Aga333 - lubi

 • Aga333 lubi Komentarz

  O czym wy tu wogóle dyskutyjecie . Tak mówi regulamin turnieju . Tu nikt nikogo nie skrzywdził , sorry Djokovic skrzywdził sędzine . Było to niesportowe zachowanie i koniec tematu . A to ze wam to się nie podoba to popłaczcie i basta .

 • Aga333 lubi Komentarz

  To było za całość a nie tylko za to zdarzenie

 • Aga333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aga333 lubi Komentarz

  klikając na opinie TAK NIE nic się nie pokazuje i to od wczoraj

 • Aga333 lubi Komentarz

  Bardzo lubię Djokovicia , podziwiam go . Chyba właśnie jego lubię oglądać najbardziej . Jednak za nieprzemyślane czyny trzeba ponieść odpowiedzialność .

 • Aga333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aga333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aga333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aga333 lubi Komentarz

  NIkt w tekscie nie wyjaśnił dokładnie co się stało... nie mam zdania na ten temat bo nie znam faktów mamy tylko narrację.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Hmm wszędzie w koło krytyka z przeróżnych stron , eksperci , byli trenerzy i zawodnicy a Jurek i tak zadowolony z meczu czyli gdzieś jest problem...ciekawe gdzie.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Powód naszej taktyki na granie w piłkę czyli ( przeszkadzanie drużynie przeciwnej wykopami w trybuny itp ) jest jeden i ten sam od 30 lat. Brak trenerów dla młodzieży ! W POLSCE NIE ISTNIEJE SZKOLENIE TECHNIKI,UMIEJĘTNOŚĆ GRY POD PRESSINGIEM ! Wystarczyło popatrzeć jak Niemcy presowali nas w meczu rep.U-19. Większy pressing i nasi już strach w oczach i wykopywanie piłki byle gdzie. Bo mają ubogie wyszkolenie techniczne !

 • Aga333 lubi Komentarz

  No coz.
  Wstyd. Jezeli trener jest zadowolony to znaczy, ze potrzebuje spotkan z psychiatra.
  Normalnie wstyd.
  ToJaDyzma wybralbym lepsza taktyke. Chociaz z honorem moglbym glowe nosic.
  Tymczasem cala polska pilka powinna sie obudzic. PZPN powinien zakazac sprowadzania pilkarzy z zagranicy.
  Wstyd.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Lubański ma sporo racji po prostu mamy tylko kilku dobrych piłkarzy a w 5 meczu nie wygramy,a Bzyncek może się zdrzemnął i całego meczu nie widział niedojda

 • Aga333 lubi Komentarz

  Brzęczek out , jak można taką taktykę stosować (przeszkadzanie przeciwnikowi na swojej połowie) , to miał być mecz o punkty , a nie sparing . Holandia grała z naszymi w dziada .
  My nie chcemy takiego trenera , Boniek zrób coś z tym , bo z tej mąki chleba nie będzie .

 • Aga333 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Aga333 lubi Komentarz

  Tu nawet najlepsi trenerzy nie pomogą skoro mamy taki produkt w postaci piłkarzy. Braki w wyszkoleniu widać jak na dłoni. W klubie pezykrywaja to lepsi koledzy.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Praca Brzęczka z reprezentacją to zbieranie materiału na współczesną wersję "Obrona Częstochowy" i taką książkę popełni jak zostanie szurnięty z trenerskiego pudła.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Od momentu nominacji Brzęczka na głównego selekcjonera Polskiej Kadry (chyba wakacje 2018) nie dzieliłem się uwagami nt prezesa Bońka ani trenera Brzęczka. Powód? Boniek miał możliwość wykazania swoich kompetencji jako organizator pewnej grupy ludzi /zarząd, związek/ oraz jako reformator Reprezentacji tzn sztabu szkoleniowego. Wydawało się, że człowiek „żyjący na zachodzie” mający swój business poprowadzi Związek a przede wszystkim Polską Narodową w odpowiednim kierunku. I tak się też stało – przynajmniej na początku. Posegregował w szafie poprzedniego prezesa. Uporządkował papiery, zrobił porządek z „z umowami na gębę” itp. Przyszła kolej na wybór nowego KOLEJNEGO trenera. Kandydatów było wielu. M. in. Cesare Prandelliego. Jakie było moje zdziwienie gdy pan prezes zrezygnował z jego usług skreślając go w przedbiegach. Myślałem, że po poprzednich „wtopach jakie zaliczył” przy wyborze trenera, wyciągnął wnioski.
  Okazało się, że NIE!. Po zwolnieniu Trenera Nawałki, Boniek zdecydował się na zatrudnienie Jerzego Brzęczka. Wielu pytało „kto zacz”? Niewielu wiedziało o jego sukcesach, że jego osobistym sukcesem to srebro na olimpiadzie’92 ale większość zadawała sobie pytanie dlaczego on? Jakie ma predyspozycje na trenera. Osiągnięcia jako trenera w polskiej lidze nie były rewelacyjne a tu naraz Kadra Polski. Dlaczego nie Pandelliego, który (kto ma dostęp do prasy włoskiej) miał tą funkcję prawie „zaklepaną”. Właśnie chodzi o to „prawie”. Stało się, jak się stało. Co potrafi Brzęczek – apogeum jego znajjomości rzemiosła widzieliśmy wczoraj (kto oglądał). Czy Brzęczek jest winien? Wczorajszej porażki tak. Natomiast wg mnie jest ofiarą działalności prezesa Bońka. Znalazł sobie osobę, która pchnięta swoimi ambicjami chciała udowodnić, że jest w stanie zdziałać coś w tej branży bez kompetencji. Kompetencje obu tych panów – Bońka i Brzęczka, były stawiane pod znakiem zapytania od dłuższego czasu. Wczoraj Brzęczek udowodnił (m. in. swoimi decyzjami zmian), że nie nadaje się na funkcję selekcjonera. Nieważne, że jesteśmy na początku rozgrywek LN. Brzęczek powinien w przyszłym tygodniu zrzec się funkcji a Boniek jako człowiek honoru NIE, NIE nie musi sobie strzelać „w łeb” – po prostu niech normalnie, bez emocji złoży dymisję i np. niech zajmie się rodziną, wnukami może wybierze się na ryby z Wałęsą. Ten niech mu przekaże, że po upływie pewnego czasu, wykazaniu się niekompetencjami lepiej siedzieć po cichu „na czerech literach”.

 • Aga333 lubi Komentarz

  Na temat meczu reprezentacji wypowiadają się zawodowcy i kibice i oprócz Brzęczka nikt nie jest zadowolony. Ciekawe dlaczego milczy do tej pory guru polskiej piłki w osobie Prezesa PZPN. Dziwny spadek aktywności twitterowej. Brzęczek jest jego wyborem i Bońkowi pewnie mecz się podobał i jest nawet bardzo zadowolony.

 • Aga333 lubi Komentarz

  No cóż, Brzęczek to rzeczywiście wybitny selekcjoner, trzeba bowiem być absolutnie wybitnym fachowcem, aby w tym czymś co kadra pod jego wodzą wyprawia na boisku nie tylko widzieć grę, ale i nawet jakieś pozytywy. Czy ktoś mógłby wreszcie panu Brzęczkowi wytłumaczyć, że piłka nożna polega na strzelaniu bramek, a nie na rozpaczliwej obronie i bezładnej kopaninie??