Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • 63 napisał/a komentarz do PlusLiga. Kończy się pewna epoka w siatkówce. Mariusz Wlazły: To mój ostatni sezon w PGE Skrze Bełchatów

  Wszystko kiedyś się musi skończyć. Skoda trochę szampon, że to się kończy w takim sezonie. Ukoronowanym ale nie sportowo. Zastanawiam się, czy Prezes ma drugiego syna, z którego będzie robił atakującego czy też Kacper nim zostanie :) W każdym razie gasisz światło w Skrze. Życzę Ci chłopie wszystkiego dobrego.

 • 63 otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • 63 napisał/a komentarz do Boks. Adam Kownacki - Robert Helenius. Sensacja! Fin znokautował Polaka

  Taki jest ten sport. Jak padały komentarze, że Adam blokuje ciosy głową, że nie ma obrony, że ma nadwagę to wiadomo - six pack nie walczy. A fakty są takie, że jego głowa jest coraz mniej odporna na ciosy a ciało coraz starsze, coraz gorzej będzie znosić plecak z dodatkowymi kg. Adam chroni brzusio, bo nie ma tam nic co mogłoby zatrzymać ciosy. A co się dzieje, gdy głowa przestaje być mocna pokazało wielu w tym sporcie. Padł po ciosach, które spokojnie znosił kilka walk wstecz. Niestety jest to brutalna weryfikacja snów o potędze.

 • 63 napisał/a komentarz do Boks. Knockout Boxing Night 10. Szpilka dwa razy na deskach! Kontrowersyjna wygrana Polaka

  Artek, uczciwie Ci powiem - walki nie oglądałem, poszedłem spać. Jak mawiał Hamlet albo rybka albo pipka. Skoro Radczenko posyła Cię dwa razy na deski, skoro masz problem z wyboksowaniem takiego zawodnika to proszę Cię - odejdź z boksu i zrób sobie wolne. Waga junior ciężka jest mocno obsadzona. Szkoda zdrowia, cyca, pumby. Aktualnie jesteś w tak czarnej dupie jak Krzysztof Zimnoch. Po prostu musisz to uznać - Twój prime time (o ile kiedykolwiek był) minął i już nie wróci. A ty jesteś tak naruszony tymi paroma nokautami, że nie widzę opcji powrotu. Jeśli będziesz na siłę ciągnął ten wózek to może się to źle skończyć.

 • 63 napisał/a komentarz do Plebiscyt na sportowca roku. Twitter po wyborze Bartosza Zmarzlika: Wow! Pięknie! To dosyć uczciwe

  Bartosz, nie wiem czy Ty to czytasz, czy nie. W każdym razie serdecznie Ci chłopie gratuluję. Jestem mega szczęśliwy, że mogłem i mogę dalej Ciebie widzieć na torze. Że mój 4-letni syn miał również tę przyjemność. Jesteś w tym sporcie jak superbohater DC. Skromny, pokorny, pracowity. Na torze - szatan. Nie ma dla Ciebie straconych biegów. Jesteś swój chłop a nie pudrowany clebryta. Życzę Ci, żebyś taki pozostał jak najdłużej. Naturalny i szczery. Niech omijają Cię dechy. I dalej jedź tak, jakby wszyscy chcieli Cię zabić.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Liga stadionów. Inni mogą zazdrościć Betard Sparcie Wrocław. Połączenie historii z nowoczesnością

