Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Kuluar przeproś i spier... Ośmieszyłeś się po raz kolejny. Mamy już serdecznie dosyć twoich bajek z mchu i paproci. Jesteś tu totalnie skompromitowany i nikt twoich "wieści transferowych" nie traktuje na poważnie, bo każdy wie że "w pupie byłeś i gónwo wiesz".

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Hahahahaha jak w sejmie. Tak samo, jedni zrzucają na drugich, potem próbują wyjść z twarza. Ostaf idź do polityki, nadajesz się. Tak samo głupi, tak samo kretyński, tak samo niewykwalifikowany. I posty sobie usuwaj, skopiowany już czeka na powtórkę ;)

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Panie Ostafinski, nie myślał Pan o zmianie otoczenia? Na konkurencyjnym portalu wraz z jego moderatorem tworzylibyscie duet doskonały.

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  ostaf co ty piep...... po prostu rusko zobaczył jak u nas znienawidzony jest witryna i dał sobie spokój z tym analfabetą ze ślunska.....

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  hahahah ale Ostaf chce wybrnąć ze swoich głupot które wcześniej pisał .

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Niektórzy mówią że sprawa woryny od początku była ściema.. cytat z tego artykułu.. a ja pytam szanownego pana redaktora kiedy oficjalnie Woryna ,Mrozek wypowiedział się że odchodzi z Rybnika kiedy?!!! Nie było takiej wypowiedzi ani jednego ani drugiego co najlepsza obydwoje panowie milczą na jaki kolwiek temat od ostatniego meczu jaki odbył się w Rybniku!! A więc szanowny panie redaktorze ten szum o którym PAN pisze to robi PAN sam ze sobą sam sobie PAN zaprzecza bo to PAN pisze jednego dnia że woryna odchodzi z Rybnika a następnego że nie.. nie czuję się PAN głupio z tym bezsensownym pisaniem nie uważa PAN że to raczej nie jest dziennikarstwo tylko szukanie tematów na siłę ,ok jestem w stanie zrozumieć jeszcze szukanie tematów na siłę ale już nie rozumiem a wręcz jest to głupota do kwadratu jeśli dziennikarz sam sobie nakręca temat sam sobie wymysla historię w stylu woryna odchodzi by tydzień później swoją historię napisana o odejsciu przekształcić w historię o pozostaniu Woryny w Rybniku. Nazwie pana bardzo słabym pisakiem to słabe gdy dziennikarz sam tworzy historię na swoją potrzebę by móc o tej jednej stworzonej historii pisać przez miesiąc.. słabe naprawdę słabe z pana strony..niech PAN panie redaktorze poda źródło w którym Mrozek powiedział napisał że Woryna odchodzi, lub Woryna kiedy gdzie napisał powiedział że odchodzi z Rybnika. Podaj PAN panie redaktorze oficjalne źródlo o informacji na temat odejścia Woryny !!

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Ostaf ty d....!

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  No i ostafa wymyślił kolejną bajkę na dobranoc

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Dokładnie. Pseudodziennikarz spalony w środowisku najpierw sam robi gó...no-burzę, a potem niby demaskuje, że "to od początku była ściema" i myśli, że ktoś to kupi. "Ściemą" to są wszystkie artykuły tego fantasty.

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Dajcie spokoj z tym morderca. On w 1 lidze byl srednio dobry a w el to by robil max 5-6 pkt. Duzo lepsi sa od niego Jamrog, Szczepaniak czy Kosciuch..

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Wszyscy zostają w Unii!Możecie się zacząć oblizywać!Info spod sceny na Smoku od Prezesa !Ostaf o czym.bedziesz pisał?

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  A to my kibice dziobasie wymyślili te bzdury czy ci pseudo dziennikarze typu Ostafinski

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Dokładnie

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Gdy znowu zobaczyłem Mrozka nad motocyklami rybniczan to już wiedziałem, że wcześniej czy później pękną i to się stało.

