Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Presja jest tylko w Falubazie,bo to magiczny klub! he!he! Jeżeli chodzi o Iversena,to pewnie że trener decyduje,ale w tej sytuacji gdy zawodnik ma już kask założony ma prawo poczuć się jak idiota

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Widzę, że nie bardzo orientujesz się w osobie Iversena. A szkoda, bo wcale aż nie tak dawno, to Iversen z najlepszymi zawodnikami Stali zgodził się jechać za nizsze stawki w meczu ze słabszym rywalem. To Iversen z najlepszymi zawodnikami Stali oddawali swoje biegi aby zmniejszyć koszty meczu. A, ze teraz cos tam powiedział... No, może powiedział, ale kogo on tak naprawdę obraził? Czy ktoś w klubie powinien się poczuć urażony. Jeśli pamięta się co zrobił Iversen w Stali, dla Stali, to pamiętajmy o wszystkim.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Kibice chodzą na żużel nie dla prędkości, bo wtedy chodziliby na F1 czy Superbike, a dla mijanek, walki w kontakcie, bajecznej techniki niektórych zawodników i dla walki z trudnym torem (przyczepnym). Nie dla bicia rekordów prędkości na betonowych torach z nudą po starcie.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  druga część wpisu p. Termińskiego:
  "Rozmawiałem dzis ze współpracownikami w Klubie. Ustaliliśmy ze dla potrzeb Memoriału Mariana Rose najwygodniej byłoby widzielic na naszym stadionie tyle stref kibica ile zgłosi sie klubów do współpracy. Sprzedażą biletow na te poszczególne strefy zajęłyby sie odpowiednio kluby. Ze względu na duże zainteresowanie ilośc miejsc bedzie musiała byc limitowana (wstępnie 700-800 na klub). Strefa czerwona bedzie sprzedawana osobno bez względu na to kto jest kibicem jakiej drużyny. Pakiety sponsorskie rownież czerwona strefa. Strefa rodzinna (zielona) w trakcie tego turnieju bedzie traktowana tak samo jak niebieska i żółta. Kierunkowo ustaliliśmy ze sam turniej odbyłby sie o 14.00 lub15.00 w sobote 10.10.2015r. Turniej potrwa ok. 3 godzin. Po turnieju przewidujemy dodatkowo ok. 2 godzinny koncert zespołów, które zechcą sie przyłączyć do naszej inicjatywy wprost z murawy stadionu. A po koncercie pokaz sztucznych ogni tak zeby nas było słychać daleko... oj daleko. Tam gdzie bedzie Darcy Ward.
  Obecnie pracujemy nad szczegółowym scenariuszem oraz cennikiem biletow."

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Dla wszystkich osób biorących udział we wsparciu Warda. Byłem w szpitalu, w sekretariacie szpitala oraz na oddziale gdzie leży Ward, rozmawiałem z jego mechanikiem. Kilka uwag na temat naszego zachowania.
  Spotykamy się punkt 19:00 pod szlabanami, przejdziemy pod okna gdzie leży Ward, mamy około 10-15 minut, na wykrzyczenie wsparcia dla niego. Po kwiaty zejdzie prawdopodobnie mechanik, może ktoś jeszcze. Zrobią fotkę dla Warda przekażemy kwiaty. Na oddział nie wolno wnosić kwiatów, Pani oddziałowa (dziękujemy za pomoc) powoli wnieść je na 10 min (aby Ward zobaczył ile jest mu życzliwych ludzi), a później przechowa je. Będziemy tam po to by Ward podjął najważniejsza walkę w swoim życiu i wiedział ze nie jest sam.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Mam siwą brodę i trochę lat na karku...Po pierwsze to tak jest poprawnie- bohater, a po drugie kto broni inny zawodnikom zarabiać kasę i robić punkty? Chodzi o to ,że gdyby nie Bartka punkty to by było bardzo cienko i miasto Gorzów było by na językach zapewne szyderczych...Miałem z nim ostatnio przyjemność rozmawiać w Lublinie i uważam tego młodego chłopaka za bardzo dojrzałego i ułożonego. Pozdrawiam