  Nowe trybuny zaproj. przez Andrzeja i Anatola. I to by było na tyle. Tak zupełnie serio Sparta ma odrestaurowany stadion, ładnie wyglądający z zewnątrz. Stare trybuny tak jak się nie nadawały do oglądania tak się nie nadają. Oczywiście, można dyskutować co kto lubi. Ja mam już swoje lata i chciałbym pójść na stadion zedrzeć gardło ale i widzieć co się dzieje na łukach, zwłaszcza kiedy zabieram na stadion młodego. Parkowanie - oczywiście, są pola. O ile dobrze pamiętam 5PLN za wjazd. Wyjazd - albo wybiegasz w trakcie 15 biegu i sprint do auta, albo czekasz w aucie aż wyjedziesz. Ile czekasz? Bóg raczy wiedzieć. Tak to wygląda. Jest jeden darmowy parking (Kopernika, przy parku Szczytnickim) - tam można się zatrzymać przy odrobinie szczęścia. Czasem się udaje. Reszta to osiedlowe dróżki a ludzie nie lubią gdy się im zastawia chodniki/bramy lub furtki. Tramwaje? Tak i owszem. Ale w piątki gdy mecz o 20.30 to powrót bez auta jest dość uciążliwy. Co jeszcze? Niedziałająca maszyna startowa, awaria prądu. Chyba tylko u nas się to zdarzyło. Marudzę, co? Możliwe. Prawda jest taka, że infrastruktura dookoła stadionu nie jest przystosowana do organizowania wydarzeń dla kilkunastu tysięcy widzów. Kibicowałem Sparcie jak jeździła piach i kibicuje teraz. Sam stadion nic nie wart jak nie będzie na nim ludzi. Drogi WTS-ie pamiętaj o tym, bo momentami przeginasz pałę. Na koniec taka luźna propozycja - może na pięknej sektorówce ułożonej na trawie na drugim łuku ktoś skrobnie podobiznę Ogóra?

 • 63 napisał/a komentarz do Boks. Adonis Stevenson uhonorowany przez WBC specjalnym pasem (wideo)

  Life was rough, streets were violent… Piękne, co? Cudowna historia kolejnego czarnego chłopaka. Szkoda, że nie jest prawdziwa. Ten gość to piekło. W rzeczy samej. Opowiedz pięknie wszystkim Adonisie, co robiłeś w swoim życiu i kim byłeś. Dwa slajdy w filmie nie zabiją Twojej przeszłości.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: W głowach im się poprzewracało. Są nasyceni (felieton)

  Oj Panie. Szczujesz Pan. Nie pierwszy pewnie i nie ostatni raz. Prawda? To są gdybania, domysły, fantasmagorie. Podgrzewa Pan atmosferę. Tylko co to daje? Niech Pan pomyśli, że tego typu dywagacje bardzo często trafiają na podatny grunt. Ludzi zawistnych nie brakuje. Hejt wielu wykończył. Pan stanie przed lustrem, pomyśli chwilę np. o Ogórze. Za jakie błędy Pan płaci? Daje Pan pożywkę trollom. A płacą Ci, w kierunku ktorych skierowane jest Pańskie słowo. Ironia to jest agresja. Jasne, nie Pan rzuca kamieniem. Niech Pan pomyśli, bo ludzie z pozornie błahych powodów odbierają sobie życie. Nobody knows feelings inside.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Baron cichym bohaterem. Stworzył potwora i zasłużył na miano najlepszego (ranking menedżerów)

  @63: "

  blokujecie już wklejanie linków z YT?

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Baron cichym bohaterem. Stworzył potwora i zasłużył na miano najlepszego (ranking menedżerów)

  Jak idzie dobrze, to wszyscy się kochają i są kumplami. Taka to smutna prawda.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Kolejka w pigułce. Zapinamy pasy i jedziemy. Chwila prawdy dla Sparty. Tor kluczem do sukcesu

  Tor, tor, tor, tor... Słabo się robi jak się to czyta. Z Lesznem przegrywa się zazwyczaj zanim dojdzie do pierwszego biegu. To jak wizyta Jarmuły w wersji na mumię. Z Bykami można wygrać tylko wtedy jak się z nimi nie pęka. Tor nie ma tu nic do rzeczy. Jak w głowie chaos, brak wiary to nic nie pomoże. Żałuję, że mnie nie będzie na olimpico. Mam nadzieję, że Sparta się pokaże z termopilskiej strony. A porażka? Taki jest sport. Kiełbasy w górę i jazda. I nie płakać na tor.

