Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • figozib napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Tymoteusz Puchacz zrozpaczony po meczu Legia - Lech. "Taka bramka to kryminał"

  Lech gra ładną piłkę , ale ma słabiutkich stoperów. Rodne - chaos totalny. Facet traci krycie. w zasadzie oba gole to jego błędy. Na dodatek trener robi go kapitanem. Pomyłka ! Na wiosnę koniecznie dwóch konkretnych stoperów i będzie okay. Bramkarz młody też pewniej gra na przedpolu. Pokazał to w meczu z Belgijskim zespołem. A mecz był bez emocji.
  Boisko grząskie. Twarda i brutalna gra Lewczuka. Marciniak puszcza grę ,kiedy zawodnik zwija się z bólu. Nie wraca z rzutem wolnym do miejsca faulu. Sędzia miernota.

 • figozib napisał/a komentarz do Liga Europy. Michał Listkiewicz kpi z wychwalania Lecha Poznań. "To już tak źle jest z polską piłką?

  Listkiewicz nie potrafi się cieszyć faktem ,że chociaż jedna Polska drużyna przebrnęła eliminacje .Nie potrafi się cieszyć dobrą grą Lecha. TO CO - panie Listkiewicz zawodnicy mieli ustawić się przed polem karnym i przez 90 min. bronić się . Dla pana wynik 0:0 ale w stylu "obrona Częstochowy" był by lepszy ". Parodia - lepiej niech się pan nie wypowiada. Na emeryturkę !

 • figozib napisał/a komentarz do Niedowierzanie w Lechu Poznań. "Sami nie wiemy, jak to się mogło stać"

  Po prostu lipa. Zagrali kompletnie bez głowy. Prowadząc 2:0 należało wstawić czwartego obrońcę i pilnować wynik. Grac z kontry a nie prowadzić otwartą grę.
  Amatorszczyzna i tyle.

 • figozib napisał/a komentarz do Mundial 2018. Michał Kołodziejczyk: Którędy do szczęścia

  Odniosę się tylko do Polski. Błędem podstawowym było popsucie przez sztab trenerski motoryki naszej kadry. Szybkość zatracił nawet Turbo Grosik. Należało po prostu robić mecze ,a nie jakieś treningi bez głowy. Po drugie wystwiac najlepszych a nie grac nazwiskami . Przykład: Krychowiak, Błaszczykowski .
  Nawałka zapomniał o Linettym . Po wypadnięciu Glika nr 1 defensywy był Bednarek .Takiego zawodnika aby wszedł dobrze w mecz stawia się od początku meczu.
  Tak , tak panie trenerze . Najbardziej to pan zawalił na tym Mundialu.

 • figozib napisał/a komentarz do Mundial 2018. Boniek odpowiada krytykom. "Przypomnijcie sobie CV Górskiego"

  O dziwo trafny wybór. Przecież główne przygotowania zawodników z kadry odbywają się w klubach. Byle tylko selekcjoner nie zrobił tak jak Nawałka , że popsuł motorykę zawodników i blado wypadli pod względem szybkościowym. Po drugie po co tylu ze sztabu pojechało na mistrzostwa . Brzęczek + 4 dobrych fachowców wystarczy.

 • figozib napisał/a komentarz do Mundial 2018. Andrzej Iwan krytykuje Roberta Lewandowskiego. "Powinien natychmiast oddać opaskę"

  Django coś chyba nie kapujesz. Ja pisałem , że polski sztab szkoleniowy popsuł w czasie przygotowań formę naszych zawodników pod względem szybkościowym . Było widać ociężałość . Przykład: Nawet Turbo -Grosik stracił szybkość.

 • figozib napisał/a komentarz do Mundial 2018. Andrzej Iwan krytykuje Roberta Lewandowskiego. "Powinien natychmiast oddać opaskę"

  Iwan bredzi. Prawda jest taka ,że sztab szkoleniowy podobnie jak ekipa za czasów Engela przygotowała źle naszą kadrę pod względem motorycznym ,szybkościowym .
  U naszych zawodników było widać ociężałość ,brak szybkości . Wyglądali na zajechanych poprzez treningi na siłę. Wszyscy zawodnicy wyglądali tak samo - brak świeżości. To była przyczyna że tak grali.
  Teraz po powrocie do klubów zagranicznych tamtejsi trenerzy będą musieli się sporo napracować , aby odbudować ich formę sprzed zgrupowania gdzie trafili do polskich patałachów.

 • figozib napisał/a komentarz do "To was wszystkich zaj...!". Pseudokibice Lecha grożą swoim piłkarzom przed meczem z Legią

  Jestem kibicem Lecha kilka dziesiąt lat na dobre i na złe, ale w głowie mi się nie mieści jakim trzeba być czubkiem aby wywiesić taki transparent. To może zrobić ktoś , kto nigdy nie był sportowcem ,a jego intelekt jest na miernym poziomie.
  W tym miejscu apeluję do Pana Bońka - proszę aby Pan zwrócił się do ministra sportu aby przy współpracy zainteresowanych stron sejm uchwalił odpowiednie ustawy wnoszące zdecydowane kary dla pseudo kibiców.

