Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 63 lubi Komentarz

  Patryk koledzy i koleżanki nawet z innych klubów, śmieją się z twoich tłumaczeń . Pokazałeś jak głęboko masz w 4 literach swoich kibiców , tych kibiców którzy stali za tobą murem od początku twojej kariery i również w tych momentach kiedy ty tego potrzebowałeś . Pamiętam jak w sezonie 2019 kiedy falubaz walczył o utrzymanie , mówiłeś że nawet jak falubaz spadnie to zostaniesz . A rok później spada , ( i te dwa kontrowersyjne biegi z twoim udziałem ) a ty zawijasz kitę pod siebie i uciekasz jak rudy lis . Patryk wśród kibiców są ludzie którzy pamiętają jak twój ojciec zaczynał jazdę na żużlu i nam nie musisz takich ciemnot sprzedawać że ci akurat nie poszło , chodzi o te dwa biegi z Częstochową i Lesznem . My wiemy że ty byłeś już dogadny wcześniej z Torunien . Mówisz o rozwoju ? O jakim rozwoju jak wszyscy również wiemy że twoją piętą był brak szybkich silników od momentu odejścia Janka , a nie brak umiejętności. Ty już niczego nowego się nie nauczysz , bo ty już masz styl i technikę jazdy ukształtowaną . Wiedz jedno prawdziwego mistrza ( bo nim chcesz zostać ) cechuje nie tylko medal na szyji , ale też charakter i to w jaki sposób postępuje. Sam sobie zadaj pytanie przed lustrem czy ty masz ten charakter , czy zachowałeś się w porządku w stosunku do kibiców którzy tak mocno cię wspierali , do tych młodych chłopaków dla których byłeś kimś więcej niż tylko Patrykiem . Czy my kibice na zasłużyliśmy żebyś do nas wyszedł , spojrzał nam w oczy za te 13 lat wsparcia dla ciebie , i żebyśmy mogli znać powód prawdziwy twojego odejścia? Wiedz że bardziej wszystkich boli styl w jakim odszedłeś z klubu w którym wszystkie serca kibiców były za tobą. Tak się nie zachowuje , tak się nie postępuje , i tak się nie traktuje ich . Ja osobiście myślę że rok w 1 lidze by niczego negatywnego w twojej karierze by nie przyniósł , wręcz przeciwnie myślę że nawet by cię bardziej zbudował jako człowieka , nabrałbyś więcej pewności siebie , poukładał na spokojnie sprawy sprzętowe, wyposrodkował i ustabilizował formę a za rok byś wrócił do ekstraligi mocniejszy i silniejszy jako człowiek i żużlowiec . Wybrałeś drogę podobną do Golloba, Hampela , Kasprzaka , Protasiewicza , wszyscy niby wielcy ale dla swoich kibiców za mali na wielkich . A tacy zawodnicy jak Huszcza , Jankowski, Żabiałowicz , Dołomisiewicz , Jancarz może mistrzami świata nie byli, ale zawsze będą w pamięci kibiców , i z wielkim szacunkiem będą o nich pamiętać.

 • 63 lubi Komentarz

  Cpress , są rzeczy których za pieniądze nie kupisz , a takie gadki że kapitalizm nie pozwala być honorowym to tłumaczenie dla cieńkich ludzi , tak zwanych przezroczystych , którzy nic w środku nie mają prócz drukarki która drukuje paragony z cenami . Wiesz dlaczego Huszcza ma pomnik , rondo nazwane swoim nazwiskiem , dlaczego każdy mlody chłopak zna jego nazwisko , ludzi w okół siebie którzy mu zawsze podadzą rękę i chcą zrobić sobie z nim zdjęcie, dlaczego zawsze idzie z uśmiechem na twarzy na stadion przy ulicy wrocławskiej ? I dlaczego kibice po tylu latach od zakończenia jego kariery potrafią nazwać go legendą . Bo nigdy nie sprzedał siebie za pieniądze, był zawsze z klubem na dobre i na złe , nigdy nikomu nie odmówił pomocy, nigdy nie tłumaczył że musi odejść by stać się lepszym, a bili mu brawo nawet kibice z Gorzowa czy Leszna , tak jak nasi kibice biją brawa Romkowi Jankowskiemu . Rozumieją to tylko ci którzy mają trochę męskiej odwagi wewnętrznej w sobie by przyznać się do błędu i powiedzieć wina jest we mnie a nie w otoczeniu. Patryk dostał od kibiców coś więcej niż tylko brawa a potraktował nas jak element który się zmienia i nic nie znaczy . Mógł wyjść, wziąść mikrofon po ostatnim meczu , powiedzieć kilka słów dać odczuć że są dla niego ważni , ja bym tak postąpił bo kibice sobie na to zasłużyli i myślę że dziś inaczej by na niego patrzyli .

