Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Żenada , to juz pudelek-burdelek czy jeszcze witryna sportowa ?!

 • Andy Biel lubi Komentarz

  O jakim sporcie i o jakiej OLIMPIADZIE rozmawiamy. Mnie cudze życie prywatne nie interesuje. Myślałam, że na WP jest mowa o osiągnięciach sportowych, bo te są w tej chwili istotne. A tu najważniejsza jest orientacja seksualna zawodników. Każdy zawodnik niech sobie dziękuje, przekazuje zdobyte krążki komu chce. To jego sukces z którego się cieszę, reszta jest ich prywatną PRYWATNĄ sprawą , a te mnie nie interesują.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że to właśnie lewackie sportowe fakty, nakręciły ten cały hejt na p. Klepacką i wmówiły całemu światu, że Polacy mają coś przeciwko orientacji seksualnej p. Zillman. Marczułajtis jest cacy, a Klepacka jest be. Już trzeci dzień piszecie tylko o jednym, ale skoro nie ma wyników, to trzeba znaleźć temat zastępczy. No i jeszcze ten wywiad z Kozakiewicz, który sam chyba nie wie czy bardziej jest Niemcem czy Polakiem.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  To epatowanie swą seksualnością lesbijek i homoseksualistów dla zwykłych ludzi staje się coraz bardziej uciążliwe .

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Znowu... Kurde nie jestem rasistą homofobem itp ale dajcie już z tym spokój nie obchodzą nas orientację tych ludzi i jest to tez nie normalne i nie fer że oni się z tym tak obnoszą, przecież nikt hetero się tak nie obnosi z tym że jest hetero.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  WP znowu swoje. Dzień bez artykułu zawierające kogoś preferencje seksualne...dzień stracony. Na wymioty mi się zbiera jak Was czytam! Masakra!

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Żoną? Mężoną może

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Wątek lesbijski zaczyna dominować w doniesieniach o wyczynach naszych olimpijczyków. Jest tego naprawdę za dużo.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  dlaczego takie artykuły nie są moderowane - przecież to reklama i promocja zboczeń.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Jest to mało powiedzieć niesmaczne. Wymiotować się chce oglądając takie pocałunki. Zboczenie jest zawsze zboczeniem i nie da się wmówić, że to norma. Zróbcie olimpiadę dla
  takich osób.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Jak nasza medalistka olimpijska chwali się swoim uwielbieniem dla Boga , to polskie lemingi popierające Tuska i KO wielce się oburzają, ale jak jakaś lesbijka chwali się swoim uwielbieniem do tej samej płci to jest wszystko cacy i wszelkiej maści lemingi są zadowoleni i chwalą te odchylenia od normy. To że ma piękną partnerkę to jej sprawa tyle tylko że z tej mąki chleba nie będzie. To jest układ szkodliwy dla ludzkości bo nie daje szans ludzkości na przetrwanie. Bez rozmnażanie rasa ludzka zniknie i zostaną tylko przodkowie lemingów zaczepieni ogonami na drzewach.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  od kilku dni nie słyszę nic innego na tym portalu, jak to że lezby opanowały polską reprezentację ,nawet POsłanka wychwala zboczenia ,a gani Klepacką za jej wiarę i że jest hetero, czyli normalna ,zaraz przypominają mi się słowa Tuska jakie powiedział do dziennikarki gdy zapytała go syna i amber gold ,że doprowadzicie do tragedii ,nich dalej epatują swoimi dewiacjami to też może doprowadzić do tragedii

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Przestańcie już to propagować! To są IO i relacja z nich czy też codziennie "zmagania" tęczowych?

 • Andy Biel lubi Komentarz

  super, tylko czemu to jest w Sportowych Faktach

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Jeszcze rok, jeszcze dwa i na olimpiade pojada tylko zaszczepiei i tylko Ci co maja paszport lgbt...

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Przestańcie promować dewiantów. To jest portal o sporcie czy o zboczeńcach?

