Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Dobre zdjęcie nastolatka Szpery. Profesjonalizm sportowych faktów na najwyższym poziomie. Adekwatny do chlewu, na który pozwalają w komentarzach.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Będzie to zawodnik głównie do zadań defensywnych.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  @kuba859: kuba widzę,że się strasznie martwisz i poddajesz wątpliwości czy Xavi Sabate potrafi liczyć polskich zawodników na boisku, po co tyle transferów jak inny zaciskają pasa (hehe) itp. Nie martw się chłopie o nas! Wisła to profesjonalny klub i Sabate też swojego asystenta już ma.

  A Terzic to nominalny lewy rozgrywający a nie żaden kołowy choć jak wiadomo jest wysokiej klasy specem od defensywy.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  @Ukassiu: a skąd wiesz,że nie będzie?

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Wygląda to tak, jak rok temu Guillo. Gość tak samo mało znany. Opcja również na rok. Najwyraźniej jest ktoś inny, kto może przyjść od przyszłego roku. Wyjdzie w praniu. Widać Wisła mocno stawia na defensywę. Terzić, Susnja, Stenmalm i teraz Francuz. Kołowy z Hiszpanii też w poprzednim klubie grał w obronie, nie wiem jak to było w Barcelonie. Martwi trochę brak wsparcia dla Fernandeza na rozegraniu. Igropulo to w dalszym ciągu wielka niewiadoma, i jedynie opcja awaryjna.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Na papierze bez fajerwerków, ale chociaż ciekawa postać :) Pożyjemy zobaczymy. Kiedyś w Płocku monitorowali, a co teraz robią w Kielcach?

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Proszę, transfer Wisły a najwięcej do powiedzenia tradycyjnie mają zapłakani nethoolsi z Kielc. Tylko trochę głupio tak hejtować transfer,choćby "anonima" z ligi francuskiej samemu kontraktując takie game-changery jak Surgiela,Kaczora czy fhsdkfhsdjjkfsdkjf-sona (2 sztuki w pakiecie) prawda?

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Złoty ja też potrafię wydawać pieniądze, których nie mam. Jednak nie robię tego z uwagi na zdrowy rozsądek.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Ktoś widział w ogóle tego Tournata co to od trzech lat jest "klepnięty przez Berta"? :) Bo już ponoć po drodze dwa razy mu się odwidziało aż Bertus musiał zabrać głos że "ma nadzieję że transfer dojdzie do skutku". Po drodze wypłynęły jeszcze ze dwie aferki "chwilowych zatorów płatniczych" czyli mówiąc wprost Vive nie płaciło miesiącami swoim zawodnikom :) Oj, zanosi się na to że jednak z Nantes do Kielc droga będzie wyjątkowo wyboista :)

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  @Petrochemia: JK 100% !

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Lepiej zjeść kebsa na mieście, niż patrzeć na sushi przez szybę :) To taka mała metafora odnośnie napinki żółtej strony tego forum.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  A kielczaki minusują bo dostali złoty medal od superligi w prezencie. Dobrze wiedzą, że nie byliby łatwo w tym sezonie z Wisłą. Takiej kichy jak w Kielcach nasi grajkowie już drugi raz by nie potrafili zagrać.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Piłkarska Ekstraklasa lada chwila w maju wraca do gry. Mecze odbędą się bez udziału publiczności. Nie rozumiem powodu dlaczego Superliga podjęła tak nieprzemyślane i pochopnie decyzje o zakończeniu sezonu!

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  @Miasto mistrzów - Kielce: nikt nie każe wam śmierdziuchom tam zaglądać :)

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  @Miasto mistrzów - Kielce: fuksem to wy mistrza przy zielonym stole od superligi dostaliście bo na pewno go nie wywalczyliście. Zobaczymy jak będą wyglądały wasza dalsze osiągnięcia.
  Byłem w Kielcach i też mnie to wk.... że nasi zawodnicy przeszli obok meczu. Ja za nich nie wyjdę i nie będę grał. Inna sprawa,że w tamtym czasie wydawało się,że to mecz o pietruszkę i położyli nasi na to lachę i przeszli obok meczu bo bardziej zależało im na meczu na miarę awansu do TOP16 z Bidasoa Irun. Gdybyśmy wtedy wiedzieli,że dostaniecie za darmo mistrza pewnie wyglądałoby to inaczej. Teraz można tylko gdybać.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  To jest wręcz niesamowite, dobre wieści w sprawie klubu a kibice z Kielc piszą o Wiśle i sprawdzają nasze fora. Panowie i Panie, to się da jeszcze wyleczyć, może potrwa to lata, ale z tej fobii uda się wyjść.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  "Jestem bardzo szczęśliwy, że szybko i konkretnie udało nam się przeprowadzić rozmowy z zawodnikami i trenerami"
  "Sytuacja w tym sezonie jest jasna. Jestem umówiony z zawodnikami na kolejne rozmowy,"
  :)

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  " Przed nami teraz seria rozmów ze sponsorami, musimy policzyć, jak bardzo dotknęła nas pandemia koronawirusa, przeanalizujemy sytuację mojej firmy i za ok. trzy tygodnie podejmiemy decyzję co do budżetu na nowy sezon"
  Jaki klub, takie dobre wieści:)

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  To jest gaszenie pożaru benzyną, tak naprawdę 0 konkretów,Bert zyskał trochę czasu ale nie wierzę że klasowi zawodnicy będą dłużej jak 3 miesiące chcieli grać za frytki.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Zobaczymy ilu z tej "jednej wielkiej sortowniczej rodziny" zostanie do kolejnego sezonu. Przyjęli do wiadomości bo co mieli zrobić :)

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  1. Niewypłacanie pełnych pensji zawodnikom jeszcze przed kryzysem związanym z koronawirusem
  2. Przeniesienie siedziby właściciela do Warszawy
  3. Brak zapowiadanych dużych sponsorów (w obecnej sytuacji odejdą też mniejsi)
  4. Brak możliwości wsparcia przez miasto Kielce
  5. Ucieczka najlepszych zawodników np. Janc, zaraz pewnie będzie Wolff i Karacic
  6. Ucieczka z tonącego statku kapitana Michała Jureckiego do Niemiec a po powrocie wybór innego, bardziej perspektywicznego polskiego klubu
  7. Wykluczenie z Final 4. PGE Vive na dobre wypada z grona najlepszych drużyn starego kontynentu i kończy rozgrywki CL zaledwie na etapie TOP 16

  To wszystko zwiastuje rychły koniec kolosa na glinianych nogach. Co by nie mówić i jakby nie zaklinać rzeczywistości fakty mówią za siebie.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Kolejny plaskacz wypłacony Kielcom, już się widzieli w F4, nawet już liczyli pieniążki z premii od EHF za sam udział. To miał być niczym zastrzyk z adrenaliny w coraz wolniej bijące serce kieleckiego klubu. Nic z tego. Nawet za Cejle premii nie bedzie. Kolejne setki tysięcy złotych dopisane w kategorii "strata" w budżecie Vive.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  No to Vive Kielce pomimo władowanych potężnych pieniędzy kończy zarówno ligę mistrzów jak i superligę na identycznym poziomie co Wisła.

 • nafciarz_zks lubi Komentarz

  Najbardziej zmartwieni o biodro Igropulo są zazdrośnicy bankruci z Kielc:)
  Najwyraźniej kontuzje ich Jurkiewicza, Paczkowskiego czy Gębali interesują ich mniej żeby nie powiedzieć wcale:)
  Wiadomo, Stolica tego sportu przyciąga myśli:)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.