 • 63 lubi Komentarz

  Patryk ma złych doradców, wiem że ciężko to przyjąć bo to są jego rodzice ale on spełnia ich nie spełniony sen . Sławek nigdy nie był rajderem liderem , był drugą linią i nie zdobył nawet 1/3 tego co zdobył Patryk , zgadzam się w 100 % że Sławek dużo pracy włożył w Patryka , ale mama i tata od pewnego momentu przeszkadzają mu pisać własną historię , oni patrzą tylko przez pryzmat pieniędzy, a to jest krótka droga i finalnie bardzo przykra . Hampel też w kwiecie swojej kariery podjął złą decyzję odchodząc z Leszna , kim jest dziś wszyscy wiem , po Jarku jakiego pamiętamy nie ma śladu , stał się średniakiem , a wystarczyło schylić głowę i schować męska dumę do kieszeni by po czasie moc ja wyciągnąć z jeszcze większą dumą . Hampel wrócił do Leszna ale wiemy z jakim efektem i podejściem do jego osoby kibiców . I zaraz pewnie ktoś napisze że kontuzja zmieniła Jarka . Nie to nie kontuzja to Jarek zmienił sam siebie , myślę że gdyby teraz mógł cofnąć czas postapilby inaczej . Lecz życie ma jedną duża wadę- nie można go powtórzyć.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. "Masakra". Dudek mocno przeżył odejście z Falubazu. Mówi, dlaczego wybrał Apator

  @Santiago41: ludzie dochodzą do tego latami. Niektórzy umierają i tego dalej nie rozumieją. Tłumaczyłem to ostatnio synowi. jest coś czego nie kupisz. Można to nazwać jak kto chce. Szacunek. Przyzwoitośc. Lojalność. Zasady. To wszystko w świecie pieniądza zastąpił on sam. Pieniądz to wszystko. Ten kto jest ponad to często nie zrobi wielkiej kariery. Nie będzie miał tego, co kolega obok. Patryk w tym wszystkim stara się dorobić narrację (modne słowo) do tego co się stało. Ale motywacja jest jedna. Pieniądze.

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Adam niestety przez całą karierę stawiał na blokowanie ciosów głowa. Zero obrony. Dodatkowo do każdej walki wychodził z plecakiem nadwagi. No ale six pack nie walczy. Zdrowia w każdym razie, mam nadzieję że przemysli sprawę i więcej zdrowia nadwyrezal nie będzie.

 • 63 napisał/a komentarz do Oto Rosjanin, który może odebrać Zmarzlikowi złoto

  W rywalizacji sportowej nikt nikomu niczego nie zabiera. Łaguta nie wpadnie do domu Zmarzlika, nie wywarzy drzwi splendor, nie wyjmie z gabloty medalu i nie naleje na dywan. Medal tegorocznego GP jest do zdobycia zarówno przez jednego jak i drugiego. Notorycznie leczycie Panowie dziennikarze narodowe (a może i osobiste) kompleksy osobą Bartosza. Bartosz to w waszych oczach św. Jerzy, który dziedzictwem miecza Golloba obcina kolejne głowy smokowi Żużlikowi. Cieszcie się z tego, że mamy takiego Kocurka zamiast podgrzewać niezdrowo rywalizacje i atmosferę.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Mirosław Jabłoński przekazał świetne wieści. Chodzi o zdrowie jego syna!

