Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dmdn lubi Komentarz

  Witam..Hipokryzja TOTALNA..Co ten Czlowiek jeszcze wymysli,,,:::((((

 • dmdn lubi Komentarz

  Dobre!!! Brak sprzętu, trenerów, duże koszty, infrastruktura, itp. Najważniejsze, że WTS jest na fali i jedzie za publiczne siano. Co tam prowincja, czy bieda. Niech sobie patrzą jak Rusko się bawi kolejne lata. Szkoda że nie za swoje.

 • dmdn lubi Komentarz

  Ta pani sie pyta tego pana i co my teraz zrobimy skoro nie mozemy uzywac anlasow.
  A ten pan do niej nie martw sie pogadam z kim trzeba i od nowego sezonu bedziemy mogli uzywac anlasow (wezmiemy calego tira zeby dla innych nie wystarczylo).
  A pani sie pyta czy kasy wystarczy bo tyle Laguta kosztowal ze hoho- tak wystarczy najwyzej nie dostanie tych sponsorskich pod stolem tak jak Jedrzejak.
  A co z Drabikiem pyta sie pani?
  Drabik juz nie jest mlodziezowcem to juz nie jest na potrzebny ale jak bedzie chcial zostac to tez mu cos obiecamy a potem się zobaczy.
  A co z ta kasa co dostaniemy z telewizji?
  Kupimy ze dwa silniki dla Curzytkow zeby nie mowili ze nie maja na czym jeździć.
  A co z reszta kasy zrobimy.
  Podzielimy sie forty forty, 20 % pobiera tutaj kasa -Ruda Grazyna ty jesteś extra klasa.
  Monty Python humor czyli czarny humor.
  Oczywiscie bez obrazy dla nikogo

 • dmdn lubi Komentarz

  No Rusko będzie opowiadać o szkoleniu.Chyba skisnę.A kto wg niego ma zająć się szkoleniem ? Tacy ludzie jak Jankowski , Dobrucki , Skórnicki itd czy Panowie menadżerowie nigdy nie siedzący na żużlowym motocyklu typu Frątczak , Kryjom itd ?

 • dmdn lubi Komentarz

  ...Rusko jak zwykle widzi same problemy w szkoleniu, milard by dostał i tak by nie szkolił, plan mu zrób, kadrę szkoleniową mu podstaw, podział wiekowy mu zrób, pitbike'i mu kup, bo inaczej będzie dalej bumelował, a w ogóle chce debaty, spotkań, konsultacji, żeby przekabacić wszystkich i wyperswadować im to obowiązkowe szkolenie, bo to pieniądze w błoto... nie szkol, daj te pieniądze Woffindenowi, Czugunowowi i Łagucie, oni to przeżrą...

 • dmdn lubi Komentarz

  @szakal - Jeśli zarządzanie Spółki E-liga e-Winner 1 ligą ma wyglądać tak jak zrobił to były prezes GKM Grudziądz Fiałkowski który z kumplami doszli do wniosku że trzeba ograniczyć liczbę sponsorów tytularnych w 1 lidze bo to nie ładnie brzmi a jednocześnie w E-lidze jest taki zespół jak ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz i taka nazwa ładnie Brzmi to ja dziękuję za taką "pomoc" w "zarządzaniu" e-Winner 1 ligą :)

 • dmdn lubi Komentarz

  a moze zamiast druzyn rezerwowych pomyśleć o odbudowie zuzla w Krakowie i Pile.
  Toruń Grudziądz Gorzow i ZG delegują swoich zawodników POLAKÓW do Pily , pozastale zespoly do Krakowa.Koszty rozkładają sie na 3 - organizator(Piła,Kraków) kluby Eligi oraz gksz. Myślę ze takie rozwiązanie byłoby jepsze zarówno dla zawodników jak i dla kibicow .za pomysł oczekuję karnetu dla dwóch osób na dowolny stadion w kraju.

 • dmdn lubi Komentarz

  Ok Panie Rusko nie ma kłopotu żeby Spółka E-liga zarządzała e-Winner 1 ligą ale jeden warunek skoro obie ligi transmituje Canal+ to trzeba podzielić się pieniążkami z tych 242.000.000 zł inaczej nie ma takiej opcji żeby prezesi E-ligi dbali o "rozwój " swoich potencjalnych konkurentów w przyszłości :)

 • dmdn lubi Komentarz

  Przykład Piły,Krakowa i Świętochłowic pokazuje że "WĄŻ JUŻ ZJADA WŁASNY OGON" nie wierzę żeby cokolwiek z 242.000.000 zł od Canal+ dla E-ligi było przeznaczone na ligi niższe .Skończy się na tym że TOP-40 zawodników będzie sobie podpisywało kontrakty 800.000 zł za podpis 10.000 zł za punkt a za kilka lat zostanie z 12 klubów w Polsce reszta przestanie po prostu istnieć tak to się skończy :)

 • dmdn lubi Komentarz

  Rodzinne wczasy za pieniądze podatników. I pewnie sponsorzy sobie ostro popili i wyszła afera.

