Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MikroDG napisał/a komentarz do Pech nie opuszcza MKS-u Dąbrowa Górnicza

  Są dwie możliwości ciągłych problemów ze zdrowiem naszych zawodników (pomijając sytuację gdy przyjeżdżają już "popsuci"), albo trener ich eksploatuje za mocno albo problemem jest opieka medyczna.

 • MikroDG napisał/a komentarz do Jakub Dłoniak nie zagra w MKS-ie. "Nie mieści się w koncepcji trenera"

  Wiceprezes żak z pewnością zapomniał jak to rok temu chwalił się z podpisania kontraktu z Dłoniakiem na dwa lata. Gdy Kuba miał problemy ze zdrowiem zaczęto mu rzucać kłody pod nogi. Obiło mi się o uszy że kontrakt gwarantowany, prezesi wiedzieli co podpisują. Trzeba się teraz wywiązać z kontraktu, mam nadzieję że Kuba im nie popuści po tym jak go potraktowali, dali ciała po całości i teraz całą winę zwalają na zawodnika. "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Dużo zdrowia Kuba, nie daj się. Pozdrawiam. Wieczorek musiał ponieść konsekwencje kontraktu oBriena to prezesi niech poniosą konsekwencje kontraktu z Dłoniakiem. Wątpie.....

 • MikroDG napisał/a komentarz do Frustrujący sezon dla Sama Dowera. "Chcesz pomóc, ale nie możesz"

  Bardzo jestem ciekaw co pokaże w przyszłym sezonie. Pod warunkiem że zostanie w Dąbrowie bo to ponoć nic pewnego, ma jeszcze nie podpisany kontrakt z tego co mi się o uszy obiło.

 • MikroDG napisał/a komentarz do MKS nie chce Broadusa i będzie szukał nowego lidera?

  Wielka szkoda. Bardzo solidny zawodnik, jeśli nie chcą go zostawić jako pierwszego rozgrywajaka to może jako druga opcja, tylko nie wiem czy Rashaun by się na to zgodził, a i jeszcze wtedy by musieli usadzić nieobliczalnego, grającego pod siebie Mawre. Ciekawe co pokaże Dower bo jestem zdziwiony że chcą go zostawić po kontuzji, o ile w ataku sobie radził to w obronie chyba jeden z najgorszych zawodników MKS. Pamuła na dwa lata to spora loteria oby się nie skończyło jak z Dłoniakiem. Widać prezesi nie mieli nauczki. Ja tam mu życzę jak najlepiej. Wie może ktoś co z Williamsem?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.