Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Polska piłka w agonii. Na szczęście PZPN stać na ładny, pogrzebowy wieniec (komentarz)

  Typowo polskie pieprzenie o niczym. Bez treści za to na emocjach.
  Dokładnie wiadomo co robić. A jeśli ktoś nie wie, to niech się wybierze do Czech. Tam bez wielkiego szumu i szejkowych pieniędzy zbudowali piłkę której ligowcy grając prawie krajowymi składami zagwarantowali sobie 5 zespołów w pucharach a mistrz gra w LM bez eliminacji i jedna drużyna w LE bez eliminacji.
  Nie robili żadnej rewolucji, tylko wzięli się za szkolenie i ewolucyjnie doszli do tego o czym my marzymy i wiecznie o tym bredzimy pryskając śliną z emocji.

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Czytaj w "PN": polskie kluby szkolą za granicą

  Wynika z tego że w Polsce juz mamy takie nasycenie szkółkami i akademiami, że musimy sięgac dalej. A fakty sa takie że jesteśmy w ogonie liczby uprawiających piłkę na 1000 mieszkańców i mozna powiedzieć że mamy piłkarski ugór. Zróbcie więcej u siebie pod nosem.

 • Piotr Borkiewicz lubi Komentarz

  jak to dobrze,ze ta dyscyplina?jest mi obca,zenujące są też opisy tego bagna ,a co gorsza, wczoraj na mec\zu siatkowki w będzinie widziałem scenkę rodem z trrybun piłkarskich-dwoch miejscowych osiłkow rozbierało ze strojow klubowych kibicow przyjezdnych-kultura w sporcie wybitna,szkoda chodzic na cokolwiek

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Mateusz Skwierawski: Romeo i Dariusz (komentarz)

  Takie teksty to jest skakanie dziennikarskiej kozy na pochyłe drzewo. Żeby można ocenić Jozaka to trzeba poczekać przynajmniej do końca rundy.
  Probierz jeszcze niedawno był trenerską gwiazdą która umiała wycisnąć z przeciętnej Jagi maksa. To co, teraz stał się słabym trenerem?
  Kupa metafor, z przewagą kupy i żadnego merytorycznego argumentu.

 • Piotr Borkiewicz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Czarne chmury nad Skrą Warszawa. "Nie jestem optymistą"

  Nie specjalnie widzę pomysł władz Wawy na sport. Ale utrzymywanie terenów ze stadionem Skry po to żeby lekkoatleci mieli gdzie trenować to gruba finansowa przesada. Stadion lekkoatletyczny to brzmi fajnie ale kto ma go utrzymywać, jakie imprezy mają zarabiać na jego utrzymanie? Chyba trzeba to połączyć z jakimś sportem który cyklicznie będzie zapełniał trybuny. Do głowy przychodzi mi tylko piłka nozna. Może pozwolić korzystać klubowi Escola Varsovia. Ma ambicje i potencjał marketingowy.
  Oczywiście w połączeniu z innymi dyscyplinami, jest tam miejsce dla wielu sportowców, lekkoatletyka, rugby. To może być świetne miejsce dla sportu warszawskiego bo nie jest obciążone żadnymi "kibolskimi" pretensjami. Taki inkubator sportu warszawskiego.

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Legii historia słodko-gorzka

  Nie wierzę mu. Naciąga fakty i manipuluje nimi. Jeśli tak dobrze zarządzali to dlaczego 100 baniek z LM musiało pójść na spłatę tych efektów "fantastycznego zarządzania"?
  Szukanie bogatego inwestora właśnie tym było spowodowane, budżet się rozłaził a oni nie wiedzieli czym tą dziurę zasypać. Ich koncepcja dobiegała końca.
  Zastanówcie się jaką pozycję przetargową z potencjalnym nabywcą ma klub z długiem którego sam nie potrafi spłacić (jeśli by nie było awansu do LM)? Jest wystawiony na łaskę i nie łaskę.
  Ja myślę że Mioduski doprowadzi do zbilansowanego rozwoju klubu i wtedy sprzeda udziały za dużo lepszą kasę i dla Legii i dla siebie.

 • Piotr Borkiewicz lubi Komentarz

  Po co budować stadiony które będą stać puste? To nonsens.
  Lepiej zainwestować w obiekty młodzieżowe i treningowe, to ma o wiele większy sens. Nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto i budować stadion na 10-15 tys. ludzi, skoro i tak potem przychodzi na mecz po 3-4 tysiące.

 • Piotr Borkiewicz lubi Komentarz

  Zabawne. Kurski stoi obecnie po tej samej stronie co kiedyś jego przeciwnicy. To co zrobił w TVP to też terror, może zdecydowanie mniejszych rozmiarów, lecz jednak.

 • Piotr Borkiewicz lubi Komentarz

  "Kurski był wówczas studentem handlu zagranicznego". Oto jak Komuna niszczyła polską niezależną młodzież. Niech to przeczytają młodzi bo teraz Pan Kurski bajki im opowiada jaki to był prześladowany za komuny on i jemu podobni.

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Niepewność w Legii, kluczowi menedżerowie popierający Leśnodorskiego zapowiadają odejście z klubu

  Im bardziej nachalnie są wystawiane laurki Leśnemu tym mniej wierzę w tą propagandę. Każdy kolejny tekst to manipulacja i propaganda.
  Z faktu że Leśny nie chce ponosić odpowiedzialności formalnej za czas swoich rządów (chce aby w przypadku swojej przegranej automatycznie dostać absolutorium czyli akceptację wszystkiego co robił) można wnosić że w szafach są poukrywane trupy. jakie to mogą być trupy? A no podejrzane rozliczenia finansowe przy transferach (wysokie prowizje dla menadżerów). A więc w przypadku przegranej cały zastęp "ludzi od transferów" też automatycznie poleci bo wszyscy musieli być umoczeni w kombinacje. Więc lepiej teraz zbudować historię wyciskającą łzy z oczu żeby w przypadku zwolnienia opowiadać że to ich własny wybór.

 • Piotr Borkiewicz napisał/a komentarz do Legia Warszawa wie, jak robić interesy. Mistrz Polski zarobił już ponad 125 milionów złotych

  Leśnodorski strasznie się lansuje w mediach. Chyba nie czuje się pewnie przed zapowiedzianym konkursem kopert, rozstrzygającym kto zostanie właścicielem Legii.
  Nawet plotkę o Błaszczykowskim puścili w obieg żeby podrasować wizerunek obecnego prezia.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.