Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie tak jak opisano w artykule.
  Byłem na każdym meczu który prowadził. Ah co to były za czasy... Każdy ze znajomych takie samo zdanie ma o Nim. Świetny jest.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Siatkarz-obieżyświat przeciera szlak w kolejnym kraju. Mówi o zabawnej reakcji na dźwięk słowa "Polska"

  @Marek Damin: No coś Ty... nie ma czego. Akurat to abyśmy dostosowali się do panujących obyczajów i zachowywali jak przystało na gości w danym kraju i kulturze dla nas nie jest problemem. Natomiast gorzej już jest gdy owa kultura i obyczaj przyjeżdża w gości do Europy... Generalnie jeżdżąc po świecie, szczególnie w tak odmiennych krajach nie ma problemu z tolerancja i wybaczaniem jakiegoś nietaktu czy błędu ze względu na to że widać że nie jesteś stąd i możesz strzelić jakąś gafę, oni sami tak mówią że nawet jak się starasz i to widać to wystarczy, a mylić się jest rzeczą ludzką, wiec tolerują bardzo dużo, ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. I ichniego i naszego. Im większa styczność danego kraju z kultura zachodu tym ta tolerancja większa.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek ostro o słowach piosenkarki: Mogę dać Edycie Górniak adresy cmentarzy

  A co owy Zbigniew Boniek od niezostawiania suchych nitek zostawi Izolatorium Narodowemu z ilością zajętych miejsc w liczbie 26 na 300 możliwych i odmową przyjmowania jakichkolwiek pacjentów od tygodnia, kiedy to owych 26 statystów tam trafiło?

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Agenci CBA w siedzibie PZPN i 16 wojewódzkich związków

  @TaKeN: Dokładnie to samo chciałem napisać. Z takim narzędziem to tylko Nokia 6310 jakiej używa cały czas kilku moich znajomych :)
  I wiecie już dlaczego Blackberry musiało zniknąć z rynku.

 • Tata1980 lubi Komentarz

  Oho, Pegasusa w końcu zaczęli używać :-)

 • Tata1980 lubi Komentarz

  Teraz bez wiekszego problemy choćby po nr.rejestracyjnych pojazdów policja moze ustalic tych mądrych ,,bohaterów"robiących ustawki na autostradzie a sąd ukarać np.po 50 tys od głowy i zatrzymanie uprawnień do kierowania pojazdami na kilka lat

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Ustawka na A4. Opublikowano nagranie z momentu zablokowania drogi. Policja prowadzi dochodzenie

  @Marianek07: No Chłopie jakby któryś niedzielny kierowca spanikował, jakby jakiś dzieciak dostał ataku astmy, jakby dziadek zasłabł, bierz pod uwagę wszystkie okoliczności a nie że oni chcieli na autostradzie się wyjaśniać to mieli do tego prawo... Nie mieli i to powiedzmy to jasno zrobili źle. Scen dramatycznych nie było , tu racja, ale płacz dzieci bo rodzice zaczęli by panikować itp - tego można wymieniać bez liku. Fajnie że między sobą szukają draki, ustawki były są i będą, ale są pewne granice, to nie race na stadionie ani środek lasu. Dookoła zbyt dużo zmiennych żeby w ogóle ryzykować taką akcję. Jakiś chojrak by wyszedł, dostał by dzwona i dopiero by było. Głupotę zrobili i tyle. Trzymaj się! Legia M15TRZ!

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Kamil Stoch zachwycony wakacjami. "Moglibyśmy tu zamieszkać"

  Malowane na niebiesko okiennice... :D

 • Tata1980 lubi Komentarz

  Taki nasz Janczyk?

 • Tata1980 lubi Komentarz

  Tak chwalicie tych Czechów, że tak sobie dobrze radzą z pandemią, ale patrząc na dane zakażeń, zgonów i wyzdrowień, to wychodzi po rowno z nami. Różnica jest taka, że w Polsce jest 38mln mieszkańców a w Czechach 10mln....... No właśnie! Tak więc, to za bardzo nie wiem, dlaczego ich stawiacie za wzór w walce z koronawirusem, a w "naszych" mediach (nie chcę ich z osobna wymieniać, bo za chwilę mój post poleci w siną dal) nasz rząd krytykujecie przy byle okazji.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Czesi powoli wygrywają z zarazą. Wszystko dzięki dyscyplinie

  @Bog Honor Ojczyzna: Pewnie maja plan na stare pokolenie. U nas zwyczajnie nie ma jak i gdzie leczyć staruszków i stąd takie działanie ze strony rządu. Bo nie będzie komu na nich głosować. O wyborach na prezydenta i podawaniu swoich danych osobowych nie wspomnę. Nie czytałem jeszcze o karach gdy ktoś przyjmie kartę do głosowania ale jej nie odda wraz ze swoimi danymi. Gospodarka nie liczy się tak jak pozostały przy życiu elektorat. Masz rację. Albo szczepionka albo samemu się zarazić. Nie ma innej drogi na odporność. Nasza kulejąca gospodarka tylko dzięki sztucznie napędzanej deweloperce i wynajmu mieszkań jakoś zachowała pozory stabilnej, bo ludziom nie opłacało się trzymać kasy w niczym innym niż inwestycja w nieruchomości. Teraz to wszystko się na nas zemści. Rząd bez planu gospodarczego nie będzie wiedział co robić w czasie recesji. Czesi chyba to dostrzegli i wiedzą że muszą ożywić gospodarkę. Ale oni maja Skodę a my nawet Poloneza...

