Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Vanini lubi Komentarz

  No to teraz czas na spotkania z Putinem, Łukaszenką, a może nawet Kaczyńskim. Wrażenia murowane.

 • Vanini lubi Komentarz

  Snujesz wyłącznie domysły. A więc zapytam, skąd wiesz, iż nie jest tak, że przynajmniej część zawodników obu klubów uważa, że pięciodniowa żałoba jest wystarczająca i chce odjechać mecz w niedzielę? W takim razie przełożenie meczu byłoby wywieraniem na nich presji. A przecież, jak piszesz, chodzi o to, aby nie wywierać presji.
  Zwróć uwagę na oświadczenie klubu z Ostrowa, który chce "umożliwić występ w tym spotkaniu wszystkim zainteresowanym żużlowcom". Z tego zdania raczej nie wynika, że większość żużlowców jest niezainteresowana udziałem w meczu. A skoro snujemy domysły, to ja w tym zdaniu widzę również sugestię, że zawodnicy niezainteresowani nie będą musieli w tym meczu występować.

 • Vanini lubi Komentarz

  Ludzie różnie podchodzą do żałoby. Artiom Łaguta na wieść o śmierci Tomka zrezygnował z dzisiejszego meczu w Szwecji. Pod tą informacją na SF pojawiły się komentarze z wyrazami szacunku dla Łaguty. Ale czy to oznacza, że mamy potępiać zawodników, którzy odjechali dziś swoje mecze? Zdecydowana większość komentujących tego nie robiła i uważam to za właściwe zachowanie. Żałoba to sprawa bardzo osobista i moim zdaniem nie powinniśmy nikomu narzucać terminów ani sposobu jej obchodzenia, ani też udzielać moralizatorskich pouczeń.

 • Vanini lubi Komentarz

  Przegrywa już nawet z zawodniczkami, które wcześniej lała bez problemów...
  Radwańska z tym sztabem już NIC większego nie ugra. Ale prawdopodobnie do końca kariery będzie trzymała Wiktorowskiego i Celta. Przykre

 • Vanini lubi Komentarz

  Ja mimo wszystko wierzylam, ze pokona dzisiaj Karoline. Zawsze w nia wierze. Jednak nie mam do niej pretensji, czy zalu. Ogolnie nie zagrala dzis zle. Nawet statystyki, to pokazuja. Mecz zakonczyla na sporym plusie. Kilka wymian zagrala perfekcyjnie. Tak samo te dwa pierwsze gemy serwisowe w drugim secie. Brakowalo regularnosci. Slaby procent pierwszego podania. Oby to wszystko przyszlo w kolejnym turnieju. Ps Ja juz sie przestalam przejmowac tymi komentarzami. Najczesciej to sa ludzie, ktorzy po przebiegnieciu 100 metrow dostaja zadyszki - ale na forum kreuja sie na wielkich ekspertow sportowych. Albo sa to dzieciaki, ktorym brakuje akceptacji rowiesnikow - tutaj moga sie wyzyc i hejtowac do woli. Albo sa to ludzie, ktorym sie strasznie nudzi i z nudow hejtuja. Wiekszoc tych userow blokuje, bo jaki jest sens czytac ktorys tam z kolei komenatrz zgryzliwego, czy tego para cos tam... Zawsze pisza o tym samym. Bardziej emcojonuja sie rankingiem i licza punkty Radwanskiej niz jej fani.... Chore to.

 • Vanini lubi Komentarz

  Gdyby to byl trzeci mecz Agnieszki w turnieju, albo chociaz drugi turniej po Wimbledonie... to kto wie. Pewnie byloby 8:0 . A tak zardzewiala gra Agnieszki i chlodna glowa Bociana zrobila swoje. Ten mecz mogla tylko uratowac Marta Mrozinska na stolku :P No nic. Keep fighting Aga! Dajesz! Powodzenia w New Haven!

 • Vanini lubi Komentarz

  W tym artykule z "Bilda" nie było nawet drwin z Lewandowskiego, co najwyżej lekki sarkazm. Cytuję: "Po tych mistrzostwach świata Lewandowski powinien cieszyć się, że ma ważny kontrakt z Bayernem do 2021 roku" . Gdzie tu kpina?
  To polski dziennikarz, który opisywał ten artykuł, w co drugim swoim zdaniu pisał o drwinach lub kpinach i o tym, że Niemcy się z nas śmieją - choć w niemieckim tekście niczego takiego nie było. A wielu kibiców to "kupiło". Tak działa skuteczna propaganda.

