Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Maribor napisał/a komentarz do Prezes Wiśniewski rozgoryczony po klęsce Wisły w Finlandii. "To brak szacunku dla klubu i kibiców"

  W punkt, najszybszym ale zarazem najbardziej radykalnym wyjściem jest wszystko "zaorać", zacząć wszystko od początku bo półśrodki niestety się nie sprawdzą i reanimowanie trupa pozornymi ruchami to tylko tanie chwyty pod publikę.
  Tylko czy Wisłę stać na taki ruch, a może czy na taki ruch odważą się właściciele?

 • Maribor napisał/a komentarz do Kontuzja kolana Łukasza Gogoli. Rozgrywający czeka na werdykt

  Daj spokój Radkowi, narodził się powtórnie z nowym nickiem, ale stare nawyki zostały.
  On nie życzy źle Górnikowi, tak jak pozostałym zespołom SL, on by nas wszystkich usunął i zostawił tylko wielką Gwardię, c'nie Radziu?

 • Maribor lubi Komentarz

  okej, czyli wczoraj transfer Wolffa był możliwy (o ironio artykuł zniknął z SF), a dziś już okazuję się, że transfer Wolffa był w sumie zależny od trenera Veszprem, który nie pracuje już od 1.5 miesiąca.

 • Maribor napisał/a komentarz do Rhein-Neckar Loewen uzupełnia skład. Niclas Kirkelokke blisko transferu

  To są detale, takie detale które dzielą artykuły na rzeczowe i clickbait, tych pierwszych na SF ze świecą szukać a drugie to codzienność.

 • Maribor lubi Komentarz

  Coś mi się wydaje, że nikt nie podąża drogą Opola... Nikt nie oszukał swoich byłych zawodników... Nikt nie uciekł od długów... Nikt nie gra doświadczonymi ligowcami mówiąc, że grają młodzieżą... To, że zespół jest UZUPEŁNIONY młodzieżą nie znaczy, że to młody zespół... Lubin systematycznie odmładza skład, a w Opolu nikt nic nie odmładza...

 • Maribor lubi Komentarz

  Dziś tytuł artykułu powinien brzmieć: Fantastyczna pogoń VIVE w tabeli za RNL :)

 • Maribor lubi Komentarz

  Vive doskoczyło punktowo od odskakującego punktowo RNL.Taki sarkazm dla autora genialnych tytułów artykułów.

 • Maribor lubi Komentarz

  Jeszcze przed 7 kolejką RNL było wyżej w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, a z tym tytułem "odskokiem" to autor lekko poleciał... 2 pkty to nic, to dopiero półmetek fazy grupowej

 • Maribor lubi Komentarz

  RNL odskoczyło zdecydowanie , bezapelacyjnie aż o dwa punkty i rozegrało o jeden mecz więcej.Gdy zagrają dwa mecze więcej może być to już przepaść w postaci CZTERECH punktów.

 • Maribor napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Rhein-Neckar odskoczyło VIVE. Montpellier na łopatkach

  A jak zagrają trzy więcej to jest szansa na 6 pkt. :)
  Jak nie ma o czym pisać to przynajmniej ''sensacyjny'' tytuł zapewni liczbę wyświetleń na akceptowalnym poziomie i kasa będzie się zgadzać.

 • Maribor lubi Komentarz

  Kielce dzisiaj wygrały 64 : 36
  Tak się zmienia nieudolnych Prezydentów...

 • Maribor lubi Komentarz

  Brawo dla Wenty, nie oczekuje jednak, że zmieni to coś w sytuacji finansowej Vive, nie byłby dobrym prezydentem gdyby dawał się ponieść sentymentom w kwestii finansowania Vive.

 • Maribor lubi Komentarz

  Gratulacje Panie Wenta!!!
  Ma Pan fart, bo gorzej nie jest w stanie Pan rządzić od Lubawskiego. W końcu będzie człowiek, który nie będzie kompromitował miasta jak poprzednik.

 • Maribor lubi Komentarz

  Brawo Bogdan Wenta ! Kielce odetchnęły !

 • Maribor lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Maribor lubi Komentarz

  Gratulacje Bogdan. Oj, przepraszam już od teraz panie Prezydencie Kielc ... To tak z przymrużeniem oka. Życzę sukcesów i oby w następnych wyborach mieszkańcy Kielc byli przekonani, że wczorajszy wybór był właściwy. powodzenia!

 • Maribor lubi Komentarz

  Nie wierzę... Zawsze był stronniczy do przesady, ale coś takiego?
  Jakie, ku..., działania związku?! Toż to jest skandal w czystej postaci. W reprezentacji Polski są zawodnicy grający w Lidze Mistrzów, najlepszej lidze świata i drugiej najlepszej, krajowa liga nie ma porównania z tą w Izraelu.
  Nic nie usprawiedliwia takiego wyniku. Przybecki przegrywając z Portugalią we wstępnej fazie eliminacji MŚ, a teraz z Izraelem zrównał się już osiągnięciami z Dujszebajewem, jeśli wręcz ich nie przebił.
  Nic dziwnego, że coraz więcej osób coraz rzadziej zagląda na te łamy, skoro za ekspertów robią tak stronniczy "mędrcy", jak M.Panas, z którym czasem można się zgodzić, ale wydaje mi się, że ta wypowiedź to jego rekord.

