Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Patrycja Chojnacka dołączyła do AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk

  Masz prawo do własnego zdania, ale wiesz jak było. Miałeś wszystko; prace, mieszkanie, posłuch wśród kibiców i na własne życzenie straciłeś to wszystko. Pokory troszkę i własnego rozumu i Lubin byłby Twój. Widać taki koniec czeka każdego kto ciągnie kilka srok za ogon, ale mam nadzieję że w Dzierżoniowie jakoś sobie żyjesz:) a to że od czasu do czasu przyjedziesz do Lubina: pokrzyczysz na sędziów a z rywalem "Zagłębia" zawrzesz pakt za koszulkę to nie znaczy że masz prawo do cyt. "wymiany A) zarządu, B) sztabu szkoleniowego,
  C) zawodników/zawodniczek" gdzie to Ty czerpałeś korzyści z pkt: A, B i C. Ostatnie występy na FF pokazały jakim jesteś kibicem i co zrobisz dla FAN-u, ale to Twój wybór. Prosty przykład, zawaliłeś robotę to "C" szef rozlicza a nie odwrotnie. Teraz już wiesz dlaczego tak się stało bo góra doszła do wniosku że cyt. " W każdym klubie z ambicjami po dwóch latach nieudanych dochodzi do wymiany" zaczynając od wysokiego C.

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Patrycja Chojnacka dołączyła do AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk

  Tak, szykuje się wyrywanie chwastów czyli "niewiernych" co to wiecznie mącą.
  A Pani Bożena ma się dobrze i znając pracowitość i sumienność P. Trener to już przygotowuje się do nowego sezonu. Ja od ponad 15 lat nic nie słyszę tylko narzekanie, tych co to witając się czule jednocześnie wbijają nóż w plecy.
  Wcześniej bywali tacy, co to narzekali że nuda "Zagłębie gra do jednej bramki i wygrywa dużą różnicą bramek" a teraz "Zagłębie nic nie gra i przegrywa dużą różnicą bramek" To ja się pytam. To są prawdziwi kibice i jak to się ma do tekstu
  "Czy wygrywasz czy nie
  ja i tak kocham Cię
  w moim sercu Zagłębie
  i na dobre i na złe" czy Ci kibice śpiewają prawdę czy tak dla fanu?:(
  Mam nadzieję i mocno w to wierzę że Pani Bożena poradzi sobie z tym wszystkim i Moje Wielkie Ukochane "Zagłębie" wróci do gry:)

 • użytkownik usunął konto napisał/a komentarz do Kto selekcjonerem reprezentacji Polski za Kima Rasmussena? Oto potencjalni następcy

  To jest bardzo dobry pomysł:)

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Myślę, że trener powinien dobrze znać polską ligę, dobrze by było może dać szansę jakiejś tym razem trenerce.... może Pani Bożena Karkut....?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Ludzie jaki Moistad ? Ile jego meczy widzieliście ? Opanujcie się .

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Piłka ręczna kobiet w tym kraju to "chora" dyscyplina
  Drużyna narodowa 2 × 4 na Świecie a kluby dalej ledwo zipia
  Zdobywasz sportowo ciężką praca awans a nie ma kasy na granie
  Chyba nigdy się to nie zmieni bo lepiej dawac kase na kopana, żużel i siatkę - mało skomplikowane dyscypliny

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  bo pisze prawde? adrian - z calym szacunkiem ale bronic chamstwa nie wypada. kazdy wie jak wyglada kibicowanie "po mistrzowsku". szacunek mam za to co bylo kiedys a to co teraz sie wyprawia to wola o pomste do nieba. ps. kiedys sam byles za tym ze nie wypada obrazac zawodniczek (pal licho z trenerem) a teraz zmieniles zdanie? ok.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  a nie jest to prawda? panowie widocznie maja krotka pamiec... hipokryzja sklepikarzy po raz kolejny siega apogeum. mistrzem powinno sie byc nie tylko na zdjeciach ale tez w zachowaniu do zawodniczek nie tylko swoich (paradoksalnie wasze tez od was obrywaly) ale rowniez do przeciwniczek (szacunek dla rywala itp). to jak bylo? obrazaliscie zawodniczki czy nie?

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  najpierw ja obrazacie a potem witacie z otwartymi rekoma. haha. szczerze nie mam pojecia czym musi kierowac sie zawodniczka idac do lublina? albo leci gruba kasa albo sylwia myslala ze podpisuje kontrakt z inna druzyna.

 • użytkownik usunął konto lubi Komentarz

  Lepiej niech już wcale nie gra! Nie nadaje sie do gry na wysokim poziomie a przy tym strasznie knuje w drużynie. Zagłebie na dnie! współczucia dla pani Bożenki że musi to znosić. zobaczymy co zrobi pan prezes Lubina z tymi gwiazdorkami!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.