Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Nautilus napisał/a komentarz do Wojciech Kowalczyk kpi z polskiej tenisistki. Jeszcze ostrzej potraktował jej rywalkę

  Ekipa Kanału Sportowego powinna się zastanowić nad dalsza wspólpracą z ekspertem Wojciechem Kowalczykiem.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Tokio 2020. USA bez złota na igrzyskach. Czy to naprawdę może się wydarzyć?

  To są tylko spekulacje niczym nie potwierdzone. Liga NBA, która jest najsilniejszą ligą świata, której siła opiera się głównie o krajowych zawodnikach, ma ogromne zasoby kadrowe. Jeżeli wypadnie zawodnik na skutek Covid - to z całą pewnością ma zmiennika a nawet kilku.
  Od złotego medalu zdobytego przez DreamTeam na IO w Barcelonie w 1992 r. drużyna USA tylko raz na IO w 2004 w Atenach nie zdobyła złotego medalu. Co więcej po tym legendarnym występie pojawiły się opinie że USA mogą wystawić kilka równorzędnych reprezentacji.

 • Nautilus lubi Komentarz

  Zajmijcie się szkoleniem młodzieży i trenerów.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Polska w grze o wielką piłkarską imprezę

  Bez systemu szkolenia - polska piłka będzie na dnie. Teraz to jest równia pochyła.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Już wszystko jasne! Oto kandydaci na prezesa PZPN

  JESTEM ZSZOKOWANY TYM JAK WYGLĄDA STRUKTURA DELEGATÓW. DZIAŁACZE PZPN MAJĄ PONAD 50 PROCENT GŁOSÓW!!!! OTÓŻ ŻADNA GRUPA DZIAŁACZY NIE POWINNA MIEĆ WIĘKSZOŚCI JEST TO ISTOTNY CZYNNIK BLOKUJĄCY JAKIEKOLWIEK REFORMY. JAK ZGODNI SĄ DZIAŁACZE POKAZAŁA KOLEJNA REELEKCJA GRZEGORZA LATY - NIE DOSTAŁ ŻADNEGO POPARCIA, ABY MÓC PONOWNIE UBIEGAĆ SIĘ O WYBÓR NA STANOWISKO PREZESA PZPN. Z TEJ STRUKTURY WYNIKA, ŻE NAJWAŻNIEJSZĄ CZĘŚCIĄ POLSKIEJ PIŁKI SĄ DZIAŁACZE SKUPIENI WOKÓŁ PZPN.
  =====================================================================

  TO JEST PARODIA WYBORÓW, 60 DELEGATÓW PZPN DECYDUJE O WSZYSTKIM, ONI SĄ NIE DO PRZEGŁOSOWANIA !!!! ABY RUSZYĆ PZPN DZIAŁACZE EKSTRAKLASY I PIERWSZEJ LIGI NIE SĄ W STANIE ZEBRAĆ POTRZEBNEJ WIĘKSZOŚCI I SĄ ZAWSZE NA PRZEGRANEJ POZYCJI.

  NAD REPREZENTATYWNY JEST PZPN. 60 DELEGATÓW WYSTAWIA PZPN, 50 DELEGATÓW EKSTRAKLASA I I LIGA, RESZTA 8 DELEGATÓW TO DELEGACI TRENERÓW, SĘDZIÓW FUTSALU I PIŁKI NOŻNEJ KOBIET. ============================================================================ TAK WIEC JAKIEKOLWIEK ZMIANY REFORMY NIE SĄ MOŻLIWE BEZ ZGODY I AKCEPTACJI PZPN, SYTUACJA JEST KURIOZALNA


  - o sile polskiej Ligi decyduje Ekstraklasa i Pierwsza liga - okazuje się, że działacze z wojewódzkich okręgów PZP mają aż o 10 głosów więcej.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Skandal z polskimi pływakami. To nie pierwszy taki błąd?! "Przed Rio jedna z zawodniczek została cofnięta"

  Czy MKOL widząc, że jest coś nie tak nie powinien zażądać od Polskiego Komitet Olimpijskiego i Polskiego Związku Pływackiego wyjaśnień - "czytaj korekty dokumentów"?