 • Vanini lubi Komentarz

  Całe szczęście, że są jeszcze w Polsce gazety, których nie kontroluje PiS. Gdyby przejęli je pisowscy neokomuniści, pewnie przeczytalibyśmy, że polscy piłkarze są zwycięzcami moralnymi, a wszyscy, którzy ich krytykują, to wrogowie Polski inspirowani z Brukseli i Berlina.

 • Vanini lubi Komentarz

  Ładnie grali Kolumbijczycy, z przyjemnością patrzyło się na ich grę. A partacze i nieudacznicy wkrótce pojadą do domu i wreszcie będzie można spokojnie rozkoszować się dobrą piłką na Mundialu.

 • Vanini lubi Komentarz

  Gratulacje dla Włókniarza. Stal wykonała plan minimum, czyli zdobyła bonus. Porażka niewysoka, a do zwycięstwa zabrakło normalnej dyspozycji Vaculika i Karczmarza. Gdy obaj dojdą do zdrowia, Stal będzie mocna.

 • Vanini lubi Komentarz

  "Docencie wszyscy w końcu, że Tarnów wygrał w sportowej rywalizacji"
  Nie ma mowy o sportowej rywalizacji, gdy kluby w Ekstralidze traktowane są nierówno. Przymknięto oko na to, że Tarnów nie dopełnił obowiązku, jakim jest posiadanie sprawnego sprzętu do kosmetyki toru i użył wozu strażackiego, który nie nadaje się do tego celu ( po czym panowie z Ekstraligi mówią, że "tor był taki sam dla obu drużyn"). Natomiast inne drużyny są karane, nawet jeśli komisarz i sędzia akceptują stan toru (widocznie wtedy tor nie jest taki sam dla obu drużyn).
  To jest gra interesów i walka buldogów pod dywanem, a nie sport.

 • Vanini lubi Komentarz

  No i super. Życzę powodzenia.

 • Vanini lubi Komentarz

  Decyzja KOL jest jakąś parodią. Regulamin mówi wyraźnie, że za stan toru podczas zawodów jest odpowiedzialny komisarz, a nie funkcyjne osoby z klubu: "komisarz toru jest odpowiedzialny za uzyskanie rezultatu w postaci przygotowania do zawodów toru regulaminowego i spełniającego wszystkie ewentualne dodatkowe kryteria, które powinny go cechować w rozgrywkach ligowych, a także za utrzymanie przedmiotowych cech toru podczas całych zawodów".
  A więc funkcyjni Stali Gorzów zostali ukarani za coś, za co ukarany powinien zostać komisarz - o ile doszło do przewinienia.
  Nieplanowana przerwa w zawodach miała miejsce po 11, a nie po 10 wyścigu. Po 10 wyścigu była normalna przerwa, w której wyjechała polewaczka i wynik jej pracy został ZAAKCEPTOWANY przez komisarza. Jaką odpowiedzialność za decyzję komisarza ponoszą osoby funkcyjne w klubie? Jeśli polewaczka wylała zbyt dużo wody, to komisarz powinien zostać ukarany, bo to on jest odpowiedzialny za "utrzymanie przedmiotowych cech toru podczas całych zawodów", a więc powinien nadzorować pracę polewaczki.
  Decyzja KOL nie jest prawomocna i mam nadzieję, że Stal Gorzów będzie się od niej odwoływać, bo poczynania panów z Ekstraligi przekraczają granice śmieszności.

 • Vanini lubi Komentarz

  Mogę mieć tylko nadzieję, że przyjęcie przez koszykarza tego odznaczenia wynika z jego słabego zorientowania w polityce.
  Osoby lepiej zorientowane nie chcą być odznaczane przez pana Andrzeja Dudę. Na przykład profesor Grzegorz Gorzelak odmówił przyjęcia Krzyża Kawelrskiego. W uzasadnieniu napisał:
  „Tego wysokiego odznaczenia państwowego nie mogę od Pana przyjąć. Sprawując najwyższy urząd w państwie, wielokrotnie złamał Pan Konstytucję RP, przyczyniając się do powstania i pogłębiania chaosu prawnego i politycznego w naszym kraju oraz radykalnie osłabiając dotychczas wysoką, zasłużoną pozycję Polski w świecie” Naukowiec dodał, że „przyjmując to odznaczenie, wyraziłby aprobatę dla sposobu, w jaki prezydent sprawuje swoją funkcję – czego uczynić nie może – i uznałby, że Andrzej Duda jest godzien nagradzania obywateli Rzeczypospolitej Polskiej za ich działalność na rzecz dobra Ojczyzny, czego także uznać nie może”.