 • Andy Biel lubi Komentarz

  PANI OGAR NIE MA ŻONY !!! ...w POLSKIEJ konstytucji , jest jasno wyrażone: małżeństwo, jest to związek mężczyzny i kobiety... !!! ...więc choćby pani ogar na głowie stawała, ma tylko partnerkę seksualną - świadczą sobie wzajemnie usługi seksualne, co dobrze o nich świadczy, o ile rozliczają się uczciwie... taka jest prawda , i nic jej nie zmieni ...nawet dekret kaczyńskiego !
  Ponadto, zauważam , że upływa już tydzień tych wykastrowanych dziwowisk, i jak dotąd reprezentacja Polski ,tej heteroseksualnej także, ma w dorobku jeden , jedyny medal...za to się sypią deklaracje lgbt... jeden medal i dwie pary homoseksualne....jak na razie...czy na wycieczkę do Tokio pojechali tylko turyści i osoby homoseksualne?
  ...po jaką cholerę syfy piszą o sprawach łóżkowych , zamiast o sporcie? ...jak widać w syfach, też wolą się brandzlować, niż podnosić swój żenująco niski poziom pismactwa...mniej brandzlowania, więcej fachowości proszę !!!

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Ta pani nic nie wnosi dla Polski - bez dzieci bez rodziny i bez wartości - to DNO , niech zdobywa medale, ale jej wkład w rozwój społeczeństwa , Narodu jest - ŻADEN ! a epatowanie zboczeniem/nienormalnością jest najgorszą formą reklamy - tylko dla psycholi to działa. Jakby Świat miał tylko pederastów i lesby to by przestał istnieć . I niech ta pani do mózgu sobie to wbije ! rób co chcesz ale nie zarażaj patologią młodych ludzi !! NIC nie wnosisz !!

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Interseujące bardzo, gdyby była miłośniczką wołowiny i to ogłasiła, też byście sześć fotek w artykule dali? Gdyby to było normalne nikt tego niemysiał ogłaszać i promować.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  ...na razie reprezentacja malutkiego Kosowa ma DWA ZŁOTE MEDALE !!! reprezentacja środkowoeuropejskiego "mocarstwa" dotąd jeden srebrny medal...za to bijemy na głowę maleńkie Kosowo, w konkurencji lgbt ...oni nie mają w reprezentacji żadnych dewiantów- mają sportowców, którzy walczą o jak najlepszy wynik, a nie pi///dolą o swoich sypialnianych sprawach !!!

 • Andy Biel lubi Komentarz

  promowanie p..dalstwa na tym niepolskim portalu trwa w najlepsze.Baba ma żonę i Chyba was pogięło.to jest temat z igrzysk.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  Osiągnięc brak to nadrabiamy w wynaturzeniach.

 • Andy Biel lubi Komentarz

  ...my tu gadu, gadu o pederastach, a tymczasem poszedł do piekła, nieosądzony zbrodniarz stalinowski stefan michnik, który m.in.Oskarżany jest(był) o zbrodnie stalinowskie – był sędzią między innymi w procesach:

  majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany, skład sędziowski podjął wspólną decyzję o niedopuszczeniu obrońcy do procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny),
  pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci),
  majora Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji uczestniczył[5],
  majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci),
  pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany),
  majora Zenona Tarasiewicza,
  pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany),
  podpułkownika Aleksandra Kowalskiego,
  majora Karola Sęka, artylerzysty, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowego Zjednoczenia Wojskowego (wyrok śmierci, stracony w 1952),
  kapitana żeglugi wielkiej Edwarda Gubały (wyrok śmierci, następnie zmieniony na karę pozbawienia wolności).
  wieczna hańba komunistycznemu katu !!!
  normalnie bym , o tym tu nie wspominał, ale skoro syfy zamieniły się w Pudelka, to może trochę historii też nie zawadzi...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.