Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Henryk Wiech

  To trener najwyżej na dwa sezony ,pierwszy dobry drugi słaby.Z porażkami odchodził już z Arki,Podbeskidzia Bruk Betu,Pogoni,gdzie wszędzie stosował piłkę siłową typu równo z trawą.Teraz jakieś dziwne i śmieszne pompowanie autorytetu tego trenera,tak na prawdę co osiągnął?,a porażki miał spektakularne więc może dlatego.

 • Henryk Wiech otrzymał brązowy medal w kategorii Korespondent Dnia

 • Henryk Wiech

  Mam takie zdanie,żeby Boga nie mieszać do rywalizacji sportowej,po drugiej stronie też są Jego wyznawcy.

 • Henryk Wiech

  Mam takie zdanie,żeby Boga nie mieszać do rywalizacji sportowej,po drugiej stronie też są Jego wyznawcy.

 • Henryk Wiech

  Kownacki

  Do Marek Nowak .do półciężkiej? waży 117 kg.

 • Henryk Wiech

  Agatka ,kaprysiła ,zaczęła chodzić swoimi dziwnymi drogami pogniewała się na cały świata ale tak się nie da na dłuższą metę i w jej sytuacji nie miała wyjścia i zwróciła się o pomoc.

 • Henryk Wiech

  Do Artur Podolski.To nasza liga jest śmieszna,nie tylko Zibiego.Czy liga jest śmieszna czy lekko śmieszna,nie jest "zasługą Bońka,a władz ekstraklasy,która nią rządzi i władz poszczególnych klubów,którym zależy tylko na tzw dobru swojego podwórka ,nie ponoszeniu poziomu ligi.

 • Henryk Wiech

  Ci wszyscy inaczej inteligentni,bruneci i blondyni hejtujący Bońka to maluczcy,którzy nic w życiu nie osiągnęli i nie osiągną.Nawet nie potrafią wyczuć ironii w wypowiedzi Bońka.A autor tego tytułu najlepiej jakby oranie zaczął od siebie.Rola podatna.

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Rozstanie Adama Nawałki i reprezentacji Polski błędem? "Nie widać koncepcji Jerzego Brzęczka"

  Adam Nawałka nie został zwolniony,sam zrezygnował.

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  wreszcie zima,będzie na nartach i nie będzie jego w polityce!

 • Henryk Wiech

  Zieliński jest bardzo dobrym piłkarzem tylko słabo gra.Trener Górski tak wyraził się o swoim konkurencie,Bardzo dobry trener ale nie ma wyników.Nic więcej dodać.

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Lechia wygląda doskonale fizycznie. "Dla niektórych to szok, a powinna być to norma"

  Facet doskonale się rozwija,zaczynał od Wigier Suwałki, poprzez Polonię Warszawa ,Lubin doszedł do Lechii,świetnie wyłapuje młodych utalentowanych zawodników i pomaga im w rozwoju.Wie czego chce,w drużynach,gdzie trenuje nie ściąga drogich znanych zawodników,najczęściej korzysta z tych,których ma i dobrze na tym wychodzi.Niech Lech pluje sobie w zęby.

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Koniec fenomenalnej serii Krzysztofa Piątka. Trener Genoi: Z Juventusem jest trudno, będzie dalej strzelał

  Jakieś kompletne bzdury pisze i wyciąga wnioski Kmita,że kompletnie zawiódł, bo po raz pierwszy Piątek nie strzelił bramki,poza tym nie zauważa albo nie chce zauważyć,że nasz rodak gra w mocnej lidze z gwiazdami światowego formatu ale niestety w słabej drużynie co jeszcze nie raz będzie skutkowało takim rezultatem.

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do El. ME U-21 2019: Dawid Kownacki i Kamil Grabara skomentowali wyniki losowania. "Przeciwnik nam nie straszny"

  Wyspy Owcze już za nami,Portugalia nam nie straszna.

