Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• nafciarz_zks lubi Komentarz

Kadra Talanta Dujshebeava 2016/17: Szmal, Wyszomirski, Jureckix2, Bielecki, Krajewski, Lijewski, Szyba, Daszek, Wiśniewski, Syprzak, Chrapkowski, Jurkiewicz, Jachlewski. Wtedy wmawiano mi tu na forum, a media pisały o słabym składzie kadry, gdzie ciężko o wygraną. Duża część z tych zawodników, zdobyła ligę mistrzów rok wcześniej... I oni nie byli w stanie nic osiągnąć? Wtedy pisałem, że to bzdura! Dziś nasza kadra pokazała, że jednak można grać dobrą piłkę ręczną!

D.U.M.A. Jedno słowo przychodzi mi na myśl. Dobrze pamiętam pierwszy sukces kadry Wenty - wówczas, nikt w tych chłopakow nie wierzył. I podobnie jak dzisiaj nikt się nimi nie interesował. Wiadomo, że szansa na medal jest znikoma, ale wczoraj nasi gracze wlali trochę nadziei w lepsze jutro. Przede wszystkim bardzo, bardzo dobra obrona - jak właśnie za Wenty. I nawet jeśli potencjał w ataku jest znacznie mniejszy, to ilością realizowanych rozwiązań taktycznych w ataku kadra Rombla (Jureckiego i Szmala) przerasta kadrę Wenty i Bieglera. Wczoraj znów super bramka, mocna obrona, w ataku wszyscy dobrze, z perfekcyjnym Moryto na czele i niemal bezbłędnym M. Gębalą. Potem wchodzi "drugi garnitur" i SIćko - 6, Majdziński - 4, wszystko w takim fajnym stylu, na dynamice, z pewnością siebie. Widać, że Przybylski ciągle trochę odstaje sportowo w ataku ale bardzo mi się on podobał jeśli chodzi o chęć walki - nieważne, że nie idzie, wie po co jest na boisku i szarpie, walczy. Trzymam kciuki, by poprawił skuteczność. No i brawa dla trenerów - wygraliśmy tech chyba właśnie pomysłem na poszczególne akcje w ataku - dla odmiany trener Brazylii tego pomysłu kompletnie nie miał, zmienił w przerwie bramkarza, który miał ok. 40 % skuteczności (!), a w grze bez bramkarza potwierdził to, o czym mówię od dawna - ryzyko jest niewspółmierne do korzyści i nie wiem czemu tak wiele drużyn to gra. Jeszcze raz brawo Panowie!!!

Post "eksperta" po meczu z Tunezją
    Miasto mistrzów - Kielce 15-01 22:16
    Kluczowy moment spotkania to zmiana bramkarza. Zupełnie bez formy jest zawodnik Płocka Adam Morawski. Bez wkładu Wyszomirskiego nie wygralibyśmy. To zwycięstwo da nam awans do kolejnej rundy. Ważne otwarcie przez drużynę z której powinno zejść teraz napięcie, co pozwoli grać bez presji w kolejnych spotkaniach.

Kolejny ekspert z Kielc, jeden mówił, że strata Syprzaka to żadna strata :)
    Brawo Polacy, rezygnujemy z Wyszomirskiego, Daszek za Przybylskiego ew. na zmianę na środek rozegrania(zwłaszcza na Brazylie, gdzie zawodnicy są bardzo mobilnui)! Brazylia do ogarnia, chociaż zagraliśmy 2 fajne mecze i może przyjść kryzys.

Taaa, prezes Czwartek to sobie może. Wyszukiwaniem zawodników zajmuje się trener z Gadżetem. Czwartek to sobie może wymonitorować co najwyżej muchę latającą w jego gabinecie. Wszyscy w Płocku wiedzą, jakim jest prezesem i jak nim został. Co z tego, że Gadżet ustalił zaj. bistego bramkarza, jak pan prezesunio nie podpisze kontraktu, nie mając zatwierdzonego budżetu. W tym miejscu wypada przypomnieć wywiad, jaki tutaj się z nim pojawił..... A co do dzisiejszego meczu, to dzisiaj będzie piekielnie ciężko zdobywać bramki. W bramce Hiszpanów fachowcy najwyższej klasy, którym nie będzie łatwo rzucić bramkę. Poprzeczka podniesiona bardzo wysoko.

@Miasto mistrzów - Kielce: Co Ty pie..dzielisz! Obaj wypadli słabo. Przypuszczam, że statystyki mieli podobne. Fakt, że obrona im nie pomagała, co nie zmienia faktu, że obaj zagrali słabo. Osobiście nadal nie rozumiem po kiego woła Rombel zagrał na te mistrzostwa Wyszomirskiego? W Polsce oprócz Loczka i Korneckiego jest jeszcze kilku bramkarzy, którzy nie są od niego gorsi, a już na pewno są młodsi.

Dziękujemy serdecznie panu Kurskiemu Jackowi i Telewizji Polskiej SA za transmisję Mistrzostw Świata z udziałem Zenka Martyniuka !

Dziwi mnie chwalenie Wyszomirskiego. Obronił 4 piłki, gdyby nie bardzo uważna gra w obronie w drugiej połowie, to ten mecz byśmy przegrali. Rzuty z drugiej linii wpuścił wszystkie.