 • figozib napisał/a komentarz do Lech Poznań stracił lidera. "Graliśmy bardziej sercem, niż głową"

  Już po meczu z Koroną napisałem , że Lech odpadł z rywalizacji o mistrza. Wczorajszym meczem potwierdziły się moje wywody i przyczyny porażek. Skoro tyle straconych goli, to wniosek nasuwa się sam. Bramkarz i obrońcy do kitu. Tak panie trenerze. Putnocky zawinił przy 2 golach. Vujadinovic to niedorajda. Facet który się obraca jak przeciwnik oddaje strzał ,to nie obrońca . Proszę spojrzec na powtórki utraty pierwszego gola z Górnikiem i straty gola z Koroną . Te same błędy. Janicki zagrał by lepiej od tej łamagi. Kostewycz następna niedorajda. Jego stroną idą ataki przeciwnika , bo nie nadąża z powrotami po stracie piłki. Mase goli Lech traci po błędach tych trzech pana muszkieterach, ale pan tego nie dostrzega.

 • figozib napisał/a komentarz do Korona Kielce zdobyła twierdzę w Poznaniu. “Chciałbym raz wygrać tak, jak Korona”

  Lech był lepszy i miał więcej sytuacji do strzelenia gola, ale liczy się to co jest w sieci.
  Zmorą do traconych bramek przez Lecha jest chaotycznie grający Kostewic. To po jego błędach Lech traci najwięcej bramek. Vujadinowic też gra miernie.Gdyby odpowiednio zareagował przy straconej bramce - mógł zapobiec utracie bramki. Jeftic zagrał słabiutko i to on miał opuścić boisko a nie najlepszy zawodnik pierwszej połowy w Lechu Jóźwiak.
  Lech tym meczem zmarnował szansę na mistrza.

 • figozib napisał/a komentarz do Jacek Stańczyk: Marciniak też człowiek (Komentarz)

  Myślałem , że Marciniak limit głupoty wykorzystał w meczu Legia - Lech. Okazuje się ,że nie! Popis fatalnego sędziowania pokazał na Wembley. Tym popisem i swoją postawą skreślił szanse na sędziowanie poważnych meczy na mistrzostwach Świata.
  Nie pomogą mu tu znajomości Listkiewicza i Bońka. Jako materiał szkoleniowy dla sędziów - należy pokazywać nagranie z tego meczu- jak nie powinno się sędziować.

 • figozib napisał/a komentarz do "To przekroczyło wszelkie granice!". Vuković ostro o komentatorach Canal+

  Równie dobrze gdy by sędzia nie zagwizdał rzutu karnego , mógł by się bez obaw z tego wytłumaczyć. Po prostu obrońca Lecha nawet nie widział , że piłka spada mu na rękę . Nadarzyła się okazja więc gwizdnął. Pytam ,dlaczego nie podszedł Pan do monitora aby dokładnie obejrzeć tą sytuację. Panie Marciniak ja obejrzałem powtórkę kilkadziesiąt raz i jestem przekonany ,że zrobił Pan 2 błędy w jednej chwili. 1 - że nie obejrzał pan powtórki i tym pokazał pan swoją przychylność dla Legii. 2- równie dobrze można było uznać ,że obrońca dotknął ręką piłki zupełnie nie świadomie i rzutu karnego nie podyktować . Pan o tym doskonale wie, ale teraz do tego błędu Pan się nie przyzna.

 • figozib napisał/a komentarz do Ziobro dokonał niemożliwego. Wyprowadził Małysza z równowagi

  Ziobro - widocznie chopie nie pasujesz do drużyny. Widzę ,że masz jakiś dziwny charakterek. Niby coś mówisz a właściwe nic nie mówisz.
  Należało po prostu poprzez skoki pokazać ,że jesteś dobry. W Wiśle wygrać Mistrzostwa Polski i udowodnił byś trenerom ,że warto na ciebie stawiać . Jeżeli nie pasujesz do drużyny zmień barwy np: Italia. Jeżeli jesteś dobry to tam możesz pokazać , że krajowi trenerzy byli w błędzie. Tutaj poprzez swoje głupie wypowiedzi spaliłeś za sobą mosty. Za nim się coś powie, należy się głęboko zastanowić .
  Zachowujesz się jak niektórzy politycy.

 • figozib napisał/a komentarz do Jan Ziobro atakuje Adama Małysza. Kibice zniesmaczeni jego zachowaniem

  Oj ! Ziobro publicznie poprzez media to ty tego nie załatwisz. . Po prostu należało na mistrzostwach Polski wygrać konkurs w Wiśle i pokazać trenerom co potrafisz. Weż się chłopie do roboty i pokaż co potrafisz na skoczni. Jeżeli widzisz że cię tu nie chcą tzn. że nie pasujesz do tej drużyny. Jeżeli nie - Zmień kraj na inny. Włosi chętnie cię przyjmą. Wtedy sportowo możesz udowodnić swoje racje.

