Rosman39 - lubi - strona 2

 • Rosman39 lubi Komentarz

  Panie Borek, jak trzeba będzie podnieść oglądalność Polsat Boxing Night to z powrotem ściągniecie Gołotę i Adamka, który zresztą powiedział,że polsatowi się nie odmawia, z emerytury i zrobicie razem z Panem Marianem Kmitą na czele dyrektorem ds.sportu w Polsacie wielkie "show" za 40zł-pay-per-viev-pytanie czy ludzie to "kupią"??? Raczej nie, bo poza emerytami typu Adamek,Gołota,Saleta,Najman-mistrz klepania maty-nie macie na horyzoncie nikogo,każdy walczył z każdym tylko nie z tym co trzeba. Wszyscy przeze mnie wymienieni już raczej drugi raz nie będą walczyć, Szpilka siedzi w USA, Zimnoch dostał oklep od Mollo.To samo tyczy się federacji KSW, Pudzian z Najmanem, Najman z Koksem, teraz następny hit, emeryt Różal będzie walczył z Pudzianem. Wszystko w temacie. Ale dopóki PBN i KSW będzie miało nazwiska na liście dopóty Panu Panie Borek i Panu Kmicie bezrobocie nie grozi.

 • Rosman39 lubi Komentarz

  Panie Tomku. Pokazał Pan klasę. Wiele lat był Pan NAJLEPSZYM. Dziękujemy. Nie zrobił Pan nic złego, a że raz, czy dwa razy nie wyszło........to co??....to nic.
  Jesteśmy dumni z Pana. Pozdrawiamy szanowny góralu.

 • Rosman39 lubi Komentarz

  Przecież Bayern w tej chwili to TOP3 na świecie. Po co Lewandowski miałby iść do słabszych drużyn jak ekipy z Manchesteru czy Londynu ? W Barcelonie nie ma dla niego miejsca, a w Realu ciężko przewidzieć co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Juventus to nie jest jakiś atrakcyjny kierunek względem Bayernu w tej chwili. Pozostaje PSG, ale poziom Ligue1 jest niski i dlatego pozostanie w Bawarii to najlepsze co mógł zrobić Lewy. Dodatkowo będzie bardzo dobrze wynagradzany, w kraju, gdzie zna język i czuje się dobrze.