KRC - lubi

 • KRC lubi Komentarz

  To głównie zasługa Zahorskiego i Gogola, którzy byli dużo bardziej kompetentni od Kowala. Do tego miał do dyspozycji największy budżet w lidze. Jak wyżej wymienieni panowie odeszli z Resovii to od razu Kowal przegrał wszystko co mógł.

 • KRC lubi Komentarz

  Pierwsze jak o tym przeczytałam to myślę sobie jakiś żart... a oni to na poważnie, nie wierze to je dramat po prostu, jak można, urządzili sobie cyrk naszym kosztem, 3 punkty do podium i większa połowa sezonu, a oni robią coś takiego, porażka... zarząd do dymisji, jak można tak robić, gdzie szacunek do kibiców

 • KRC lubi Komentarz

  Coś nieprawdopodobnego. Kompletny brak logiki. Zamiast dać przepracować chłopu sezon jak choćby dano szansę ML w JW to wywalono gościa po 12 meczach za brak wyników. Resovia jest na 6 miejscu, do podium traci 3 punkty. Skład jakim dysponuje na papierze plasuje ją w środku ligi. Ma młodych przyjmujących, młodego sypacza. Przegrała z Zaksą, Skrą, mocno niedocenianą Wartą, Gdańskiem i Warszawą. Ciekawe co na to zawodnicy, którzy przychodzili przed sezonem grać w drużynie prowadzonej przez ciekawego szkoleniowca. Normalnie dzień świstaka. Budzisz się, patrzysz i kto jest na ławce? Poczciwy Andrzej.

 • KRC lubi Komentarz

  Och, wyczuwam ultra fana Skry :) Co miało znaczyć to "ukraińcy" na końcu? Aha, że niby w Rzeszowie ta "gorsza" Polska a w Bełchatowie Wersal? Wiesz, jest takie powiedzonko jak boli dupcia... żeby się rozbiegnąć itd.

 • KRC lubi Komentarz

  Kto jest za tym, aby uznać typ Bydziaja podany po czasie, proszę o łapkę w górę, kto nie, łapkę w dół. Niech ogół zdecyduje. Mój głos jest na tak.

 • KRC lubi Komentarz

  Hahaha Ty to masz chłopie szczęście w poprzednich 3 kolejkach była szansa na złapanie Cię.Ale dobrze się trzymasz. Ale cieszy mnie jedynie to,że Skra sie nie dostała dawałem 3:0,ale nie żałuję:D
  Tak jak napisałem szczęście z Tobą,że strata się utrzymuje.

 • KRC lubi Komentarz

  W pełni popieram :) Jestem kibicem Skry, ale nie rozumiem jak można tak nie szanować przeciwnika... Wypocin niektórych tutaj czytać się nie da- zarówno kibiców Skry jak i Resovii.

 • KRC lubi Komentarz

  Hehe, ja dzisiaj piwo. Dla odmiany :), ale strong ;)

 • KRC lubi APEL - Wołyń prosi o pomoc !!!

 • KRC lubi Komentarz

 • KRC lubi Komentarz

  W pełni zgadzam się z Twoją interpolacją w stosunki do mojej osoby.Był błąd muszą być konsekwencje.Ze swojej strony tylko dodam jak pisałem brak czasu w Piątek,Sobota,Niedziela był powodem że nie sprawdziłem czy typowałem a nie chęć jakiś zmian,bo gdyby tak było napisałbym że o anulowanie pierwszych typów[w moim typerze żużlowym pierwsze typy są wiążące a zmiany bywają częściej,bo ktoś np. nie jedzie] Jednak Ty jesteś szefem i tu w pełni zgoda.To przecież tylko Nasza zabawa. Pozdrawiam