  Świetne wieści. Zdrówka chłopaku. Całe życie przez duże Ż przed Tobą.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Grzegorz Walasek będzie mieć problemy? GKSŻ przeprowadzi postępowanie dyscyplinarne

  @Całkiem Obiektywny: podobny post napisałem ale skasowałem żeby gownoburzy nie robić. Grzesiek miał upadek 4.09. finał miał 26.09. puchar eleven zrobił 12.09 a zdaje się 19.09 miał te gówniane zawody. Mógł spokojnie zrobić jak Rysiek albo pójść po L4. Nie wiem po co mu to było. Przecież wiadomo było jak to się skończy. I co teraz? Ciekawe co będzie jak Ostrów dostanie za to po dzwonach. Mega nierozsądna dezycja ze strony Grześka.

 • 63 lubi Komentarz

  Jeśli już chcą zamieszać to podział 1-4 5-8 byłby bardziej atrakcyjny.Jedni walczą o medale inni o utrzymanie .Wszyscy mają tyle samo meczy i kończą w tym samym czasie .

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie zwiększenie liczby spotkań a wyrównanie poziomu sprawia, że rozgrywki sa ciekawsze. Nie 60-30 tylko może 46-44? To są niestety głupawe pomysły. Mające wycisnąć jeszcze więcej kasy. Mydlenie oczu kibicami jest zwykła polityka. Żużel jest tak nieprzewidywalnym sportem, że drużyna najrówniej jeżdżąca przez cały sezon powinna mieć majstra. Bo ale wiadomo, że w czwartym siedza same grubasy. Siedzą i jedzą tłuste kiełbasy.

 • 63 lubi Komentarz

  I znowu zacznie się lament, że drużyna, która wygrała w zasadniczej 2 - 3 mecze, będzie mogła wygrać z najlepszą drużyną, którą mogłoby spotkać jakieś nieszczęście tuż przed play-off. Wielokrotnie było to już wałkowane. Jeżeli już większy nacisk kładzie się na play-off i redukuje ważność zasadniczej to czemuby nie zrobić meczów 2-7, 3-6 i 4-5, a potem zwycięzcy walczyliby z najlepszą drużyną w zasadniczej w półfinałach? (nie bieżcie tego na poważnie) Liczba meczy nadal wynosiłaby 70 ;P

 • 63 lubi Komentarz

  Nowy system play-off wg klucza 1-6, 2-5, 3-4 jest wybitnie ułożony pod zespoły z miejsc 5 i 6 które włączają się bardziej w walke o medale niż w walke o utrzymanie. Niesprawiedliwy system bo wystarczy, że zwycięzca rundy zasadniczej przed meczami ćwierćfinałowymi straci dwóch zawodników i sezon zakończy na 5/6 miejscu. Więcej meczy tak, ale dla wybranych bo 7 i 8 zespół nadal rozegra 14 meczy. Lepszym rozwiązaniem był by podział na dwie grupy wg klucza 1-4 i 2-3 oraz 5-8 i 6-7, skoro zwycięzca rundy zasadniczej może zostać bez medalu to i 5 zespół rundy zasadniczej może spaść z ekstraligi, lub play-off z podziałem na dwie grupy i każdy z każdym.

