był pomarańczowo-granatowy, a wzorem dwóch wspaniałych grup i liczenia punktów niewykorzystany czas na rozegranie akcji kumulował się na koniec sezonu i w ten sposób każdy zespół będzie miał szansę rozegrać dodatkowe mecze z wylosowanym na Gali ligi zawodowej za 500 tyś zł przeciwnikiem i wygrać mecze za 10 dodatkowych punktów i zdobyć na zasadzie "złotego gola" czyli meczu mistrza Polski i zagrać w SECHA lidze z reklamą GAZPROM i NORD STREAM 2 na piersiach z orzełkiem :) :) :) - Litości z GONTARKIEM!!!

 • Funky Koval napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zgadzam się, że coś trzeba zrobić, a obecne szkolenie nie znajduje pomysłu i efektów. Od lat.
  Pytanie jest do Pana Cieplińskiego oraz grona, które reprezentuje on sam lub które go popiera: czym jest to "coś"? jaki jest Wasz pomysł, bo poza krytyką nic merytorycznego nie wskazujecie a kopiecie leżącego sami nic nie wskazując.
  Czytam zawsze durnowate wypowiedzi Eliasza. Szkoda słów. Dno.
  Ale czytam też z zainteresowaniem krytykę pana Cieplińskiego czy Panasa w kierunku ZPRP, szkolenia.
  W żadnym z ich wypowiedzi [p Ciepliński czy Panas] nie znajduje merytoryki tzn. co konkretnie maja oni do zaproponowania? Bo tak to oceniam jako budowanie kapitału na krytyce w momencie gdy sprawy nie idą tak jak wszyscy chcemy. A Kolega tak was ocenia - chcą sami do koryta i biją w ZPRP - jakby chcieli cos zmienić to by przedstawili rzeczowe sprawy. Nie przedstawiają tzn. KORYTO. Czy tak jest? Hmmmm
  Ja by nawet chciał ich, p Cieplińskiego poprzeć. No tylko w czym? Krytykowaniu? Eee tam. Siekierka i kijek.
  Jak pan Ciepliński przedstawi program, pomysł, cokolwiek nad czym warto by sie pochylić, przeanalizować, rzeczowo pogadać to dobrze. Póki co prezes stowarzyszenia trenerów nic nie wnosi poza łatwą i oczywistą krytyką i tak już upodlonego przez samego siebie Eliasza.
  panie Jurku Ciepliński - do rzeczy: co ma Pan do zaproponowania?
  jak nic to szkoda czasu również i na Pana [z całym dla Pana szacunkiem].

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. MKS Perła rozegra dwa finały w dwa dni

  Przyglądam się Panu Trojanowi czas jakiś i doszedłem do wniosku, że Pan Trojan to Koń trojański piłki ręcznej. Niesłychana arogancja, lekceważenie i bezmyślność. W połączeniu z szczyptą Eliasza, arcymistrza arogancji i Pana antysystemu szkolenia, powstaje obraz tak przykry, że żal patrzeć. Aż się człowiek męczy gdy to widzi. Taka piękna dyscyplina a takie przepraszam "miernoty". Tak się zastanawiam, czy Pan Kraśnicki to firmuje takich niekompetentnych pracowników? Co jeszcze? Ile jeszcze? Jak długo jeszcze?

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Orlen Wisła Płock w kryzysie. Tak źle nie było od lat

