Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Poważna obniżka zarobków Kamila Grosickiego

  jeszcze nie tak dawno na wp.pl pisano "Hull chce zatrzymać Grosika za wszelką cenę" ..."Newcastle, WHU , Everton - walka o Grosika"....a tym czasem...Hull obniża mu pensję o prawie połowę?!? mam taką propozycję dla "dziennikarzy" z wp.pl....może zastanówcie się nad jedną spójną strategią? (już nie koniecznie obiektywną ...ale chociaż spójną !! ) jak już staracie się na własną rękę wykreować kogoś na gwiazdę to róbcie to konsekwentnie...i nie piszcie potem o obniżce o 40% tylko piszcie....że dostał 40% podwyżkę ! (walić obiektywność)....kreowanie wymaga czasem poświęceń ;)

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Poważna obniżka zarobków Kamila Grosickiego

  ja też widzę Grosika w składzie WHU lub Evertonu...co prawda widzę go tam tylko w 2 pełnych meczach pucharowych, 1 występie 15min w lidze i 1 10min w pucharze ligi ....ale dobre i te 200min w sezonie ... ;)

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Miasto daje miliony na stadion Polonii. Były prezes klubu oburzony

  to że nie rozumiesz to akurat widać (nie musisz tego pisać już na wstępie) ...może powiesz mi więc kolego z truskawki arena...ile pozostałych Warszawskich i mazowieckich klubów piłkarskich w ciągu ostatnich 20lat osiągnęło - Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Ligi ile z tych drużyn reprezentowało nasz kraj na arenie międzynarodowej (np. przeciwko FC Porto ...trenowanego przez niejakiego Jose Mourinho...może znasz???) pomijam już fakt że w ciągu tych ostatnich 20lat Polonia "dała" Polskiej kadrze nie tylko kilkunastu kadrowiczów (wychowanków i piłkarzy wykreowanych przez Polonię) - nawet obecnie chociażby Wszołek czy Teodorczyk ...bo przecież nie wypadli z kapelusza , Polonia dała również kadrze Polski ...trenera który przełamał złą wieloletnią passę i awansował do wielkiego światowego turnieju. Takiego bilansu nie mają w Gliwicach , Gdyni i innych Łodziach...mimo że tam znaleziono sporo większe pieniądze na ich stadiony...w Warszawie nie, no ale jak mówią "na układy nie ma rady"...i nadal tak pozostanie to tylko obiecanki bez pokrycia w faktach

 • Artur__83 napisał/a komentarz do "Daily Mirror": Everton chce Kamila Grosickiego. Oferuje 7,7 mln funtów

  No Newcastle to by była ciekawa opcja...co prawda po niedawnym transferze skrzydłowych - Atsu z Chelsea i kadrowicza U21 Jacoba Murphiego...(za kilkaście mln funtów)...raczej transfer wydaje się mało prawdopodobny...ale w sumie fajnie by było gdyby był tam polak w składzie...nawet jakby miał wystąpić tylko w 12-15 meczach w sezonie to i tak byłoby lepiej...niż wystąpić z 5 w Evertonie...(+ puchary angielskie oczywiście)

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Hull chce zatrzymać Kamila Grosickiego

  Jak najbardziej się z tym zgodzę...ma szybkość, serce do gry i nie najgorszą (jak na naszych pomocników) technikę...tyle że takich skrzydłowych w Anglii jest sporo (i w Premier i w 1 by się kilku znalazło) mnie również bawiło takie pisanie o nim i kreowanie go na siłę...pamiętam już sam początek w którym rzekomo kibice Hull porównywali go do pewnego angielskiego aktora serialowego....wszedłem potem z ciekawości na stronę (oficjalną i funclubową - brytyjską) ....i okazało się że o Grosickim na obu tych stronach nie ma prawie nic...nie tylko o nim prywatnie czy wizerunkowo...ale nawet o samym transferze znalazło się raptem 2 linijki tekstu...potem portale pisały liczne doniesienia...o tym o tamtym...a w sumie zaliczył ani zły ani dobry sezon...(choć raczej licząc asysty i bramki i dodając spadek to bliżej słabego niż dobrego)...potem portale pisały o wielkiej walce o Grosika....West Ham...Newcastle ...Swansea...wszyscy walczą...a tym czasem...kluby te kupiły już w tym oknie po kilku piłkarzy (w tym skrzydłowych)...Hull sprzedał w tym czasie kilku ...i jakoś walka toczy się chyba głównie w głowach "redaktorów z portali"...no ale jak śpiewał klasyk....sezon ogórkowy a "przeca żreć coś musi..."

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Hull chce zatrzymać Kamila Grosickiego

  to raczej nie jest kwestia "chcenia" ze strony Hull (przecież Grosicki ma w umowie kwotę odstępnego w wypadku spadku!?! ) najwyraźniej pomimo tego co piszą "fachowe" polskie portale ...po Grosickiego nie ustawiła się wcale taka kolejka klubów jak pisali na swoich portalach. Gdyby czytać polskie portale sportowe wyszłoby że Grosicki był wiodącą postacią Hull (a może nawet caaaałej ligi)...jakie są realia to pokazuje okno transferowe. Ale kto wie ...może jeśli Jakob Murphy nie dogada się z Newcastle może wtedy pomyślą o Grosickim

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Artur Szpilka: Nie wiem, co będzie dalej (WIDEO)

  cóż...tak się kończy jak się robi selfie na ważeniu...i opowiada się rywalowi jaką to "p..." dostanie

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Grzegorz Krychowiak nie chce opuszczać Sevilli

  póki co niech ten Grzegorz Krystyniak koncentruje się na euro na rozmowy z mediami o transferach lub ich braku będzie jeszcze czas

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Anna Lewandowska poprowadziła trening dla partnerek kadrowiczów Nawałki

  moim zdaniem dobrze by było gdyby dla wszystkich tych osób poprowadził trening ktoś z dużą wiedzą i dużym stażem np. Aleksandra Kobielak albo Ela Brzózka mogłyby się wtedy sporo dowiedzieć i nauczyć (wszystkie z nich)

 • Artur__83 napisał/a komentarz do Oficjalnie Olisadebe ma 38 lat. Są tacy, którzy twierdzą, że urodził się prawie 50 lat temu!

  Ile by Olisadebe nie miał lat...to nie metryka za niego strzelała bramki w meczach z takimi rywalami jak Ukraina, Norwegia,Rumunia, USA to nie "młody" Kucharski, Mięciel czy Saganowski strzelili te bramki które dały nam awans po kilkunastu latach kompromitacji w kwalifikacjach tych bramek nie strzelili eksperci w postaci Smudów,Jansów i innych "specjalistów" tylko właśnie on...i ile by lat wtedy nie miał to piłka, murawa i pogoda była dla niego taka sama jak dla innych na boisku...ciekawe ile czekalibyśmy lat na awans do czegokolwiek gdyby nie Engel , Olisadebe i kilku innych którzy widząc bramki Oliego uwierzyli że jednak ...można, owszem zbyt dużej kariery za granicą nie zrobił..wpisując się tym idealnie w polską mentalność piłkarzy z tamtych lat...bo który zawodnik z pola zrobił wtedy karierę??? a już tym bardziej napastnik..?? ani Żurawski, Kucharski, Frankowski, Kryszałowicz, Mięciel, Czereszewski,Saganowski,Smolarek...to taka była epoka polskich napastników a chyba nikt nie sugeruje że wszystkim nie wyszło ze względu na podejrzane metryki? ;)

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.