  MKOL przy okazji igrzysk w Pekinie dopuścił na zasadzie "dzikiej karty" zawodników chińskich min. pływacy - zawodników całkowicie nieznanych, mało znanych nie mających, żadnych oficjalnych rankingów.MKOL DO TEJ PORY NIE ODEBRAŁ ZŁOTYCH MEDALI KRISTINNE OTTO DOPINGOWICZKI Z SEULU, ZDOBYWCZYNI PIĘCIU ZŁOTYCH MEDALI DLA NRD.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Skandal z polskimi pływakami. To nie pierwszy taki błąd?! "Przed Rio jedna z zawodniczek została cofnięta"

  NASI DZIAŁACZE ZAGRANICĄ ICH ZNAK ROZPOZNAWCZY ZERO ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, NIE WIEM JAK WYGLĄDA CAŁA RESZTA. JAK W OGÓLE MOGŁO DOŚĆ DO TAK IDIOTYCZNEJ SYTUACJI? POLE DO POPISU MA PKOL I NIE TYLKO. PUNKTEM HONORU JEST PRZYWRÓCENIE WYCOFANYCH PŁYWAKÓW I INNYCH SPORTOWCÓW.
  Nie rozumiem jednego. Błąd administracyjny nie może powodować dyskwalifikacji/czy inny tytuł prawny odesłania zawodniczek. Skoro papiery były nieprawidłowe MKOL powinien o tym powiadomić PKOL i PZP w celu wyjaśnienia i złożenia korekty odpowiednich dokumentów.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek znalazł winnych niepowodzenia na Euro. Wskazał trzy nazwiska

  Słowa byłego premiera Leszka Millera, za które otrzymał nagrodę "Złote Usta" PR III za stwierdzenie, że "prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy" . Słowa Leszka Millera w tamtym czasie wzbudziły niejeden uśmiech, ale wkrótce wielu jego przeciwników zaczęło mu przyznawać rację.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek znalazł winnych niepowodzenia na Euro. Wskazał trzy nazwiska

  @tomasz56tak: proponowałbym przeanalizować Bońka pod kątem jego doświadczeń jako trenera i selekcjonera. Lektura robi wrażenie,

 • Nautilus napisał/a komentarz do Szykuje się gigantyczny transfer Mbappe

  Moim skromnym zdaniem tych dwóch bankrutów Real Madryt i Barcelonę należałoby zdegradować za długi do niższej ligi. To rozbijanie banku czy podbijanie cen za zawodników niekorzystnie odbija się na finansach innych drużyn.
  Mbappe jest na pewnym rozdrożu, jako 19 latek został Mistrzem Świata, jest utalentowany, ale jest jedno ale... Czy Real zagwarantuje mu rozwój sportowy, przede wszystkim puchar Ligi Mistrzów? Tak naprawdę Real nie stać na stworzenie drużyny zdolnej do zdobycia Pucharu LM?

 • Nautilus napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek znalazł winnych niepowodzenia na Euro. Wskazał trzy nazwiska

  DELEGACI PZPN I DZIAŁACZE - ROZLICZCIE BOŃKA NA KOLEJNYM ZJEŹDZIE. DOSYĆ TEGO UNIKANIA ODPOWIEDZIALNOŚCI . W wielu jego wypowiedziach np. na youtube z red. R. Kołtoniem - UNIKA ODPOWIEDZI NA TRUDNE PYTANIA.
  NIEPOWODZENIE SOUSY TO KLĘSKA I KOMPROMITACJA BOŃKA. Oczywistym było, że występ na EURO zakończy się kompromitacją i tak stało się. jESTEM PRZEKONANY, ŻE JERZY BRZECZEK WYGRAŁBY ZE SŁOWACJĄ I UGRAŁBY PUNKTY ZE SZWECJĄ I HISZPANIĄ. Niegdysiejsi wyznawcy i miłośnicy Sousy zaczęli go krytykować. To oczywiste, że zaczyna się szukanie winnych. Gdyby były krasnoludki można byłoby zwalić na nich.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek znalazł winnych niepowodzenia na Euro. Wskazał trzy nazwiska