 • Maribor lubi Komentarz

  Jeszcze zapomniał dodać, że to wina Duszebajewa
  Jedyne udane akcje w ataku pozycyjnym to właśnie te po indywidualnych akcjach, których niby nie ma. Cała reszta to pomysł Przybeckiego: jugo, szyja w takim tempie, że nawet Izrael jest w stanie to zatrzymać

 • Maribor lubi Komentarz

  Z tą różnicą, że Biegler był z tą reprezentacją cztery lata, a Talant był ledwie rok i wytwarzana była na nim wręcz chora presja.

 • Maribor napisał/a komentarz do El. ME 2020. Izrael - Polska: gehenna. Klęska szczypiornistów!

  Kadra się uwstecznia, zawodnicy nie potrafią zagrać składanej akcji więc jakie mogą być wyniki?
  Przybecki niestety się nie sprawdził, nie wiem, nie ma chemii czy się nie rozumieją ale widać że razem się męczą i pewnie nic tego nie zmieni. Musi być jakiś impuls, czas na zmiany i to jak najszybciej.

 • Maribor napisał/a komentarz do Marek Panas: Jestem zażenowany stanem polskiej piłki ręcznej

  Chorągiewka na wietrze, dopiero otwierał szampana a teraz mówi że żaden trener nie osiągnie sukcesu z naszą kadrą. Żenujący "ekspert" w kolejnym żenującym wywiadzie.

 • Maribor napisał/a komentarz do EHF bez litości. Czwarta kara dla PGE VIVE Kielce i Orlenu Wisły Płock

  Guzik od munduru? Nigdy. :)
  Mam wrażenie że Twoje komentarze nie dotrą do ''lotnych'' umysłów, groch o ścianę.

 • Maribor lubi Komentarz

  Zapomniałeś dodać, że nie oddadzą nawet guzika od munduru. A reklama na polskiej bandzie, w polskiej hali Ci nie przeszkadza? Sto lat temu odzyskaliśmy niepodległość, ponieważ oprócz machania szabelką potrafiliśmy jeszcze postępować mądrze i chytrze. Jesteś tylko jednym z kibiców, więc mów za siebie. Duża część kibiców woli zapewne zwycięstwo w LM niż wykluczenie z niej, duża część kibiców ma dość marnotrawienia polskich pieniędzy w obronie kawałka materiału. A co będzie jeśli NS2 pozostanie sponsorem LM przez najbliższe 20 lat? Ok, w tym roku możemy się sądzić w sprawie terminów, a co później? Kluby też pewnie mają już dość całego zamieszania, ale znajdują się pod presją pożal się Boże politykierów. Jestem przekonany, że w przypadku zmiany sponsorów strategicznych, kluby bardzo szybko zapomniałyby o "symbolicznym policzku" dla Polski, więc może Ty też przestań używać tak wielkich słów. Jeszcze jedno - owszem, NS2 jest wymierzony w Polskę i kilka innych krajów, ale trzeba też zrozumieć, że na zachodzie jest postrzegany jako zapewniający im bezpieczeństwo energetyczne, uniezależniając dostawy od przykręcenia kurka gdzieś na Ukrainie czy Białorusi, co już się zdarzało. Każdy patrzy na swój interes i my też powinniśmy, ale na Boga - czy kluby sportowe są odpowiednim podmiotem do takich zadań? Przegraliśmy sprawę NS2 na drodze politycznej, gospodarczej i dyplomatycznej i nie zmieni tego żadna wojenka w hali sportowej. Według mnie zadanie na dziś to znalezienie sposobu na wyjście z sytuacji z honorem i z ewentualnymi korzyściami i na tym powinni się skupić panowie z PGE i Orlenu.

 • Maribor lubi Komentarz

  Pisowskie pelikany minusują Cię...Dawniej aby być sławnym trzeba było powiedzieć coś mądrego a dziś wystarczy powiedzieć prawdę. Walka o "gazrurkę" przegraliśmy jeszcze w latach `90, jak próbowali się z nami dogadać w tej kwestii ale nasi politykiery zaczęli machać im właśnie szabelką. Ale "tłuszcza" już tego nie pamięta a większość stąd to jeszcze "na stojąco pod szafę wchodziło"

 • Maribor lubi Komentarz

  Ach,te wszystkie prognozy...decyduje dany dzień.Przy tak wyrównanych drużynach te Wasze typy są czystą dywagacją.Parkiet wszystko zweryfikuje.Wygra drużyna lepsza w danym dniu i wierzę że to będzie VIVE.Proste nie???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.