  Co coś podobnego: "Nowym władzom - prezesowi Adamowi Wiśniewskiemu i dyrektorowi sportowemu Michałowi Zołoteńce - dobro klubu leży szczególnie na sercu" - to niesamowite że nowym władzom zależy na losie klubu!
  Oczywiście prześmiewam to stwierdzenie, gdyż jego odkrywczość jest szczytem inteligencji autora...jakżeż mogło by być inaczej.
  Do rzeczy i by nie pozostawało bez wątpienia - mnie też dobro płockiej piłki ręcznej leży na sercu.
  Ale: jak idzie źle to zwyczajowym odruchem jest "zwalnianie" trenera. Tutaj emocje są duże, a sugerowany tekstem artykułu ruch moim zdaniem przedwczesny i nerwowy - byłby.
  uważam, że ta decyzja kadrowa jest akurat słuszna - Piotr Przybecki i dajmy mu popracować.
  Uważam też że inne decyzje kadrowe [z całym szacunkiem] dla osób które wymienię już niestety nie.
  Mamy klub piłki ręcznej z drugim wielomilionowym budżetem w Polsce. Duża historia. Walka o prymat w Polsce i miejsce w Europie. Takie wymagające i aspirujące sportowe przedsiębiorstwo. Wszyscy o tym wiemy. I tutaj co się dzieje?
  OTO Za STER tego przedsiębiorstwa "wsadza" się MAJTKA, a nie KAPITANA. Proszę wybaczyć porównanie, ale ten statek idzie na dno, a sugeruje się zwolnić "Kowala".
  Wiła Płock do solidny okręt, który potrzebuje doświadczonego Kapitana na mostku [Wilka Morskiego z bagażem], a nie parę skądinąd dobrych zawodników, ale już menadżerów pożal się boże. Panowie bardzo dobrze grali, ale ich doświadczenie w tej materii jest mierne. Dlaczego dziwimy się z sytuacji, która ma miejsce teraz? Przecież to było do przewidzenia...klarownie
  Brutalne, ale prawdziwe - nie mają doświadczenia, czego efekty widać po pustych trybunach na wszystkich meczach i nietrafionych transferach, czyli zmarnowanych pieniądzach...a Dmitrij Żytnikow chciał grać...chyba nie "podpasił" obecnym panom Prezesom...

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Superliga ma nowego prezesa! Łukasz Gontarek odwołany

  Dziwny jest ten .... Gontarek.
  Składa rezygnacje potem udaje ze nic się nie dzieje i udziela wywiadów jak rzeka. Nic nie wspomina o kłopotach. Nieuczciwe to. Podobno to wymuszone wywiady z jego strony. Tylko po co? Chyba Narcyz i Ego dwumetrowe.
  Jakos to pachnie amatorszczyzną i kulawa polityka. A to sport przecież.
  Oto głos ludu: gdzie jest transparentność? Budżet. Wydatki. Proces licencyjny. Opole. Legionowo. ????
  Coś czuje ze chyba za to poleciał. Czy były przekręty? A teraz się tuszuje ?
  No kurteczka. Chciałbym wiedzieć. Za co konkretnie? Cisza skrywa krzyk

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Superliga ma nowego prezesa! Łukasz Gontarek odwołany

  PreZesem się bywa. Ot co.
  Nie robiłbym emocji z tego powodu. Pytam co wniesie Kajdanowski i Kim jest? Co ma do zaoferowania? ...
  Gontarek, prezentowany jako wizjoner skłócił i niestety obrażał społeczność piłki ręcznej ( to chyba mnie tez) jako niedojrzałą do współczesnych realiów sportowych i od przedszkolaków był nie do zaakceptowania. No cóż. Jestem przy handballu od lat wielu. Ex prezes od roku i trochę? Doświadczeniem nie zgrzeszył. Szacunkiem wobec ludzi również nie. Niestety. To było nieuniknione.
  Obiektywnie kilka rzeczy było dobrych. Zbyt Wiele aroganckich. Niepotrzebnych.
  W piłce ręcznej nie będzie mu łatwo. W sporcie który nie toleruje takich zachowań jak brak szacunku tez. Chyba w ogóle z wizjami bez poparcia...i deklarowanych efektów.
  Nie będę dobrze wspominał. Za 6 mln złotych (największy sponsoring ligi zawodowej od jednego sponsora) rok mało efektywny. Bywaj.

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Nowe logo PGNiG Superligi na 100-lecie piłki ręcznej w Polsce

  W kwestii PZPR.
  kieruje do historii polskiej zjednoczonej partii robotniczej. Negatywnych skojarzeń. Szukania wyjaśnień przed krytyką innych. Komentarz ten wskazuje na ignorancję i nieznajomość historii Polski i piłki ręcznej. Bez urazy

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Legenda na środku obrony THW Kiel? Magnus Jernemyr ma ofertę z Kilonii

  Magnus Jernemyr faktycznie w wieku 29 lat trafił do hiszpańskiego BM Torrevieja. Ale już mało kto wie po co tam i z kim w środku obrony grał w parze... otóż trafił tam by klub beniaminek utrzymać w ASOBAL (Superliga) a w duecie był z ... Polakiem byłym reprezentantem Damianem Drobikiem.