  PIERWSZY WINNY TO BONIEK!!! DRUGI MAREK KOŹMIŃSKI - ZASTĘPCA BOŃKA WICEPREZES PZPN DS. SZKOLENIOWYCH. TRZECI ROBERT LEWANDOWSKI

 • Nautilus lubi Komentarz

  To prawda panie Grajewski.Rudy ponosi pełną odpowiedzialność za ten blamaż.Natychmiastowa dymisja i zakaz zajmowania jakichkolwiek stanowisk.Ale rudemu brak odwagi i honoru.Powinien sam odejść.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Koźmiński odcina się od Bońka. Szykuje się czystka w PZPN

  Jestem ciekaw czy Zbigniew Boniek pojawi się na zjeździe PZPN, NA KTÓRYM BĘDĄ WYBIERANE NOWE WŁADZE? Cały zarząd powinien być rozliczony za 10 lat. UWAŻAM, ŻE BONIEK POWINIEN BYĆ ROZLICZONY z Z CAŁA SUROWOŚCIĄ I STANOWCZOŚCIĄ. DZIAŁACZE POWINNI MU COFNĄĆ REKOMENDACJĘ NA PREZYDENTA UEFA. To kolejny głos obrońców Bońka. Tak jak rozmawiam z kibicami i mówię, że w Rankingu krajowym UEFA polskie drużyny klubowe sa za takimi potęgami jak Białoruś, Kazachstan czy nawet Armenia - to wiele osób robi gały. Dlaczego ano dlatego, że polski kibic w większości jest nieświadomy Przed 2016 nasze drużyny grały przyzwoicie w Pucharach - Legia dwukrotnie awansowała do Ligi Mistrzów (za drugim razem została zdyskwalifikowana z powodu wystawienia nieuprawnionego zawodnika), jak również i w Lidze Europy nasze drużyny sprawowały się całkiem nieźle, wyraźnie coś drgnęło coś zaczęło iść w dobrym kierunku. Na ME w 2016 nasza reprezentacja miała realne szanse zagrać nawet w finale. Mundial w Rosji miał być potwierdzeniem dobrej formy na Mistrzostwach Europy a zakończył się niepowodzeniem naszej reprezentacji, ostatnie Mistrzostwa Europy to był blamaż. Jeżeli nie strzela się bramek, albo mało, ale jak mogło być inaczej skoro najlepszy zawodnik świata w tych dwóch imprezach strzelił tylko jedną bramkę. Nawet strzelone trzy bramki nie zatrą złego wrażenia jakie sprawił ten zawodnik – wystarczyło to ledwo na remis.