 • 63 napisał/a komentarz do Żużel. Tym razem tor we Wrocławiu był dobrze przygotowany. "Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń"

  Dokładnie. Jak kilka lat temu. Start i wszyscy do kredy.

 • 63 napisał/a komentarz do Deontay Wilder - Dominic Breazeale: zachwyty po nokaucie Wildera

  "The Bronze Bomber is the most fearsome, most destructive puncher in the heavyweight division. It’s just a pity that he had to lose to the Gypsy King". To słowa Furego po sobotniej walce. Pięść Wildera to petarda. Przy tym zasięgu to jest dewastująca broń. Jeśli obóz AJ obawiał się Wildera i nie zdecydował się na walkę po remisie z Furym, to po takich walkach jak ta w sobotę jestem prawie pewien, że tej walki długo nie będzie. Tym bardziej, że do gry wskakuje Usyk i Eddie pewnie będzie szedł w tę stronę.

 • 63 napisał/a komentarz do Deontay Wilder - Dominic Breazeale: zaskakujące słowa Breazeale'a po nokaucie

  To tylko pokazuje, ze Dominic dostał potężną bombę. Powinieneś podziękować sędziemu bo ocalił Ci zdrowie, a kto wie może i życie. Ten nokaut zostanie w głowie Dominica na długo. Jak wiele z ręki Wildera.

 • 63 napisał/a komentarz do Adam Kownacki gotowy na Deontay'a Wildera. "Nie mogę się doczekać"

  Adam - jak Ciebie bardzo lubię i doceniam co robisz tak proszę nie rób tego. Wilder to bokser-maszyna, facet wchodzi do ringu i ma jeden cel. Ciągle się rozwija, nie traci sił, jest przygotowany na 15 rund i nie da się go złamać psychicznie. O sile jego ręki przekonało się już wielu. Jeśli taki gość jak Fury, który dał świetną walkę, nie chciał natychmiastowego rewanżu, to ciosy Wildera musiały na nim zrobić wrażenie. Można gadać głupoty, że Wilder to, albo tamto. Ring pokazuje brutalnie - ten gość to dewastator. A teraz wyobraź sobie, że wchodzisz z nim do ringu. Na starcie masz plecak, który Ci zabiera notorycznie paliwo. Nie masz obudowy mięśniowej, która zatrzyma ciosy na korpus, blokujesz uderzenia głową broniąc "schaby". Nie zasypiesz Wildera ciosami bitymi z dużą częstotliwością bo albo w tym czasie przyjmiesz petardę albo Wilder Cię przetrzyma, a ty się wystrzelasz. Twoje serce do walki czy odwaga i honor nie mają tutaj znaczenia. To się po prostu nie może udać a konsekwencje dla Ciebie mogą być ogromne. Zanim podejmiesz decyzje i zrobisz skok na kasę proszę przemyśl to dobrze.

 • 63 napisał/a komentarz do PlusLiga: prezes PLS nie pozostawia wątpliwości. "Nigdy nie było i nie będzie powtarzania meczów w PlusLidze"

  Cześć, wyniki spotkań czasem ulegają zmianie i to z bardziej prozaicznych powodów. PLPS zmienił choćby wynik meczu Skry za PB bo na boisku było złe ustawienie (o ile dobrze pamiętam). Ta sytuacja jest zarazem groteskowa i tragiczna. Groteskowa bo jeden z naszych lepszych sędziów się pogubił. Miał do tego prawo, jest człowiekiem, może się zagotować. Wiele było spotkań, gdzie ostatnia piłka źle zagwizdana decydowała o wyniku meczu. Taki to już sport. Tragiczna bo PLPS przyznała się do błędu arbitra ale jedyne na co ją stać to konsekwencje wobec arbitra, protokolanta i gracza walącego w słupek (Paweł już sam chyba nie pamięta jak w Rzeszowie chciał taki słupek urwać - btw jako gracz Zaksy). Uważam, że skoro PLPS przyznał się do błędu arbitra, a meczu nie można powtórzyć, to należałoby zweryfikować jego wynik. W przeciwnym wypadku wygląda to wizerunkowo bardzo źle.