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Przeczytaj i nie dyskutuj z memami,a z Bońkiem.To nie od niego zależy kto gra w drużynach ligowych i jak gra,kto jest trenerem i prezesem klubów.To nie od niego zależy,jak się wprowadza młodych polskich zawodników,a raczej nie wprowadza,kosztem wyrobników z zagranicy.Statutowe cele Ekstraklasy SA[1]:

  I. Zarządzanie rozgrywkami:

  bezpośrednie zarządzanie rozgrywkami, w tym: tworzenie ich regulaminu, ramowego terminarza oraz analiza przebiegu rozgrywek,
  poprawa bezpieczeństwa, dzięki współpracy z Komendą Główną Policji i udziałem w pracach Stałej Grupy Eksperckiej przy Ministrze Spraw Wewnętrznych,
  współpraca z EPFEL oraz PZPN.Zbigniew Kazimierz Boniek (ur. 3 marca 1956 w Bydgoszczy) – polski piłkarz, trener, działacz piłkarski i biznesmen.

  Były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od 26 października 2012 prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a od 5 kwietnia 2017, także członek Komitetu Wykonawczego UEFA.

  Należy do grona stu najlepszych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej według FIFA. Uczestnik 3. turniejów finałowych mistrzostw świata – Argentyna 1978, Hiszpania 1982 (3. miejsce), Meksyk 1986 (łącznie 16 meczów i 6 goli). Zdobywca m.in. Pucharu Europy (1985), Pucharu Zdobywców Pucharów (1984) i Superpucharu Europy (1984). Zdobywca III. miejsca w Plebiscycie Złotej Piłki w 1982 roku.

  Piłkarz 50 i 60-lecia Tygodnika Piłka Nożna[1].

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Wielka ulga w Lechu Poznań. "Znów wszystko jest możliwe"

  Ty oglądałeś ten mecz?

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  To minister hest winny czy orezesi trenerzy ,gdyby sie w tracal to nazwali by to politycznym prawem Pisu ze wszedzie sie w tracaja

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  NIE DAJCIE SIE W TO WCIĄGNĄĆ!! polityka to bagno które dzieli, a sport łączy. Sukcesy sportowców nie mogą być przypisywane partiom rządzącym. To jest tylko i wyłącznie zasługa sportowców i trenerów. Jak dziennikarze są głąby to i politykę nam tu wcisnąć chcą i dalej dzielić Polaków. WON Z POLITYKA ZE SPORTOWYCH FAKTÓW.

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  Powiedział Kołsut który nigdy nawet kilometra nie przebiegł

 • Henryk Wiech napisał/a komentarz do Denis Urubko chciał iść na szczyt K2 inną drogą. Wielokrotnie powtarzał to w bazie

  Chłoptasiu ,przygotuj się do pisania.Urubko jest obywatelem polskim,pochodzenia rosyjskiego.

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  Adamie od polityki bądz w tym kraju bardzo daleko.

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  mnie zniesmaczył tylko napis Pudliszki, czcionką jak z przecieru

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  Kibole kopanej nie powinni być wpuszczani na żadne "stadiony" poza tymi od kopanej... bo wszędzie gdzie się pojawią to wstyd zostawiają... niech żyją sobie w swoim światku kopanej...

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  To co nie spełnia wymogu bycia flagą, jest niczym. Powinien jednak ktoś (za)reagować, również na innych obiektach sportowych i niesportowych, na imprezach i uroczystościach....
  Jeżeli mogą być na przykład: Pudliszki, Kamień, Ząb; to może być wszystko - tak być nie powinno...

 • Henryk Wiech lubi Komentarz

  Niestety polski motłoch uważa polskie barwy za szmatę na której wszystko można pisać.Jestem za karaniem za pisanie na polskich barwach czegokolwiek..Za te barwy gineli..te barwy całowali przed śmiercią...na te barwy przysięgali....a teraz robią z tego kolory podkładowe pod reklamy!!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.