 • figozib napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Krew mnie zalewa, gdy to słyszę

  Oj ! słabiutko to wyglądało. Wszyscy zagrali poniżej oczekiwań. Począwszy od Fabiańskiego , który nie pomógł drużynie. Że jest słaby niech świadczy fakt , że podczas mistrzostw europy przy 10 strzałach z jedenastek nawet nie zbliżył się do obronienia chodź by jednego strzału. Nawałka uparcie stawia na niego. W meczu z Duńczykami nie pomógł drużynie. Zabrakło mu zasięgu ramion. Szczęsny w tym jest lepszy. Obrona robiła niewybaczalne błędy. Pomoc zagrała poniżej oczekiwań w szczególności słabiutko Zieliński. Lewandowski pilnowany przez trzech nie umiał się urwać przeciwnikom. Jaka gra taki wynik

 • figozib napisał/a komentarz do ME U-21. Krystian Bielik wzbudził oburzenie w reprezentacji. Miał rozmowę z drużyną, musiał przeprosić

  Ha ! ha! Cyt: "koledzy nie chcieli komentować słów Bielika" .Pewnie myśleli podobnie jak on.
  Co tu dużo mówić . Kapustka , Dawidowicz, Stępiński zagrali słabiutko. Ci trzej zawodnicy koniecznie muszą usiąść na ławce. Jak można stawiać na zawodników ,którzy grzeją w swoich klubach ławę ?

 • figozib napisał/a komentarz do Lech Poznań w najsilniejszym składzie na mecz z Wisłą Kraków, Darko Jevtić gotów do gry

  Trałka ława. Teteh ,Jevtic ,Majewski środek pomocy. Boki Makuszewski i Pawłowski. Atak Robak i będzie dobrze.

 • figozib napisał/a komentarz do Darko Jevtić: Najważniejszy cel to europejskie puchary

  Wszyscy piłkarze Lecha grają słabo. Słabiutko: Trałka , Pawłowski,Gajos. Lech aby liczyć się w walce o mistrza musi w nowym sezonie miec wzmocnienia w każdej formacji. Ale muszą to być zawodnicy konkretni a nie tylko jako asystenci na boisku.
  Robak na boisku widzi za mało. Przecież w finale pucharu w pierwszej połowie mógł podawać dwukrotnie do Kownasia a nie strzelać na bramkę i Lech miał by puchar w kieszeni. Przez głupotę marzenia prysły. A teraz trudno się podnieść po tak przegranym finale. Trudno walczyć pod presją o majstra.

 • figozib otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • figozib napisał/a komentarz do Majdan odpowiada na atak Bońka: U niego każde słowo to obraza

  Majdan- widać ,że jesteś farbowany i ulizany. Nie mieszaj , jak idzie dobrze.
  Co ? Chciało by się do koryta dostać . Nie ma szans. Większość tak i tak jest za Bońkiem .

 • figozib napisał/a komentarz do Arkadiusz Malarz ukarany, ale nie zawieszony

  Oczywiście - kibice jak zwykle nie znają kompletnie przepisów piłki kopanej . Kto zawalił ? Jak zwykle sędzia . Dlaczego ? Ano - dla tego , że za naruszenie cielesne na Kownackim przez Malarza powinien dać Arkadiuszowi czerwoną kartkę . Takie są przepisy i sędziowie piłkarscy o tym wiedzą. Chwilę po tym sędziowie robią następny karygodny błąd . Uznają bramkę z ewidentnego spalonego dla Legii. Panowie sędziowie proszę obejrzeć ten mecz jeszcze raz i zobaczcie swoje błędy. Takie błędy panie Marciniak na arenie międzynarodowej nie ujdą Panu bez konsekwencji.

 • figozib napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Afera dęta (felieton)

  Panie Kołodziejczyk - k o n k r e t y ! Piszesz Pan o wszystkim i o niczym . Konkretnie - co ? gdzie ? kiedy? Jak już Pan zaczynasz swój artykuł od : "Podobno" , to przyzna pan ,że nie jest to wiarygodne. A co się tyczy Teodorczyka , to wypadł lepiej od Wilczka. Przynajmniej potrafi przyjąć piłkę tyłem do bramki. Po faulach na nim nasi mogli grać z przewagą jednego zawodnika. Boruc też lepszy jest od Fabiańskiego , który słabiutko gra na przedpolu i nie wyszedł do centro strzału - zawalił jak zwykle bramkę .

 • figozib napisał/a komentarz do El. MŚ 2018. Symulacja WP SportoweFakty: tak zagramy z Armenią?

  Fabian zawalił oba gole. Co on robił na 6 metrze kiedy podawał głową do niego Glik ?
  Kiedy miał wyjść do dośrodkowania na 3 metr przy 2 golu to stał zamurowany w bramce. Panie trenerze proszę jeszcze raz obejrzeć powtórki straconych goli. Na bramkę Szczęsny !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.