unabomber - lubi

 • unabomber lubi Komentarz

  Pierdu pierdu dość tej propagandy. Zarazeni pewnie niektórzy są ale to nie czarna ospa. Zwykły wirus tylko nie znany, jakoś o powikłaniach po grypie i liczbie zgonow nikt nie mówi... Koronasciema ma rozwalić resztki tego co jeszcze zostało, zastraszyć ludzi i zamknąć ich w klatkach. Znam typa który z tej paniki nawet żonie wietrzyć poscieli nie pozwala... Żenada

 • unabomber lubi Komentarz

  Pozytywny wynik nic nie znaczy. Znajomy zrobił testy w swojej firmie, na 50 próbek wyszło że 5 osób ma wynik dodatni, powtórzyli testy po 3 dniach i z tych 5 już wszyscy mieli negatywny. Te testy to jest kpina i tyle.

 • unabomber lubi Komentarz

  Paranoja.. "chory" pewnie nawet nie wiedział, że jest chory. Jakoś w zeszłym roku mnóstwo zawodników chorowało na grypę i jakoś nikt z tego powodu nie wysyłał całego zespołu na kwarantannę, rozumiem w marcu, kiedy jeszcze wszyscy byli okłamywani w temacie "wirusika", ale teraz to już by sobie zarówno EHF, jak i władze naszej ligi dały siana. P.S. chociaż raz byście dali spokój z trollowaniem, aż się odechciewa tu wchodzić. ehh po dzisiejszym meczu pewnie znów nastąpi wybicie gnoju, zamiast dyskutowanie o wydarzeniach na boisku, taktyce itd.

 • unabomber lubi Komentarz

  Ogolnie to ta plandemia doprowadzi do czegoś strasznego... Zaraz dadza nam wybor szczepic sie na nie wiadomo co, albo nie szczepic sie i byc wykluczonym ze społeczeństwa. Szczepionka na koronowirusa ma byc genetyczna, minimum badan to 5 lat. Minelo pol roku, a zaraz beda nas szczepic, a za pare lat, albo wymysla nowego wirusa, ktory zabije zaszczepionych, albo zaszczepieni beda padac jak kawki. Podobna akcja miala juz miejsce w latach 60', a w 70' rodzily sie dzieci zdeformowane. Nie wierzcie tv!!!

 • unabomber lubi Komentarz

  Jprdl skończcie z tym sztucznie wykreowanym wirusem. Co roku w Polsce na raka umiera 100 tys. Osób a tu zmarło 2000 i wielka mi pandemia. Wara od naszego życia od sportu, teatrów, wesel... Zajmijcie sie soba skorumpowani politycy

 • unabomber lubi Komentarz

  Handball Typer LM/LE na blogu w moim profilu. Zapraszam wszystkich serdecznie. Wiem, że się powtarzam, ale chcę żeby to dotarło do jak największej liczby osób.

 • unabomber lubi Komentarz

  Dokładnie, i wtedy będą przypisywać wygasanie epidemii szczepionce. Poza tym życzę powodzenia tym, którzy taka szczepionkę sobie zaaplikują, to będzie eksperyment medyczny live. Tak jak było przy świńskiej grypie, a potem neuropatie i inne powikłania neurologiczne.

 • unabomber lubi Komentarz

  Wspaniałe widowisko stworzyli wczoraj zawodnicy obu ekip.W końcu grały topowe drużyny świata.Do tego atmosfera stworzona przez nas ,najlepsza bezapelacyjnie w Polsce.Hala pękająca w szwach a nie tak ja w innych w Polsce gdzie bilety może kupić byle przybłęda w trakcie meczu LM:) i mamy to co w handballu najlepsze... dlaczego ? ...bo grała KRÓLOWA POLSKI :) Jedni się cieszą ze zwycięstwa z jedną z najlepszych ekip a drudzy się cieszą z 5-cio bramkowej porażki .No cóż jaki klub i kibice takie sukcesy :) bue he he

 • unabomber lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • unabomber lubi Komentarz

  I jak zawsze w myśl zasady: im mniejsza pipidówa tym większa flaga z nabazgraną na niej nazwą. Byle somsiad widział w telewizorni że Janusz na skokach. A jak widzę tą z logo producenta ketchupu to jestem za karaniem z urzędu takich przypadków.

 • unabomber lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • unabomber lubi Komentarz

  Jeszcze jedno małe spostrzeżenie. Faule w ataku gwizdane obecnie przez sędziów to jakaś kpina. Dwójka obrońców robi krok w kierunku zawodnika z piłką wystawiając przy tym łokieć, a sędzia gwiżdże offensa bo ładniej się przewrócili niż atakujący. Efektem tego chłopy po 100 kg przewracają się jak kukiełki żeby tylko oszukać sędziego.

