Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • rhylski lubi Komentarz

  legendarny? tak - ale mam po uszy tych jego legend a teraz opowiada bajki, co może zrobić Sousa czy jakikolwiek inny trener na jego miejscu? co mecz inny skład? bo musi szukać zawodników którzy potrafiliby grać choćby tylko o klasę niżej od czołówki piłkarzy z europejskich lig, na dziś nasi to kopacze wypromowani przez media i tzw działaczy podobnych tej legendzie ("ekspertów"), dziś u naszych najbardziej rzuca się w oczy stress i brak rozeznania pola, brak dobrego przyjęcia (gaszenia piłki), beznadziejna gra z pierwszej piłki, po udanym przyjęciu brak szybkiego i celnego oddania - w momencie kiedy jest atakowany musi zrobić kółko albo dwa aby zorientować się komu można podać - a wtedy zawsze jest za późno, kompletny brak orientacji o pozycjach skrzydeł - więc z kim, kiedy i gdzie tu jeszcze jakaś taktyka, poza tym najpierw technika, potem myślenie i dopiero automatyzm panie tzw ekspercie

 • rhylski lubi Komentarz

  TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI:):):) Jesteście wspaniali w tej swojej nieudolnej nienawiści:):):)

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skoro przegrali z Paok Saloniki to są do ogrania.Wszystko jest możliwe... Lech faktycznie nie jest faworytem ale też nim nie był w trzech ostatnich meczach.Pożyjemy,zobaczymy

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje panie Robercie !!!⚽️⚽️⚽️⚽️

 • rhylski lubi Komentarz

  Gratulacje Robert!!! Wyróżnienie absolutnie zasłużone, liczb nie zakłamie nawet armia Kozietulskich, Sebów, kuradów i innych hejterów - frustratów :D

 • rhylski lubi Komentarz

  Szanowny Panie Piłkarzu przez Wielkie P - Szacunek Mistrzu.

 • rhylski lubi Komentarz

  Polska! Bialoczerwoni! Niech zyje Krol Robert!!!

 • rhylski lubi Komentarz

  dla takich zagran ,my kibice chodzimy na stadiony-szwabski pismaku. Lewandowski strzelil bramke pieta w meczu Bayern -Borussia Dortmund-to tez arogancja. Grafitte strzelil gola Bayernowi pieta w 2009 roku,to tez brak szacunku dla rywala??????

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czyż piłka nożna nie powinna cieszyć oka i składać się z fantastycznych akcji i bramek.Idąc tokiem myślenia tego niemieckiego „fachowca” Bayern powinien przestać puszczać cancana przy każdym golu a piłkarze przy stanie 3 do jaja powinni już przestać strzelać kolejne a żeby nie spowodować stanów depresyjnych u przeciwnika powinni walnąć sobie samobója.O czym ten człek pisze?

 • rhylski lubi Komentarz

  haha jak Polak miał wygrac to nagle nie było sprawiedliwych warunków XD

 • rhylski lubi Komentarz

  Bardzo zła decyzja. Lewandowski słusznie może się czuć pokrzywdzonym. Byłby IMO faworytem, a przynajmniej jednym z kilku najpoważniejszych. Warunki były równe nie tylko w styczniu i lutym ale także w listopadzie i grudniu ponieważ głosowanie obejmuje rok od listopada do listopada... Poza tym są następne miesiące przecież. Dziwna, bardzo dziwna decyzja. I zdaje się podyktowana faktem że francuziki spękali i zakończyli ligę przed innymi i teraz grają tylko towarzysko więc MBappy i inni nie liczyliby się w stawce...

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To dlaczego nie anulują wyników poszczególnych lig,przecież nie było warunków.Proponuję też nie kontynuować ligi mistrzów jak nie będzie”warunków”.I nie chodzi tu o Lewego bynajmniej lecz o widzimisię ludzi przy żłobie.

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zje sneakersa to przestanie gwiazdorzyć.Młodość musi się wyszumieć.

 • rhylski lubi Komentarz

  Jak zawsze superowo. Z klasą, skromnie i dosadnie. A jak ktoś nie rozumie to niech krytykuje.

 • rhylski lubi Komentarz

  Jak czytam to co większość z Was pisze ,to wcale się nie dziwię że jesteśmy postrzegani na świecie jako naród złośliwy i arogancki. Zazdrościcie ''Lewemu'' tego do czego doszedł , a w szczególności jego KASY i popularności. Nikt mu tego za DARMO nie dał. Kto Wam bronił zostać piłkarzem zamiast stać pod BIEDRONKĄ i pić najtańsze piwo kolo śmietnika. W d-upach się Wam poprzewracało z tej zawiści i zazdrości. Lepiej żyć za 500+ Waszych dzieci i liczyć na to co dostaniecie za "Free" , niż ruszyć 4 litery z kanapy i zrobić coś więcej dla siebie i rodziny. Większość z Was KRYTYKANCI jak miałby wrzucić 1zł do puszki dla potrzebujących , to przechodzi na druga stronę ulicy lub nie ma kasy przy sobie byle tylko zaoszczędzić. Facet daje dobrowolnie 1mln Euro / i nie tylko /ze swoich pieniędzy dla potrzebujących a Wy macie jeszcze czelność go krytykować. Brawo Lewandowscy i brawo WSZYSCY ludzie którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym.

 • rhylski lubi Komentarz

  Robert jak zwykle; mówi to co trzeba, tak jak trzeba i ile trzeba. Kultura, inteligencja, skromność to RL9.

 • rhylski napisał/a komentarz do Robert Lewandowski: Czasem chciałbym umieć znikać

  Zdrowia życzę panie Robercie ! Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia rozgrywek w Europie.Pozostaje czekać i mieć nadzieję że niedługo te szaleństwo się skończy.Pozdrawiam z Walii.

 • rhylski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo dziewczyny!

 • rhylski napisał/a komentarz do Piękna Shay Victorio ma poważne problemy. Była zawodniczka CS:GO skazana na 116 lat!

  Sportowe Fakty.Ostatnio u mojego wnuka odbyły się międzyklasowe zawody w warcaby.Wygrał Kamil z 3 b.

 • rhylski lubi Komentarz

  kozietulska, płaczku gdzie jestes?

 • rhylski lubi Komentarz

  Pozdro dla hejterków Roberta Lewandowskiego... Jutro jazda po czopki na ból dooopy...

 • rhylski lubi Komentarz

  Kolejny świetny mecz Roberta!!! To co wyprawia jest niesamowite.Brawo!!! ps.Ktoś niedawno pisał że liga niemiecka jest słaba, a tu proszę trzy niemieckie drużyny że zwycięstwami.

 • rhylski lubi Komentarz

  Król Lewy Pierwszy!!

 • rhylski lubi Komentarz

  @Marcin Derbowski: Trzeba się cieszyć z każdego sukcesu polskiego sportowca w międzynarodowej rywalizacji, a nie narzekać. Skoro polska myśl szkoleniowa nie potrafi wychować jedenastu piłkarzy na miarę mistrzów Europy czy świata, to jest to problem polskiej piłki nożnej, a nie żużla. Skoro kibice piłki nie potrafią się zjednoczyć i zmobilizować w głosowaniu, aby dać Lewandowskiemu 100.000 głosów, to wstyd dla was. 100.000 smsów to mniej niż dwa pełne stadiony w Warszawie. W takim kraju jak Polska, podobno zakochanym w piłce nożnej, to zwykła popelina.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.