Naprawdę dobrze się to oglądało. Wyraźnie coś drgnęło. Byłem przerażony jak Sanai demolował nas w pierwszej połowie. W ogóle w pierwszych minutach Tunezyjczycy fajnie chodzili w ataku, dynamicznie, świetnie na zwodzie i generalnie źle to się zapowiadało. Ochłonęliśmy trochę i ostatnie 10 minut 1 połowy już dużo lepiej. Po przerwie świetnie obrona. Trochę dziwiło mnie, że tak późno poszły niektóre zmiany, ale widać, że Rombel liczył bardzo na wygraną tutaj, bo z Hiszpanami raczej to mało możliwe (acz Brazylia pokazała, że można powalczyć z dziadkami). Moryciak - klasa światowa, acz gol Daszka na 29:27 mega istotny. Przybylski zaskoczył na plus (bo już wieszałem na nim psy), acz ta strata przy 26:28 fatalna. Trochę mało dziś od Tomka Gębali w ataku, ale widać, że pilnowali go mocno. Za to fajnie na kole i gra na środku Pilota też naprawdę niezła.
    Powiało optymizmem, oby nie było teraz dwóch porażek to pogramy jeszcze parę meczów.

Niestety ale bez prawego rozegrania dużo więcej raczej nie ugramy. Majdziński jakby przyblokowany wciąż po kontuzji a nad Rafałem nie będę się pastwił tym bardziej że widziałem gorsze mecze w jego wykonaniu. Mam wrażenie że jak Rafał dobrze nabiegnie i wyskoczy to brakuje mu już siły na rzut. A wyjście z Tomkiem i Rafałem na rozegraniach to kryminał bo tam nie ma ani dynamiki ani kreatywności. Vive czy Wisła muszą poszukać Polaka na prawe rozegranie i ogrywać na wysokim poziomie. Ale z pustego to i Salomon nie naleje.

Kurski szm....
    w internecie oglądało ten mecz 107 tys. Ale co cię to obchodzi najważniejsze, że Zenek będzie na sylwestra

No i nie można obejrzeć na Youtube mimo, że żadna tv w pislandi obsranej nie transmituje miatrzostw. Żenada.

Szkoda Kamila... Na pewno pomógłby.

2 mln zł za mecze Polski vs sylwester marzeń za dziesiątki milionów... Masakra

No i kij im wszystkim w oko. Kto będzie chciał to obejrzy w necie. Ale popatrzcie jaki to jest absurd - dopiero co oglądaliśmy mecze towarzyskie, mecze eliminacyjne (nieważne, że do ME, bo dla zwykłego oglądacza to wsio ryba), przychodzi mundial i co? I pupcia.

2 miliardy dostali i nie stać ich na pół miliona euro na transmisję choćby tylko spotkań naszej reprezentacji??

No właśnie widziałem, że po meczu Kraśnicki stanął przed zawodnikami i coś do nich gadał (nie wyłączyli jeszcze transmisji). A pogonić tego pajaca i ten beton w piz*du. Czekam na to od lat i nie mogę się doczekać.

Czy Redakcje może ustalić kto będzie transmitował MŚ, pytam o polskich nadawców?

zamienił stryjek . . . .

Związek jest jak betonowe bloki z wielkiej płyty z lat 60-tych,nie do zaje*ania.

Powinni wszyscy z Zarządu ZPRP odejść!!! Inaczej nic się nie zmieni na lepsze. Wpuścić młodych ludzi którzy mają pojęcie o dyscyplinie i marketingu. Ile to już lat o tym piszemy i jak było tak jest , a świat nam dalej odjeżdża.

Czekam na meczyk :) Będzie się działo!

Złociutki akurat po tamtych wydarzeniach w hali Globus przyjechaliście do Płocka bez żadnej flagi. Nie powinieneś się wypowiadać o rzeczach, które Cię przede wszystkim nie dotyczą bo siedzisz za komputerem. Po drugie twoja ekipa nic sobą nie reprezentuje. Bo jak było jasne, że coś się będzie działo nawet nie wzięliście żadnej flagi. Czy straciliśmy flagę? Zdarza się najlepszym, najlepszym za to nie zdarza się jeździć z ochroną na wyjazdy czy odzyskać flagę za pomocą POLICJI. W 2011 też coś straciliście, Chrapkowski cieszył się jak dziecko puszczając flagę z dymem.

@Bertus - weź się człowieku odrobinę zastanów nim coś napiszesz: """"MISTRZ POLSKI ma się obawiać plockiej WSZY ? """""
    Wpis tego typu świadczy tylko o tobie, jakim jesteś człowiekiem w życiu codziennym. Chamstwo, prostactwo, słoma z buciorów. Możesz być z siebie dumny! No, ale czego się spodziewać?

Do głowy by mi nie przyszło, żeby napisać coś takiego.

Mirsad Terzic to nietuzinkowa postać w świecie piłki ręcznej,a Xavier Sabate miał główny udział w jego sprowadzeniu do Wisły i już wiemy, że było warto.

Dobry, kolejny mecz. Cieszy, że wraca "luz" meczowy. A jak będzie 13? Nie widzę sytuacji przełożenia meczu. Wisła poleciała w 11 i nie płakała. Niech wygra sport!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.