Tata1980 - komentarze

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Dantejskie sceny w Grudziądzu. Niewinna kobieta znalazła się w środku ustawki

  Rany Chłopacy gdzież w środku miasta, na osiedlu. Dzieci są spokojnie wychowywane bez przemocy, coraz lepiej z ich i opieka i bezpieczeństwem, dla niektórych to szok i przeżycie jak obserwują co się dzieje pod ich oknami. Maci etyle możliwości i miejsc. Umawiajcie się gdzieś pod lasem. Pozdrawiam obie rządne krwi grupy! Ta Babcia to tylko ostrzeżenie było. Po jednym ciosie mogła przecież zejść z tego świata.

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dokładnie tak jak opisano w artykule.
  Byłem na każdym meczu który prowadził. Ah co to były za czasy... Każdy ze znajomych takie samo zdanie ma o Nim. Świetny jest.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Siatkarz-obieżyświat przeciera szlak w kolejnym kraju. Mówi o zabawnej reakcji na dźwięk słowa "Polska"

  @Marek Damin: No coś Ty... nie ma czego. Akurat to abyśmy dostosowali się do panujących obyczajów i zachowywali jak przystało na gości w danym kraju i kulturze dla nas nie jest problemem. Natomiast gorzej już jest gdy owa kultura i obyczaj przyjeżdża w gości do Europy... Generalnie jeżdżąc po świecie, szczególnie w tak odmiennych krajach nie ma problemu z tolerancja i wybaczaniem jakiegoś nietaktu czy błędu ze względu na to że widać że nie jesteś stąd i możesz strzelić jakąś gafę, oni sami tak mówią że nawet jak się starasz i to widać to wystarczy, a mylić się jest rzeczą ludzką, wiec tolerują bardzo dużo, ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. I ichniego i naszego. Im większa styczność danego kraju z kultura zachodu tym ta tolerancja większa.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek ostro o słowach piosenkarki: Mogę dać Edycie Górniak adresy cmentarzy

  A co owy Zbigniew Boniek od niezostawiania suchych nitek zostawi Izolatorium Narodowemu z ilością zajętych miejsc w liczbie 26 na 300 możliwych i odmową przyjmowania jakichkolwiek pacjentów od tygodnia, kiedy to owych 26 statystów tam trafiło?

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Agenci CBA w siedzibie PZPN i 16 wojewódzkich związków

  @TaKeN: Dokładnie to samo chciałem napisać. Z takim narzędziem to tylko Nokia 6310 jakiej używa cały czas kilku moich znajomych :)
  I wiecie już dlaczego Blackberry musiało zniknąć z rynku.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Ustawka na A4. Opublikowano nagranie z momentu zablokowania drogi. Policja prowadzi dochodzenie

  @Marianek07: No Chłopie jakby któryś niedzielny kierowca spanikował, jakby jakiś dzieciak dostał ataku astmy, jakby dziadek zasłabł, bierz pod uwagę wszystkie okoliczności a nie że oni chcieli na autostradzie się wyjaśniać to mieli do tego prawo... Nie mieli i to powiedzmy to jasno zrobili źle. Scen dramatycznych nie było , tu racja, ale płacz dzieci bo rodzice zaczęli by panikować itp - tego można wymieniać bez liku. Fajnie że między sobą szukają draki, ustawki były są i będą, ale są pewne granice, to nie race na stadionie ani środek lasu. Dookoła zbyt dużo zmiennych żeby w ogóle ryzykować taką akcję. Jakiś chojrak by wyszedł, dostał by dzwona i dopiero by było. Głupotę zrobili i tyle. Trzymaj się! Legia M15TRZ!

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Kamil Stoch zachwycony wakacjami. "Moglibyśmy tu zamieszkać"

  Malowane na niebiesko okiennice... :D

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Czesi powoli wygrywają z zarazą. Wszystko dzięki dyscyplinie

  @Bog Honor Ojczyzna: Pewnie maja plan na stare pokolenie. U nas zwyczajnie nie ma jak i gdzie leczyć staruszków i stąd takie działanie ze strony rządu. Bo nie będzie komu na nich głosować. O wyborach na prezydenta i podawaniu swoich danych osobowych nie wspomnę. Nie czytałem jeszcze o karach gdy ktoś przyjmie kartę do głosowania ale jej nie odda wraz ze swoimi danymi. Gospodarka nie liczy się tak jak pozostały przy życiu elektorat. Masz rację. Albo szczepionka albo samemu się zarazić. Nie ma innej drogi na odporność. Nasza kulejąca gospodarka tylko dzięki sztucznie napędzanej deweloperce i wynajmu mieszkań jakoś zachowała pozory stabilnej, bo ludziom nie opłacało się trzymać kasy w niczym innym niż inwestycja w nieruchomości. Teraz to wszystko się na nas zemści. Rząd bez planu gospodarczego nie będzie wiedział co robić w czasie recesji. Czesi chyba to dostrzegli i wiedzą że muszą ożywić gospodarkę. Ale oni maja Skodę a my nawet Poloneza...

 • Tata1980 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takim autem się nie jeździ tylko ślizga. Spróbujcie kiedyś trzy okrążenia na torze gdy będzie ku temu okazja na jakiś pokazach czy targach.
  Zwykły człowiek w takim przypadku nie wie jak się zachować. Pisząc o kierowcach wyścigowych bierzcie poprawkę na to że to zupełnie inna liga i klasa. Nawet ci słabsi i starsi i co trochę im nie wyszło jak Kubicy którego nie koniecznie nawet lubię ale szanuję za umiejętności.

 • Tata1980 napisał/a komentarz do Afera z murawą na Stadionie Narodowym. Upadek króla trawy

  Chłopaki... Je jeden z nas ma własną firmę i każdy wie czym i co to jest RYZYKO. Kiedy warto się czegoś podjąć, a kiedy odpuścić za wszelką kasę nawet. Nie jeden przypadek taki miałem. Decyzja racjonalna wynika z praktyki i dojrzałości. Decyzja pochopna z chęci szybszego bogacenia się. Nie wiem po co roztrząsać coś co jest dla każdego normalnie i zdrowo myślącego człowieka normalne... Pozdrowienia dla wszystkich kibiców piłki nożnej.