 • Vanini lubi Komentarz

  Zastanawiam się, skąd wiadomo, że w środę został zalany tor, skoro Miedziński się na nim nie wywrócił.

 • Vanini lubi Komentarz

  Odpowiedź Szczęsnego jest celna, bo w TVP działa cenzura jak za czasów PRL. Natomiast Szczęsnemu można zarzucić to, że przyjął propozycję współpracy z tą telewizją, choć widzi, że jest partyjna, a nie publiczna.

 • Vanini lubi Komentarz

  Mylisz się. Telewizje prywatne nie są partyjne - bo mają prywatnych właścicieli. Np. właścicielem TVN jest amerykańska firma Discovery Communications. Natomiast właścicielem TVP jest de facto PiS, ponieważ TVP podlega utworzonej przez PIS "Radzie Mediów Narodowych". I jest to odtworzenie komunistycznego Radiokomitetu z czasów PRL.
  Za czasów PRL też byli tacy, którzy popierali TVP, bo przedstawiała "punkt widzenia rządu". Całe szczęście, że mamy telewizji prywatne, które demaskują pisowskie kłamstwa i manipulacje.

 • Vanini lubi Komentarz

  Jak widzisz, są kraje, gdzie podejmowane są kroki, by kogoś nie urazić i nie krzywdzić. Niestety inaczej jest w Polsce, co widać choćby po komentarzach w tym wątku.

 • Vanini lubi Komentarz

  Krzywdą jest zabranianie małżeństwa tym, którzy chcą zawrzeć małżeństwo.

 • Vanini lubi Komentarz

  Ta analogia jest fałszywa. Związek partnerski jest czymś innym niż małżeństwo, to inna kategoria prawna. Związek partnerski mogą również zawrzeć osoby heteroseksualne, jeśli chcą. Ale mogą też zawrzeć małżeństwo. Zabranianie tego osobom homoseksualnym to traktowanie ich jak podludzi. Trzeba być pozbawionym empatii, żeby nie widzieć tu krzywdy.

 • Vanini lubi Komentarz

  Bo nikt im nie zabronił małżeństwa, w przeciwieństwie do wielu osób wypowiadających się w tym wątku.

 • Vanini lubi Komentarz

  Nie rozmawiamy o paniach na zdjęciu. Czy ktoś im zabronił małżeństwa? Nie. Dyskutujemy o pytaniu w ankiecie. Pokazuję, że tylko ludzie pozbawieni empatii mogą zabraniać innym zawierania małżeństwa.

 • Vanini lubi Komentarz

  "homoseksualiści nie mogą mieć wspólnych dzieci . Biologia na to nie pozwala."
  No to co? Nawet w przypadku osób heteroseksualnych małżeństwo nie jest warunkowane tym, czy chcą lub mogą mieć dzieci. Mogą nie chcieć potomstwa, mogą być bezpłodni. Nikt w to nie wnika.
  Nie przedstawiłeś żadnego argumentu, na czym polegałoby "zło" małżeństwa homoseksualnego.

 • Vanini lubi Komentarz

  "Hmm empatii mi nie brakuje".
  Czy sądzisz, że każdy, kto powie "emaptii mi nie brakuje" faktycznie empatię posiada?
  Wg słownikowej definicji, empatia to «umiejętność wczuwania się w stan wewnętrzny drugiej osoby». Ale Ciebie to w ogóle nie interesuje.

 • Vanini lubi Komentarz

  Mylisz się. W wielu krajach małżeństwo nie jest definiowane jako "związek kobiety i mężczyzny". Np. w angielskojęzycznej definicji małżeństwa nie ma ani słowa o tym, że małżonkowie muszą być tej samej płci:
  https://www.merriam-we...y/marriage

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.