  PIŁKARSKA EUROPA NAM UCIEKA. Z JEDNEJ STRONY KOŃCZY SIĘ POKOLENIE BŁASZCZYKOWSKIEGO EURO2012, które szczyt formy osiągnęło w 2016, Z DRUGIEJ ZAŚ W KRAJOWYM RANKINGU UEFA POLSKA ZAJMUJE NISKIE MIEJSCE A W PUCHARACH EUROPEJSKICH NASZE KLUBY ODPADAJĄ BARDZO SZYBKO. KONDYCJA POLSKIEJ PIŁKI KLUBOWEJ JEST TAKA, ŻE NA POWTÓRNY AWANS DO LIGI MISTRZÓW PRZYSZŁO NAM CZEKAĆ PRAWIE 20 LAT – DWADZIEŚCIA LAT TO JEST PRZEPAŚĆ!!CAŁA NADZIEJA W MLODZIEŻY. Ten stan rzeczy powoduje izolację polskiej piłki na arenie europejskiej, jedynym kontaktem ze światem są zawodnicy grający w zagranicznych klubach. NIESTETY POLKA PIŁKA TO MIEDZYPOKOLENIOWE POWIELANIE BŁEDÓW. JESZCZE W LATACH DZIEWIECDZIESIĄTYCH UWAŻANO, ŻE JAK SKOŃCZY SIĘ TA Generacja DZIAŁACZY, TO BĘDZIE LEPIEJ, ALE KOLEJNE GENERACJE DZIAŁACZY TO KONTYNUACJA TEGO CO BYŁO WCZEŚNIEJ.
  Boniek może mylić się jednak ma rację???? Bońka opuszczają najbliżsi współpracownicy? Marek Koźmiński nie pamięta, że pochodzi ze straconego i utalentowanego pokolenia Barcelony? Jestem trochę zdumiony tym co mówi Koźmiński – prawa ręka Bońka. Marek Koźmiński kolega Brzęczka, razem zdobyli srebro w Barcelonie, miał czas i to on odpowiada za pion szkolenia. Czy marek Koźminki nie przypomina sobie jak tworzona była reprezentacja Janusza Wójcika? Pod rządami Bońka polska piłka leży. Jest coś takiego jak system szkoleń, ba nawet w strukturze PZPN jest vice prezes ds. Szkoleniowych i co? System szkolenia trzeba tworzyć od podstaw i broń Panie Boże nie w oparciu o polską myśl trenerską, nie piszę o polskiej szkole bo już jej od dawna nie ma. Tak naprawdę trzeba to wszystko budować od początku od podstaw tak jak np. zrobili to Turcy na przełomie lat 80-tych i 90-tych. PRZEDE WSZSYTKIM TRZEBA CZERPAĆ Z DOŚWIADCZEŃ, Francji, Anglii, Niemiec, Hiszpanii i Włoch. JEDNAK POLSCE NAJBLIŻEJ CHYBA JEST DO DOŚWIADCZEŃ REWELACYJNEJ BELGII.


  W POLSKIEJ PIŁCE PANUJE DOGMAT - SELEKCJONER CUDOTWÓRCA, jedna osoba dokona cudu. Tak samo jak jedna osoba jest winna wszystkiemu – tak jak Brzęczek. A w ogóle jesteśmy najlepsi bo mamy najlepszego zawodnika świata – ciekawe z której strony. Co do tego najlepszego polskiego piłkarza nawet Niemcy zauważyli, że w jego grze w kadrze jest coś nie tak. Na przytyk pozwolił sobie Mateusz Borek odnośnie tego przekonania, że napastnikowi trzeba podać w kontekście Harry Kane jest wszędzie. Jerzy Brzeczek był bardzo dobrym trenerem – awansował i odmładzał kadrę. Ale oczywiście przekonanie że nasza reprezentacja jest najlepsza na świecie i trzeba go było zwolnić. Nowy selekcjoner był wychwalany i czego dokonał – tylko jedna wygrana z Andorą zawalone eliminacje i bardzo prawdopodobne, że nie awansujemy na MS z pozycji baraży.
  PRAWDĄ, JEST TO, ŻE PZPN MA OGROMNE NADWYŻKI FINANSOWE, GŁÓWNI SPONSORZY RZĄD, SAMORZĄDY, A TYM SAMYM KIBICE FINANSUJĄ ZARÓWNO BUDOWĘ I MODERNIZACJĘ STADIONÓW, ORLIKÓW, KLUBY OTRZYMUJĄ NIEMAŁE WSPARCIE. Nie bez znaczenia DLA FINANSÓW PZPN SĄ PRAWA DO TRANSMISJI MECZÓW NASZYCH KLUBÓW A TO JEST POTĘZNY WKŁAD JAKI WNOSZĄ KLUBY. Tak więc są warunki na rozwój polskiej piłki i na pewno duże lepsze niż na Białorusi, Kazachstanie czy Armenii. Na pewno są to dużo lepsze warunki do rozwoju, aniżeli było to w latach 90-tych, czy nawet 70-tych. Są możliwości budowy kadry i należy to wykorzystać, takich możliwości jak teraz kadra nie miała wcześniej.


