• Kazimierz Sielski lubi Komentarz

tylko głupkowaty pseudodziennikarz używa całkowicie niepotrzebnie słowa gwiazda-możliwe że nie zna znaczenia tego słowa

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty

To prawda, ostatni mecz bardzo ważny w klasyfikacji grupowej, rozpoczynamy fenomenalnie z pełnym zaangażowaniem, ambicją, strzelamy dwie bramki i nagle wszystko pryska, znów holujemy wynik z nadzieją że bez wysiłku się uda, gdzie tu profesjonalizm???? nagle robi się remis, kilka minut do końca meczu, można było ten mecz przegrać ale Robert podniósł ambicjonalnie drużynę i dzięki Niemu oraz po błędach obrońców Czarnogóry wygraliśmy 4:2, ostatnie minuty meczu, znów fenomenalna gra Polaków, pytanie, czy zawsze będziemy tak grać tylko w porywach, czy będzie nam sprzyjać szczęście i czy wreszcie nauczymy się mentalnie grać równo przez całe spotkanie i nie tracić w kilka minut to co wypracowaliśmy, w sumie, w łatwy sposób na początku spotkania? jeśli nie, to zawsze będzie zagwozdka, czy mamy w pełni profesjonalną drużynę, czy tylko w połowie i w porywach.

Lewandowski to jest jednak klasa sama w sobie!Prawdziwy kapitan!Jasno,trafnie,konstruktywnie potrafi ocenić grę nawet po wygranym meczu.Brawo Robert!Druga połowa to był dramat a nie gra w piłkę i trzeba wyciągać wnioski.Myśle że nie chciał do końca o tym mówić ale to była taktyka nakreślona przez Nawałke."spokojnie w obronie dograjmy to 2:0 do końca"