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Wszystkim mediom redaktorom wroclaw przeszkadza z kad pan wiesz ze cala polska kibicowala czewie piszecie brednie sami jestescie najwiekszymi chejterami zal was czytac co wam winny wroclaw co do toru liczyl sie ewidentnie start bo walki bylo niewiele

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Znowu czytam te bzdury o rzekomym kryzysie Woffindena, to jest nudne.
  GP Gorzów 12
  Leszno-Wrocław r. zasadnicza 12+2
  liga szwedzka 15
  Sparta-Unia play-off 9+1
  liga szwedzka 14+1
  GP Krsko 5
  Unia-Sparta play-off 8
  Sparta-Włókniarz 11+2
  Brednie o kryzysie na podstawie jednej słabszy rundy w Krsko, gdzie i tak był jedynym, który potrafił na trasie wyprzedzać i raz był wykluczony. Chyba, że jako kryzys policzymy mecze z Unią, ale na tle tak mocnego rywala był jednym z najlepiej punktujących, w Lesznie na trasie wywalczył 3-4 punkty po walce, a kolejne 2 przegrał nieznacznie po walce do samej mety. To jest słaby występ i oznaka kryzysu? Proponuję zmienić dawkę lub dostawcę.

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Jason Crump nie Doyle

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  "Mniejsza nawet o przyczyny. Bardziej chodzi o to, że skoro nie idzie, to trzeba coś zmienić" no to jest hit. Czy jak mam jakiś problem i wyjadę na wakacje to ten problem zniknie? Panie Ostafiński skoro Pan wie co Paweł powinien, a On sam i jego tata mają rozterki to może jednak wezmą Pana na menago i "spakujesz walizki i uciekniesz z SF". Wkońcu. I chciałabym zapytać Pana Termińskiego jeśli to czyta..ile jeszcze goowna można wylać na ten klub, żeby ktoś zareagował. Słyszeliście o tym, żeby w wywiadach nc+ ktoś pytał Piotra Pawlickiego co ma zrobić Przemek? Co to był za wywiad z Miedziakiem? O tym pseudo felietonie nawet nie wspomnę bo gdyby był w wersji papierowej nadałby się tylko do jednego.

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Jeszcze weźcie z Unii Tarnów taktyka roku Pawła Barana...

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Zgadzam się z większą częścią Twego wpisu. Nie do końca podzielam opinię o p. Rusce. Nie jestem członkiem jego rodziny, ani pracownikiem klubu ani tym bardziej członkiem zarządu. Jestem wiernym kibicem Sparty od 1994 roku (wcześniej Falubaz - ot, zawodowe koleje losu). To A. Rusko wyciągnął wrocławski żużel z niebytu. Do jego przyjścia na trybuny przychodziło po 200 osób. Pierwsze sponsorskie pieniądze dla Sparty pochodziły z prywatnej kieszeni p. Rusko. Dzięki konsekwencji i umiejętnemu zarządzaniu Sparta jest dzisiaj jedną z czołowych drużyn naszej ligi. Para Kloc-Rusko w dalszym ciągu angażuje w to przedsięwzięcie prywatne pieniądze. Drużyna jedzie, jest piękny stadion (nikt nie zaprzeczy, że to dzięki jego staraniom) i pełne trybuny. Nikt też nie zarzuci p. Rusce, że nie zna się na żużlu! To chyba do diaska ma prawo wpływać na to, co dzieje się z "jego" drużyną i z jego pieniędzmi. Czy tylko on jeden postępuje w ten sposób w naszej lidze?

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Witam, Czosnek nagle poprawil ale tez nie do konca zgodnie z prawda. Laguta nic nie wspomnial na temat schabowego.Pytanie do Czosnka - po co wy ludzie tak klamiecie? Jaki to ma cel te manipulacje?

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Jeszcze Drabik może 2x z rezerwy pojechać

 • Manolo Darek lubi Komentarz

  Teraz 4x 1:5 dla Sparty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.