Bogdan Nie - komentarze

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Polski medal olimpijski z aferą dopingową w tle. "To było działanie systemowe"

  FACET twój dziadek jest z spłodzony przez sąsiada pdziadka , a babka też , żartuję . Po tylu latach MOŻNA WSZYSTKO WYKAZAĆ . A Piłsudski miał 100 dzieci , a Hitler każdego dnia płodził 10 ........... można to napisać , i UDOWODNIĆ .
  A Medale pani Ireny Szewińskiej to Ruskim oddać bo ona przybyła do Polski ze wschodu /
  Jesteś głupi po prostu.

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Liga Europy. Twitter po meczu Lech - Benfica. "Polska piłka powoli wychodzi z drewnianych chatek"

  PANOWIE o czym wy piszecie z czego TE ZADOWOLENIE . W czasach świetności Górnika , czy Legii to z Polski lepsze zespoły wyjeżdzały przegrane . A przecież Benfika to nie zespół klasy np Romy, Realu, PSG, czy Lipska . Nie ma czym się zachwycać , w każdym polskim klubie o np w Legii ilu gra Polaków , a ilu Niemców jest w drużynie Lewandowskiego , czy Hiszpanów w Realu ? Ciekawe co będzie w Lizbonie ?

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Robert Lewandowski znów pominięty przez "France Football"

  panie Kmita , SZNUJE I CENIĘ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO
  no ale on JESZCZE ŻYJE , nawet potrafi strzelić w meczu 2-4 bramki, ON JESZCZE GRA .
  Jak widze nominowanych z tego obrazka , a sądzę że znam wielu to MOŻE POŁOWA już jest na tamtym boisku , gdzie sw. Piotr im kibicuje . Robert trafi do tego zestawienia ok 2040 roku a może w roku 2050. Przecież np Cruyff odszedł , podobnie jak zapewne typowany Jaszyn jako bramkarz. I zabijaj pan Roberta. Jeszcze z 5 lat będzie grać wyczynowo , a potem z 15 na pół gwizdka.

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Tenis. Iga Świątek przebiła Agnieszkę Radwańską? "Troszkę nie podoba mi się, że Agnieszka jest dyskredytowana"

  @Kriso Kros: Facet a skąd wiesz że Iga to swojska dziewczyna , Kto SWOJSKI Lewandowski czy Szczęsny wg ciebie . Odniosła wielki sukces i jest pełna radości . Kubica był swojski gdy stawał na podium , a teraz jaki jest ? Nie ma porównania DZIŚ obu tenisistek . Iga ma jeden WIELKI sukces , Aga nie takie wielke , ale ma ich kilkadziesiat. Było wielu sportowców którzy mieli JEDEN sukces i............... NIC . Oby Iga miała takich sukcesów dużo , duzo więcej.To jak porównywać Lubańskiego z Lewandowskim . Inne czasy .

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Tenis. System szkolenia w Polsce nie istnieje. Brak pieniędzy dotknął też Igę Świątek

  FACET to w POLSCE NORMALNE . Moja córka miała doskonałe warunki i wytrzymałość/ po ojcu/ i miała świetnego trenera i znakomite wyniki na 400 m i co ? Trener za godzinę zajęć dostawał chyba 4 zł za godzinę. Wyjechał z żoną do Hiszpanii , gdzie za to samo miał DUUUŻO WIĘCEJ . I córka z koleżankami została bez trenera. A piłka nozna, a proszę ok 30 lat wstecz w Jadze sami chłopcy z białostockiego i chyba jeden z Gdańska , a dziś w składzie 1-3 z Polski , zero z podlaskiego . To kto wytrenował tych piłkarzy ? NIE POLSCY TRENERZY. Legia podobnie , ilu chłopaków z Warszawy gra w Legii ? Przecież ci obcy to 99 sort piłkarzy . Co nagle w Polsce zabrakło talentów , typu Lubański, Brychczy , Lewandowski.
  Gdyby Lewy , Szczęsny, Milik grali w Polsce to by przepadli

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Dariusz Górski: Napisać można wszystko [WYWIAD]

  Z racji wieku widziałem grę i Orłów Górskiego i Orłów Brzęczka. TYLKO te drużyne dzieli prawie pół wieku różnicy w czasie . Proszę zobaczyć jakis mecz z roku 1972-80 dla porównania , wtedy odepchnięcie przeciwnika ręką było faulem , a dziś gra się jak w hokeju.
  Inne były piłki inne przygotowanie fizyczne zawodnika . To tak samo jak porównać dzisiejszego mistrza na 100 m z mistrzem z lat 70 ub.w. Górski był znakomitym trenerem wtedy , a obecnie Brzęczek odnosi sukcesy i chwała.
  Innym piłkarzem był Lubański , a innym Lewandowski w swych czasach obaj są na L i sa znakomici

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Piłkarz Roku UEFA. Jan Tomaszewski: Gratuluję Robertowi, bo należało mu się to, jak psu zupa

  @yendrek: Zobacz historię , bywali bramkarze np Lew Jaszyn .

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Reprezentacja Polski potrzebuje nowego Leo Beenhakkera [FELIETON]

  @zens: Ja mam 65 lat , wychowałem się w MIEŚCIE , w odległości ok 400 metrów od domu , były pola, łąki placyki gdzie każdego dnia graliśmy z kolegami w nogę 3-6 z nich grało w klubach w tym 2 trafiło do szerokiej kadry pana Górskiego. Dzis tam gdzie graliśmy stoją bloki , kościół i dom zakonny.
  Jedyne dostępne boska są na terenie 3 szkół i są zajęte,
  To młodzi wolą tableta , laptopa czy inną zabawkę i tam człowiek się nie spoci , spodni nie porwie .

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Reprezentacja Polski potrzebuje nowego Leo Beenhakkera [FELIETON]

  DLA FACHOWCÓW
  To Adam Nawałka jak był trenerem Jagiellonii doprowadził że Jaga dostała 10 pkt w kolejnej rundzie rozgrywek .Adam wg mnie nie był wcle WIELKI lecz chudy i po prostu miał szczęście bo miał dobrych zawodników . Obecnie to mamy może z 10 dobrych bramkarzy , Lewego no jeszcze paru i młodych zawodników , którzy będą dobrzy ale za ok 3 lata, lub przepadną jak Kapustka. Nie trener gra ale panowie z murawy Nawet Klop nie zrobi z Polski w rok finalisty tzw Mundialu/finalisty tzn druzyny grajacej w finale o medal/ . Bo teraz na mundialu to chyba 32 drużyna mają grać.

 • Bogdan Nie napisał/a komentarz do Sport? Rekreacja? Dojazd do pracy? Nieważne. Jeżdżąc elektryczną hulajnogą, uderzasz w mur zbudowany z absurdów

  obraz dziś TAK droga rowerowa Białystok -Supraśl jedzie rodzinka TATA , MAMA CÓRKA LAT OK 12 I SYN LAT OK 4 I tata ciągnie syna na lince długości ok 4 m. Tata patrzy przed siebie mały ledwo sobie radzi z jazdą . PRZECIEŻ JAK MAŁY SKRĘCI NP TO TATA NIE MA MOŻLIWOŚCI REAKCJI I MAŁY TRAFI DO SZPITALA skąd tacy idioci rodzice. A nie lepiej dzieciaka na dodatkowe siodełko ...........