Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JohnyJJ napisał/a komentarz do Kompromis w sprawie Nord Stream. EHF poszedł na ustępstwa

  Wielki sukces :) Hura !! EHF wziął potężną kasę w ramach kar a teraz jeszcze wychodzi na to że to oni są Ci dobrzy bo na dwa mecze fazy grupowej pozwolą nie zamieszczać NS2 na koszulkach... Jeśli Wisła awansuje to będzie mieć znów problem. Dla Iskry w obecnej sytuacji to nie rozwiązanie problemu gdyż mają tych meczy na pewno więcej w perspektywie.
  Ale to polskie kluby zaraz znów będą wichrzycielami...

 • JohnyJJ napisał/a komentarz do Marek Panas: Skończmy z podziałem na Płock i Kielce. Ratujmy piłkę ręczną w Polsce!

  Panie i Panowie. Wystarczy spojrzeć jak w najlepszych latach polskiego szczypiorniaka związek zadbał o promocję tej dyscypliny. I to by było na tyle...

 • JohnyJJ lubi Komentarz

  Do Jan Janica - chlopie a ty tez chcesz pogrzebac do końca p. reczą?! W Polsce teraz nie ma niestety zawodnikow, ktorzy wezmą na siebie ciezar gry w LM a co za tym idzie wyjdą z grupy LM dla Plocka i awansują do 1/4 lub F 4 dla Kielc wiec jesli takich nie ma to muszą grac zawodnicy z europy, swiata zarowno u nas jak i Plocku .. i tez Pulawach jesli chcą zaistniec w pucharze EHF!
  Tak wogole oprocz nas,Plocka, Pulaw i moze Gornika to w pozostalych zespolach grają w wiekszosci mlodzi zdolni Polacy! a problemem jest !!! mala liczba trenujących tę dyscyplinę (okolo 12-15 tys) mlodzików oraz jakosc trenowania tych mlodzikow!!
  Nalezy sie zastanowic jak podwoic liczbę trenującej mlodziezy oraz jak DRASTYCZNIE, SKUTECZNIEpodniesc jakosc treningow! na koniec przyklad w Slowenii jednej z najlepszych na swiecie kuzni talentow trenuje okolo 5 tys mlodziezy reczną ale jakosc jest taka, ze przykrywają ..nas to wiadomo ale większosc swiata czapką!

 • JohnyJJ

  Panowie kibice, niektórzy to chyba coś mają z głową...
  Tak... Wichary po prostu sam rzucił się na piłkę, przyjął ją na twarz i jest przez to kawał aktora... A biedny Kola tak mu się wymsknęło,że akurat ta piłka na twarz poleciała...
  Aktualnie są takie przepisy Panowie kibice, że rzut karny na twarz w bramkarza jest karany czerwoną... No cóż... Ale ten aktorzyna Wichary po prostu sam się nadstawił...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.