 • unabomber lubi Komentarz

  Syprzak grał taki piach, że nie wiem jakim cudem spędził na parkiecie tyle minut. W tej chwili to Dawydzik nakrywa go czapką.

 • unabomber lubi Komentarz

  Ale ten młody bramkarz GOG-u jest utalentowany, wszedł na 15 min, miał 5/6 i były to rzuty z 1 linii. Warunki też ma fantastyczne 203 cm, jest bardzo sprawny z wielkim refleksem. Zapamiętajmy to nazwisko Viktor Gísli Hallgrímsson.

 • unabomber lubi Komentarz

  Czy my naprawdę nie umiemy grać w obronie systemem 5-1? Przecież wystarczyło dać Schmidowi indywidualne krycie i wyeliminować go z rozgrywania akcji. Bez niego Szwajcaria traci 50% swojej mocy w ofensywie. No ale ja opowiadam takie banały, że o tym wie chyba każdy, no prawie każdy........

 • unabomber lubi Komentarz

  Brawo Panie Rombel. System obrony 5+1 jest Panu obcy. Gość miota 16 bramek i żadnej zmiany w obronie? Już dziś prezes powinien wysłać dymisję. Podziękować Łangowskiemu i Przybylskiemu, zastanowić się nad podziękowaniem Syprzakowi. Niech młodzi robią błędy. Niech Majdziński z Olejniczakiem i Sićką robią błędy i nich zdobywają doświadczenie, bo jest szansa dla tych chłopaków, aby w perspektywnie 4 lat zbudować zespół zdolny do walki o wyjście z grupy. Za dzisiejszy mecz i brak reakcji na Schmida niebieska kartka dla trenera. Druga kwestia Panie Iwański: daj Pan sobie spokój. Posłuchaj się Pan raz czy drugi i zastanów czy chcesz dalej kompromitować się przed mikrofonem.

 • unabomber lubi Komentarz

  Mnie się jedna rzecz nie podoba. Szybkie wznowienia i kontry w drugie tempo grane na zaciągniętym hamulcu ręcznym. Wydawałoby się, że to mógłby być nasz atut - patrząc na wiek naszej kadry. Zobaczymy, jak będzie w następnych meczach.

 • unabomber lubi Komentarz

  Matysik w studio a Niedźwiedź gada o tym czego nie rozumie sama i nie rozumie kibic. Wielu wartościowych gracz, udanych akcji w defensywie i ofensywie. Trudno porównać nasz zespół do Słowenii, daliśmy nadzieję na lepsze czasy dla piłki ręcznej. Dużo pracy przed trenerem..., zagubiony..., wiele dobrych graczy w tym meczu w naszej ekipie... Przybylski do domu i niech nikomu nie mówi że trenuje piłkę ręczną... Czekam na kolejne spotkanie i zwycięstwo.. Wrażenie ogólne bardzo dobre..

 • unabomber lubi Komentarz

  Przybylski do domu i niech odda pieniądze za wyjazd na Euro... Rombel zapomniał o tym że ma na ławce bardziej wartościowych graczy... Niech się nie tłumaczy turniejem, zespół powinno się kontrolować w grze i prowadzić do zwycięstwa. Ogniwa które zawodzą do szatni... Mogło być lepiej, tylko lepiej... Gratulacje dla wielu chłopaków.. Niedźwiedź w TVP SPORT a w studio fachowiec, człowiek który doskonale mówi, komu służy promocja tej dziewczyny...

 • unabomber lubi Komentarz

  Pan Witaszek to dziwna persona. Na pewno główny budowniczy klubu z Puław, budował klub od lat a zarazem główny hamulcowy. Taka bardzo stara szkoła prowadzenia klubu. Zaraz powstanie nowa hala, trzeba zacząć prężnie działać między innymi na płaszczyźnie marketingu. Jednak gdy oglądam jakieś wideo czy grafiki dodawane w mediach przez klub to widzę prace dzieci w szkole podstawowej w Power Poincie w latach 90tych. Dramat. Widać że jest jedna osoba która trzyma wszystko w garści i nikt nie ma nic do powiedzenia. A Pan Kurowski to dzielny żołnierz który zrobi wszystko co prezes każe zrobić. Do klubu powinien trafić poważny dyrektor sportowy który miałby coś do powiedzenia i budować drużynę z trenerem który musi wiedzieć że ma zaufanie na górze. W Puławach jest wystarczająco pieniędzy by zbudować zespół który zadomowi się w Pucharze EHF i stanie między Vive i Wisłą a resztą ligi. Przy nowej hali, dobrych wynikach i nowoczesnym i skutecznym marketingu można by stworzyć klub który mógłby zamieszać między pierwszą dwójką. Ale to raczej nie za czasów Pana W.