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czekamy do 19. Jak bedzie padać to dupa.

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Plandeka by nic nie dała zaczelo jakieś 40 min temu. Padało w sobotę rano ale pieknie przeschlo

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pada mocno. Deszcz nie jest ulewa ale porządnym kapusniakiem. Jak wyjeżdżałem z muchobronksu już zaczynało. Nie wygląda to za fajnie.

 • 63 napisał/a komentarz do Fonfara: Powiedziałem "nie" i do ringu jako zawodnik już nie wejdę

  Mogę powtórzyć to, co wielu przede mną napisało - rozsądna decyzja Andrzej. Boksowałeś ofensywnie, sam wiesz, że było sporo dziur w obronie, których nikt nie potrafił wyeliminować. Powtórzę za ikim - jesteś młody chłopak, całe życie przed Tobą. Może nie warto brnąć dalej w wyższą kategorię (dla mnie osobiście była to taka trochę rozpaczliwa decyzja). Być może bezpośredni wpływ na Twoją decyzję miało to, co wydarzyło się w ostatniej walce Adonisa. To wiesz tylko Ty. W każdym razie dzięki za emocje w ringu i wszystkiego dobrego.

 • 63 napisał/a komentarz do Eddie Hearn chce walki Joshua - Wilder. "Obecnie pojedynek sprzeda ponad milion pakietów PPV"

  Oj Eddie, Eddie :) "Modlę się, aby Fury nie wygrał rewanżu z Wilderem. Jego zwycięstwo zabiłoby pojedynek Anthony'ego z Deontayem". Wystarczyło rok temu się dogadać z Wilderem i nie musiałbyś teraz zdawać się na modlitwy. Tylko, że ja to wiem (ty pewnie też), że byłbyś teraz mniej zamożny i zamiast pasów musiałbyś kupić szelki. Zwlekasz i czekasz, aż ktoś pokona Deontaya. Muszę cię zasmucić - porażka Wildera uczyni go silniejszym, gość ma to już wkalkulowane i przepracowane. Jego interesuje przede wszystkim rywalizacja i adrenalina, a powrót po ewentualnej porażce będzie czymś, na co jest już przygotowany. Druga sprawa jest taka, że nawet jeśli Tyson z nim wygra, to wcale nie będzie łatwiejszym rywalem (na pewno ciekawszym niż twój mistrz). Musisz zatem kombinować dalej Eddie - jakby na to nie spojrzeć jesteś w głębokiej ...

 • 63 napisał/a komentarz do Hearn wypowiedział się krytycznie o Wilderze. "Jeden z najłatwiejszych przeciwników dla Joshuy"

  Skoro Wilder to taki cienias to na co czekacie? Róbcie z nim walkę, pompowany balon będzie miał wszystkie pasy. No to jak? Jedziemy z koksem czy strach obleciał?

 • 63 lubi Komentarz

  Polonia w USA pokocha spaslaczka jak swojeog po tym co mowi i co robi to dobrze bo zamyka to usta wszyskim tym ktorzy robia z nas rasisow sami bedac rasitami

 • 63 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brzmi jak dwie równe szóstki. A w każdej z nich jeszcze ukryta niespodzianka (struktura pudełkowa). To jest coś. Ten gość nie przestaje mnie zaskakiwać.

 • 63 napisał/a komentarz do Jastrzębski Węgiel wydał oświadczenie w sprawie trenera Ferdinando De Giorgiego

  Masz rację. Tym bardziej dziwię się czasem prezesom, którzy tak chętnie zatrudniają obcokrajowców dając im kolejne szanse. Takich przypadków można zliczyć całe mnóstwo. A Fefe? Nikt już nie pamięta co gość osiągnął zanim został odkopany przez Sebastiana. Teraz to "skarb" włoskiej siatkówki. Boki zrywać. Lube go wciągnie i wypluje jak stary kowboj zużyty tytoń.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.