Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tomek Jarkowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panowie Spiridonović ,Hostikka zapomnieli że piłka nozna to gra zespołowa.

 • Tomek Jarkowski

  Spiridonović ,Hostikka powinni wiedzieć że piłka nozna to gra zespołowa

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  To było zagranie psychologiczne, wiedział jak zmobilizować Polaków. On jeden potrafi odczytać naszą mentalność z korzyścią dla nas. Wiadomo jak tekst "co? ja nie zrobię?" działa na Polaków.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  To tylko dowód ile faktycznie znaczy w związku p. Kasprzyk. Niewiele. A jego zdanie każdy ma w d... i właśnie dlatego on o takich rzeczach nie wie, od początku wiedziałem, że ten kto miał wiedzieć to napewno wiedział. A że p. JK nie? No cóż.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Heynen wiedział co robi, a kadra wygrała ten mecz. Jak można się go czerpać. Może właśnie tym że wyjechał zdjął presję z zawodników. Z drugiej strony, podwójne upokorzenie dla Brazylii, wygrały z nimi rezerwy, bez trenera.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Vital Heynen ma fantastyczny pomysł na wszystko co robi, na początku wydaje się to być nieskoordynowaną entropią, która po sukcesie daje odczucie, że temu człowiekowi po prostu się to udało. Tak było z reprezentacją Niemiec, klubem Noliko Maaseik, teraz z reprezentacją Polski. Tylko jak się człowiek głębiej zastanowi i przyjrzy temu pozornemu chaosowi to się nagle okazuje, że w ciągu dwóch sezonów człowiek ten otrzaskał w boju około 30 zawodników, którzy już nie będą sikać w majtki w najważniejszych meczach w razie gdy ktoś ulegnie kontuzji. Okazuje się, że daje poprowadzić do sukcesu kadrę w finałach VNL Jakubowi Bednarukowi, na Uniwersjadzie jest Paweł Woicki, no więc człowiek również otrzaskuje kadrę trenerską. Doświadczenie w ważnych meczach jest bezcenne i nie da się go zdobyć grzejąc ławę lub nie odpowiadając za drużynę. Vital przede wszystkim jest fantastycznym psychologiem, umiejącym wyciągnąć każdego z kłopotów vide Bartosz Kurek MVP MS 2018. Atmosfera w kadrze też jest fanastyczna, wg słów samych zawodników, więc entropia przeradza się w harmonię.
  A prezes Kasprzyk to stary zrzęda ze skostniałego układu związkowego.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  prezes nie wie co się dzieje to może powinien się interesować udowodnił że jest do WYMIANY!!!!!!! Vital Heynen wie co robi

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  No, no, no. Oby nie było odwrotnie. Prezes nie wiedział!? Słaby preses albo brak zaufania do prezesa przez członków reszty zarządu - skoro mu nie powiedzieli. Jak prezes będzie taka maruda to Vital może "spakować manatki" i może (nie musi) powiedzieć: ciao prezesiunio. Co wtedy? Na brak pracy nie będzie narzekał - prezes ze względu na brak trenera....

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  ilu jest "prezesów" na swiecie ? co drugi ! Ilu dobrych trenerów ?

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  on nigdy nic nie wie, chociaż gdzie kasa to chyba wie.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Jeżeli jesteś niezastąpiony - nie możesz awansować.
  Tak wielu ludzi popełnia ten błąd.
  Jeżeli Vital Heynen wyjechał - to znaczy, że wie że może polegać na swoich podopiecznych - najwyższa klasa zarządzającego, który dobrze wychował podopiecznych.
  Pokazał, że jest do zastąpienia - może zająć się innymi sprawami - okazał mega zaufanie dla swojego zespołu.
  WIELKI SZACUN

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Wywalić z funkcji prezesa oraz jego zastępce pisiora Czarneckiego. Chyba za mało zarabia w Europarlamencie.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  No i mamy cały "ogromny problem" naszych komentatorów i prezesów związku:
  Belgijski trener ośmielił się pominąć "nad-procedurę" przy podejmowaniu decyzji.
  W pięknym stylu zbudował morale młodych siatkarzy, dodał więcej pewności siebie trenerowi Bednarukowi, wszelkie decyzje konsultował ze sztabem i zawodnikami.
  Ale zapomniał o Hegemonie...