 • Nautilus napisał/a komentarz do "To, co mówi, nie jest poważne". Ostre słowa pod adresem Zbigniewa Bońka

  Jestem ciekaw czy Zbigniew Boniek pojawi się na zjeździe PZPN, NA KTÓRYM BĘDĄ WYBIERANE NOWE WŁADZE? Cały zarząd powinien być rozliczony za 10 lat. UWAŻAM, ŻE BONIEK POWINIEN BYĆ ROZLICZONY z Z CAŁA SUROWOŚCIĄ I STANOWCZOŚCIĄ. DZIAŁACZE POWINNI MU COFNĄĆ REKOMENDACJĘ NA PREZYDENTA UEFA. To kolejny głos obrońców Bońka. Tak jak rozmawiam z kibicami i mówię, że w Rankingu krajowym UEFA polskie drużyny klubowe sa za takimi potęgami jak Białoruś, Kazachstan czy nawet Armenia - to wiele osób robi gały. Dlaczego ano dlatego, że polski kibic w większości jest nieświadomy Przed 2016 nasze drużyny grały przyzwoicie w Pucharach - Legia dwukrotnie awansowała do Ligi Mistrzów (za drugim razem została zdyskwalifikowana z powodu wystawienia nieuprawnionego zawodnika), jak również i w Lidze Europy nasze drużyny sprawowały się całkiem nieźle, wyraźnie coś drgnęło coś zaczęło iść w dobrym kierunku. Na ME w 2016 nasza reprezentacja miała realne szanse zagrać nawet w finale. Mundial w Rosji miał być potwierdzeniem dobrej formy na Mistrzostwach Europy a zakończył się niepowodzeniem naszej reprezentacji, ostatnie Mistrzostwa Europy to był blamaż. Jeżeli nie strzela się bramek, albo mało, ale jak mogło być inaczej skoro najlepszy zawodnik świata w tych dwóch imprezach strzelił tylko jedną bramkę. Nawet strzelone trzy bramki nie zatrą złego wrażenia jakie sprawił ten zawodnik – wystarczyło to ledwo na remis.

  PIŁKARSKA EUROPA NAM UCIEKA. Z JEDNEJ STRONY KOŃCZY SIĘ POKOLENIE BŁASZCZYKOWSKIEGO EURO2012, które szczyt formy osiągnęło w 2016, Z DRUGIEJ ZAŚ W KRAJOWYM RANKINGU UEFA POLSKA ZAJMUJE NISKIE MIEJSCE A W PUCHARACH EUROPEJSKICH NASZE KLUBY ODPADAJĄ BARDZO SZYBKO. KONDYCJA POLSKIEJ PIŁKI KLUBOWEJ JEST TAKA, ŻE NA POWTÓRNY AWANS DO LIGI MISTRZÓW PRZYSZŁO NAM CZEKAĆ PRAWIE 20 LAT – DWADZIEŚCIA LAT TO JEST PRZEPAŚĆ!!CAŁA NADZIEJA W MLODZIEŻY. Ten stan rzeczy powoduje izolację polskiej piłki na arenie europejskiej, jedynym kontaktem ze światem są zawodnicy grający w zagranicznych klubach. NIESTETY POLKA PIŁKA TO MIEDZYPOKOLENIOWE POWIELANIE BŁEDÓW. JESZCZE W LATACH DZIEWIECDZIESIĄTYCH UWAŻANO, ŻE JAK SKOŃCZY SIĘ TA Generacja DZIAŁACZY, TO BĘDZIE LEPIEJ, ALE KOLEJNE GENERACJE DZIAŁACZY TO KONTYNUACJA TEGO CO BYŁO WCZEŚNIEJ.
  Boniek może mylić się jednak ma rację???? Bońka opuszczają najbliżsi współpracownicy? Marek Koźmiński nie pamięta, że pochodzi ze straconego i utalentowanego pokolenia Barcelony? Jestem trochę zdumiony tym co mówi Koźmiński – prawa ręka Bońka. Marek Koźmiński kolega Brzęczka, razem zdobyli srebro w Barcelonie, miał czas i to on odpowiada za pion szkolenia. Czy marek Koźminki nie przypomina sobie jak tworzona była reprezentacja Janusza Wójcika? Pod rządami Bońka polska piłka leży. Jest coś takiego jak system szkoleń, ba nawet w strukturze PZPN jest vice prezes ds. Szkoleniowych i co? System szkolenia trzeba tworzyć od podstaw i broń Panie Boże nie w oparciu o polską myśl trenerską, nie piszę o polskiej szkole bo już jej od dawna nie ma. Tak naprawdę trzeba to wszystko budować od początku od podstaw tak jak np. zrobili to Turcy na przełomie lat 80-tych i 90-tych. PRZEDE WSZSYTKIM TRZEBA CZERPAĆ Z DOŚWIADCZEŃ, Francji, Anglii, Niemiec, Hiszpanii i Włoch. JEDNAK POLSCE NAJBLIŻEJ CHYBA JEST DO DOŚWIADCZEŃ REWELACYJNEJ BELGII.