 • dmdn lubi Komentarz

  Zgrupowanie drużyny a wyglądał jak wyjazd rodzinny.Jak widać pandemia jest dla szaraczków a hrabiostwo z Gorzowa nie dotyczy.Oj ten muchomorek ma straszne parcie na bycie sławnym.

 • dmdn lubi Komentarz

  Ja nie wnikam czy informacje o libacjach alkoholowych pracowników i sponsorów Stali Gorzów są prawdziwe czy też nie od tego jak już zapowiedział prezes Grzyb będzie wyrok Sądu Rzeczpospolitej Polskiej .Ale KOMPROMITACJĄ jest sam fakt wyjazdu pracowników Stali Gorzów na Teneryfę w sytuacji gdy jeszcze rok temu apelowali do Prezydenta Gorzowa WLK o przelanie pieniędzy publiczny na pensję dla 30 etatowych pracowników klubu i teraźniejszym wnioskiem o dotację publiczną z budżetu Miasta Gorzowa w kwocie 4.000.000 zł JAK TO WYGLĄDA ? Zagraniczne Wakacje i jednoczesne apele o wsparcie publiczne ? I dobrze było by gdyby Prezes Grzyb poinformował opinię publiczną kto zapłacił za cały pobyt na Teneryfie STAL Gorzów S.A czy też każdy płacił za siebie z pieniędzy prywatnych ?

 • dmdn lubi Komentarz

  A co w busie robiły żona i nieletnia córka? Może córka była akurat w zdalnej szkole.

 • dmdn lubi Komentarz

  - Wielki zmarnowany talent , jednak młodość kumple i huczne zabawy zrobiły swoje... Szkoda bo Paweł mógł w tym sporcie sporo osiągnąć...

 • dmdn lubi Komentarz

  Wielki talent. Szkoda

 • dmdn lubi Komentarz

  Trzeba inwestować poza Anglią. Przenieść produkcję czego sie da, np. do Polski.

 • dmdn lubi Komentarz

  Ilu z nich dotrwa do końca zobaczymy. Ale jest już jakaś iskierka nadziei. Dużo siły i wytrzymałości życzę.

 • dmdn lubi Komentarz

  Taśma w żużlu, to taki wynalazek, który ma trzymać zawodników na starcie i tylko jej dotknięcie ma skutkować wykluczeniem. Jeśli ma być inaczej to po co taśma na starcie?

 • dmdn lubi Komentarz

  Kolejna droga donikąd , jedynym dobrym rozwiązaniem jest powrót do tego co było kilka lat temu . Taśma nie zerwana , nie dotknięta.... jedziemy !

 • dmdn lubi Komentarz

  Strach pomyśleć co to będzie. Obstawiam, że będzie jeszcze większy cyrk niż był, i teraz będą przerywać każdy bieg

 • dmdn lubi Komentarz

  Slamer-superspeedway star i "NAJZŁOTSZE USTA" żużla.Uwiebiam Go.Sto lat mistrzu!

 • dmdn lubi Komentarz

  Gadki gadkami, ale to przecież był wybitny sportowiec. Większość polskich sportowców jak ma startować w imprezie wyższej rangi, to psychika im pada. I Gollob miał ten problem i Małysz i wielu innych. A Drabik, jak była wysoka stawka, albo stawał koło niego gość z klasą, to choćby formy nie miał, jechał jak w amoku. Żeby obejrzeć te wyścigi to po prostu warto się było urodzić.
  Natomiast "Skóra" mówi, że to profesjonalista. Mi się wydaje, że to właśnie zawiodło. Sam Slammer mówił, że gdyby dziś startował w GP, to z obecną wiedzą byłby mistrzem, a wtedy zabrakło mu właśnie dobrego menedżera. Zresztą sam miałem kontakt z jednym sponsorem, który chciał mu sprzęt sprawić i z Drabikiem ciężko się było dogadać.

 • dmdn lubi Komentarz

  100 lat Slummer !!

 • dmdn lubi Komentarz

  Moje ulubione cytaty Drabika:
  "Ryan tak płakał, że prawie się odwodnił" (o Sullivanie, który narzekał na tor);
  "Jest tak przyczepnie, że widać tylko kaski zawodników" (o torze podczas jednego z meczów);
  "Odlotu do kraju, gdzie wszyscy piją, ćpają i dobrze się bawią" (na pytanie dziennikarza: czego Panu życzyć?);
  "Przeciwnikom sypie piach do baku, opony przebijam i takie tam" (na pytanie dziennikarza o powód obecności Sławka w parku maszyn gdy miał kontuzję i nie mógł jechać w zawodach).

 • dmdn lubi Komentarz

  Figlarny człowiek, najlepszego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.