chlopak z miasta BDG - lubi

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Na razie Polonia jedzie na luzie,bez jakiejkolwiek spinki.Atmosfera w drużynie wzorowa co jest zasługą całego sztabu ludzi,którzy pracują w Polonii i mają ją w sercu.Sponsorzy także po spłacie zadłużenia i wyniku drużyny wracają na Sportową co cieszy,chociaż dobrze by było aby powróciły także firmy związane z BTŻ.
  Na chwilę obecną Polonia nic nie musi,jedzie bez presji i to przynosi efekty.Oby tak dalej,nie spoczywamy na laurach i ciśniemy dalej Polonio!!!

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Kto nie był niech żałuje.
  Takich imprez w Bydgoszczy więcej.Szkoda tylko że tabela biegów powodowała że zawodnik miał bieg po biegu i trochę się to przedłużało.
  Bieg na 1920 metrów?Bardzo dobry pomysł .A potem wyjazd Władka na FIS-ie Ten dźwięk,praca tego silnika coś niesamowitego.
  Potem pokaz jazdy starszych zawodników.Tak jak Rysiu napisał niesamowite.K. Ziarnik z Lechem Bewiczem .Paweł ze Zbyszkiem .Paweł jak zawsze raczka na wyjściu z wirażu,Zbyszek orbita i co za sylwetka.
  No ale jak wyjechali Jacek Wożniak,Waldemar Cisoń, i Piotrek Glucklich to można było przeżyć szok.Przecież Ci Panowie po jednym treningu pojechali jakby nigdy nie skończyli kariery..Wożniak 10 lat temu,Cisoń 22 lata temu,a Piotrek 28 lat temu..
  To co pokazał Piotr to normalnie szok.Pełna rura.Tydzień treningu i taki Stalkowski Orwat czy Sitarek robieni na szaro.Jako stary kibic tego się nie spodziewałem.Normalnie czapki z głów .Do tego ten ich kontakt z publiką.
  Same zawody ? Sasza praktycznie poza zasięgiem,ale to nie znaczy że było mu łatwo .Mógł podobać się Siopek szkoda że tylko tak w Bydgoszczy.Waleczni jak zawsze Rosjanie Kurdiaszov i Kułakow.Bardzo bojowo Miki i Adamczak widać te chęci i dużą poprawę [trochę punktów pogubili] Bardzo dobre wrażenie zrobił Oskar był strasznie szybki i waleczny.Ci co twierdzą że to brak talentu chyba mocno się mylą.
  Bardzo pozytywnie na plus obaj Rosjanie Tarasenko i Czugunow z tym ze podopieczny Naszego Emila[Gleb] ma niesamowite papiery na jazdę.
  Nasz trener Jacek ? No niestety wieku się nie oszuka .Ale fajnie było zobaczyć Jacka na torze to przecież tez klubowa legenda.
  Dużo radości da w przyszłości Kevin Fajfer widać geny po ojcu.Ładna sylwetka.
  Zawód to niestety Kai i Orwat.Niemiec przyjechał trochę nie przygotowany [jeden motor? Jak miał być to jego test przydatności do drużyny to go niestety oblał.Ale trzeba mu dać jeszcze szansę.Orwat ? Chłopak stoi w miejscu Kevin objechał go jak chciał mimo że Orwat prowadził.Zero pomysłu na jazdę.
  Organizatorzy.Tutaj wielki ukłon za taką imprezę.
  Wiem nie chcieli podnosić kosztów więc nie robili imprezy masowej[a taka jest powyżej tysiąca osób-to tak dla kumatych.Bali się że impreza nie wypali a tu błąd.Trybuna pękała w szwach i sektor obok a publika bawiła się świetnie.Po wielu latach udało mi się wyciągnąć żonę[prosto po pracy???]I nie żałowała choć była zła że nie pojechał jej ulubieniec Waldemar Cieślewicz który niestety był w pracy.
  Warto dodać że pokazali się publiczności inny zawodnicy jak Pietrzak a i Wiesiu Patynek robił kółka na jakimś dziwnym motorze. A na trybunie spotkałem Dołka.Ciągnie do lasu? Impreza świetna i warto ją kontynuować.To było to.
  No i fajnie było się spotkać z ekipą .

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  hehee.... taką ksywkę już otrzymał i jak tylko miał jechać to kibice mówili Helmut jedzie lub też jak jechał z Andriuszą to śpiewali "Rusek z Niemcem w jednej parze"...eh atmosfera w gronie takich znajomych wspaniała, a deszcz nam nie przeszkadzał.

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Do zobaczenia!