  W POLSKIEJ PIŁCE PANUJE DOGMAT - SELEKCJONER CUDOTWÓRCA, jedna osoba dokona cudu. Tak samo jak jedna osoba jest winna wszystkiemu – tak jak Brzęczek. A w ogóle jesteśmy najlepsi bo mamy najlepszego zawodnika świata – ciekawe z której strony. Co do tego najlepszego polskiego piłkarza nawet Niemcy zauważyli, że w jego grze w kadrze jest coś nie tak. Na przytyk pozwolił sobie Mateusz Borek odnośnie tego przekonania, że napastnikowi trzeba podać w kontekście Harry Kane jest wszędzie. Jerzy Brzeczek był bardzo dobrym trenerem – awansował i odmładzał kadrę. Ale oczywiście przekonanie że nasza reprezentacja jest najlepsza na świecie i trzeba go było zwolnić. Nowy selekcjoner był wychwalany i czego dokonał – tylko jedna wygrana z Andorą zawalone eliminacje i bardzo prawdopodobne, że nie awansujemy na MS z pozycji baraży.
  PRAWDĄ, JEST TO, ŻE PZPN MA OGROMNE NADWYŻKI FINANSOWE, GŁÓWNI SPONSORZY RZĄD, SAMORZĄDY, A TYM SAMYM KIBICE FINANSUJĄ ZARÓWNO BUDOWĘ I MODERNIZACJĘ STADIONÓW, ORLIKÓW, KLUBY OTRZYMUJĄ NIEMAŁE WSPARCIE. Nie bez znaczenia DLA FINANSÓW PZPN SĄ PRAWA DO TRANSMISJI MECZÓW NASZYCH KLUBÓW A TO JEST POTĘZNY WKŁAD JAKI WNOSZĄ KLUBY. Tak więc są warunki na rozwój polskiej piłki i na pewno duże lepsze niż na Białorusi, Kazachstanie czy Armenii. Na pewno są to dużo lepsze warunki do rozwoju, aniżeli było to w latach 90-tych, czy nawet 70-tych. Są możliwości budowy kadry i należy to wykorzystać, takich możliwości jak teraz kadra nie miała wcześniej.


 • Nautilus napisał/a komentarz do Anglicy chcą powtórzenia finału Euro! Chodzi im o tę sytuację

  Sędziowanie w finale sprzyjało Włochom. Sędzia był pobłażliwy, nawet w kilku sytuacjach przeszkodził, bo stał tam gdzie nie powinien stać.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Majewski w obronie Szpakowskiego. Oberwało się dyrektorowi TVP Sport

  Kolejny mój komentarz w obronie Szpakowskiego jak zwykle usunięty.

 • Nautilus napisał/a komentarz do O tym zagraniu Lewandowskiego mówił cały świat. Polak doceniony przez Bayern

  Harry Kane - on może zdobyć Złotą Piłkę.

 • Nautilus napisał/a komentarz do Oficjalnie: jest decyzja ws. Dariusza Szpakowskiego!

  Komentarz usuniety, cenzura

 • Nautilus napisał/a komentarz do Matteo Berrettini - Hubert Hurkacz

  Wygral trzeciego seta

 • Nautilus napisał/a komentarz do Matteo Berrettini - Hubert Hurkacz

  Wraca do gry :)

 • Nautilus napisał/a komentarz do Matteo Berrettini - Hubert Hurkacz

  JEST DOBRZE, WYSTARCZY TYLKO PRZŁAMAĆ WŁOCHA, ALBO ROZSTRZYGNĄĆ W TIE BREAK

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.