Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Masowe odejścia w Gwardii Opole. Rafał Kuptel pozostaje na stanowisku trenera

  "Prezes raczej zakończy swoją funkcję i jego spółka która ma długi." Zmieni się zarząd i bardzo dobrze. Zostaje człowiek, który miał zbudować w Opolu drużynę. Po dwóch latach "pracy" efekt jest widoczny gołym okiem. Jak tu napisano oszukano i okradziono zawodników Gwardii stąd masowy exodus. Może trenerka to nie spotkało skoro zostaje? A przecież jak wszyscy to wszyscy! Teraz też. Zarząd się zmieni a kuptel wciąż na stanowisku. Może go nikt nie chce a może ... Oby "nowa miotła" nie była krótkowzroczna i za krótka bo nic się nie zmieni! Przez 3 lata można coś stworzyć ale obawiam się, że zadanie przerośnie kuptela. W Biblii napisano: "Poznacie ich po ich owocach". Owoce pracy kuptela w Opolu... szkoda gadać!

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Masowe odejścia w Gwardii Opole. Rafał Kuptel pozostaje na stanowisku trenera

  Ach cóż to było za pożegnanie! zarząd jasno dał do zrozumienia gdzie ma Zawodników i Kibiców. Wersja dla Kibiców brzmiała, że mecz ze Śląskiem Wrocław odbył się w Komprachcicach (z całym szacunkiem) w ramach podziękowania za udostępnienie hali. Jeśli chodzi o Zawodników to wydaje mi się, że kończącego karierę wychowanka i kapitana należało pożegnać z należną mu estymą w "Jego" hali. Powtórzę za klasykiem: "Sam nie wiem czy to bezczelność czy to pewność siebie!" :)

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Masowe odejścia w Gwardii Opole. Rafał Kuptel pozostaje na stanowisku trenera

  Brawo, brawo, brawo!!! P. Onion stwierdził w swoim komentarzu, że piłkarze Gwardii najpierw zostali okłamani (oszukani) a następnie okradzeni. Idąc tym tropem wobec nich popełniono dwa czyny przestępne. Nie wiem kto, być może zarząd Gwardii powinien to wyjaśnić. Ciekawe czy ktoś się tym zainteresuje?

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Masowe odejścia w Gwardii Opole. Rafał Kuptel pozostaje na stanowisku trenera

  "Masowe odejścia w Gwardii Opole. Rafał Kuptel pozostaje na stanowisku trenera
  Współpracę z opolskim klubem zakończyło aż ośmiu zawodników, którzy reprezentowali jego barwy w sezonie 2015/2016. Wśród nich jest trzech obcokrajowców." Po przeczytaniu tekstu p. Wiktora Gumińskiego samo pojawia się pytanie o powód takiego stanu rzeczy. Ciekawe czy to brak dziennikarskiej dociekliwości czy też nikt nie chciał o tym rozmawiać :)

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Rafał Kuptel: Podczas zimowych przygotowań graliśmy tylko w piłkę nożną

  Przeczytałem wywiad, laurki dla pana trenera i oniemiałem. Puste słowa. Gwardia zespołem uczącym się Superligi? Lekka przesada! Gdyby na każdym treningu zawodnicy grali w piłkę kopaną to i tak efekt byłby taki sam. Gwardia jest zlepkiem indywidualności, które mają pojęcie o Superligowej piłce ręcznej jednak do zespołu daleko. Tu ukłon do pana trenera :), który robił wrażenie jakby nie wiedział jak ta drużyna ma grać. Parę spotkań uratował gryzący parkiet Wojciech Knop, parę swoimi interwencjami Adam Malcher. Jeżeli chodzi o nie odpuszczanie i walkę do końca to przypomnę mecz w Zabrzu i pozostawione tam punkty. Dlatego też ja się nie cieszę, że Gwardia ma takiego trenera. Nie ma z czego.

 • Sartael Pwcca napisał/a komentarz do Brak Mateusza Zaremby i Kiryła Kniaziewa to dla Gwardii za mało (wideo)

  "Gwardia nie wykorzystała szansy uniknięcia baraży. Teraz ma o czym myśleć." A to dobre! Ciekawe co "wymyśli" kuptel?

 • Sartael Pwcca lubi zdjęcia:

   

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.