chris2299 - lubi

 • chris2299 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Śląska, należał się Wam ten tytuł. Pozdrowienia od Lechii.

 • chris2299 lubi Bez Hamulców - To dobrze, że Hampel chciał lać Golloba

 • chris2299 lubi Komentarz

  teraz nie ma co odchodzić... trzeba zakasać rękawy i w przyszłym roku znowu wygrać wszystko :P
  myślałem ze jak wygra lige LM i CdR to odejdzie ale w tym sezonie praktycznie nic nie wyszło i Pepe powinien zostac żeby drużyna się odbudowała i w pryszłym roku znowu pokazała że jest mocna a Pep w spokoju i z czystym sumieniem odejdzie gdzieś dalej :)
  potrzebne są zmiany ale w polu a nie na ławce trnerskiej :) sezon ciężki i bolesny, kontuzje i uraz... ale transfery są poyrzebne...Valdez musi mieć zmienika tak samo jak Iniesta i Xavi...

 • chris2299 lubi Komentarz

  przede wszystkim to trzeba zmienic styl gry. nie grac ciagle pod messiego bo widac golym okiem ze chlopak jest bez formy, i nie podawac milion razy pilki na 20 metrze tylko walic do bramki, szczegolnie przy wyniku nie dajacym awansu.

 • chris2299 lubi Komentarz

  Jak sie ma gwiazdy w formie to kazdy trener potrafi grac i wygrywac wszystko. Ale gwiazdy po pierwsze sie starzeja, po drugie juz tak im sie nie chce, a po trzecie maja spadki formy. Barcelona po prostu nie dala rady takiej taktyce i nie ma co plakac. Moze rzeczywiscie zmiana trenera bylaby dobra w takiej sytuacji, choc Pep zrobil dla Barcy mega duzo. Podobnie jak Messi, ktory jednak znacznie obnizyl loty.

 • chris2299 lubi Komentarz

  jakoś w ManU potrafią przetrwać kryzysy i sir Alex Fergusson dalej jest na stanowisku i nalezy do najważniejszych ludzi w klubie. Tam wiedzą, że nie zawsze można wygrywać, ale sęk w tym aby wyciągać wnioski po porażkach. A ManU może być wzorem systematyczności i cierpliwości. I tak powinno być w każdym klubie. Wystarczy zobaczyć jaki staż mają polscy trenerzy. A Guardiola jak ma charekter to powinien pokazać to, a nie uciekać po pierwszych niepowodzeniach

 • chris2299 lubi Komentarz

  i bardzo dobrze bo powinno byc dumi po zwyciestwie wierni po porazce!!graty dla Chelsea za awans!!

 • chris2299 lubi Komentarz

  no to teraz klub straci zapewne pareset sezonowych dzieci neo - kibiców