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Trochę żenada i wstyd bo właśnie tylko jeden zawodnik z Gorzowa na was wystarczył.Także na twoim miejscu siedziałbym cicho aby się nie ośmieszać.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Brawo dla Bartka Zmarzlika za kolejny fenomenalny występ.To w głównej mierze dzięki Bartkowi gorzowska drużyna uniknęła baraży i po bardzo kiepskim sezonie może dziękować Bogu,że ma Bartka w składzie.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stali Gorzów za utrzymanie, Stali Rzeszów powodzenia w barażu. Do zobaczenia na Ekstraligowym torze w 2016 roku dla wszystkich kibiców żużla.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Przepraszam kibiców imieniu całego woj. Lubuskiego za to bydło z trybuny K. Darcy, oby nic poważnego Ci się nie stało. Wszystkiego dobrego

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Bartek sam nas utrzymał w e-lidze. Proponuje pomnik dla niego.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Gdyby decyzję miał podjąć zwykły człowiek w stosunku do urzędu jakiegoś to miałby to zrobić natychmiast. Za to ci co na górze, siedzą i pierdzą w stołki za dużą kasę, robią to tygodniami lub miesiącami. Dziadostwo.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Iversen nie pojechał w nominowanych: Jestem bardzo rozczarowany

  ,,Wahałem się między Iversenem a Zmarzlikiem, postawiłem na Zmarzlika, który ten tor zna doskonale, ale jednak chyba jego sprzęt nie wytrzymał tego maratonu'' to na usprawiedliwienie powiedział Chomski.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Średnia około 10pkt to łoją jego??? co za bzdety wypisujesz. Przychodząc do Gorzowa miał średnią 0,5pkt teraz nie schodzi poniżej 10pkt na mecz a miał po 14pkt. Wiec i tak jest super.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Matej Zagar: Zderzyliśmy się z rzeczywistością

  do Warda? Ward na konferencji prasowej wlazł bo szukał szatni i powiedział ,,Ku***'' taki kulturalny i dobrze zna polski. Po drugie piszę artykuły Laiku....

 • olcikola89 otrzymał srebrny medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Matej Zagar: Zderzyliśmy się z rzeczywistością

  Nie mierz wszystkich swoją miarą.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Matej Zagar: Zderzyliśmy się z rzeczywistością

  Ale np. taki Linus mecz mu nie wyszedł, ale zdążył pogadać, akurat dorwałam go kiedy przy busie się ogarniał. Tak samo Piotrek Świderski jakoś w meczu z Grudziądzem też czas znalazł. A Matej jakoś nie specjalnie, u niego brak chęci.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Matej Zagar: Zderzyliśmy się z rzeczywistością

  Matej prawda jest taka że sam ,,zlewasz'' kibicow. Zwijałeś się po derbach szybko. Z nikim gadać nie chciałeś. Iversen, Linus, Cyfer i Bartek zawsze znajdą czas. Tylko Ty i KK uciekacie.... smutne to troche.

 • olcikola89 lubi Komentarz

  Matej gdyby porownac proporcję waszej jazdy do frekwencji na stadionie w tym sezonie, to raczej wy jeźdźcy wypadacie bladziutko.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do Poznajmy sie.....

  chyba pierwszy raz masz u mnie plusa. Ola , Gorzów, 26, Stal Gorzów. skorpion.

 • olcikola89 napisał/a komentarz do SPAR Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów

  Mroczka, Madsen, Bjerre i Vaculik duże brawa. W Falubazie widać że Protasiewicz jest szybki i jak na razie to tylko on walczy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

FAN-SPEEDWAY

Z tym artykułem to chodzi o napięcie na linii Gollob - Paluch. Paluch nie chce robić toru pod niego i on prawdopodobnie ma przejść do Rzeszowa w przyszłym sezonie - robi w okół siebie jak to określili "zły klimat" aby móc spokojnie odejść do innej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.