 • chlopak z miasta BDG lubi Polonia Bydgoszcz - Wanda Kraków 49:41 (galeria)

 • chlopak z miasta BDG lubi Zdjęcie

   

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Nie masz racji ! Akurat byłem blisko tej sytuacji i samego upadku ... po kolizji do Mazura podjechała karetka mimo ,że Dzwon Mikołaja wyglądał duzo gorzej ! Gdy ratownik zobaczył reakcję osób przy Mazurze , że jest ok zareagował na machania ratowników bedacych przy Curyle i tam podjechał. Po jakimś krótkim czasie ,gdy do Curyły wyjmowano nosze , wstał Mazur i dostał porcje braw (tak ! braw!) Jeden z kibiców widząc , że Mikiego zaraz bedą kłaść na nosze krzyknął do zawodnika Wandy coś w stylu "zobacz co ześ narobił" (bez przekleństw) i za to w stronę trybun powędrował wyciągnięty środkowy palec Mazura !!!! w tym czasie jakieś 20 metrów obok cierpiał zawodnik Polonii układany na nosze ! Cały komentarz do tej sytuacji !

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Pamiętam jak z Jonssonem i Emilem w składzie męczyliśmy się w Rawiczu w 2008 roku. Zawsze jest to wyjazd - także maksymalna mobilizacja i powinno być dobrze :)

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Jak na razie żadnych wzmocnień nie planuje,jedziemy tym co mamy.Jeśli w trakcie sezonu będą kłopoty,aby zająć 8n lokatę dającą utrzymanie wówczas Władzio zastanowi się nad ewentualnym wzmocnieniem.Jak na razie papa sklad zamknął za sumę 0.9 mln więc jest szansa na spłatę zadłużenia.Klub rozmawia także z 2 większymi sponsorami i kilkoma mniejszymi.Prawdopodobnie do nabycia będą także akcje klubu dla kibiców,którzy chcą dodatkowo oprócz obecności na meczu wesprzeć finansowo klub.
  Co do samych treningów to prowadzą je Leczmański,który w szkole uczy WF-u m.in.Bietrackiego,Sitarka i Grobelskiego oraz Stawluk,który jest nauczycielem wf w Białych Błotach,niedoszłym żużlowcem, gdzie jego uczniem jest Orwat,a od kilku sezonów do sezonu przygotowuje także Oskara Golloba i jest jednym z założycieli SPP.Zarówno Leczmański jak i Stawluk są oddani Polonii i zajęcia prowadzą za free co się bardzo ceni.
  Pozdrawiam i oby do wiosny:)

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  - Władku przyszłam po poradę, jestem z nim w ciąży a mój mąż nic o tym nie wie co mam robić???
  - a ty kochasz ją?
  - tak
  - więc ogłaszam was mężem i żoną a poprzedni związek za nieważny. Idźcie i nie grzeszcie więcej....

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Czyli Ogór będzie walczył o miejsce w składzie jako drugi Polak z Woźniakiem. Powodzenia...Szymek;)

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Na dzień dzisiejszy pod nocnym Mikołaja nie stwierdzono. Jest więc nadzieja:)

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  BĘDZIE TRANSMISJA NA STRONIE POMORSKIEJ!

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  To samo miałem napisać Mirek, zaraz dzwonię po policje żeby ich wszystkich przebadali alkomatem. Pozdrawiam Cię z bezrobocia i czekam w parkingu z kielichem. Wpadaj szybko, bo procenty uciekają, przy okazji napiszemy jakieś nowe oświadczenie bo w niedziele mecz // Zbyszek W.

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  W ramach rekompensaty powinni Ci buty wylizać :)

 • chlopak z miasta BDG lubi Darcy Ward zostanie przetransportowany do Anglii. "Ojciec nie wyraził zgody na publikację szczegółów"

 • chlopak z miasta BDG lubi Krzysztof Cegielski: Przed Wardem nowy wyścig. Może go wygrać

 • chlopak z miasta BDG lubi Komentarz

  Szymon Woźniak nasza Polonijna duma i nadzieja na lepsze jutro.
  Młody naprawdę zimą ciężko haruje na treningach,sportowo się prowadzi,a w wolnych chwilach lubi sobie poszaleć w rajdach samochodowych,pojeździć na rowerze,czy też pograć w sqasha.Prawdziwy sportowiec z krwi i kości,który także chętnie uczestniczy w akcjach charytatywnych jak tylko znajdzie odrobinę czasu.

 • chlopak z miasta BDG lubi Współczuję kibicom z Leszna. Muszą wspierać kretyna - rozmowa z Jackiem Gajewskim, menedżerem KS Toruń

 • chlopak z miasta BDG lubi Damian Gapiński: 9995 poszkodowanych