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie powiem, było ciepło. Gratulacje. Motor naciskał, gryzł i kąsał. Szacunek dla przeciwnika. W sporcie nie ma nic za darmo. A tytuł? Piękna sprawa. Dla Ciebie, Tomek. Szkoda, że nie możesz tu być. Pewno gdzieś patrzysz. Jeśli tak to mam nadzieję że zapomniałeś co było źle i micha Ci się śmieje.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Menedżer Motoru bije się w pierś odnośnie obsady wyścigów nominowanych

  Szacuneczek Jacku. Nie mówisz na okrągło, wziąłeś decyzję na klatę. Ten się nie myli co nic nie robi. Powodzenia we Wrocławiu.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Lekarz PZM przebadał Walaska. Wiemy, co z jego występem w finale eWinner 1. Ligi

  Podwójne standardy - klasyka polskiego żużla. Ja wam powiem Panowie, ja Wam powiem. Ja powiem Wam - w Szwecji jeździć zakazano bo tam ciągle pada i smoki nisko latają. A jeszcze ktoś zapłaci jakiemuś leszczowi żeby upolował Hampela. No ale co innego mistrzostwa pierwszej ligi. To jest top of the top. Taj chciał jechać ale nie mógł - wiadomo. Nie jeździ w 1 lidze. A chciał. Bardzo. Podobno płakał jak mu odmawiano. Grzesiek wysłał jakieś zwolnienie, prosił żeby go zwolnić ze startu no ale jak to tak można? Pół Gdańska przyszło zobaczyć Grześka. Bilety rozdane. A teraz co? Źle się czuje symulant jeden? Szkoda że nie było Józka Młynarczyka - zrobił by mu taki brendzelek, że by ozdrowiał w 3 sekundy. Także Panowie ja Wam powiem - zakazać startów i zdyskwalifikować. Na 10 lat. Albo i dłużej. Kara. Kara. Kara musi być.

 • 63 lubi Komentarz

  Oczywiście, że kadra potrzebuje nowego impulsu. Nowego otwarcia.
  I kogoś kto będzie w stanie zmotywować naszych siatkarzy do nowych celów.
  Heynen miał swoje sukcesy, ale popełnił też mnóstwo błędów - także na ME nie pomógł chłopakom w meczu ze Słowenią - w trzecim secie zdecydował się na zmiany dopiero przy stanie 5:13 gdy już set był stracony. Wprowadził m.in. Semeniuka rzucając go na głęboką wodę nie dając możliwości pokazania, że potrafi pływać, nie dał szans Śliwce (może Śliwka by się nie sprawdził a może wręcz przeciwnie - tego się już nie dowiemy).
  Tak nie postępuje profesjonalny trener.
  Poza tym Heynen zbłaźnił się i skompromitował obiecując publicznie przed IO w Tokio, że przywiezie medal. Jeśli ktoś robi coś takiego to jest bałwanem nie rozumiejącym sportu. Bo w sporcie nikt nie jest w stanie kontrolować wszystkich czynników, od których zależy wynik meczu, a tym bardziej turnieju - więc nie może niczego obiecywać.
  Od 2018 roku, odkąd Heynen objął posadę trenera i zdobył MŚ, kadra nie wygrała żadnego turnieju (nie licząc Memoriału Wagnera, ale to nie jest impreza medalowa).

 • 63 lubi Komentarz

  Heynen stracił odwagę, stał się zachowawczy - trzymał swoją pierwszą szóstkę na boisku nawet za cenę przegranej - bo w meczu se Słowenią zaczął robić zmiany gdy przegrywaliśmy dziesięcioma (!) punktami !!!! Jestem przekonana ,że gdyby Kamil Semeniuk i Tomasz Fornal mieli szanse zagrać kilka całych meczów to bylibyśmy w obu ostatnich turniejach przynajmniej jedno miejsce wyżej.

 • 63 napisał/a komentarz do Były selekcjoner reprezentacji o Heynenie: "Formuła współpracy już się nieco wypaliła"

  @Wiesia K.: Tego nigdy się nie dowiemy co by się stało, gdyby vital zmieniał wcześniej. Ale podzielam Twoj pogląd, że stał się zachowawczy. I bojaźliwy. Słowenia zagrała z nami drugim nominalnie rozgrywającym. Włosi po mega zmianach po IO w finale wygrali, bo losy meczu odmienił chłopak z kwadratu. Na dużych turniejach decyduje to coś. A Vital momentami wyglądał na takiego, co sam nie wie co ma robić.

