• Kazimierz Sielski

  Niestety, jeśli nie otrzymał zgody organizatora, nie miał prawa robić pokazu. Mandat słuszny. Pamiętać należy, że TYLKO ORGANIZATOR, w razie wypadku, PONOSIŁBY PRAWNIE PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ , za skutki wypadku i poszkodowania osób trzecich. Powiedzenie w tym przypadku : "dobrymi chęciami piekło brukowane", jest adekwatne do faktu.

 • Kazimierz Sielski

  Brawo dla Łukasza, jeśli będzie trzymał wrota naszej bramki pod kontrolą , we wtorek, możemy być spokojni. Żeby tylko jeszcze obrońcy wszyscy(!) spisywali się tak jak Pazdan , negatywnie oceniany przez "fachowców", możemy być spokojni o wynik 2:1 dla nas.Ten jeden obawiam się, może być z karnego, ale ... "gracz strzela, a pan Bóg piłką kieruje"

 • Kazimierz Sielski

  Otwarcie granic dla wszystkich którzy CHCĄ, a tym bardziej ŻĄDAJĄ(!) byłoby katastrofą i kompletnym bezmózgowiem.

 • Kazimierz Sielski

  Łatwo jest atakować muzułmanów, zapominając, ze chrześcijanie, katolicy wymordowali więcej narodów , w imię Krzyża, Najświętszej Panny i Chrystusa i wrzeszcząc już w 1701 roku(!) nawet klamrami na pasach " Gott mit uns ". Nie jestem za bezkrytycznym, stosunkiem do wszystkich wyznawców Mahometa, tak jak i do szubrawców noszących krzyżyki na złotych łańcuchach, trzymających noże w kieszeniach, czy bagnety na paskach.