• Żużlu, oskarżam Cię!

  Żużlu oskarżam Cię o to, że przestałem się Tobą interesować. Mimo najszczerszych chęci nie dałem rady. Znów poległem. Już drugi raz w ciągu życia Cię porzuciłem. Jak widzę twoje buractwo, małostkowość, zaściankowość, odpycha mnie. To na prawde nie moja wina ze nie wiem jaka jest sytuacja w tabeli, kto (…)

  Więcej

 • Od 2015 żużel głośniejszy czy ściszony w stosunku do lat 2010-2014,

  oraz tłumika Demskiego? Jest to forum miłosników żużla, a nie jest jasno powiedziane czy żużel według norm na 2015 będzie głosniejszy czy cichszy? Trochę to śmieszne. Według wiekszości kibiców cichszy, ale według poniższego artykułu, jasno wynika, że głosniejszy. Według logiki także. Bo skoro tłumik (…)

  Więcej

 • Żużlowe koliberki biją się o tłumik

  http://www.sportowefak...losnosci-w FIM samo się sciszyło, a jeśli jest inaczej to jakich dziennikarz żużlowy (jest taki?) powinien odnieść się do wiadomości z tego linku i uciac raz na zawsze spekulacje, które niczemu nie slużą. A jeśli już cos takiego ktoś zrobil, to prosimy o powielenie bo jak widać (…)

  Więcej

 • Żużlowa liga mistrzów.

  Do napisania o tejże skłoniły mnie ostatnie, dość niepokojące doniesienia na jej temat. Chodzi przede wszystkim o to, że 1 turniej w postaci czwórmeczu ma być nazywany szumnie LM. I nie chodzi bynajmniej tylko o nazewnictwo, ale i o to, że to już było PANOWIE I PANIE. Był KPE który okazał się totalną (…)

  Więcej

 • Akcja - Przynieś kukiełkę

  W to pogodne świąteczne południe, w dobrym bożonarodzeniowym humorze, chciałbym zaproponować niniejszym pewną zabawę na rok 2014. A mianowicie chciałbym oficjalnie i anonimowo zainicjować akcję pod kryptonimem: "PRZYNIEŚ KUKIEŁKĘ!". Przespałem się z tym pomysłem i myslę, że gdyby wypalił byłby czymś (…)

  Więcej

 • Głosujcie na Taia w kategorii Sukces roku 2013 na Dolnym Śląsku.

  Jest szansa rozreklamować żużel poza środowiskiem sportowym. Nawet jak nie wygra. Głosowanie bez logowania - zwykłe kliknięcie, albo przez znany portal społecznościowy. Można oddać 5 głosów dziennie. Gazeta drukowana po świętach zaprezentuje gwiazdy wybrane przez głosujących na swych łamach. http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/130,gwiazdy-roku-sukces-roku-2013,id,t.html

  Więcej

 • List otwarty kibica do Rafała Dutkiewicza w sprawie World Games 2017

  List otwarty kibica Sparty do Pana Rafała Dutkiewicza w sprawie warunków obecności żużla na Igrzyskach World Games 2017 oraz w sprawie remontu Stadionu Olimpijskiego. Dutkiewicz powiedział, że poprze żużel na WG 2017 we Wrocławiu jeśli będzie startować światowa czołówka rajderów. W związku z tym:Panie (…)

  Więcej

 • Remont Stadionu Olimpijskiego na WG 2017

  Jak wiadomo samorząrząd obiecał przeznaczyć 70 milionów zł na remont Skansenu w związku z Igrzyskami Sportów NieOlimpijskich - World Games 2017. Podobno trwają już prace nad tym jak ma wyglądać Stadion po remoncie. Czy nie jest to czas by dopytac się czy ów remont nie bedzie tylko zwykłą renowacją? (…)

  Więcej

 • Śmieszne skojarzenia związane z nazwami klubów.

  Proszę o wpisy do "bazy danych polewki" z nazw klubów żużlowych. Skojarzenia mogą dotyczyc meczów tudzież innych wydarzeń związanych z tymi nazwami. Kibice przywiązani do tradycji! Musimy jakoś się bronić przed zalewem sprzedajności w dzisiejszym świecie. Śmiech jest na to jednym ze sposobów. Dla ułatwienia (…)

  Więcej