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Zmiana prezesa w Orlen Wiśle Płock! Legenda klubu przejmie stery?

  Zastanówmy się chwilkę nad tym co tutaj napisano:
  czy realne jest z 50% budżetem w stosunku do VIVE walczyć o Mistrzostwo Polski? Realnie - NIE.
  Czy realne było wywalczenie Pucharu Polski? Moim zdaniem w tym sezonie bardziej niż dotychczas w kilku sezonach...
  Czy LM jest bez szans? Moim zdaniem NIE. można tam powalczyć z lepszym efektem bo Płock pod wodzą Przybeckiego stabilizuje drużynę - jest progres. Budowa zespołu to proces, który w przypadku Płocka jest na dobrej drodze...zakładając konsekwentna działanie potrwa to 2 lata. Ale z budżetem 50% wywalczenie tytułów jest nierealne.
  Zatem o czym tu mowa?
  Oceniam że "chciejstwo" właściciela klubu jest skazane na porażkę, a nowy Prezes skazany na zmianę po 1-2 sezonach... Chyba że za 2 lata pozyska dodatkowe 10 mln zł i wtedy ma szansę.
  Właściciel klubu przesadza z celami - kolejnym argumentem potwierdzającym to jest fakt iż zmiana obecnego prezesa jest kolejna w stosunkowo krótkim czasie...cele nierealne, eksploatujące i stresujące - niemożliwe do realizacji.

  Czy Wiśniewski byłby dobrym kandydatem. Moim zdaniem NIE. Brak doświadczenia w zarządzaniu sportem jest aż nadto widoczny. Brak koneksji i relacji których efektem było by podpisanie umów sponsorskich (milionowych) również widoczny.
  Zatem o co chodzi? Moim zdaniem mamy do czynienia z desperacją Władz klubu i kandydata.

  Hmmm "tylko koni żal"....


 • Funky Koval napisał/a komentarz do Kinga Grzyb szczerze o finale Pucharu Polski: To nie było powalające widowisko

  Pan Daniel Kordulski zatytułował swój artykuł jak umiał. Kinga Grzyb ocenia zdobyty Puchar jako najcenniejszy w życiu a tania sensacja opisuje jej pozytywne emocje negatywnymi. Bleeee....

 • Funky Koval napisał/a komentarz do PGNiG Puchar Polski w nowej odsłonie

  Interesująca koncepcja. Chyba idzie nowe. Najpierw liga zawodowa. Teraz pora na Puchar Polski. Ciekawe ...

 • Funky Koval napisał/a komentarz do MŚ 2017. Klasyfikacja końcowa. Polska najgorszą drużyną z Europy na mistrzostwach

  Brawo za sensacyjny nagłówek. Tani i krzykliwy.
  "Jak dobrze że to MŚ a nie Europy i jest jeszcze ktoś za nami" chciałoby się dodać panie Wojs....

 • Funky Koval napisał/a komentarz do Vive Tauron Kielce i Orlen Wisła Płock ukarane po "świętej wojnie"

  Wybitnie niesportowe zachowanie i naruszenie nietykalności osobistej.
  Kodeks karny- Art. 217
  § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
  § 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
  Przypomnę że w przypadku pana Servaasa to już recydywa - tzn. nie pierwszy raz człowiek ten poddaje się agresji i przemocy na parkiecie sportowym - oglądają to ludzie; dzieci....
  "Brawo" Liga Zawodowa! Brawo "Silni razem" - ciekawe jakie kary dostał by prezes Bob Myers z Golden State Warriors w NBA, bo podobno wzorce stamtąd czerpiemy - 1 tys dolców? Raczej nie - pozew gwarantowany - kto wie może by i stracił posadę... a u nas? DZIKI ZACHÓD, a raczej wschód chciało by się rzecz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.