Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pep1960 lubi Komentarz

  POPRZEDNI WYCZYN CZYLI ZRÓWNANIE SIĘ JUPP HEYNCKES DOKONAŁ RÓWNIEŻ Z WERDER BREMEN I NA BRAMCE STAŁ PAVLENKA.

 • pep1960 lubi Komentarz

  A podobno skandynawowie to ludzie którzy zawsze umieją zachować zimną krew. Nie pierwszy raz widzę że po Świętach zmienia się układ sił, a jestem tylko kibicem. Ktoś kto bierze w tym udział od środka powinien być na to przygotowany. Mam wrażenie, że ktoś kto chciał go podbudować powiedział mu, że Stoch jest niestabilny. Szkoda że nie dodał, że Kamil był w dwóch poprzednich konkursach w czołówce, a do tego bardzo dośwuadczonym mistrzem olimpijskim, mistrzem świata i zdobywcą pucharu świata.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Może jeszcze zdąży załatwić sobie astmę i jak jego koledzy z norek zasili płuca i durnowaty mózg

 • pep1960 lubi Komentarz

  Norkom pozostaje zażyć leki na astmę ,Może powiększone płuca pozwolą lecieć dalej...i tak samo w gospodarce ,jak jesteśmy lepsi w jakimś dziale gospodarki to zaraz nas usuną ,przepłacą ,skasują .Ale damy radę ,Bez podbojów ,bez zasobów,

 • pep1960 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pep1960 lubi Komentarz

  Dobrego skoczka można poznać po tym że radzi sobie w każdych warunkach a nie tylko tych idealnych. Wiatr... Ten sport już taki jest, dzisiaj są chociaż przeliczniki (które są niezrozumiałe i chore bo boczny wiatr nie jest uwzględniany a wiatr na buli jest mierzony jeszcze przez sekundę po wylądowaniu skoczka), kiedyś ich nie było. Czy Małysz jak niejednokrotnie spadł, też płakał że inni mieli lepsze warunki i życzył im jak najgorszych??? Czy brał to na klatę bo wiedział w jaki sport się wpakował? Czy Schliri jak spadał na bulę też płakał że inni mieli lepiej? Czy Morgenstern płakał że przez kiepskie warunki prawie się zabił? Bo nie powinni go wtedy puścić?? Czy Kranjec mówił coś o gorszych warunkach jak w 2001 roku przez ponad 200 metrów leciał po zeskoku jak szmaciana lalka i jakimś cudem się nie zabił? Taki jest ten sport i tego nikt nie zmieni. Szkoda że Granerud dwa lata temu tak nie narzekał jak Norwegowie łamali regulamin przeciągając się na belce startowej, w tym on też to robił :)

 • pep1960 lubi Komentarz

  Mam nadzieje ze w każdym skoku w ostatnim konkursie dostanie lanie od wszystkich Polaków! Pokory się nauczy. Może....

 • pep1960 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pep1960 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pep1960 lubi Komentarz

  Takich słów nie wypowiedziałby nikt z niemieckich zawodników, niby są Niemcami i mamy o nich różne zdanie, nie zawsze pozytywne, bo np Marcus jest irytujący na skoczni. Jednak mają oni klasę sportową, zasady. Ten chłopak ewidentnie się zapomniał i narobił wrogów. Nic jeszcze nie wygrał w karierze, a uważa się za nie wiadomo kogo. Życzę Geigerowi brązowego medalu.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Miał pomścić Polaków po ewentualnym wykluczeniu z pierwszego konkursu ale już go nie lubię...

 • pep1960 lubi Komentarz

  Czyli graneruda skrzywdził Bóg, bo "skoczył słabo, ale nie tak żeby wylądować na 115 metrze". Nie słyszałem jeszcze lepszego tłumaczenia:) Nasz Piotrek Żyła już nie jest gwiazdą:):):)

 • pep1960 lubi Komentarz

  Nie puścimy tego płazem! Widziałem jak dwa Stary 266 z WOT na na pace jadą w tamtą stronę;)

 • pep1960 lubi Komentarz

  Start wszystkich Polaków albo bojko wszystkich zawodów do końca sezonu przez Polskę.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pep1960 lubi Komentarz

  Zakaz jazdy motocyklem crossowym po lesie jest nagminnie lekceważony przez motocyklistów. Są wyznaczone miejsca dla tego sportu i tam powinni się zawodnicy sprawdzać. Mieszkam w lesie i co najmniej dwa razy w tygodniu słyszę ryk tych maszyn. Nie jest to przyjemne dla ludzi czy bezpieczne dla zwierząt ale też nie powinno to być powodem do dzgania kogoś nożem.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Biegam rano w niedzielę po lasach i spotykam czasami motocylkistów. Nie powiem nie jest to nic przyjemnego ale staram się zrozumieć ich pasję i trudności w jej realizowaniu. Ale co trzeba mieć w głowie żeby wyciągnąć ... nóż i dźgać człowieka? Masakra

 • pep1960 lubi Komentarz

  Nożownika ukarać i to maksymalną karą, a dla motocyklistów bardzo wysokie kary zasądzić za jeżdżenie po lesie.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Lewandowski opisał to co myśli i tyle. Boniek zażarcie broni wuja. O ile Boniek był dobrym piłkarzem, to o tyle prezesem jest kiepskim. To będzie standard, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o pietruszkę. Po turnieju Boniek będzie tłumaczył że to wina również piłkarzy, bo im się nie chciało, że terminarz nam nie pasował, że mieliśmy godzinę mniej przerwy między meczami niż nasi przeciwnicy, że bramka była krzywa, że piłka była źle napompowana. Zrobi wszystko byleby nie zrzucić winy na trenera i na siebie. Bo Boniek chyba nie widzi albo nie chce widzieć że Brzęczek nie nadaje się na trenera kadry. Co najwyżej I Liga i bycie asystentem. Czasami samemu trzeba powiedzieć nie. Gdyby ktoś mi zaproponował prowadzenie kadry, nawet młodzieżowej, kazałbym mu spojrzeć na jakąś ścianę, wziąć rozpęd i przyp***ić głową w ścianę. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Może krytyka Bońka, byłaby słuszna, gdyby taki mecz, był rzadko, a Lewandowski, od razu publicznie, by go krytykował trenera, ale tak nie jest. Zrozumiałe, że już nie wytrzymał.

 • pep1960 lubi Komentarz

  Panie Boniek czas odejść............razem z Brzęczkiem :)))

 • pep1960 lubi Komentarz

  Bez względu na to, jakie były ku temu przyczyny ..- każdy facet, który używa w stosunku do kobiet przemocy fizycznej, jest dla mnie zwykłym śmieciem!!

 • pep1960 lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego ciągle piszecie o tym degeneracie . Dawano mu ponad 100 szans i ... wóda zawsze wygrywała . Jeżeli chcecie mu pomóc to konkretny odwyk połączony z odcięciem do jakiejkolwiek kasy i ... nauka zawodu . Ten człowiek to ... mniej niż zero . Niczego nie potrafi . Nawit jako mąż i ojciec to komplrtne dno , Prawdziwy ''chwast '' .

 • pep1960 lubi Komentarz

  Dajcie chłopakowi spokój z tymi artykułami

 • pep1960 lubi Komentarz

  co to jest - promocja alkoholizmu?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.