sigurdson - lubi

 • sigurdson lubi Komentarz

  ale konkrety... :)

 • sigurdson lubi Komentarz

  Kibicujemy kulturalnie:Ty lepiej martw się o swój klub ,żeby dostał licencję zwykła, bo za chwilę w ogóle nie wystartujecie w lidze I dopiero się zapłaczesz...a o Nasz się nie martw, nawet jeśli wyląduje w drugiej lidze to Nasz problem a nie Twój...proponuję zacząć od oceniania siebie a później kogoś innego i ten Twój nick "kulturalnie "też radzę zmienić, bo ma się nijako do Twoich szyderczych wypowiedzi...
  Mimo wszystko życzę miłego dnia i więcej pokory!!!

 • sigurdson lubi Komentarz

  @Milenka - Która drużyna ma aż trzech zawodników ze śr powyżej 2.0 na bieg w e-Winner lidze ??? Mam na myśli zawodników którzy odjechali co najmniej 12 meczy ?

 • sigurdson lubi Komentarz

  @Rysio z TAXI klanu - Pamiętaj że w przeciwieństwie krajowi seniorzy Startu to wychowankowie Oskar Fajfer ,Mirosław Jabłoński i Kevin Fajfer :))) A wy jakich macie wychowanków na seniorce następców "wujka DOBRA RADA " ?

 • sigurdson lubi Komentarz

  @kibic Gks-u - "pająk" trafił do żużlowej "umieralni " zwanej zdunkowo nie zauważyłeś że w twoim klubie nikt się nie odbudował co więcej każdy jeździ poniżej swoich możliwości mnie ciekwi czy Kułakow da radę zrobić śr ok 2 na bieg :)

 • sigurdson lubi Komentarz

  Tym razem przebiłem Amona w ilości minusów. Widzisz Amon jak mój wpis ich podniecił ? He, he- beka po całości. Dopiero gul im skoczy gdy zobaczą, co będzie wyprawiał Start Gniezno w nowym sezonie ! Zobaczycie- będzie słitaśnie he, he.

 • sigurdson lubi Komentarz

  Można się było spodziewać tego że odpadniemy z ME po pierwszej rundzie ale widać małe światełko w tunelu.
  Można je zamienić za jakiś czas na światło gdyby ktoś pomyślał w tym grajdołku że Senstad z Moistadem doskonale znają norweski system szkolenia od podstaw i mogą rozpisać te schematy nauczania dla polskich trenerów młodzieży spotykając się z nimi regularnie w mniejszych ośrodkach kontrolując co jakiś czas wyniki i postępy.
  Przecież trener nie musi jeździć tylko na zgrupowania kadry A czy B a Moistad związany jest już z Polską na stałe więc są w stanie to zrobić stawiając na długofalową zmianę sposobu gry, poruszania się i myślenia na boisku.
  Czy polskie dzieci są jakieś inne niż norweskie.
  Wątpię więc do dzieła
  Uczmy się od najlepszych
  Wystarczy tylko zobaczyć norweski walec żeby nie mieć złudzeń jakie szkolenie jest obecnie najlepsze na świecie

 • sigurdson lubi Komentarz

  dobra decyzja Startu

 • sigurdson lubi Komentarz

  Bardzo dobry ruch Startu.Starszy Jabol jak najbardziej ma smykalke do pracy z mlodymi.

 • sigurdson lubi Komentarz

  ech takiego zawodnika zmarnować Rusko dziadu karma kiedyś wróci

 • sigurdson lubi Komentarz

  A ta cała Polada to ona ma dziesiątki spraw dziennie do rozpatrzenia? ;), Tak się nasi najlepsi sportowcy szprycują na potęgę? Raz na pół roku jakaś rada się spotyka czy jak? :D Takie sprawy, dotyczące najlepszej żużlowej ligi na świecie, gdzie całkiem gruba kasa przechodzi, załatwia się priorytetowo ;) Ostateczna decyzja będzie jeszcze przed startem nowego sezonu? ;)

 • sigurdson lubi Komentarz

  Efekty kolejnych złych wyborów Maksyma. Można było szybko załatwić i poddać się umiarkowanej karze. Bez przedłużania licznik do powrotu na tor już by stukał. Tymczasem mądrale tak podoradzali i tak bronią, że chłopak w końcu da sobie spokój z żużlem.

 • sigurdson lubi Komentarz

  Niech dostanie rok zawieszenia od momentu ostatniego występu i koniec. I tak chłopak jest już załamany i gotowy zakończyć karierę. Czyżbyśmy mieli za dużo zawodników aby kolejnego odstawić na emeryturę?

 • sigurdson lubi Komentarz

  4 lata to są jakieś jaja i wyrok z kosmosu za takie przewinienie. Może lepiej Go rozstrzelać i nie będzie trzeba kolejnych spraw przeprowadzać. Wyrok jak za handel i spożycie narkotyków...

 • sigurdson lubi Komentarz

  Wszystkie kłopoty Maksa Drabika, mają swój początek od konfliktu, czy też nieporozumień, w efekcie "rozstaniu się", z... ojcem, Sławkiem Drabikiem. Młody, jak to młody, po kilku zawodach stwierdził, że jest "naj" i wszelka pomoc ze strony ojca jest zbędna. Efekty właśnie widzimy. W zasadzie, mówimy o dwóch różnych zawodnikach, jeden to "przed", a drugi to "po". "Przed" Maks był na fali wznoszącej, "po", to raczej systematyczny zjazd w dół. Klasyczny przykład wody, podawanej z saturatora. Cztery lata banicji, to w zasadzie koniec kariery, bardziej racjonalnym jest 2021 rok "w plecy". Jest czas na przemyślenia, wyprostowanie pewnych spraw, może nawet powrót do korzeni. To i tak jest dużo, popatrzmy na Dudka Patryka, czy na Griszkę Łaguta, to już nie są ci sami zawodnicy, co "przed". Osąd i werdykt, nie należą do łatwych, mówimy o człowieku, zawodniku i sportowcu, potrzebne rozwiązanie jak u Salomona...

 • sigurdson lubi Komentarz

  Grisza bral meldonium steryd i dostal dwa lata Max wlewy witaminowe i przyznal sie 4 lata to chore nie niszczcie mu kariery

 • sigurdson lubi Komentarz

  Mógł jezdzić w domu we Włókniarzu w 2019 . I sprawy by nie było . Sparta i tak majstra nie zrobi , tam gdzie Łaguta tam nie ma sukcesu . Szkoda że tak wyszło z synem legendy Częstochowskiego CKM . Doradcy powinni za to odpowiedzieć . Zakaz od żużla na 20 lat dla tych co byli świadomi tej sytuacji .

 • sigurdson lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • sigurdson lubi Komentarz

  @rysio z TAXI klanu - Ta ścieżka jest idealna dla waszej "gwiazdy" Lyagera dwie gleby w tym samym miejscu po prostu "miszcz" he he :)

 • sigurdson lubi Komentarz

  @Rysio-z-Klanu: Ojcem Adriana jest Stanisław a nie śp.Henryk Gała.