Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Wielce Szanowny Lekarzu PZM! Pozwól, że zakwestionuję Twoje kompetencje. Dziwne jest raczej, że kogoś o tak niskiej wiedzy zatrudniono na tak odpowiedzialnym stanowisku... Szkodliwość maseczek tkaninowych nie podlega dyskusji. Utrudniają przepływ powietrza, zmieniają drastycznie proporcje pomiędzy wdychanym tlenem, a dwutlenkiem węgla, który jest koncentrowany pod maseczką w nadmiarze co powoduje zakwaszenie krwi i w tym środowisku hemoglobina przestaje wiązać tlen (efekt Bohra). Zwiększenie wysiłku dwukrotne skutkuje co najmniej czterokrotnie mniejszą absorpcją tlenu. Wykwalifikowani lekarze sportowi słusznie zabraniają swoim podopiecznym stosowania maseczek w czasie treningu i zawodów, bo ich stosowanie to zagrożenie dla życia. Na zakończenie dodam jeszcze wynik badania organizmów kilkuset chirurgów w USA wykonany na zlecenie agencji federalnej, przez zespół lekarzy uniwersyteckich z kilku specjalności. Dr Russel - mój przyjaciel, był w zespole i udostępnił ich szokujący wynik. Chirurg musi standardowo pracować w masce co powoduje niedotlenienie na poziomie 20% i większym. Skutkiem niedotlenienie jest też istotny (minimum 10%, ale nawet 50%) spadek odporności immunologicznej. Skutkiem permanentnego niedotlenienia chirurga jest również mniejsza długość życia id przeciętnej (8-10 lat średnio).
  Specjalista genetyk, immunolog.

 • Twój Pan napisał/a komentarz do Żużel. Lekarz PZM w sprawie noszenia masek: Kto mdleje lub ma zawroty głowy, tego trzeba wysłać na badania [WYWIAD]

  @Marek Gieniec:
  Masło maślane

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pierwsze słyszę o takiej telewizji. Oczywiście nie mam jej.

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostafinski przestań się w końcu onanizować!

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Kasanowa ostafa

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Ostafa pudelkowy ja chyba czegoś nie czaję, nie ogarniam, nie pojmuję. Przecież składy już są ustalone i właściwie mało jest istotne kto z 1 ligi ma na metanol. Jakie ma znaczenie w tej chwili 6 mln. Torunia i 3,5 mln. Startu Gniezno? Czy to oznacza, że bilety będą tańsze? Kiełbaski i piwo w niższej cenie w mieście Kopernika? A może chodzi o to, że zawodnicy jak dostaną większe gaże będą jeździć lepiej niż rok wcześniej? Jak czytam takie głupoty to się zastanawiam kogo "wali w beret"?

 • Twój Pan napisał/a komentarz do Żużel. Złoty Kask po nowemu. Bez eliminacji, z największymi gwiazdami i kadrowiczami. Nie warto brać L-4

  @moderator:
  Bo to nie ci sami.

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Taki pomysł to istna żenada. Jakim trzeba być imbecylem, żeby na coś takiego wpaść. A to tylko dlatego, że zawodnikom nie chce się jeździć w bieda meczach, które nikogo nie obchodzą.

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  KOMUNA wraca!

 • Twój Pan napisał/a komentarz do Żużel. Klamka zapadła. Nie ma cię w kadrze, nie jedziesz w Grand Prix

  @Nίghtmare:
  Do Szwabów chodzą tylko ci co nie czują sie Polakami

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak dziś wygląda droga do gp bo to co wymyślili to chora zasada.

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Pierdoły piszecie. Przecież można to odwrócić i napisać, że jazda z najsilniejszymi na początku jest korzystne, bo można ich zaskoczyć u progu sezonu. Już takie bzdety na temat tych terminarzy piszecie, że szkoda to nawet czytać.

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszystko poza Toruniem mogą spokojnie wygrać.

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zabrakło najważniejszego jaka cena??

 • Twój Pan lubi Komentarz

  "Lepiej, żeby tego nie robili, bo wszyscy będą życzyć im źle - komentuje Krzysztof Cegielski" KOMU? Może któremuś klubowi, decydentowi z PZMot, dającym dotacje, przyjmującym dotacje, Cegielskiemu?
  "Klub dobrze promował miasto, odniósł sukces sportowy i ma za sobą kibiców - mówi ekspert" - a skąd on wie? Diabeł tkwi w szczegółach.
  Prezes jednej Polonii miał/ma/mieć będzie kłopoty z powodu niewłaściwego korzystania z otrzymanych pieniędzy. Wiem, że chodzi o co innego. Są prawo i zasady...

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Krzysztofie Cegielski ile ty masz lat że takie bzdury piszesz?

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Można by odnieść takie wrażenie, że celem klubów sportowych jest tylko wynik. Nie jest to jednak prawdą, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z klubem zawodowym. Skoro klub zatrudnia pracowników czy usługodawców to tym samym musi dbać też o odpowiednie zyski.
  Oczywiście, najlepiej by było gdyby zawsze udawało się tak przewidzieć wpływy i wydatki by wyjść na koniec na zero, czyli wykorzystać wszystkie możliwe środki finansowe w celu wzmocnienia sportowego drużyny. Tak się jednak nie da i lepiej mieć na koniec górkę niż dołek. Górkę można wykorzystać w przyszłym sezonie, dołek będzie ciążył przez następny sezon.
  Ktoś powiedział kiedyś, że idealnie zaprojektowany silnik do wyścigów samochodowych, to taki który rozsypie się zaraz po przejechaniu mety. Wszyscy próbują ale nikomu się nie udaje, niektórzy przez te próby nie kończą wyścigu bo silnik sypie się przed ukończeniem wyścigu.
  Tak, ktoś czegoś w Gnieźnie nie wziął pod uwagę i okazało się, że zostało w kasie pół bańki ale chyba nikt tam nie płacze z tego powodu. Z dwojga złego lepiej tak niż jakby mieli znów wpadać w długi. Dramatu też nie ma, bo o awans i tak byłoby ciężko (o ile by go chcieli), dotarli do półfinału a to jest też jakiś sukces. Można by narzekać gdyby okazało się, że zostało w budżecie pół bańki, a klub spadłby z ligi lub zajął miejsce w dole tabeli.

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Krzystyniak - ty ośle.

 • Twój Pan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Źle obliczyli ilość ludzi na stadionie. Krzystyniak buhah

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Twój Pan lubi Komentarz

  Wiem, że na tym portalu nie za bardzo mozna wyrażać swoja opinię ale zaryzykuje.
  Damski manekin w sklepie odziezowym ma w sobie więcej kobiecości.
  Tona tapety, szpachli i kosmetyków, sztuczne rzęsy i usta plus filtry z instagrama to nigdy nie jest dobre połączenie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.