 • KRC lubi Komentarz

  Ja już wielkokrotnie pisałem ale to jak grochem o ścianę o relacjach kibiców z różnych klubów. Tutaj piszę najwięcej bo tu jeszcze jako tako i najspokojniej na forum siatkarskim.Raczej nie wchodzę na piłkę i żużel bo tam masakra, nie można normalnie podyskutować, bo tam ,,dyskutuje" się wszystkim i o niczym. Wszędzie znajdą się ,,rodzynki"co rozwalą każdą dyskusję.W tych dyskusjach dominują dwie formy czyli jak Kargul z Pawlakiem i Prawo Kalego. Owszem nie musimy mięć tego samego zadania i tworzyć kółek wzajemnej adoracji ale możemy spierać merytorycznie na argumenty beż używania wyzwisk i wylewania swoich flustracji na drugiego dlatego ze jestem w necie anonimowy. Wiem że ideału nigdy nie będzie ale szanujmy siebie nawzajem i swoje zdanie.

 • KRC lubi Komentarz

  Kibice Resovii to bydło?
  To co powiesz o skrze?
  1.Jadą na jednej przyśpiewce (skra skra Bełchatów!)
  2.Włączają syrenę
  3.Bezsensownie machają rękami przy zagrywce przeciwnika
  4.Wywiesili flagę Polski do góry nogami w LM
  5.Mają"świetne" kapelusze typowego cebulaka
  6.Średnia wieku klubu kibica skry 60 lat
  7.Sezonowcy. Było by 7miejsce i chodzily by pustki jak na zakse teraz. Na Resovie w pierwszych sezonach dużo ludzi chodzilo mimo ze walczy o miejsca 5-8.
  I kto jest żałosny?

 • KRC lubi Komentarz

  Co za śmietnik się tu zrobił.

 • KRC lubi Komentarz

  Dwa trolle , a raczej jeden z co najmniej dwoma kontami robi siarę normalnym kibicom z Rzeszowa . Tyle w temacie. Przy okazji dzieciak minusuje nie przychylne komentarze TYCH KTÓRZY Z NIEGO LEJĄ . ŻENADA

 • KRC lubi Komentarz

  A po co wdajesz się w dyskusje z tym trolem? Jak widzę g na chodniku, to mijam z szerokim łukiem i radze robić to samo. To coś nie jest żadną wymierną reprezentacją kibiców Sovii. Normalny człowiek ma szacunek dla innych. Temu indywiduum brak takich uczuć. Jedyna metoda - ignorować. Niech dalej wypisuje te swoje brednie, skoro jakimś cudem troglodyta nauczył się pisać.

 • KRC lubi Komentarz

  Jeszcze jedno. Ja nie lubię np. Resovii, Biełgorodu, klubów tureckich, ale nigdy nie nazwę ich g*wnianymi klubami, takim przymiotnikiem co najwyżej czyjąś grę mogę określić ;) Tak samo wielu kibiców nie lubi Skry co nie znaczy, że trzeba tak ten klub obrażać. Ale to Twoje ostatnie wyrażenie po prostu przedstawia twoja kulturę i tylko o tobie świadczy, bez odbioru...

 • KRC lubi Komentarz

  Widzę, że jesteś na poziomie Hanibala, nikt nie wymaga (to byłoby niedorzeczne), żeby kibice Resovii byli za SKRĄ (to tak dla przypomnienia nazwy wielkimi napisane) w meczu z JW... Myślę, że chodzi tu o wieczne obrażanie klubu i brak jakiegokolwiek szacunku, ale wy dwaj nie wiecie co to znaczy. Potem się nie dziwcie, że wobec Was obrażają Waszą Resovię jak wy taki poziom prezentujecie.

 • KRC lubi Komentarz

  Jak chcesz rób pośmiewisko z siebie, ale nie z prawdziwych, normalnych i kulturalnych kibiców z Rzeszowa. na szczęście tacy jak ty lub Lecter to tylko pojedyncze przypadki.

 • KRC lubi Komentarz

  Tylko nie młotku. Jako kibic Resovii wstyd mi za takich pseudokibiców jak wy, zero kultury, błaznowanie, ile wy macie lat żeby tak się zachowywać? Ogarnijcie się bo robicie straszny przypał klubowi.