Anglia: Gol Abbotta

Paweł Abbott, Artur Krysiak i Wojciech Szczęsny pojawili się w barwach swoich drużyn podczas sobotnich meczów ligi angielskiej. Rezerwowymi byli: Tomasz Kuszczak, Grzegorz Rasiak, Radosław Majewski oraz Bartosz Białkowski.

Bartosz Zimkowski

Paweł Abbott zagrał 78 minut dla Oldham Athletic w wygranym 1:0 meczu z Tranmere. Jedynego gola zdobył właśnie Polak, a miało to miejsce w 41. minucie. Dla Abbotta była to bramka numer osiem w tym sezonie.

Dobre spotkanie zanotował również Wojciech Szczęsny. Brendford pokonało Gillingham 4:0, a polski bramkarz zachował czyste konto. Także z zerowym kontem z boiska zszedł Artur Krysiak. Burton pokonało Port Vale 1:0, a golkiper biało-czerwonych dostał żółtą kartkę.

Tylko rezerwowymi byli: Radosław Majewski (Nottingham Forest), Grzegorz Rasiak (Reading) oraz Tomasz Kuszczak (Manchester United). Ich zespoły wygrały swoje mecze. Z kolei Soutampton zremisowało 1:1 z Exeter, a na ławce całe spotkanie spędził Bartosz Białkowski.