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dzięki vital za ten czas z kadrą. Sport to nie matematyka. Sam wiesz, gdzie coś poszło nie tak. Jesteś świetnym motywatorem, umiesz budować relacje, atmosferę. To cechy w sporcie pożądane. Szatnia w grach zespołowych jest jak jak szkolna klasa. Trzeba umieć do niej dotrzeć. Ty to umiesz. Ale jak to utrzymać na dłuższą metę? To sztuka, która musisz podszlifowac. Szatnia bowiem ma jedną cechę - szybko się uczy. Te same numery rzadko przechodzą dwa razy. I jest jeszcze jedna ważna rzecz. Nie możesz mówić do zawodników że nie wiesz jak coś zrobić. Że sami mają coś wymyśleć. Bo cała Twoja praca obraca się przeciw Tobie. Jestem trochę rozczarowanany Twoja praca. Uważam, że mogłeś tej kadrze dać wiecej. To co początkowo było Twoimi zaletami z czasem zamieniło się w wady. Niemniej lubię Cię jako czlowieka. Powodzenia i zdrówka.

 • 63 napisał/a komentarz do Nie dajmy odejść Heynenowi. Lepszego trenera nie znajdziemy [OPINIA]

  Trzeba rozgraniczyć dwie kwestie. Sportową i psychologiczną. W tej pierwszej na pewno są trenerzy lepsi, tacy którzy np. grali sami w meczach o sporą stawkę. Tacy, którzy potrafią wyłapać detale i je przekazać. Vitalowi tego brakuje (ktoś to wyłapał np. na czasach w meczach z Francją). W kwestii budowania atmosfery, klimatu, psychologii itp. Vital jest fachurą. Dlatego zawodnicy stoją za nim murem. Bo to nie mitoman, fantasta, bajerant i pozer. To nie kat ani dręczyciel. To nie jest gość, który podskoczył w windzie gdy ta spadała i głowy sobie nie rozbił. Albo taki, co ma największego psa w okolicy. To taki model Wengera - on nie uczy grać. On pomaga zawodnikom wyeksponować to, co potrafią. Moim zdaniem zrobił super robotę. Trudno zdecydować co po nim, bo musiałby to być ktoś, kto utrzyma poziom psychologii grupy i do tego doda zaj... nosa i szybką analizę czysto siatkarską.

 • 63 napisał/a komentarz do Poruszający wpis Vitala Heynena. "Nigdy nie płakałem tak bardzo"

  Drogi Vitalu, napisałem do Ciebie komentarz. Ale nie wiedzieć czemu (po raz któryś z kolei) jakiś sympatyczny miś go skasował. Nie było w nim nic obraźliwego. Hmm, cenzurka? Nie trzymałem jedynej, słusznej linii? Różowa pantera jest zawsze za plecami...

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trener drużyny jest między innymi od tego, żeby zabrać na turniej graczy, którzy są w stanie dać coś sportowego zespołowi. Niestety ale jak lubię Vitala, chłopina zbytnio zaufał swej grupie i stracił czujność. Jego zmysł do budowania atmosfery, relacji itp okazał się drogą w ślepy zaułek. Sportowcy owszem wygrywają mentalem ale muszę mieć przy tym formę sportowa. Bez niej sam mental nic nie da. A my mieliśmy kilku graczy, sporą grupę zawodników i bojaźń trenera. Która trwa już od dłuższego czasu i skutkuje tym, co mamy. Pora otrzepac pióra.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Janusz Ślączka miał karkołomne zadanie. Zasłużył na tytuł najlepszego trenera sezonu?

  Dobry żart przy piątku jest zawsze mile widziany :D Trener to z założenia ktoś, kto kogoś czegoś nauczył jak śp. Janek Grabowski. W ekstralidze nie ma trenerów. Są tylko (lepsi lub gorsi) selekcjonerzy, podnóżki prezesów lub wypełniacze programów.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.