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takim autem się nie jeździ tylko ślizga. Spróbujcie kiedyś trzy okrążenia na torze gdy będzie ku temu okazja na jakiś pokazach czy targach.
  Zwykły człowiek w takim przypadku nie wie jak się zachować. Pisząc o kierowcach wyścigowych bierzcie poprawkę na to że to zupełnie inna liga i klasa. Nawet ci słabsi i starsi i co trochę im nie wyszło jak Kubicy którego nie koniecznie nawet lubię ale szanuję za umiejętności.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Afera z murawą na Stadionie Narodowym. Upadek króla trawy

  Chłopaki... Je jeden z nas ma własną firmę i każdy wie czym i co to jest RYZYKO. Kiedy warto się czegoś podjąć, a kiedy odpuścić za wszelką kasę nawet. Nie jeden przypadek taki miałem. Decyzja racjonalna wynika z praktyki i dojrzałości. Decyzja pochopna z chęci szybszego bogacenia się. Nie wiem po co roztrząsać coś co jest dla każdego normalnie i zdrowo myślącego człowieka normalne... Pozdrowienia dla wszystkich kibiców piłki nożnej.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Sergiu Hanca. Anioł stróż z Cracovii

  Nie osądzaj innych zanim nie spojrzysz na siebie. Chyba że jesteś idealny. Facet zrobił coś dobrego a ty komentujesz resztę świata o której nie ma wzmianki w artykule. Pomyliłeś forum.
  Super facet, niezależnie w co lub kogo wierzy. A że się tego nie wstydzi to dodatkowy plus bo wykorzystuje to zgodnie z własnym sumieniem.

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przeczytałem Wasze komentarze. Nie ma co sprzeczać jak bardzo źle tam teraz jest.
  Nieodpowiedzialne zachowanie tego człowieka który miał dbać też o to aby technicznie wszystko było w myśl przepisów na ten sezon doprowadziło do sytuacji w której będą musieli skorzystać z rozwiązania którego nie wybrali. Nie znaczy to że go nie mają. Mają. I w chwilę je zmienią. Tak jak lusterka. Ale przez 7 elementowe zawieszenie, a raczej przez decyzję o jego wyborze i montażu kierowcy jak i reszta teamu stracili równe szanse na start. Teraz tylko doświadczenie na torze może cokolwiek zdziałać. Nie ma tylko jednego elementu do testów w bolidach. Buduje się i projektuje ich po kilka w różnych kombinacjach aby wybrać najlepszy. Tu zawinił człowiek. I to na urlopie. Tak jakby kandydat na prezydenta tydzień przed wyborami pojechał sobie na narty

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Nie żyje Zbigniew Szczepkowski

  Dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla Polski.
  Spoczywaj w pokoju.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Były reprezentant Polski Janusz Dobrowolski sparaliżowany po wypadku. Ma szansę wstać z wózka

  W Polsce to tak nie działa... I dziękuj bogu za to że więzi rodzinne są nadal jako tako silne. mimo całej nagonki i wyścigu szczurów, tęczy i innych wynalazków określanych wręcz mianem zdobyczy cywilizacji. Jak nic na świecie nie pierdulnie to jeszcze jedno pokolenie i niestety ale i Polska będzie musiała się poddać wraz z jej wartościami i tradycjami. Ojciec chciał pomóc swojemu rodzonemu dziecku. Nie możesz Mu tego wytykać. Bo nie masz takiego prawa.

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dariusz Tuzimek zataja ważne informacje zamiast pójść do prokuratury i opowiedzieć o tym co chciał napisać a nie napisał bo w końcu coś wie? Czy nie wie?
  Babacia mówiła: te proroki co kartofle jedzą całe gówno wiedzą...
  Także jak już nie ma Pan gdzie szukać sensacji to proponuję jakiś felieton o wpływie faz księżyca na rozwój kolarstwa w Chinach. Akurat pełnia...

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Maciej Rybus ma gest. Kupił żonie auto za prawie milion złotych

  A dlaczego nie mogła sama sobie kupić?
  On przecież ma tylko jedna pracę a szasta tak kasa jakby miał 5 innych biznesów.
  A ona co robi? Prócz tego co wiadomo że "robi"...
  Głupota. Ale to tylko moje zdanie.

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale fajnie strzelił te bramki.
  Nie ma co porównywać tylko dać szansę niech się wykaże. Piłka to gra zespołowa. Jak Mu drużyna pomoże to będzie strzelał.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Michelin rozważa powrót Formuły 1 w 2020 roku

  Oglądałem poprzedni sezon. Nawet byłem na dwóch wyścigach.
  Ale teraz coraz chętniej wracam do starej F1. Tej prawdziwej.
  Też groźnej, ale i jakże emocjonującej... Obejrzyjcie sobie stare wyścigi. Zatęsknicie za tym klimatem... Teraz to jest parodia bolidów i zespołów, które musza skupiać się na kruczkach prawnych a nie tworzyć cudowne widowisko.
  Przykre to.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Marii Skłodowskiej - Curie też mi szkoda, jak już mieszać to na całego...
  To dyskusja o spotkaniu Dania - Peru i emocjach które temu wydarzeniu towarzyszą.
  Musisz poszukać w archiwum wątku o Euro i Miliku.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Szkoda mi Peru...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.