  Szkoda, że nawet w związku siatkarskim, który osiąga tak wielkie sukcesy(dzięki systemowi szkolenia i zagranicznym trenerom głównie), nadal tkwi beton i nasze piekiełko...

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Lepszego trenera nie mieliśmy. Pan Kasprzyk i Czarnecki do dymisji.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  I po co robić aferę Panie prezesie. Człowiek pokazał pełne zaufanie zawodnikom tzw drugiego wyboru i asystentowi że sobie poradzą w meczu a Prezes próbuje to zrównać z gruntem bo notki służbowej nie dostał...

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Moim zdaniem prezes związku jest od kierowania instytucją, a nie od wchodzenia w buty pionu szkoleniowego. Sytuacja jest kuriozalna, bo to dzięki decyzjom Belga, które zbudowały naszych siatkarzy w tych wszystkich meczach, a trenerowi Bednarukowi pozwoliły na zyskanie większej pewności siebie, nieocenione doświadczenie i świetną przygodę, osiągnęliśmy taki sukces. Wydaje mi się, że jeśli prezes w takiej sytuacji pierze brudy publicznie, nawet jeśli z czymś się nie zgadza, to powinien zastanowić się czy na pewno nadaje się na tę funkcję.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Okazuje się ,że jest jakiś Prezes , a ja myślałem ,że jak o decyzji trenera wie jego zastępca do spraw własnego uwielbienia niejaki Czarnecki to wszystko jest OK.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  psełdo preziesie wazniejsze dla belga są kwalifikacje do IO Tokio , wiec pojechał do zakopanego zrobił to co powinien dzieki temu Jacek Kasprzyk dostał brązowy medal na szyje i był dumny z młodych chłopaków i nap[ewno jest zadowolony z decyzji Vitala Heynena jak dla mnie jest najlepszym trenerem obecnie na swiecie

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Kilka nazwisk: Bednorz, Huber, Kwolek, Komenda, Muzaj a wcześniej Śliwka, Kochanowski, Szalpuk to wszyscy młodzi conajwyżej 24 letni siatkarze, którzy grają juz na poziomie seniorkskim, przechodząc prawie bezboleśnie i niezauważalnie do kadry seniorskiej, bedąc cennymi zawodnikami. Ja pamiętam, jak zawsze w Polsce się mówiło, że najtrudniejsze jest przejście od juniora do seniora. Zastanawialiście się dlaczego? Mnie się wydaje, że ma to związek z betonowymi związkami i układami "starszych" zawodników. A tu pojawił się "błazen" Heynen i rozwalił swoimi decyzjami układ więc się prezesik oburzył. Tylko, że Heynen ma wizję i chętnie go nam podkradną inne związki, a o prezesiku za dwa dni nikt nie będzie pamiętał.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Niech sie pan prezes PZPS Jacek Kasprzyk zajmuje sprawami
  organizacyjnymi a nie wcina sie w sprawy szkoleniowe.
  Narobiło sie tych prezesów łącznie z Czarneckim którzy
  niewiele wiedza na temat szkolenia ale mentorskie
  mowy wygłaszają przy kazdej okazji. Niedługo zaczną
  niewątpliwe sukcesy Heynena w pracy z reprezentacją
  przypisywać sobie i rządzącą władzą.

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Prezes jest żenujący , jak i jego współpracownicy . Ryszard Czarnecki , który jest zastępcą prezesa i z siatkówką ma tyle wspólnego co nic .

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  To trener nie wiedział, ze w Polsce najważniejszy jest Prezes? Trenerze, rob swoje, a polityke urzednikow pseudosportowych zostaw. Jest sukces, a to najważniejsze.

 • Tomek Jarkowski napisał/a komentarz do Dominika Pawlik: Wiele hałasu o nic, czyli (nie) zwalniajmy Vitala Heynena za medal! (komentarz)

  To trener decyduje jak postępować , a nie media czy zawodnik

 • Tomek Jarkowski lubi Komentarz

  Za "komuny" kluby się rozwijały a dzisiaj za solidaruchów zwijają .... i kiedy było lepiej ???

 • Tomek Jarkowski napisał/a komentarz do Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

  Sponsor ? A może na wzór Wisły Kraków stowarzyszenie z .uczciwymi managerami, ale miasto,zwiazek musi pomóc, by była żenska piłka ręczna. Nie bedzie tego , jeżeli działacze popadli w depresję.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.